Keresés

Részletes keresés

Chab86 Creative Commons License 2016.09.26 0 0 369

Sziasztok! Párom kérdezte, hogy melyik film az aminek a történetében valami olyasmi van hogy ajtókat nyitogatnak kalapban vannak és látják egymás útját. Elvileg romantikus film. A gonosz fehér kalapban van és ha minden igaz fekete. Lehet fals információ de elvileg a ted-es csóka is játszik benne (bár én nem láttam a filmjei között olyat amire illene a leírás), de ha nem is ő akkor is legalább hasonlít rá. köszi előre is!

GUS_ Creative Commons License 2016.07.01 0 0 368

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Nagyon nagyok vagytok!

Eszembe sem jutott volna Pálfi neve:) Pedig tipikus:) Jó srác! Statisztáltam a Taxidermiában és nagyon jó arcnak ismertem meg, a párját is!

 

Üdv!

GPF Creative Commons License 2016.07.01 0 0 367
Előzmény: GUS_ (365)
0101011 Creative Commons License 2016.06.30 0 0 366

Szerintem azcsak egy szegmense volt egy filmnek, ami egy házban játszódik, ahol mutatnak különböző szobákban élő embereket.

De nem, nekem se jut eszembe a neve.

Előzmény: GUS_ (365)
GUS_ Creative Commons License 2016.06.30 0 0 365

Üdv mindenkinek!

 

Keresek egy filmet:)

Szerintem tavaly láttam, talán 2015-ös. Picit elvont film. Egy full steril házaspárról szól. Hazaérnek zsilipkamra, teljes fertőtlenítés, ruhacsere... Vacsora, szeretkezés teljes steril ruházatban, majd csótányok másznak elő és a srác elkezd sörétes puskával lövöldözni...

Ismerős valakinek?

torkos21 Creative Commons License 2016.04.05 0 0 364

Filmet keresek.

Történet: Egylevágott lábu csávó gördeszkával gurult egy lejtön azt fejjel berepült a tempomba.

Elötte egy fiatal csávóval elcserélte a kéézel hajtható biciklijét.

A barátja meg kicsit dilis és zenél a teheneknek.

Meg pároztatják a szamarat a filmben .

Remélem valaki tudja.

(régebbi film)

Köszönöm

Lorne Malvo Creative Commons License 2015.09.22 0 0 363

Már azután beugrott a film, hogy feltetted a kérdést, csak a címe nem jutott eszembe ma délelőttig.

Egy japán filmről van szó, Yogen a címe: http://www.imdb.com/title/tt0419280/?ref_=fn_al_tt_2

Előzmény: amani1987 (362)
amani1987 Creative Commons License 2015.09.20 0 0 362

Sziasztok!

Keresek egy filmet amit elég régen láttam.

Azt hiszem, ázsiai film volt.

Amire emlékszem belőle: egy férfi a feleségével és a kislányával utazik valahová. Útközben megállnak és a férfi kiszáll azt hiszem laptopot tölteni. Közben talál egy újságcikket a jövőből hogy baleset történt amiben meghalt a családja. És akkor valóban beléjük szalad egy kamion. 

Ha jól emlékszem többször újraéli ezt más-más kimenetellel.

ZooYork91 Creative Commons License 2015.09.08 0 0 361

Hi!

 

Egy olyan filmet keresek ami a következő:

az egész egy drogos tripp a csávó belövi magát heroinnal, vagyis azt hiszi vmi fekete massza amitől elkezd trippelni ilyen pókszerű lényeket aztán kiderül h nem is trippeli hanem elkezdte látni azt a párhuzamos dimenziót amiben élnek ezek a valamik és talán az emberekből szívják el az energiát vagy nemtom innen már totál ködös és a film is egyre jobban elborul. Valakinek vmi ötlet nem lehet túl régi 2000+-os filmről van szó de nem is túl új úgy 2010 és 2000 közé lőném be.

Borsalinoo Creative Commons License 2015.08.25 0 0 360

1 milliárd köszönet!!!!!! 30 éve kajtatom és még senki sem tudta melyik filmről beszélek!!!!

Előzmény: Kipper (358)
brighterside Creative Commons License 2015.07.16 0 0 359

Sziasztok!

 

Valaki segítsen! Egy lovas filmet keresek, de semmilyen lovas filmekkel foglalkozó oldalon nem találom.

 

A sivatagban játszódik, arab sivatag, de nem a Black Stallion. Hangulatában olyan, mint a Fekete Paripa (The young Black Stallion). A főszereplő itt is egy arab, esetleg indiai lány, és itt is van valami verseny. Úgy tanítják lovagolni, hogy rákötözik a lóra. Ez az egy jelenet, meg a film hangulata maradt meg.

 

Ugye ismeri valaki? Mi a címe?

