Keresés

Részletes keresés

rupic Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2241

na akkor pontosítok, az infinity lévősys file:

 

http://data.hu/get/3659985/Sys.txt

 

Az Sd kártyán az igo 8 könyvtárban lévő sys file:

http://data.hu/get/3659997/Sys1.txt

 

Ennek a neve is sys legyen, nevezd majd át

 

 

 

 

 

 

Ezzel működnie kell, ne írj át a Windowsban semmit. Az infinity mappában az Igo8.exe legyen még, de nevezd át infinity.exe -re.

 

 

Előzmény: rupic (2240)
rupic Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2240

Szia!

Sajnos nincs most nálam a készülék, hogy pontosan megnézzem.

A lényeg, hogy az SD kártyán hozz létere egy Igo 8 könyvtárt és másold bele az igo8-at mindenestől. A készüléken az infinity mappába az igo 8 exét és a system file-t másold. Az exe fájlt nevezd át infinity.exe -re. A system fájlba írd be azelérési utat, ez az amire nem emlékszem pontosan, de talán ez lesz az: 

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

 

 

Ha addig nem kapsz mástól segítséget, hétvégén le tudom írni részletesen.

 

 

Előzmény: rbal22 (2239)
rbal22 Creative Commons License 2011.03.27 0 0 2239

Sziasztok!

Egy T920A-ra szeretnék Igo8-at tenni, csak nem sikerült. Visszaolvastam már nagyon sokat, és próbálgattam mindenfélét de nem megy. A helyzet pontosan:

A saját Flashba van bemásolva az eredetileg működő mio3-as, és a térképek meg az sd kártyán. Az Sd-re másolva az IGOT simán nem működik. Átneveztem a windovs mappában a ppath.sys -ben az elérési útvonalat, az sd kártyára, és kitörlöm a saját Flashból a miot, ekkor elindul, de kikapcsolás után már nem találja az Igot, pontosabban visszaállítja eredetire az elérési útvonalat a ppath.sys-ben, hiába tettem írásvédetté. Ha bemásolom a saját flashba az igot, és átnevezek mindent Infinity-re akkor sem indul. Visszaolvasva sok linket találtam, de egyik sem él már, és tanácstalan vagyok. Tud valaki segíteni?

Fec25 Creative Commons License 2011.03.20 0 0 2238

Köszönöm!

 

Sikerült...azaz majdnem

 

Elindult a Primo telepítő, kiválasztottam a nyelvet, majd elindult a telepítés és a végén kilépett a fekete főképernyőre.

Ezt akárhányszor ismételem újra csinálja..

 

Van valami ötlet?

 

köszönöm!

Frankyeinstein Creative Commons License 2011.03.17 0 0 2237

Két dolog lehet:

1.) Nem jó térkép van feltéve.

2.) Nem a gazdaságos/gyors mód van beállítva.

Utóbbit egyszerűen ellenőrizheted, az előbbire gyógyír a friss térkép feltétele.

Előzmény: molnartom (2236)
molnartom Creative Commons License 2011.03.17 0 0 2236

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A Frankyeinstein és a Airis navi kollégák igo8-a van fenn a gépen és olyan problémám van hogy hiába van kipipálva az autópálya és a fizetőút nem tervez autópályára. Tudnátok seíteni hogy mi lehet a gond? Köszönöm

imrufo Creative Commons License 2011.03.16 0 0 2235

Hali!

Nekem megy a Primo 1.1

A Primo 1.2 is, de ahhoz még nincsenek normális skin-ek, pláne 320x240-re.

Mondjuk nekem T920A van, ezért minden cucc a memóriakártyán van, aminek az a hátránya, hogy alvó módból csak hardreset-tel tér magához.

A Primo 1.1-et GJA_dafunk_320_240_v2.23_XL_N_INTL skin-nel használom, mohabá navigál, nem mond be semmiféle plusz hűlyeségeket.(Eszter TTS hanggal bemond  minden táblát, utcanevet, figyelmeztetést, be nem áll a szája...)

Na szóval itt az én SYS.TXT-m, amivel hibátlanul megy a cucc, természetesen az elérési útvonalakat, meg a port-baud értéket át kell állítanod a tiédhez...

