Keresés

Részletes keresés

Indián Creative Commons License 2006.09.17 0 0 224
Hmmm... ne vótt elég két óra a választ ki5ölni? Hagytam időt... a'sszem eleget...

Ez a viselkedés párbajképtelenséget jelent, de hát mit várjak tőled... evvan...
Előzmény: zividivi (217)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 223
Azélrt jellemző, hogy erre a többezres, békés tüntetsére nem tolta oda a képét Gyurcsányo Ui...

Hogy szembenézzen a "néppel"...
Ehelyett valami vidéki lúzerjét fényezte, néhány tucat " IGEN! Tesszük a dolgunkat" egyenpólós spontán egybegyült elött....


Csak a tévében üzengetett a tescogazdaságos szóvivőjével...



Nahát:)
csipkefa Creative Commons License 2006.09.17 0 0 222
Horthyt inkább ne, ha lehet, Antall megpróbálta, de minek:(((((((

Előzmény: zividivi (221)
zividivi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 221
Vedd már észre, hogy én nem oldalazok!

A kommunistákkal és a "liberálisokkal" az a bajom, hogy bár materiálisan már valóban tőkések, de mentálisan még mindig a primitív bolsevizmusnál tartanak.

Gyurcsány pedig egyáltalában azt sem tudja, mit kellene csinálnia. Követi új megbízóinak utasításásait, nyilván nem minden személyi érdekek nélkül. Az elmúlt két évben is csak szórta az ország vagyonát, eszébe se jutott, hogy bajban van a haza.

Termelés nélkül, pusztán kereskedelemből meg banktrükkökből nem lehet megélni egy országnak. Gyurcsánynak talán, dehát ő már-már az országnak képzeli magát.

Nem nadrágszíj, hanem ipar és mezőgazdaság kell ahhoz, hogy döbörögjön a gazdaság. Nadrágszíjjal csak a lovakat lehet hajszolni, embereket nem.

Csürhézni valóban könnyebb, mint Széchenyit, Horthyt követni.
Előzmény: Törölt nick (218)
Indián Creative Commons License 2006.09.17 0 0 220
Mivaaaan?
Előzmény: zividivi (217)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 219
Dehogy. Csak elviselhetőbb....
Előzmény: Wic (216)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 218

Értem én, provokatív volt a kérdésem és Te jól válaszoltál, persze hogy nem a 0,2 %-ról beszélünk, ki a faszt érdelelnek.

Nekem az nem tetszik, hogy a jelen kormánykoalíciót a jobboldal "rossz"-nak tartja, mert egyszerre

 

- kommunista is, ugyanakkor

 - tőkés, lelkiismeretlenül privatizáló hazaáruló

 

És itt van a jobboldal legnagyobb baja, nem tudja még elvileg sem eldönteni, hogy a jelen kormány miért rossz, ezért érvelése hiteltelen.

Volt kommunisták mindkét oldalon vannak, hajjaj, hogy hol többen érdektelen.

Ki a tőkés, ki privatizált többet és miért, ki a hazaáruló - mindkét oldalon vannak példák.

És ezek után marad a kérdés, ki a kesésbbé rossz. Szerintem Gyurcsány, mert jelenleg azt csinálja, amit kell.....

Előzmény: zividivi (212)
zividivi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 217
Na, íme, a szuperindián viccel-bliccel!

ÁFA!!!!?????

Előzmény: Indián (215)
Wic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 216

Melegen javaslom ha tényleg lány vagy, hogy titkold el, ha férjnél vagy, gyerekvállalással kapcsolatban kérdésre irtózatodat célszerű kifejezni. Ha mégis terhes lennél, titkold az utolsó percig. Én is multinál dolgoztam....

 

és ez szerinted jó?

 

Előzmény: Törölt nick (196)
Indián Creative Commons License 2006.09.17 0 0 215
De ki vótt az a Tanai?

Amúgy millen kínos izéval traktássz?
Előzmény: zividivi (204)
Wic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 214

Hát nem egy nagy taktikus ez a Csanádi úr :))

 

hja, végül is csak azt mondta el, hogy aránylag jól kereső üzletember, jó egzisztenciával a felső-középosztályból.