Kipper Creative Commons License 2015.06.08 0 0 358

Hi-hi-hi

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Young_Doctors_in_Love

 

Ez a Csupasz Pisztoly / Nagy Durranas / Top Secret mintajara keszult; annak idejen nagyon szerettem.

Előzmény: Borsalinoo (357)
Borsalinoo Creative Commons License 2015.06.07 0 0 357

Sziasztok! Talán tudna segíteni valaki. Keresek egy vígjátékot. A80-as évek közepén láttam vhs-en alámondással. Amire emlékszem, hogy valami gengszter bandáról szólt és a főnők infarktust kap talán és ezért kórházba kell vinni. Valami bőr repülős sapkát adnak a fejére, így próbálják álcázni. Mindenhová követi őket egy bérgyilkos, még a kórházba is, hogy eltegye láb alól a főnőköt. De valahogy mindíg a bérgyilkost viszik el megműteni a góré helyett, mikor az már majdnem kifektetné a főnököt. Valami ilyen szövegre emlékszem belőle, hogy - figyelem, figyelem! Áramszünet van korházunkban, ezért kérném az oxigénsátorban levő betegeinket, vegyenek nagy levegőt. Még valami eszembe jutott! Nincs szabad ágy a főnöknek és nem akarják felvenni a kórházba. Erre az emberei találomra bemennek a legközelebbi kórterembe és ágyastúl kitolnak néhány beteget, hogy mehetnek haza, mert meggyógyúltak... Előre is köszi!

zajza Creative Commons License 2015.03.07 0 0 356

Sziasztok!

Egy filmet keresek amit rég láttam, nem is tudom már annyira a történetét, talán valami szekta féle van benne akik gyűjtik az embereket mert attól félnek hogy megsemmisül a Föld úgy, hogy tüzes eső esik. És a film végén ez valóban meg is történik, és folyamatosan lobban lángra minden, így ér véget a film.

Melyik lehet ez?

Üdv

Ciripke1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 355

Valóban ez, volt köszönöm szépen a segítséget!

Előzmény: Thibi (354)
Thibi Creative Commons License 2015.02.27 0 1 354

A 300-as hozzászólás környékén valami hasonlót kerestek, az ez volt:

Ray Bradbury színházaSeason 4, Episode 12; Here There Be Tygers (30 Nov. 1990) 
"The Ray Bradbury Theater" Here There Be Tygers (original title)

http://www.imdb.com/title/tt0683195/combined

Előzmény: Ciripke1 (353)
Ciripke1 Creative Commons License 2015.02.26 0 0 353

Sziasztok!

 

Egy filmet keresek (bármily meglepő:)

 

Szóval sci-fi, és az is lehet, hogy valami mini sorozat része, ami különálló történetekre tagolódik.

 

Egy másik bolygóra leszálló kutatócsoport azt hiszem talajtani kutatásokat akar végezni a planétán, de rájönnek, hogy a bolygó él. Lassan elkezdi megölni azokat, akik ki akarják zsákmányolni. A hajó visszaindul, de egy mérnök ott marad, és a bolygó innentől kezdve vigyáz rá, "teremt" neki egy nőt, stb.

 

Ismerős valakinek?

peacefroggg Creative Commons License 2015.01.03 0 0 352

úú, ez gyors volt, még bele is fér lefekvés előtt, köszönöm szépen :)

Előzmény: Thibi (351)
Thibi Creative Commons License 2015.01.03 0 0 351
Előzmény: peacefroggg (350)
peacefroggg Creative Commons License 2015.01.03 0 0 350

Helló! Egy filmcímet keresek, a sztori nagyjából a következő (ha jól rémlik): van egy színész, aki egy sci-fi sorozatban szerepel, de már eléggé ki van égve, talán úton van az alkoholizmus felé is. Aztán innen homály, hogy mi történik, de jön valami üzenet földönkívüliektől, akik bajban vannak, és kiderül, hogy az űrhajójukat a sorozatban látottak alapján építették és a földiek segítenek nekik..

hát ennyit tudok róla..illetve mintha William Shatner lett volna a főszereplő, de végigpörgettem a filmjeit és nem bukkantam rá..

Köszi előre is!

AcidTrip Creative Commons License 2014.11.30 0 1 349

A magyar címe "bemelegítés" volt. Istencsászár kis film, gyerekként hugimmal szénnénéztük véháesen.. Sokat adnék érte, de még enkóron sem érhető el.. IMDB linkje

Előzmény: Daller (344)
Thibi Creative Commons License 2014.11.26 0 0 348

Pár hónapja pont volt a tv-ben, plusz vagy kétévente valaki itt keresi

Előzmény: taormina001 (347)
taormina001 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 347

Csakugyan! nagyon köszönöm!

