Keresés

Részletes keresés

raiff Creative Commons License 2007.11.18 0 0 15
tehát a PER VORKASSE az előrefizetés ? és be kell menni a bankunkba, és onnan átutaltatni a pénzt a német bankba?
Előzmény: kenijiro (13)
nyubocs Creative Commons License 2007.11.18 0 0 14
És a magok kelési arányával mi a velük kapcsolatos tapasztalatod?
Előzmény: kenijiro (13)
kenijiro Creative Commons License 2007.11.18 0 0 13
Tudtommal minimális rendelés nincs.Én előre utalással szoktam fizetni a magok ára + a postaköltség.Rendszerint mindig csatolnak pár csomag egyéb magot gratisként ami nekünk itt Magyarországon nem igen megszokott és bevallom jóleső érzés hogy az VÁSÁRLÓT látják benned még akkor is ha csak 5 csomag magot rendelsz.A szállítás mindig korrekt volt max. 1 héten( 5 munkanap) belül megkaptam a magokat.
Előzmény: raiff (12)
raiff Creative Commons License 2007.11.18 0 0 12
szia. elég jó az oldal, bár németűl nem tudok. de minimális rendelést nem látom benne, és sajnos kártyával sem lehet fizetni. mindegy, az idén már nem rendelek többet, igy is van egy függőben lévő rendelés okt. 08.-án rendeltem és még mindig nem ért ide németből.
Előzmény: kenijiro (11)
kenijiro Creative Commons License 2007.11.18 0 0 11

Sziasztok

 

Én rendszeresen szoktam vásárolni az Ebayen különféle magokat.Találtam 1-2 korrekt eladót viszonylag tűrhető áron.Ha valakinek kérdése van vagy keres valamit szívesen segítek.Kezdetnek itt az egyik cím ahonnan már rendeltem,nagyon korrektek: www.kuebelpflanzenshop.de

CBNora Creative Commons License 2007.11.15 0 0 10
Viszont ami van, azt hamar elküldik. Csak nem írják meg előre, ha valami nincs, hanem bónt küldenek, amit már nincs mire levásárolni. A Jansen elég későn kezdi postázni a magokat, februári vetésre sokszor nincs lehetőség. Még nincs is meg a 2008-as katalógus. Viszont E-mailben pontosíthatók a dolgok.
Előzmény: agicza (9)
agicza Creative Commons License 2007.11.15 0 0 9
Thompson & Morgan, tavasszal rendeltem tőlük, drágák, és mivel macerás magokat kértem tőlük, ezért a sikerélmény is elmaradt, bár ez könnyen lehet, hogy nem is az ő hibájuk. Én inkább a Jansen-t ajánlanám...
Előzmény: zotya papa (7)
erzsi66 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 8
Ez így igaz! Legfeljebb én (..mi) nézünk be a kocsidba, mit hozol viszel.
Előzmény: nyubocs (6)
zotya papa Creative Commons License 2007.11.02 0 0 7

Sziasztok.

Ettől a cégtől már rendeltem magokat.Megbízható.Van angol-német-francia stb európai képviseletük.Nem kell hozzá certificate ,közvetlen szállítanak.

Thompson end Morgen seeds.Sok sikert a rendeléshez.

nyubocs Creative Commons License 2007.10.24 0 0 6
Tévedsz, EU-n belülről annyi növényt rendelhetsz amennyit csak akarsz :)
Előzmény: raiff (4)
raiff Creative Commons License 2007.10.23 0 0 5
találtam egy másik jó oldalt: www. hu.kpr.sk magyarul is tudnak !
raiff Creative Commons License 2007.09.18 0 0 4

szia. itt ha jól láttom csak növények vannak. itt egy jó magos német oldal: www.shop.sunshine-seeds.de   növényeket nemigen engednek át a határon ,hacsak el nem rejtve.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.18 0 0 3

Ez egy jó oldal;   www.flora-toskana.de

Nem tudom szállít-e Mo-ra, de drága is szerintem, mindenesetre gyönyörködni lehet az nem kerül semmibe

raiff Creative Commons License 2007.09.11 0 0 2
senki? nem rendelt még magot senki külföldről, e-bay-n sem?
padisah Creative Commons License 2007.09.10 0 0 1

a másik meg a www.treemail.hu

de szerintem be fogják ezt zárni :)))

Előzmény: raiff (-)
merQree Creative Commons License 2007.09.10 0 0 0
0gramm paprika magot vennék ;)
raiff Creative Commons License 2007.09.10 0 0 topiknyitó
várok mindenkit akinek egy jó veboldala, ötlete, tapasztalata van és szivesen megosztaná másokkal is. kezdetnek itt egy oldal: www.banana-tree.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!