Keresés

Részletes keresés

ody42 Creative Commons License 2009.03.25 0 0 478
oncogito Creative Commons License 2009.03.17 0 0 477
:-)))
Előzmény: Törölt nick (476)
KelemenGy Creative Commons License 2009.02.21 0 0 473
Sziasztok!

Keressük a szomszédunk puliját!

Február 17-én du. 6 óra körül tűnt el a 18. kerületből a József Attila utcából.
Egy barátságos, fekete puli a jószág, neve: Kormi.

Ha valaki látja, akkor szóljon nekem legyenszíves a kelemengy kukac gmail pont com emailcímre, vagy hívjon a 06 harminc 203 nullanégy 36- os számon!

Köszi!
soniakoneko Creative Commons License 2009.02.14 0 0 472
ELVESZETT, KERESSÜK- Kutya neve: Zserbó
- Fajtája: vizsla-labrador keverék
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: zsemle
- Ismertetőjegy: első két tappancsán fehér foltocskák, barna nyakörv, fehér bolhairtó nyakörv, rózsaszín és zöld biléták
- Aktuális életkor: 1 éves
- Bejelentő neve: Palócz Nikoletta
- Bejelentő elérhetősége: 06-20-598-1339 palocz.nikoletta@gmail.com
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2009.02.13
- Pontos hely és körülmények: Érd és Százhalombatta környékéről megszökött
soniakoneko Creative Commons License 2009.02.14 0 0 471
ELVESZETT, KERESSÜK- Kutya neve: Zserbó
- Fajtája: vizsla-labrador keverék
- Neme: kan
- Ivartalanított: nem
- Mérete: közepes
- Szőr hossza: rövid
- Szőr színe: zsemle
- Ismertetőjegy: első két tappancsán fehér foltocskák, barna nyakörv, fehér bolhairtó nyakörv, rózsaszín és zöld biléta
- Aktuális életkor: 1 éves
- Bejelentő neve: Palócz Nikoletta
- Bejelentő elérhetősége: 06-20-598-1339 palocz.nikoletta@gmail.com
- Bejelentés oka: elveszett
- Eset időpontja: 2009.02.13
- Pontos hely és körülmények: Érd és Százhalombatta környékéről megszökött
ody42 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 470
"Most találtunk kettő kan kutyát a Bp.XVIII.ker Lakitelek_Fiume út sarkán a vasúti átjárónál vannak. Sajnos a nagyot nem tudjuk meg fogni és lassan a sintért fogják hívni!"
http://gallery.site.hu/u/szentferenc1/felhaborito/DSCN4446.JPG.html
ody42 Creative Commons License 2009.01.26 0 0 469
Szuper!!!
Előzmény: nóci21 (468)
nóci21 Creative Commons License 2009.01.24 0 0 468
Astra, a vizsi előkerült!!! A szomszéd teraszára költözött be, ami ugyanolyan, mint az övék:-)
buksiéva Creative Commons License 2009.01.24 0 0 467

2009.01.14-én a Csepel Plazaban talált 5-6 év körüli fiatalember.
Kedves, barátságos, szófogadó apróság 2007-es oltási bilétával és zöld nyakörvvel a nyakában.
Érd: 06-70-9-444-404. valasek4@t-online.hu

poss1 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 466

Szia!

 

Nagyon szépen köszönöm! Bár minden lehetőséget megpróbálok, ahova tudok regisztrálni, de minél többen kirakják annál jobb! Nagyon el van keseredve a családom, és biztosak vagyunk abban, hogy valaki befogta, mert 30 méternél távolabb nem menne. Nem egy igazi vadász kutya, inkább csak egy kedvenc öleb.

 

Mindenki segítségét nagyon köszönöm!