És azt, hogy a Ferinek köszönhetően rohamosan romlik az életszínvonala.

most akkor képzeld el azokat a nagycsaládosokat, akik az alsó középosztályban vannak. nekik ugyanilyen rohamosan csökken az életszínvonala, csakhogy ők ezentúl nem az Adidas-cipőt nem tuggyák megvenni, hanem a kínai szar cipőt nem tudják megvenni.

 

ugye, milyen fasza????

 

Előzmény: alto (147)
vili, a véreb Creative Commons License 2006.09.17 0 0 213
irányíccsa a társadalmat a nagy kórmányos?
Előzmény: káposztás (188)
zividivi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 212
//"....De tényleg a kommunistákra gondolsz? Mert ez a jelen 0,2 %-os elfogadottsági részarányuk alapján ők tul.képpen nincsenek is...."//


Átváltozóművészeink valóban kapitalistákká lettek, de a kapitalizmushoz sem értenek. Ha értenének, az elmúlt 17 év alatt valóban dübörgő gazdaságot csinálhattak volna, de csupán a szokásos nagrágszíjprogramra futotta tehetségükből.

Mindegy, minek nevezik magukat. Semmit sem változtak. Megszedték magukat oszt annyi. Szolgalalkű bagázs az egész. Hol a Nagy Szovjet, hol az amerikai megbízók utasításásait hajtják végre, önálló elképzelésük nincs, azt sem tudják mit kezdjenek egy országgal és a néppel.

Nem a volt párttagokról beszélek, csupán a hatalmat bitorló, átörökítő szélhámos dinasztiákról. Lehet, hogy valóban ők a lakosságnak mindössze 0,2%-át teszik ki, de a PÁRTjuk ugyebár semmivel sem működik különbül, mint a korábbi 60 év alatt.

Sajnálom szavazóikat, mert jobban át lettek verve, mint azok az emberek, akik tudták, hogy semmi jó nem származhat az MSZ(M)P-től
Előzmény: Törölt nick (207)
Wic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 211

Kulonbseg eves szinten 21600 Ft azaz egy gyerek egy honapban 450 Ft-tal kap kevesebbet

 

 

na, milyen szépen "emelték" Feriék a nagycsaládosok támogatását, ugye?

Előzmény: Droopy (131)
Wic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 210

Csak nem kéne sírógörcsöt kapni nekem, neked, Gyurcsánynak, akárkinek, mert Csanádi apuk gyarekei ezentúl nem étteremben vacsoráznak, netántán nem dolgozó Csanádi anyukának főznie kell a gyerekeire?   A márkás ruhák állampolgári jogon való igényéről ne is beszéljünk.Röhej!

 

 

röhej???

 

igen, röhejes, hogy ilyen szinten megy lefelé az emberek életszínvonala.

 

Nem csak a cikkben említett Csanádiéknak, hanem nagyon sokakanak.

 

 

Egyébként pedig a hír címe: Több száz gyermekes család tiltakozott a kormány intézkedései ellen

 

a cikk... khmm.... nem fejtette ki az igazság minden részletét.

 

Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 209
Ne törődj vele, hogy lenéznek. Engem is lenéztek a kis genya taknyosok korom miatt, arról nem is beszélve hogy bár jól beszélek angolul, -  nem külföldön végeztem egyetemet mint néhány gazdag kádergyerek...- ők többet tudtak. Így 12 évet húztam le egy igazán nagy multinál és a nagyképű társaság úgy hullott körülöttem, mint a legyek. Néhány év után szinte mindenkit kirúgtak, csak és kizárólag a szorgalom számít.... 
Előzmény: zsuzsa (203)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 207

Indiánt csodálom, még az orbáni szőlődisznóságok ügyében tett hozzászólásai kapcsán.

Lenin ezt a társaságot - a jelen társadalmi viszonyokat - tényleg nem ismerhette. De tényleg a kommunistákra gondolsz? Mert ez a jelen 0,2 %-os elfogadottsági részarányuk alapján ők tul.képpen nincsenek is....

