Keresés

Részletes keresés

Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 149

Amit írtál, abból annyit fogadok el, hogy boldogan élek.

 

Addig volt értelme. :-)

Előzmény: tejfölfancsi (147)
mamami Creative Commons License 2006.04.08 0 0 148

"Jönnek folyamatosan a kampányesemesek!!!!!"

 

Vazze , mijé vagyok ollan pária ,  hogy egy kóbor SMS , telefon-géphang sem nem talál meg ???   Mongyuk , madzagos telefonunk nem van , a mobilom kártyás , de a férjem cégesére is csak egyetlen Fletó-mondat érkezett . ( a következőt már kinyomta ) . 

 

A Fidesz aktivistákat is lazán elhajtotta  a csengőtlen kapunk  elől , nem hagyott jót röhögni . A disznaja .  Érdekelt volna , hogyan akartak volna bejutni . Az ismerősök betelefonálnak , a számlát hozók kiabálnak a kapu előtt , esetleg bemásznak . ( nem nagy mutatvány )

 

Persze , szavazásilag úgysem befolyásolna  semmilyen kampányesemes , ilyen-olyan aktivista , de szerintem járna , áp jogon .

Előzmény: Törölt nick (137)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 147
élj boldogul! majd ha egy nő írja be, hogy pasikat utcán leszólíthat ingyé, és nem kell, mostan nem jut eszembe, hogy hívják újabban a hímringyókat, szóval olyanot fizetnie, mindezt férjénél elért sikereivel magyarázva, hogy milyen jó hapsi, akkor meg leszek elégedve, és jőt röhögök, na, a röhögés is megvolt, olyan szőkenős szinvonal voltál!
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (143)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 146

Megjegyzem, hímsoviniszta éppenséggel pont az volna, ha a call-girlök hívását tartanám a nő megszerzése jobb eszközének.

 

De szerintem ezt te nem érted.

Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (143)
veza Creative Commons License 2006.04.08 0 0 145
Láttad a 8-i gallupot?
Előzmény: tejfölfancsi (142)
Derek Creative Commons License 2006.04.08 0 0 144

"pléne ilyen szöveggel, hogy drága férje milyen sikeres az utcán való leszólításokkal;" 

 

 

Ne aggodj neked nem kell mar ilyesmitol tartanod:-))

 

Mellesleg engem a nejem ugy szolitott le valamikor kozepiskolas koromban a moziban,hogy vegyel mar nekem is egy jegyet,mert hosszu sor volt.Onnan ismertem meg:-))

Előzmény: tejfölfancsi (141)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 143

1) A feleségem jobban ismer engem, mint te. Tudom, hogy meglepő, de tuti.

2) A beírásom nem volt hímsoviniszta. Valószűnűleg nem ismered a szó jelentését.

3) Okos ember igyekszik úgy nevetni jót, hogy a környezete vele együtt nevessen.

4) Buta és keserű ember az élő fába is beleköt, hogy vagdalkozni tudjon.

5) Ha nem sikerül, viccnek tünteti fel, és állítja, hogy ő jól mulat.

6) De sajnos kilóg a lóláb.

7) Magadból csinálsz így hülyét, nem belőlem.

8) Lelked rajta.

9) Ez viszont tényleg mulatságos.

10) Tiszta víz.

Előzmény: tejfölfancsi (141)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 142
n, mostan halálra röhögtem magam, benéztem a megkérdeztükna polosmoderát topicban; hát, nem semmi quintesszencia a topicról!
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 141
mégvéletlenül sem zaklatnám a felséged, pléne ilyen szöveggel, hogy drága férje milyen sikeres az utcán való leszólításokkal; nem savanyú, csak jót röhögtem, mint mindig, ha hímsoviniszta beírást látok
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (140)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 140

Így se értem jobban.

 

Ha arra utalsz, hogy call-girlt kéne hívnom, mert aki ismer, az nem áll szóba velem... konzultálj a feleségemmel. :-)

 

Te mindig ilyen savanyú hangulatot árasztasz? Vagy csak ma keltél fel kétballábbal?