Előzmény: ody42 (465)
ody42 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 465
Bemásolom a netboard vizsla fajtamentőihez, jó?
Előzmény: poss1 (464)
poss1 Creative Commons License 2009.01.20 0 0 464
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! 2009.01.18.-án kora reggel - inkább hajnalban - tűnt el a III.kerület római partról a család kedvence. Este 6-ig róttuk az utcákat, de sehol semmi. Egy információt kaptunk, lehet, hogy őt látták egy pecásnál, aki egy kis fehér kutyával együtt beszállt egy fehér autóba, valoszínűleg megsajnálta. Astra, ivartalanított, 9,5 éves szuka magyar vizsla. Kis termetű, és zsemle színű, eltűnésekor piros (hunter) nyakörvet viselt. Őszül a pofája (egyébként pont úgy néz ki, mint a képen), és egy kis szemölcs van a hátán. Füle tetoválva van, száma 7858, de chipje nincs. Nagyon barátságos kutya, de nem nagyon találja fel magát idegen helyen. Nem tudom, hogy fontos-e, de nem régiben elég magas volt a vérzsír szintje, ami miatt szigorú kontroll alatt van a táplálkozása. Kérem, ha bárki látta, vagy hallott róla a következő számon értesítsen 20/4483030.

Nagyon várjuk haza

Előre is köszönöm
Csillagkutya Creative Commons License 2009.01.19 0 0 463
SOS!

Balatonberényben, szombaton a kora esti órákban kiszökött egy Husky-Németjuhász keverék, 1 éves nagytestű kutya. Barba bőr nyakörvet viselt. Chipje nincs. Legutóbb Balatonszentgyörgyön látták. A kutya barátságos, kedves, Bobi névre hallgat. Aki látta vagy információval tud szolgálni, esetleg be tudja fogni kérjük, jelentkezzen az alábbi számon jutalom ellenében: Tikos Lászlóné 06/30 539-0373

Kyra-kutty Creative Commons License 2009.01.13 0 0 462
2009.jan.11-én találtam Érden ezt a kutyust. Medence csontja sérült, elütötték. Orvosi ellátást kapott, most menhelyre került. Sérülése miatt egyenlőre csak feküdni tud, és kültéri menhelyen ez nem sok jót hozhat neki...
Gazdáját vagy befogadóját keresem!
06/20 9838-667
valahanynevanaptarban Creative Commons License 2009.01.13 0 0 461
Nagyon nagyon keresem...
A Nagy Lajos király útja, Szugló utca sarkáról eltűn egy két év körüli orosz kék jellegű cica.
Szürke, nagyon puha bundája van, zöld szemű, nagy termetű ivartalanított nőstény.
Ha véletlenül látta valaki, megtalálta... kérem, szóljon! Nagyon hiányzik... :o(
20 938 5813
őt keresem
oncogito Creative Commons License 2008.12.31 0 0 460
Engedjetek meg egy offot!

Ma már kiveszekedtem magam kutyasétáltatás közben.
Eszméletlen, hogy mennyi kutyás sétáltatja a kutyáját ma póráz nélkül!!!!
Egy váratlan petárda, egy hangos trombita -- aztán a kétségbeesett gazdi máris keresheti kutyáját!

Az Illatos útra meg viszik a bepánikolt ebeket, ott altatni fognak, mert már nincs hely, aztán a megkerült kutyákat hazaviszik -- és ki tudja hány ebet altattak el miattuk értelmetlenül.

PÓRÁZ AZ EBEKRE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zolchitestvér Creative Commons License 2008.12.28 0 0 459
oo

kutyámról a kép lemaradt.

itt látható Donát

ZOltán
zolchitestvér Creative Commons License 2008.12.28 0 0 458
Sziasztok!!

Elveszett a kisutyám Donát!! Segítsetek megtalálni!! bassett hound labrador keverék, 5 hónapos , fekete kan fehér mellénnyel. dec. 25. én csavargott el a XVI. ker Táncsics utcából. a kép október eleji, azóta kétszer ekkora, de jól felismerhető! köszönöm Zoli
ha látta valaki, vagy megtalálta, kérem jelentkezzen > 06- 70 - 503 6555 zol-chi2@hotmail.com
Creative Commons License 2008.12.25 0 0 457
 

SÜRGŐS KÉRÉS!