 

[folders]
app="Storage Cardnaviprimo"
content="Storage CardnaviprimoContent"

[debug]
speedcam_enabled=1

[warning]
speedcam_warning=1
is_spoken=1

[msnd]
msnd.start=0

[gps]
protocol = "NMEA"
set_messages=0
port = 2
baud = 4800

[interface]
show_exit=1
shutdown_time=0
mapfontscale=130
laneinfo_signpost_enabled=1

[timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0

[navigation]
sim_speed_factor=4

[sound]
sound_q_length=200
queue_length=200
ding=1

[3d]
use_all_building_textures=1
fade_distance_for_car=0
fade_distance_for_guidance_arrow=0
fade_overlap_tolerance=0

[homework]
home="Otthon"
work="Munkahely"
village="Nyaraló"

 

Lehet hogy vannak benne olyan beállítások is, amik hülyeségek, de mivel frankón megy, nem nyúlok hozzá. :)

Előzmény: Fec25 (2233)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.03.16 0 0 2234

Én ugyan a Primo-t nem próbáltam még, de ha felteszed a kérdésed http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9196758 ebben a topicban, akkor AIRIS_navi fórumtárs egészen biztosan segít. Emlékezetem szerint Ő már tett fel ilyen készülékre is Primo-t.

Előzmény: Fec25 (2233)
Fec25 Creative Commons License 2011.03.14 0 0 2233

Sziasztok!

Frany vagy valaki tud segíteni, hogy mit kell beírni sys.txt-be, hogy menjen a Primo?

Előre is köszönöm!

Airis T920B-m van amúgy.

Frankyeinstein Creative Commons License 2011.03.04 0 0 2232

Igaz, hogy nem AIRIS, de azért hátha tud valaki segíteni:

 

A minap egy ismerősöm megkért, hogy a TILBORG GP 900i-jére tegyek fel friss térképet. Ekkor tapasztaltam - megdöbbenéssel -, hogy "csak" 8.0-s iGO van rajta. Mivel ehhez friss térképet lelni reménytelen, gondoltam felteszek rá egy 8.3-as iGO-t. Ezzel nem is lett volna gond, ám amikor elindítottam, kiderült, hogy a TLBORG felbontása nagyobb, mint az AIRIS-é, ezért olyan iGO kellene rá, amiben van megfelelő felbontás.

 

Kerestem hozzá data.zip-et, branding.zip-et, ami tartalmazza a szükséges felbontást (Köszönet érte ezúton is AIRIS_navi fórumtársnak!), mégsem sikerült elindítanom vele. (A fájlátnevezésről, mappa-átnevezésről természetesen nem felejtkeztem el, ez a készülék ui. a "mobilenavigator" néven keresi az iGO-t! :-D) Ezzel együtt indításkor azt írja, hogy nem olvasható a loadig.bmp fájl...

Mit kellene csinálnom, hogy elinduljon? Ha valaki tudja, mi a trükkje ennek a készüléknek, kérem, segítsen! Előre is köszönöm.

Frankyeinstein Creative Commons License 2011.02.10 0 0 2231

Ha egy árban vannak, a 930-ast javaslom. Frissebb, "modernebb", nagyobb a memória.

Sajnos, itt nincs "kereskedés"...

Előzmény: Unigastro (2230)
Unigastro Creative Commons License 2011.02.08 0 0 2230

Kérlek, mi a különbség a 920 és a 930 között? Szeretnék venni egyet de nem tudom melyiket. Valójában egy az áruk. Esetleg van itt eladó?

Előzmény: melyon (2104)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.02.02 0 0 2229

Hát, reméljük, azzal több szerencséd lesz...

Előzmény: Vgyuri (2228)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.31 0 0 2228

Az AV menetes és BT-s változat létezik, már útban is van az eBay-on vett ilyen példány.

Előzmény: Vgyuri (2227)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.19 0 0 2227

Hát igen, tudni kellene, hogy milyen igazi kereskedelmi márkaneveken kerül forgalomba a kütyü. Akik már rájöttek a trükkökre, a bolti nevén ismerik.

 

A gyári nevéről csak kinai leírások vannak, és abban olyan dolgok is szerepelnek opcionális lehetőségként, mint a BT, vagy az AV bemenet. Nyilván majd a végleges brandoló dönti el, hogy +10$-ért kéri-e valamelyiket betenni a kialakított helyre. Az enyémen még a külső antennacsatlakozó sincs kiépítve, látszik a helye, de nincs kitörve a lyukat fedő műanyag. (Én kitörtm, de semmit sem találtam alatta)

Előzmény: Frankyeinstein (2226)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.17 0 0 2226

Nos, túrtam a netet oda-vissza, de semmi értelmeset nem leltem. Talán nagyon "új" még a piacon a készülék, nem fejtették még meg az "okosok" a titkait, vagy ki tudja. Ha esetleg találok valamit, jelzem, de egyelőre nem sok esélyt látok rá... :-(

Előzmény: Vgyuri (2225)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.12 0 0 2225

Nem gond, végülis egy dolog hiányzik, egy több formátumot ismerő e-book olvasó.

Előzmény: Frankyeinstein (2224)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2224

OK, megpróbálok utána nézni, de nem ma, ha nem gond... :-)

Előzmény: Vgyuri (2223)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2223

Pardon, az egy tv, ugyanebben a dobozban. A PNA az X436Q.

