Keresés

Részletes keresés

polária Creative Commons License 2022.07.11 0 0 21268
füegy Creative Commons License 2022.07.11 0 0 21267

Szia, igaz. 🙂

Hátha néha erre jár.

Előzmény: nemkelltabu (21266)
nemkelltabu Creative Commons License 2022.07.11 0 0 21266

Szia 'Füvi'!

 

Arra gondoltam, hogy talán -tisztán olvasói szinten- még visszanéz ide néhanap.

Előzmény: füegy (21265)
füegy Creative Commons License 2022.07.11 0 0 21265

Elment innen, mindenhonnan, még a nickjét is törölte....

Előzmény: nemkelltabu (21264)
nemkelltabu Creative Commons License 2022.07.11 0 0 21264

Hahó, 'Embi' (egykori topicgazda), hová lettél?!?

 

Küldök Neked egy dalt, hátha olvasod, és hátha visszatalálsz!

 

Bár lehet, én sem maradok már sokáig...

 

Üdv: 

~NKT~

Törölt nick Creative Commons License 2021.08.03 0 0 21263

Szia ErkölcsTan!

 

Nem, kösz hogy aggódsz.csak simán elfáradtam. Szia

Előzmény: ErkölcsTan (21262)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.08.03 0 0 21262

emberimádó 2 perce  0 0 534

Hahó NKT!

 

Én mindenhogy hulla vagyok lehet a vírustól függetlenül is. Csak mondom kiszállok ebből most. 

 

Előzmény: nemkelltabu (364)

 

Mit jelent ez, lejáratához közeledik az emberi üzemidőd?

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 21261

Remélem, kitartásod eredményes lesz, tovabbi szép napokat itt akár.

Előzmény: nemkelltabu (21259)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 21260

Szia!

 

Az igazságérzeted. 

Előzmény: nemkelltabu (21258)
nemkelltabu Creative Commons License 2021.05.26 -1 1 21259

Egy idő után persze, hogy elengedem, de az elején néha meg szoktam próbálni szóra bírni.

Előzmény: Törölt nick (21257)
nemkelltabu Creative Commons License 2021.05.26 -1 1 21258

Jó reggelt 'Embi'!

 

Úgy értem ezt a "provokálást", hogy fel szoktam szólítani a mínuszolót egy hsz.-ban, hogy ne csak mínuszoljon, hanem fejtse ki részletesebben, mi a problémája. Így szoktam megszólítani, hogy 'mínuszoló', hiszen nem tudom, melyik nick az. És pont a politika alfórumban volt már, hogy erre megszólalt egy általam addig ismeretlen nick, és elmondta, mivel nem ért egyet, és miért. Ezt becsültem benne, hogy vette a fáradtságot, előbújt, és kifejtette a problémáját az általam leírtakkal kapcsolatban. Érdekes, hogy ez pont a politikai részlegben történt, ahol összességében a legmélyebb lelki/szellemi sötétségekbe képesek lemenni a hozzászólók!

Előzmény: Törölt nick (21256)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.25 -1 2 21257

Hogy ez lehetőséget ad arra, hogy vki arctalanul köcsögösködjék? Engedd el.

Előzmény: nemkelltabu (21253)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.25 -2 0 21256

Szia NKT!

 

Azt hogy érted, hogy néha szoktad provokálni a mínuszolókat? Akkor vegül is tudod, ki az? Vagy nem értem. 

Előzmény: nemkelltabu (21253)
nemkelltabu Creative Commons License 2021.05.25 -1 1 21255

Örülök, ha érdekesnek találod!

Talán a 'Bizonyságtételek' témánál írtam is ezzel kapcsolatban, hogy sok-sok évvel ezelőtt én is olvastam egy olyan esetről, ahol rosszindulatúnak mondott daganat valami spontán mechanikus behatásra múlt el. Illetve csak a korreláció volt bizton állítható, az ok-okozatiság volt a költői kérdés a cikk végén.

De ez a régi cikk már csak akkor jutott eszembe, amikor a saját daganatom is visszafejlődött. Tehát nem az inspirálta!

 

A te cikked akkor már a második, ami effélét sugall. Talán érdemes lenne foglalkoznia ezzel a lehetőséggel az orvostudománynak. Kár, hogy a protokoll olyan nagy úr ott...

Előzmény: polária (21252)
nemkelltabu Creative Commons License 2021.05.25 -1 0 21254

"...Hát én nem tudom, mire véljem a mínuszolókat..."

