Keresés

Részletes keresés

ex_lx Creative Commons License 2006.11.02 0 0 68
Én, kérlek, helyzetjelentést adok. 1-2-3... szóvivő biztosan pécébben meg tudná fogalmazni - sőt én is -, de felesleges.
Előzmény: borosodó (60)
FHDG Creative Commons License 2006.11.02 0 0 67

Te egy ritka nagy paraszt vagy! Még egy vak ember szenvedése is közönyt,és gyülöködést ébreszt benned?

 

Szégyeld magad!

Előzmény: beowolf (16)
zogu Creative Commons License 2006.11.02 0 0 66

Az egész országból hoztak fel rendőröket. Gondolod, hogy megint iderendelik őket csak azért, hogy a vak azonosítson egyet?

Ne légy naiv!

Előzmény: Phat_Mammma (61)
borosodó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 65
Ne velem vitatkozz, nézzd végig a velük készített interjút. És te is hinni fogod, hogy ez, azért az égbe kiállt! Soha, soha soha nem moshatja le magáról  az Mszp, hogy nem Mszmp.:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Előzmény: beowolf (59)
Irispepe Creative Commons License 2006.11.02 0 0 64
Egy békés tüntetésen ez oké lett volna barátom, csak ez nem volt az. A rendőrség nem a kormány, és kurvára unom, hogy állandoan ha jobboldal megszólal, akkor nem tiszteli mások véleményét, csak az a frankó amit a Viki, és amit ti mondtok. A rendőrség fellépett ennek voltak áldozatai. Nem mondom, hogy nem sajnálom ezt a vakot, de magasról köpök arra, amit mond a hír tv, és arra is amit a ballib média sugall.
Előzmény: borosodó (54)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2006.11.02 0 0 63

zogu kartács, a te oszlatásodról a munkásőrség gondoskodik.

 

:o))

Előzmény: zogu (57)
Powersystem Creative Commons License 2006.11.02 0 0 62
NA jónak mondod! Inkább a második!
Előzmény: borosodó (60)
Phat_Mammma Creative Commons License 2006.11.02 0 0 61
Az érdekes az, hogy a vak számáre nem kell azonosító szám. Ez lesz a bukta benne.
Előzmény: zogu (57)
borosodó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 60
Te vagy provokálsz, vagy cinikus vagy. Tőled is metsen meg az Isten.
Előzmény: ex_lx (56)
beowolf Creative Commons License 2006.11.02 0 0 59
Érted is amit leirsz? Ha ahhoz nem volt vak, hogy randalirozzon egyet, akkor sem vak, hogy a következményeit viselje. Hőbörgők, cseppnyi józan ész sem maradt a fejetekben?????????
Előzmény: borosodó (54)
Powersystem Creative Commons License 2006.11.02 0 0 58
"Miért volt a tankban benzin?"

Mert a trélerre valahogyan fel kellett vinni te okos! Mellesleg a tank nem benzinnel megy!
Előzmény: fekete minden (53)
zogu Creative Commons License 2006.11.02 0 0 57
Sajnos a vérengző rendőrök nem azonosíthatók. Se számuk, se nevük, de még arcuk sem volt. Ami égbekiáltó törvénytelenség, de hát ezt így találta ki a Párt. Nem véletlenül.
Előzmény: Phat_Mammma (44)
ex_lx Creative Commons License 2006.11.02 0 0 56
Sajnos a rendőrség nem tehet különbséget az oszlatás során tüntető és nem tüntető, látó és vak között: ha a látót belelőné a Dunába, akkor a vaknak is az jár. Meg kell tanulni!
Phat_Mammma Creative Commons License 2006.11.02 0 0 55
Már megint terelsz.

Ha a történet igaz, akkor a jó ég irgalmazzon mindannyiunknak. Neked is, kedves barátom.

Mielőbb ki kell vizsgálni az ügyet. A vakok sedgítségével meg kell keresni a rendőröket (hidd el, beazonosítják őket gond nélkül), és utána jőjjön a törvény.

És ehhez még el sem kell hinned azt, hogy a vakok igazat mondtak.
Előzmény: Powersystem (50)
borosodó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 54

Mit keresett a tüntetésen? AZ ÉRDEKEIT MEGPRÓBÁLTA ÉRVÉNYESÍTENI!
Élt állampolgári jogaival?  Mert senkire nem számíthat önmagán kívül!