Előzmény: zividivi (204)
Wic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 206

3. És természetesen valami módon adókedvezmény is megilletné azokat, akik akár önzően akár önzetlenül, de a munka mellett még ezt a feladatot (gyereknevelés) is felvállaják.

 

Alice, a végén kiderül, fideszes vagy... :o)

Előzmény: AliceCsodaországban (51)
Wic Creative Commons License 2006.09.17 0 0 205

Nem kapom ingyen pl a tankönyvet, de nem is felejtettem el a megemelt családi pótlékot. Ti viszont gyorsan felejtetek

 

bocs, de az emelt családi pótlékkal nem kapunk több pénzt, mint eddig.

 

Egyébként a topiknyitónak meg igaza van. mindenki fideszes fütyögö csürhe, aki báncsa a ferit.

 

Előzmény: P.I. (36)
zividivi Creative Commons License 2006.09.17 0 0 204
Lenin a kapitalistákat ismerte csupán Marx-Engels tanaiból. Ezt a társaságot álmában sem gondolhatta volna ki.

Szuperindiánod sem igen jeleskedik a cáfolataival, egyszerűen elvicceli-blicceli a kínos témát.
Előzmény: Törölt nick (195)
zsuzsa Creative Commons License 2006.09.17 0 0 203

Nekem már tinédzserkorú gyerekeim vannak, engem csak szimplán lenéznek ( lúzer gyerekes...) vagy legalábbis csodabogárnak tartanak....

 

A családi adókedvezményt nem kellett volna eltörölni. Most ugy érzem, büntetnek, amiért sokat dolgozom.

Bár nem értem, a nagycsaládosoknak miert ez a legnagyobb problémájuk. A barátnőmék se tudták kihasználni az adókedvezmény lehetőségét. Az asszony főállásu anya, a férj vállalkozó minimálbérrel. Az adókedvezmény megvonása azoknak a kedvét vette el, akik közepesen jól kerestek , minden fillér utan adoztak és esetleg fontolgatták, hogy még egy gyereket vállaljanak.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 202
Jó, jó megyek már....De milyen többi? Azt hittem egyedül küzdök, mint Oroszálnszívű Richard!
Előzmény: káposztás (197)
káposztás Creative Commons License 2006.09.17 0 0 201

"...." így nem tévesztett volna meg az "atombiztos"!

Előzmény: alto (198)
alto Creative Commons License 2006.09.17 0 0 200
Pedig ez a Kumin Viktória valaha a közismerten jobbos Info Rádiónak volt valami vezetőféléje és gondolom, most sem éppen megrögzött ballib.
Előzmény: Törölt nick (192)
káposztás Creative Commons License 2006.09.17 0 0 199
én is megyek!ahova gondolod!jóccakát
Előzmény: káposztás (197)
alto Creative Commons License 2006.09.17 0 0 198
Akkor keresd vissza a hozzászólásokban, hogy miért írtam.
Előzmény: káposztás (191)
káposztás Creative Commons License 2006.09.17 0 0 197
te vagy a váltás? a többi aludni ment?
Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.17 0 0 196
Melegen javaslom ha tényleg lány vagy, hogy titkold el, ha férjnél vagy, gyerekvállalással kapcsolatban kérdésre irtózatodat célszerű kifejezni. Ha mégis terhes lennél, titkold az utolsó percig. Én is multinál dolgoztam....
Előzmény: zsuzsa (162)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.16 0 0 195
Eléggé. A pézmágnás, meg világuralom....Lenin művei kitörölhetelen nyomot hagytak a lelkében. Szerintem zividivi válaszok közben, érveket keresve őrült gyorsasággal a nemzetközi munkásmozgalom történetét lapozgatja (Foxi-Maxi, 2. évfolyam), de Indián szuper mód kezeli őt.....
Előzmény: tuutuu (111)
káposztás Creative Commons License 2006.09.16 0 0 194
ez off volt a javából
Előzmény: káposztás (193)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!