 

A közlekedés alfórumban pl. kerek perec meg is mondják a moderátorok, hogy "olcsó játék hülyegyerekeknek" ez a mínuszolás! :-))

Hangsúlyozzák, hogy nem ők hívták életre ezt a lehetőséget, és javasolják a fórumozóknak, hogy ne is foglalkozzanak ezekkel a mínuszolásokkal!

Előzmény: Jávorfácska (21244)
nemkelltabu Creative Commons License 2021.05.25 -1 1 21253

Szép napot, 'Embi'!

 

Az alamusziság zavar benne! Meg az (bár ez a kritika a fórum informatikai fejlesztőire vonatkozik), hogy alapvetően szembemegy a fórum céljával. Mert mi is a fórum (egyetemes) célja? Maga a beszélgetés! Márpedig ez a "fejlesztés" csak azt a célt szolgálja, hogy érdemleges hozzászólás, vélemény helyett ilyen arctalan kritikákat lehessen gyakorolni.

Tehát nem a kritika zavar. Annak helye van itt a fórumon. Hanem az értelmesen megindokolt kritika hiánya!

Mert sokszor olyan hozzászólásokat mínuszolnak, amely mínuszolás oka előtt értetlenül áll az ember! Pl. 'Jávorfácska' számtalan hozzászólásának mínuszolása is ilyen. De valamikor én is leírok egy hozzászólásban több, egymástól független állítást, és egy ilyen mínuszoláskor nem tudom, melyik állítással van problémája az illetőnek? Ezért is szoktam néha provokálni a mínuszolókat, hogy fejtsék ki az álláspontjukat értelmes emberhez méltóan! Volt már, hogy sikerült. És persze az érintettel azután sem értettünk egyet az akkori adott, vitatott kérdésben, de legalább megbeszéltük, amennyire tudtuk. Viszont a mínuszolók egy másik része ilyenkor is tovább hallgat, mint ... a fűben, de a maga primitív módján még be is rág, és onnantól kezdve elkezd személyre szólóan mínuszolni, azaz az őt provokáló valamennyi megjegyzésére adja a mínuszt. Mondjuk ezen a ponton már nem sokat szokott érdekelni sem a mínuszoló személye, sem a véleménye.

 

Tehát az elejére visszatérve: Ezt a mínuszolási lehetőséget egy olyan eszköznek látom, amely pont, hogy csökkenti a fórum eredeti céljának, azaz az értelmes beszélgetésnek az esélyeit. Na ez az, ami zavar!

 

Annak viszont örülök, hogy a moderátorok véleménye is kb. hasonlóan elítélő, erről mínuszolási lehetőségről itt, a fórum valamennyi "bugyrában".

Előzmény: Törölt nick (21243)
polária Creative Commons License 2021.05.25 -1 0 21252

:)) érdekes módszerről irtál köszi  amelyik bevált ? a daganat nyomorgatása....

 

Évekkel ezelött hasonlo témárol olvastam : Egy zalai apa ugy gyógyitotta a gyerekét hogy a csontrendszerét ütögette masszirozta csapkodta................

https://www.zalamedia.hu/archivum/elet-modi/csodas-gyogyulasok-egyszeru-technika

Előzmény: nemkelltabu (21231)
Jávorfácska Creative Commons License 2021.05.24 -1 0 21251

Az átmeneti csoda is csoda:)

Előzmény: Jávorfácska (21250)
Jávorfácska Creative Commons License 2021.05.24 -1 0 21250

Látod, csoda történt, mert máris plusz egyre állok:)

Előzmény: polária (21249)
polária Creative Commons License 2021.05.24 -1 0 21249

Figyelj csak kaptál egy pluszt is én voltam :)) igy kijöttél döntetlenre 1 - 1

Előzmény: Jávorfácska (21248)
Jávorfácska Creative Commons License 2021.05.24 -1 2 21248

Na igen, és az illető fórumtársak mínuszolása irányomban tutira személyeskedés, mert a hosszabb lélegzetvételű hsz-eimet (pl. regényrészlet) is egyből, másodperceken belül mínuszolják, alig, hogy elküldöm,  vagyis a hsz-eim tartalmával tutira nem ismerkednek meg, úgy adnak rá mínuszt. 