Előzmény: Vgyuri (2222)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2222

Hoppá, a kezelési leírás alapján megtaláltam a céget, ShenZen Mesada Inc és ez talán a 4330P típusa. Így sem ismeri senki?

Előzmény: Frankyeinstein (2220)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2221

Így néz ki a Settng menűpont képernyője. Hátha valaki ráismer. Érdekes módon a legfőbb menüről nincs kép. Lehet, hogy azt a brandolásnál csereberélik, testreszabják, beleírják a brandnevet?

 

Előzmény: Frankyeinstein (2220)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2220

Pffff... Hát így nehéz lesz alkotni vele valamit... :-(

Előzmény: Vgyuri (2217)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.11 0 0 2219

Van valahol egy kis programom, talán "Hide desktop" a neve, megkeresem, és ha meglelem, felteszem Neked. Ilyet nekem is csinált, de már nem nagyon emlékszem, hogyan oldottam meg. Talán a státusz sor (ahol a START menü is van) jobb oldalán, az egymás mögötti ablakok ikonra kattintva lehetett elzavarni a Wint.

Előzmény: diablo1984 (2218)
diablo1984 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 2218

sziasztok

 

van egy ilyen airis masinám, már lassan 4 éve, semmi kínja nincs neki, igo 2006plust használtam vele kezdetektől fogva, de mivel ahhoz térképfrissítés nincs, ezért igo 8ra váltottam! ekkor jött az a gond, hogy minden okés, addig míg nem merül a kütyü, mert akkor behozza a windows tálcát! hogy lehet ezt eltüntetni, hogy ne hozza be? ma feltoltam rá a primot és azzal is sajna ezt csinálja! kérlek segítsetek, hogy mit csináljak, mert míg a tálca ott van, a z alsó gombsor nem műxik, meg amúgy sem természetes, nekem nem kell windowsos felület, csak a navi progi, de az hibátlanul!

 

plíííz help!

Vgyuri Creative Commons License 2011.01.09 0 0 2217

Úgy lehetne többet tudni róla, ha megtalálnánk a brandolt testvérkéit. De amúgy kezelési leírása van képekkel illusztrálva a kártyán, abból kiderült, hogy van egy BT-s változata is valahol, mert le van írva a kezelése. Végülis ha tudnánk, milyen márka alatt fut, akkor sem tudnánk többet. ActiveSync nem látja, a TotalCommander nem fut rajta, így a flashben levő dolgokhoz nem lehet nyúlni, csak az futhat, ami teljesen a kártyán dolgozik.

 

Ezért a Office sem fog menni, mert - kibontottam a CAB fájlt  - a Windows könyvtárba is több MB-nyi dll-t akar betenni. De komplett Office-nek nincs is értelme, mert nincs klaviatúra. Valami WordViewer talán egyszerűbb lenne, de olyat nem találtam még WnCE változatban :-(

Előzmény: Frankyeinstein (2216)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.09 0 0 2216

Hát ebből tényleg nem sok minden derül ki róla... Azok alapján, ami a hirdetésében szerepelt, semmit nem leltem a neten. :-(

A Word-re itt nézelődj: http://en.softonic.com/s/free-microsoft-word:pocketpc

Előzmény: Vgyuri (2215)
Vgyuri Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2215

Ez a csodamasina.

 

Idő közben már kapatam egy-két ebook olvasót, ezek közül egydül a FoxitReader megy (gondolom ezt említed te PDF olvasóként), de azzal is még vannak gondok. (Főleg mert nem regisztrált.)

 

A PocketWord érdelkelne még, mert a geoláda leírások és reptéri adatlapok is abba konvertálhatók legkönyebben.

Előzmény: Frankyeinstein (2213)
lacus1972 Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2214

Oké.Nagyon szépen köszönöm előre is.

Üdv:

Lacus!

Előzmény: Frankyeinstein (2212)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2213

Szia, üdv a körünkben!

Sajnos én még csak nem is hallottam a Te jószágodról, de megpróbálok valamit túrni a neten, hátha akad valami okosság. Ha találok valamit, jelzem.

Megjegyzem, hogy Word-öt már találtam, ami használható, de Excelt - sajnos - csak olyat, ami csupán betekintő, szerkeszteni nem enged. AcrobatReader van mobil változatban, azt is találtam már, és több mediaplayer variációt is leletem már.

Előzmény: Vgyuri (2211)
Frankyeinstein Creative Commons License 2011.01.08 0 0 2212

Lacus!

 

Örülök, hogy legalább a térkép-probléma megoldódott.
A honlapom az utóbbi időben elég sokat volt kénytelen ("hála" a free tárhelyszolgáltatóknak!) költözni, így a linkek is vátoz(hat)tak. Természetesen igyekszem azokat is javítani, és újra feltenni. Kérek egy-két nap türelmet, ha készen vagyok, jelzem.

Előzmény: lacus1972 (2210)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!