Előzmény: tejfölfancsi (139)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 139
Ne viccelj már. Egy nőt is sokkal nagyobb élmény az utcán vagy bárhol máshol felszedni, mint call-girlt hívni. Pedig annyi van belőlük, hogy csak na.
az egy nőt is felszedni tagmondatra gondoltam, hogyha ismernek, akkor lehet, hogy mégis a második tagmondatra van szükséged; csak nem akartalak férfihiúságodban megsérteni! úgyhogy felejtsd is el
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (128)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 138
Ne is kérdezd, pokolian ütős. Hell-ász.
Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 134
Ne vedd már komolyan, ez egy himsovén vicc vót. :)
Előzmény: Derek (132)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 133
Attika, az melyik választókerület?
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (131)
Derek Creative Commons License 2006.04.08 0 0 132

Nem  azokbol a pasztortarsadalmak lettek, a vadasztarsadalmakban mint pl aZ eszak amerikai indianoknal  matriarchatius valamennyire fennmaradt

Előzmény: Törölt nick (130)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 131
Erről az jut eszembe, hogy az egykori Attikán Basileus Theseus az oikoszokból szünoikiszmoszt hozott létre, amelyben az eupatridák törzsi-nemzetségi patriarchátusból polarizálódtak.
Előzmény: Törölt nick (130)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 130
Szerintem a matriarchatus megelőzte a patriarchatust. Utóbbiakból lettek a nagy vadásztársadalmak. ;)
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (125)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.08 0 0 129
nyihaha..
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (125)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 128
Ezt piszkosul nem értem, már hogy mi az ellenkező variáns. Csak nem az, hogy mégsem hívok call-girlt? Ne törd magad a válasszal, csak abban az esetben, ha értelme is van. Köszi.
Előzmény: tejfölfancsi (126)
HitetlenTamaska Creative Commons License 2006.04.08 0 0 127

Azért az érdekes, hogy gyerekkoromban, a - ne akard tudni, hogy miből készült gépsonka konkurrencuájaként, a kellemesen pácolt valódiank tűnő sonkát leginkább prágai sonkának hivták.

 

Mivel az izekről nem lehet vitát folytatni, legfeljebb a márkákat körülvevő legendák, és az ügyes marketingstratégiák révén kialakított árakról, amiben sznobizmus, divat, és még ki tudja minden játszik szerepet, igy nem gondolnám, hogy sonka nacionalizmus ügyében  sokkal több okosat lehet mondanai, mint azt, hogy egy dán husipari termék feltehetően gondosabb állatorvosi felügyelet alatt készül mint egy bangladeshi.

 

 

 

Előzmény: U.N. Owen (114)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 126
hárításnak, elismerem, megteszi! az ellenkező variánst viszont nem erőltetem, nem akarlak hiúságodban megsérteni!
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (123)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 125
Szerintem az örökös női vásárolhatnék is hasonló a vadászösztönhöz, csak az gyűjtögetési. :-P
Előzmény: mamami (121)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 124
ma már szinte minden városban lehet kapni őz és vaddisznópörköltet is! miért lenne védett?
Előzmény: mamami (121)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2006.04.08 0 0 123
De  csak azért nem, mert nem ismernek. :-)
Előzmény: tejfölfancsi (113)
Derek Creative Commons License 2006.04.08 0 0 122

A vaddiszno miert lenne vedett. A legkartekonyabb duvad a mezogazdasagi teruleteken, termeszetes ellensege meg nincs.

Az oz sem az ,csak nem mindenkor szabad ra vadaszni

Előzmény: mamami (121)
mamami Creative Commons License 2006.04.08 0 0 121

Jóóó , na .

 

Privát értelmezés : vadászösztön - nőben is , halban is . Szerencsére a vaddisznó meg az őz védett . Remélem .

Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (111)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 120
nem, csak disznóból, de, a darálton kívül füstölt is van benne; nagyanyám mondta, hogy török kaja, én tőle tanultam; Bartóknál volt szobalány
Előzmény: Derek (119)
Derek Creative Commons License 2006.04.08 0 0 119

Marha es birkahusbol van?,mert a torok ugye nem eszi a desznyot.

Egy montenegroi kollegam pont olyan szarmat csinal,mint az alfoldon szokas,csak fele diszno,fele marha.Naluk nemzeti etek, mondtam nalunk is pontugyanugy csak tiszta disznobol.

Előzmény: tejfölfancsi (117)
Derek Creative Commons License 2006.04.08 0 0 118
Most eppen vadast fozunk egy szep feketepecsenye darabbol, es toportyus pogacsa lesz meg.Ledaraltam egy jo adagot .
Előzmény: Derek (116)
tejfölfancsi Creative Commons License 2006.04.08 0 0 117
az enyém azt hiszem, törökös! de, a palacsintatésztában sütött karfiolom világcsúcs; a fijjug, munkatársaim, mióta megkóstolták, mindig azt rendelik
Előzmény: Derek (116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!