Jávorfácska Creative Commons License 2021.05.24 -1 2 21247

Én meg közömbösen fogadom, csak nemkelltabu kedvért jöttem kicsit beszélgetni a témáról, legalább ő is látja, hogy mennyire nincs egyedül, mert minket is mínuszolnak rendre:) Még el sem küldöm a hsz-t, már ott a mínusz:) Na és:) Bennem meg a sok-sok plusz:)))))

Előzmény: polária (21245)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.24 -2 1 21246

Béla az. ne is törődj vele.  a pszichiátria lakója, és csak akkor fér a nethez, amikor kiengedik a  zubbonyból. azonnal minuszolni kezd, ez egy berögzött mechanizmus nála. nem szabad rá haragudni nehéz élete volt/van.

Előzmény: polária (21245)
polária Creative Commons License 2021.05.24 -1 3 21245

Lémyegtelen :))) A sas nem fogdos legyeket !

Az imáimat rendre minuszolja valaki a multkor még a Miatyánkot is :))))

Hátha mondjuk azt irom OM MANI PADME HUM hát az tuti minusz :)))

Engem mulattat !

Előzmény: Jávorfácska (21244)
Jávorfácska Creative Commons License 2021.05.24 -1 3 21244

Hát én nem tudom, mire véljem a mínuszolókat:) Minek jönnek be egyáltalán a topikjaimba minden egyes hsz-emet külön lemínuszolni, ha úgyis eleve lenézik, vagy lesajnálják a giccses és szirupos stílusomat:))))

 

Bár lehet, hogy a vitamentes szándékaim miatt az összes topikomat eltüntetnék az ilyenek:) Többes számban gondolkodom, mert ha ez egy ember műve, hát akkor őt először is nagyon sajnálom:(

Másodszor meg szívesen segítenék neki, csak nem tudom hogyan, és miként lehetne:)

Előzmény: nemkelltabu (21242)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.24 0 0 21243

Hali NKT!

 

Tényleg ennyire zavar ez a mínuszolás?

Előzmény: nemkelltabu (21242)
nemkelltabu Creative Commons License 2021.05.24 -1 1 21242

Heló 'Embim'!

Kicsit megint igénybe venném a topicodat, ha nem baj?

 

Másik topic párbeszédét folytatnám itt.

Kedves 'Jávorfácska' és 'Golyóbishop'!

Vonatkozó hozzászólásaitokat olvasva úgy tűnik, hasonló irányba gyanakszunk. Kimondani persze nem szabad, mert az személyeskedés lenne! De úgy vélem, körülírni szabad, mert a körülírás az a "műfaj", hogy akinek nem inge, nem veszi magára.

Tehát én is úgy vélem, van egy olvtárs, akinek "a fél életműve", avagy élete értelmének majd ötven százaléka, hogy a keresztény vallást a legaljasabb diktatúrákkal moshassa egybe! Persze itt a VallFilen is sűrűn hódol ezen szenvedélyének.

Amikor a diktatúrás lelkületi topicot nyitottam, kapóra jöhetett neki, mert felhasználhatta előbb említett céljaira. Ám amikor pont emiatt nyitottam egy másik (Jézus és a diktatúrák) topicot, ez az olvtárs talán úgy érezhette, elvették a játékszerét, és onnantól kezdve módszeresen mínuszolni kezdett.

Én így gondolom, persze lehet, hogy tévedek!

Ezt a körülírós játékot részben a kényszer szüli, és lehet mondani, hogy nem egészen korrekt, de hát maga a mínuszolás is legalább ennyire inkorrekt, pláne ha a mínuszoló fel is szólíttatott, hogy arctalan kritikája helyett mondja el konkrétan, mi nem tetszik neki! (Más fórumcsoportban pl. maguk a moderátorok mondják el, hogy ez a mínuszolgatás olcsójáték hülyegyerekeknek!)

Tehát azt gondolom, akkor most egál van, a mínuszolásra lehet, és szabad körülírással felelni!

nemkelltabu Creative Commons License 2020.08.23 0 0 21241

Köszönöm, Neked is szép hetet, szia!

Előzmény: Törölt nick (21240)
Törölt nick Creative Commons License 2020.08.23 0 0 21240

megrázó lehetett. Kívánom, hogy élj egészségben sokáig ezután. 

szép hetet. szia.                                                    

Előzmény: nemkelltabu (21238)
nemkelltabu Creative Commons License 2020.08.23 -1 0 21239

"...az ilyen privát izéktől is lelkifurdalásom lesz..."

 

Na ezt tényleg nem értem, de totál nem! Féltékeny a férjed, vagy Te vagy túl lelkiismeretes?

Vagy valami egész másról van szó..? ...Mindegy is, ha nem akarsz, ne válaszolj!

Előzmény: Törölt nick (21235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!