Előzmény: Irispepe (43)
fekete minden Creative Commons License 2006.11.02 0 0 53

Neked nem elég a halom vidófelvétel?

A tankot egy 56 éves katonatiszt vezette.

Miért volt  a tankban benzin?

Előzmény: urál (48)
koldoknezo Creative Commons License 2006.11.02 0 0 52
A vasággyal dobálóztak.
Előzmény: urál (48)
özv. Bitera Sándor Creative Commons License 2006.11.02 0 0 51

Én ezt nem akarom elhinni.

piiiiiiista nem vetítesz?

Powersystem Creative Commons License 2006.11.02 0 0 50
Jó de áruld el nekem mér tartott egy hétbe előkeríteni ezt a szegény vakot? A papot pillanatok alatt előrángatták!
Előzmény: Phat_Mammma (44)
Powersystem Creative Commons License 2006.11.02 0 0 49
A papot is fotózták és nem a pap fotózott! Tudom az index képeit nem fogadjátok el hitelesnek! Na valami hasonlót várok!
Előzmény: fekete minden (46)
urál Creative Commons License 2006.11.02 0 0 48

Istenem!

 

Most így a bírósági tárgyalásokkal egy időben előkerül ez a sok 70-80%-ban leszázalékolt, vasággyal tíz kilós, vak egyetemista, akik csak áldozatul estek a rendőrterrornak. Nyilván a tankot is egy vak vezette meg, azt mondták neki a kormány pénzelte provokátorok, hogy nyerőgép, huzogassa a karokat a bácsi. Mi meg nyilván értelmi fogyatékosok vagyunk, hogy ezekre egyáltalán időt pazarlunk! :)

Előzmény: fekete minden (-)
fekete minden Creative Commons License 2006.11.02 0 0 47

A rendőrség POLITIKAI RASSZIZMUST folytat.

NÁCIK!

fekete minden Creative Commons License 2006.11.02 0 0 46

A vakember miért nem fotózott?

Talán mert vak.

Komolyan mondon röhejesek vagytok.

Előzmény: Powersystem (40)
borosodó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 45

Én meg az Inex hazugságát bizonyítom.......

Menj be a templomba és megtalálod az összetaposott zászlót......

(az emberek döbbenten nézik.... elkezdődött!)

Előzmény: birsalmasjt (38)
Phat_Mammma Creative Commons License 2006.11.02 0 0 44
Ha komoly ember lennél, akkor most ordítanál, hogy: VIZSGÁLATOT! És - ha beigazolódik a vád - páros lábbal szétrúgni a v@l@gát annak a rendőrnek, aki ilyet csinál!

Előzmény: Powersystem (40)
Irispepe Creative Commons License 2006.11.02 0 0 43
Teljesen logikus...üljön fel a hír tv-re, mint a hintalóra egy körre...amúgy meg kezdem azt hinni, hogy a rendőröknek a "ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel" elvvel kellet volna fellépni...
Mint keres egy vak amúgy egy tüntetésen?:))))Nem látja, hogy nincs rendben valami?
fekete minden Creative Commons License 2006.11.02 0 0 42

Nem csak a lengyel tévé, hanem a hirtévé is felvette.

Jött két idióta kerületi polgárőr, ők kavarták jogtalanul a szart, majd kihivták a rendőröket, ő tőlük meg kérték a papirokat a lengyelek (tolmácssal), nem adtál oda, és jobbnak látták hogy eliszkoljanak onnan a rendőrök.:-)

Előzmény: borosodó (36)
borosodó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 41

Nagyon vésztjósló, ha te a papok képeit kéred, mit akarsz velük? Nem volt nektek elég? Még mennyi álldozatot akartok.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Powersystem (22)
Powersystem Creative Commons License 2006.11.02 0 0 40
Miattam azt regélnek amit akarnak ln mindent elhiszek csak valami fotót vagy bármit!
Előzmény: Phat_Mammma (37)
fekete minden Creative Commons License 2006.11.02 0 0 39

Bizonyitékot.

Ez már fáj.

A vakember miért nem vette elő a fényképezőgépét.:-)))

Miért hazudna?

Mi lenne az érdeke, vakember...

Ti meg minden hazugságot elhisztek ennek a tetű kormánynak, még a szemeteknek sem hisztek.

Előzmény: Powersystem (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!