Keresés

Részletes keresés

Brummogo Creative Commons License 2006.09.17 0 0 206
Nem a hely a szint azonos
Előzmény: annyi baj legyen (199)
halkergető Creative Commons License 2006.09.17 0 0 205

Rendben! Kérésed parancs!

 

"elit"   :-)))))))

Előzmény: hypertension (202)
halkergető Creative Commons License 2006.09.17 0 0 203

Köszi a megértést!

Üdv.

Előzmény: kobaltselyem (198)
halkergető Creative Commons License 2006.09.17 0 0 201

"Nincs alkotmányos mód ilyenkor arra, hogy a Köztársasági Elnök feloszlassa az Országgyűlést?"

 

Mit nyernénk vele? Gondolod, hogy a következő hatalmi konstelláció bármivel is jobb lenne?

(Valakit plagizálva: "Kis ország vagyunk, egy csőcselékünk van."  Meg egy politikai elitünk is!)

 


Előzmény: RAMBO (185)
annyi baj legyen Creative Commons License 2006.09.17 0 0 199
"akkor egy vacak kis dél-amerikai diktatúrává váltunk"


úvazze, kontinenst váltottunk????
Előzmény: Alma'72 (26)
kobaltselyem Creative Commons License 2006.09.17 0 0 198

Oh, én nem plagizálásként fogtam fel, dehogy.

 

Hanem két, egyazon hullámhosszon lévő lélek egyszerre-rezdülésének ;-)))

 

Különben sem vagyok irígy. Jut is, marad is...

Előzmény: halkergető (155)
gecmarek Creative Commons License 2006.09.17 0 0 197
A biztosítékot már rég ellopták, csak egy darab drót van helyette.
Előzmény: Törölt nick (195)
McRae Creative Commons License 2006.09.17 0 0 196
Biztosíték???? Azzal várnék még....ebben az országban bármi előfordulhat. Ez is ki lesz dumálve.....szerintem.
Előzmény: Törölt nick (195)
McRae Creative Commons License 2006.09.17 0 0 194
Megvilágosodtak.....hidd el:))))))) Ferike felkapcsolta Öszödön a villanyt:)))))))))))
Előzmény: Törölt nick (192)
time-slot Creative Commons License 2006.09.17 0 0 193

Új VÁLASZTÁST!

 

Egy ilyen nyilatkozat megjelenése után normális országban már rég lemondott volna egy normális miniszterelnök.....csak ez egy bohóc-ország és a miniszterelnök pedig e gy nem normális bohóc!!!

Szerintem!

újkrumpli Creative Commons License 2006.09.17 0 0 191

Üzenet balosoknak:

 

Csak annyi...ha ennek az egész szarnak vége és az ország testileg lelkileg összeroppan (már alakul) ,ha rájöttök, hogy ezt bizony azután kúrták csak el igazán, hogy bevallották:ELKÚRTÁK! ...na majd akkor mikor összeszorult gyomorral tépitek hajatok...akkor szeretnék végre valami alkalomhoz illőt, mondjuk...menjetek ti ki az országból, mint ahogyan ezt Fleto tanácsolta nékünk! ;) Akkor talán tisztul a gennyes seb ami, s talán egyszer be is gyógyul!

czsolt5 Creative Commons License 2006.09.17 0 0 190
Legyen neked igazad, azt kívánom!

Nekem valami akkor is bűzlik
Előzmény: Törölt nick (186)
gecmarek Creative Commons License 2006.09.17 0 0 189
Csak halkan kérdezem: ki erőltette rájuk, hogy 4 évig ne csináljanak semmit? Ezt nehéz lesz kimagyarázni.
Előzmény: mesterinas (187)
brutális Creative Commons License 2006.09.17 0 0 188
mesterinas Creative Commons License 2006.09.17 0 0 187
Gyurcsány azért mondta ezt, hogy szembesítse az MSZP-t a valósággal és kikényszerítse belőlük a reformok támogatását. Vagyis történelmi tettet valósított meg, ez nem a bukás napja, hanem az igazság órája, melyből Gyurcsány kerül ki győztesen. Hisz amit mondott, az ország érdekében tette. Főleg, ha belegondolunk, hogy Orbán elintézte volna annyival: "Elkúrtuk, oszt jónapot!"
RAMBO Creative Commons License 2006.09.17 0 0 185
Öszintén beszélni vagy mindenki előtt vagy senki előtt sem szabad.

Nekem egyébként nem ez a legelképesztőbb (az Origó anyagából).

Sokkal inkább az, hogy

- amikor tudták, hogy nagyon csinálni kellene valamit, akkor sem merték, mert hátha kiszivárog;

- nem merik ma sem a minisztérium apparátusát használni, 15-20 ember hozza meg a döntéseket, "ennyien férnek az asztalhoz" (akkor TÉNYLEG, mi a fenét csinálnak a minisztériumokban???)

Itt tartok a meghallgatásban. Nagyon gáz. Nincs alkotmányos mód ilyenkor arra, hogy a Köztársasági Elnök feloszlassa az Országgyűlést?
Rene Augustine Cardinale Creative Commons License 2006.09.17 0 0 184
Ráteszem a gyíkomat, hogy ezt a felvételt valamelyik antigyurcsányista platformos maszopos dobta ki.
McRae Creative Commons License 2006.09.17 0 0 183

Nem tettek ezek semmit!!!!!