De hogy tévedhettem ekkorát? És ilyen hosszú idön keresztül!

és hogyan tudtál ilyen kevés és homályos utalásból ráismerni?

Előzmény: Thibi (346)
Thibi Creative Commons License 2014.11.25 0 0 346

Riadó a pitypang szállóban

https://www.youtube.com/watch?v=x3I8Ykiwh6g

 

Előzmény: taormina001 (345)
taormina001 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 345

Jó estét, épp egy világ omlott össze bennem. Egész életemben azt hittem, hogy az alábbi jelenetek a "Folytassa külföldön" c. angol vígjátékból valók a 70-es évekböl. Ma este megnéztem a filmet, de a keresett jeleneteknek se híre se hamva. De akkor honnan valók:

túristacsoport érkezik egy félkész szállodába, amiböl mindenféle bonyodalmak származnak, mert persze a vendégek nem jöhetnek rá, hogy semmi sincs rendjén.

Csak egyetlen emelet készült el, ezért a fölvonó elött álló személyzet húzgálja az ablak elött az "emelet" számát mutató táblákat. A ablakok alatt munkások pálmafaágakat lengetnek, hogy a bent levökben hullámzó pálmaliget illúzióját keltsék stb.

Látta valaki?

Daller Creative Commons License 2014.11.25 0 1 344

Az eredeti címe Warming Up. 1985-ös és Bruce Best rendezte. Majd utánanézek, hátha valahol megvan a magyar címe is.

Előzmény: bóbita67 (343)
bóbita67 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 343

Mi lehet az a film, ami kb a 80-as évek közepe körül készült ((vmikor 1985-87 körül vetítette itthon a tv), ausztrál TVfilm (amolyan romantkus vígjáték), és úgy kezdődik, hogy egy nő fut (kocog) , majd gondol egyet, hogy ezt ő nem csinálja tovább, hazaérve golfütővel lesöpri a sportmániás férje serlegeit, a golfütőkett beletuszakolja a mosogató lefolyójába, és még pár sportos cucucot tönkretesz talán, összepakolja a kiskamaszfiát és elhúznak vmi kisvárosba, ahol van egy nyerésre nem képes rögbi vagy am.focicsapat egy bajszos edzővel és a nő (balett tanár)  titokban balettórákkal hozza formába a csapatot, amiről az edző -aki amúgy nem szimpatizál eleinte a nővel- nem sejt semmit, aztán kiderül a dolog, jön a szerelmi szál és a végén persze nyer a csapat. A magyar címe anno vmi felszólító mondat volt mint: Gyakorolj! vagy hasonló... Reménykedem, hátha látta vki és tudja mi volt a címe.... Köszi

dasred Creative Commons License 2014.11.01 0 0 342

Sziasztok! Pár éve láttam egy kisfilmet, valami filmszemle, vagy versenypályázatra készült és sehol sem találom. Kb 8-10 perc összesen az egész. A rövidfilmben egy kameraállás van, oldalról vesznek egy srácot aki sétál a járdán (az úttestről a járdát s a házakat veszi a kamera, és ahogy sétál a srác, úgy megy vele oldalra a kamera is). Éjszaka játszódik, buli után, megy hazafele, és megismerkedik egy lánnyal, együtt sétálnak tovább, utána beleköt egy férfi (akiről kiderül, hogy egy kézre játszik a lánnyal), ha jól emlékszem ezután szintén eggyel bővül a kötekedők száma, talán egyszer meg is pofozzák, vagy hasonkó, mert megpróbál elfutni. Aztán megnézik a személyijén a címét és a végén odaérnek és felcsenget a lakótársának, aki beengedi őket, és így van vége, hogy felmennek hozzá, és becsukódik mögöttük az ajtó. 

 

Köszönöm az esetleges válaszokat!

gyöngyike1116 Creative Commons License 2014.10.17 0 0 341

sszia érdeklődni szeretnék hogy amit kerestél filmet meg találtad mert én is nagyon kíváncsi lennék a címére(:

Előzmény: rhinestone (256)
szakaszvezeto79 Creative Commons License 2014.09.25 0 0 340

Sziasztok!

2002-2004 táján a tv-ben láttam egy filmet úgy a negyedétől, sajnos azóta nem akadtam rá sem tv-ben, sem neten. Egy nő véletlenül(?) megöl valakit, ha jól emlékszem feldarabolja és elteszi a mélyhűtőbe. Hamarosan rájön valaki a gyilkosságra, a nő ugyanígy elintézi őt is. Végül is az egész film e körül forog, egyre több gyanakvó hal meg, de maga a történet inkább vígjátékba illő. Sem címre, sem szereplőkre nem emléxem, a történetből is csak halvány részletek maradtak meg, de hálás lennék ha ennyiből valaki felismerné!!!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!