 

Ma éjjel az érdi menhelyről tűnt el Savoya,  kimászik a legmagasabb kerítésen is!:-( 
Eddig fedettben volt, de sajnos a teltház miatt másik kennelbe kellett költöznie, és kiügyeskedte magát. Érden-Százhalombattán-Tárnokon bárhol lehet!
Kérjük, aki látta, szóljon:
Telefon: 06 30 276-6071,
06 30 910-6987

Barika66 Creative Commons License 2008.12.17 0 0 456
Kutyusunk megkerült, ezúton is és itt is KÖSZÖNET MINDENKInek, akik ebben segítettek :)
Előzmény: Barika66 (455)
Barika66 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 455

Sziasztok, tegnap (2008.12.14) déltájban kiszökött a fekete, kisközép termetű, ivartalanított, szuka keverék kutyusunk. Kerestük és nagyon várjuk, de azóta sem talált haza ( XVI. Kerület Rákosszentmihály). Sajnos, a másik kutyánk lerágta a nyakörvét és épp nem volt rajta.

 

SOPHIE névre hallgat, kedves, kicsit félős kutyus.

 

Ha vki látta, kérem értesítsen.

 

 

oncogito Creative Commons License 2008.12.12 0 0 454
A képet átmentettem a saját gépemre. (Rá kell klikkelni a jobb egérgombbal a képre és a feljövő lehetőségből kiválasztani a "kép mentése másként")
Aztán hozzászólás alatti "új kép"-nél ráklikkelni a "tallózás"-ra, ott kiválasztod azt amit lementettél, utána a mellette levő "feltölt"-re klikkelni.
Ha megjelent a kép, akkor a kép melletti "beszúrás" linkre kell klikkelni -- és kész.
Előzmény: Talált Spuri (453)
Talált Spuri Creative Commons License 2008.12.12 0 0 453
Köszi, így azért mindjárt más ;) (de hogy csináltad?)
Előzmény: oncogito (451)
stefiadri Creative Commons License 2008.12.12 0 0 452
Hát végignéztem a 88 kutyust. Szomorú vagyok. Viszont úgy láttam ahhoz képest hogy ilyen sokan vannak nagyon rendezett, szép a környezetük, a kutyusok jó húsban vannak és még mosolygósak is.
Előzmény: ody42 (448)
oncogito Creative Commons License 2008.12.11 0 0 451
Segítek, a megadott fórumnál levő egyik kép:

Előzmény: Talált Spuri (450)
Talált Spuri Creative Commons License 2008.12.11 0 0 450
Képeket találtok itt: http://pet.site.hu/topic-61.html ez is egy fórum szóval kicsit lejjebb kell lapozni
Vagy itt is fent van a hirdetések között: http://www.kutyas.hu/hirdeteslista.php
És magamhoz is feltöltöttem képet de elég béna vagyok az ilyesmihez szóval nemtudom hol lehet megnézni, ti biztos jobbak vagytok ebben!
Talált Spuri Creative Commons License 2008.12.11 0 0 449
Sziasztok

Dec. 4-én csütörtökön talált kiskutyus sürgősen gazdát keres! A kutyus tacskó jellegű, kan, 4-5 hónap körüli, első oltását és féregtelenítését megkapta. Kutyákkal, macskákkal egyaránt kijön. Rendkívül játékos, imádnivaló, nagyon gyorsan tanul. Szerető, gondoskodó leendő gazdi jelentkezését várjuk a 0630/523-72-27 es telefonszámon!
ody42 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 448
Előzmény: ody42 (447)
ody42 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 447
Szia!

Utoljára hétfőn kaptam róla hírt, elég elfoglaltak az ócsaiak sajnos. Kellett infúziót kapnia ha jól tudom, de nem volt súlyos az állapota szerencsére, azóta meg nyilván javult is már. Zotyának nevezték el a csíkoskát :)
Előzmény: stefiadri (446)
stefiadri Creative Commons License 2008.12.10 0 0 446

Szia!

 

Végre egy jó hír! A kutyus nevében is köszönöm.

"Csak" legyengült, vagy lehet hogy van valami baja is szegénynek?

Remélem hamarosan gazdira is talál, s teljes boldog életet élhet.

Előzmény: ody42 (445)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!