 

Én csak annyit látok, hogy a fizupairomon kevesebb a nettó jövedelem.....de gondolom aljas önző ember vagyok, mert normálisan gondok nélkül szeretnék élni!

Előzmény: czsolt5 (182)
czsolt5 Creative Commons License 2006.09.17 0 0 182
Egyébként ha másfél évig tudtak titkolózni a választások előtt, majd biztosan engedik hogy kiszivárogjon egy ilyen felvétel! Ők maguk akarnak most szentek lenni, hogy mindent megtettek, csak a az a baj hogy ez már nem járék és az ország tényleg a sz*rban van!!!

Meg is mondják: "ennyi a tehetségünk" akkor viszont tünés!!!!
McRae Creative Commons License 2006.09.17 0 0 181

Végig hallgattam, de nem változott a véleményem:)))))))))))) "Reform vagy bukás"???

 

Érdemes volt szavazni rájuk, most meg szurkolhattok nekik:)))))))))

Előzmény: Törölt nick (167)
lcoder Creative Commons License 2006.09.17 0 0 180
az értelmes ballib szavazók mindezt már régesrégen tuggyák,
hiszen LÁTTUK!!!!!!!
DE:FLETÓ:)
képes, az önkritikára, az őszinte véleményformálásra,
a szar teljesítményt képes szarnak nevezi!!!!!!!!!


Ez akkor lenne így ha önként kiállt volna és ezt így elmondja. Lehetõleg a választások elõtt. Csak akkortájt még az volt a lemez hogy nagy a jólét, meg ugrik a pannon puma és nagy adócsökkentések várhatók. A kis pártfuncik az indexen és másütt is azzal voltak elfoglalva hogy az OVI riogatja az ártatlan népet, és hogy semmi baj nincs, vezérünk egy mozdulattal elsöpri a költségvetési hiányt ha a választások után ráér egy picit.
Előzmény: Tündimackó (48)
strongdong Creative Commons License 2006.09.17 0 0 179
Faluhelyen hangosbeszélős kocsival szokták bejelenteni cirkusz, ilyesmi érkezését. Na, ilyen kocsikkal kéne járni az országot, és nyomni az eredeti felvételt :)
Előzmény: stones (170)
Flacika Creative Commons License 2006.09.17 0 0 176
Vajh miért érzem úgy, hogy tökéletesen igazad van? :))) vagy inkább :(((
Előzmény: lcoder (174)
Flacika Creative Commons License 2006.09.17 0 0 175
"MINDEZEK tudatában:

én még mindig asszem,hogy a JOBBAT választottam!!!!!!!"

 

1. Akkor megérdemled!!! A baj, hogy a hozád hasonlóak miatt a többiek is ezt kapták... :(

2. Nem lehet, hogy a tudatoddal van baj? :)

Előzmény: Tündimackó (48)
lcoder Creative Commons License 2006.09.17 0 0 174
Tökmind1 hogy mit mondott a 11. perctõl. A lényeg az hogy õ is beismerte hogy az elmúlt 4 évben amit produkáltak egy kalap szar. Ezek után menjenek el a 3.14csába. 4 év alatt szátbaszták a gazdaságot, most meg majd 4 évig kísérletezgetnek hogy hátha helyre tudják hozni azt amit elkeféltek. Ha nem, hát legfeljebb majd elnézést kérnek. De valószínûleg inkább megpróbálják bebizonyítani hogy a FIDESZ sem lett volna jobb választás, meg õk sem csinálták volna másképp, meg különben sem szavazhat jó ballib szavazó a fidesznácikra még akkor sem ha a ballib bevezeti az adósrabszolgaságot azoknak akik nem tudják a 90%-os elvonás után még befizetni az újonnan kivetett levegõvételi adót.
Előzmény: Törölt nick (167)
koikoi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 173



na ezt üzenem minden vörös inges ,piros szegfüs elvtársnak:




MINEK LAKKOZNI ATTOL, HOGY FÉNYLIK A SZAGA MÉG UGYAN AZ!!!!!

a jelszo mostantol:NE MOZOGJ MERT HULLÁMZIK!!!
Archaic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 172
semmi nem lesz ebbol...



kovetkezmenyek nelkuli orszag...


szanl00m
halkergető Creative Commons License 2006.09.17 0 0 171

"ENGEM EZ AZ EGÉSZ LEGINKÁBB IGAZSÁG-FILOZÓFIAI SZEMPONTBÓL ÉRDEKEL."

 

 

Nicsak! Színesedik a topik foglalkozási palettája. Van már igazság-filozófusunk is! :-)

Előzmény: Törölt nick (161)
stones Creative Commons License 2006.09.17 0 0 170
az ellenzéknek fizetett hirdetésben kellene közhírré tétetni a gyurcsány vallomást.
koikoi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 169
majd a blogban elmondja hogy orbán beszél a felvételen és bekarikáza mint a fütyögöket!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!