Keresés

Részletes keresés

alrgiii Creative Commons License 2014.09.04 0 0 86316

Nem védetem le pont azért, hogy valaki csinálja meg :-)

Előzmény: Törölt nick (86313)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.04 0 0 86315

az első pont létezik.

a második "bigyós" dolog annyival kiegészítendő, hogy ha a mai fényképes rendszer fenntmarad, akkor a bigyók hatására sem történik változás. merthogy a szép képek úgyis kamuemberek, és mivel nekik úgyis "örök élet" jár a profitmaximalizálási logika szerint. úgyhogy jó az irány, de még fejleszteni kell.

Előzmény: alrgiii (86312)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.04 0 0 86314

azoknak más a preferenciájuk. a profitmaximalizálás.

a bigyó is jó ötlet, meg nekem is van azért ötletem, de nem írom le, mert hátha megvalósítom inkább:S

no persze a profit miatt az van,hogy hiába lesz mondjuk jó "elkelési" aránya a lapba regisztrált tagoknak, attól anyagilag valószínű egy randivonalat nem egykönnyen fog tudni utolérni. illetve nem is ez a cél, de még a nullszaldó is komoly cél egy új lap esetén, mert azért vannak költségek is szépen.

Előzmény: Törölt nick (86313)

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.03 0 0 86313

Ez a bigyó nagyon jó ötlet :)))))

Védesd le SOS! Hátha olvassák a társkereső portálok is.

Előzmény: alrgiii (86312)
alrgiii Creative Commons License 2014.09.03 0 0 86312

Nekem két ötletem van: lehessen megadni azt is, hogy kit keresnek és lehessen erre is szűrni, azaz ki lehessen szűrni azokat, akik egyáltalán nem engem keresnek (mert pl. nem tudják elképzelni magukat 180 centi alatti férfival).

A másik ötletem: regisztrálásnál mindenki kap 10 küldésbigyót és 10 fogadásbigyót. Ha valaki levelet kap (nem választ), akkor veszít egy fogadásbigyót, ha válaszol, akkor kap egyet. Ha valaki küld egy levelet, elveszít egy küldésbigyót, ha kap választ (vagy eltelik egy hét válasz nélkül), akkor kap egyet. Ha elfogynak a küldésbigyók, akkor nem lehet küldeni levelet, ha elfogynak a fogadásbigyók, akkor nem lehet írni neki. Így nem lehet ész nélkül küldözgetni a leveleket, illetve kénytelenek a népszerűek válaszolgatni, ha válogatni akarnak. Ha két ember levelet váltott, akkor utána már nem számítanak bele ezek a levelek a bigyókba. Legyen sablon egy kattintással küldhető visszautasító levél is, ami le is tiltja az illetőt, hogy ne legyen megerőltető válaszolni.

Előzmény: Törölt nick (86311)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.03 0 0 86311

ezt most úgy értettem, hogy régi vesszőparipám hogy szolgáltatást venni miért nem lehet?

mert fizetni már ma is kell, ha használni akarod a netes társkeresőt, meg az esetleg nem neteset is, de miért nincs működő módszer?

nyilván nem lehet 100 százalékosat kitalálni, de többségében működőt azért hátha ki lehetne ötölni. 

az ára pedig megfontolás tárgyává tenné a megvételt.

mondok egy példát: van valami fitneszcég a belvárosban, amelyik csak éves bérletet ad el és kész. és van hozzá ideológia: azt mondják hogy 1 év kell hozzá hogy rászokj a mozgásra és ezt a dolgt szeretnék elérni.

és egy éves bérlet azért nem kevés pénz, de megveszik azért.

ugyanez a netes társkeresőre fordítva: ha nem ez a havi 1-2-3 ezer Ft-os előfizu lenne, hanem azt mondanák hogy így és így megoldjuk ezt a kérdést, de ennek a fokozott figyelemnek és erőfeszítésnek azért magasabb ára van, akkor lehetne választani.

de itt a beszámolók szerint van a netes dolog, meg a lehúzós iroda. mármint szolgáltatás.

nívós, működő dolog nem igazán hírlik hogy lenne. 

Előzmény: Törölt nick (86310)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.03 0 0 86310

na de és ha megfizetem?:)

Előzmény: alrgiii (86309)
alrgiii Creative Commons License 2014.09.02 0 0 86309

Bármilyen jellegű társkeresés energiaráfordítással jár, a

sült galamb nem fog a szádba repülni.

Előzmény: Törölt nick (86302)
alrgiii Creative Commons License 2014.09.02 0 0 86308

Nem tagadom, szerencsém is volt, de tettem is azért, hogy párt találjak. Adtam olyan nőnek is esélyt, akinek korábban egy bizonyos tulajdonság miatt nem adtam volna - aztán a találkozók során kiderült, hogy ez a tulajdonság mégsem kizáró ok.

Előzmény: Törölt nick (86297)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86307

persze, ez egy közhelyes írás, de hát valamit írni kell:)

Előzmény: Törölt nick (86306)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86306

Az emberek mindig megtalálták a helyet,ahol egymással találkozhattak,flörtölhettek. Most nem kukoricamorzsolásra,tollfosztásra, bálba járunk,hanem az internetet használjuk.

Egyszerűbb mindig máshol keresni a hibát. Ha a társunk félre akar lépni,megteszi, a net csak egy eszköz, lehetőség,hogy ezt megtegye.

Ezzel nem mondott újat sem az újságíró,sem a pszichológus. Majd ez a facebook mánia is elmúlik, aztán jön valami más,valami új......

Előzmény: Törölt nick (86305)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86305

"A házasságok könnyen köttetnek, és így könnyen véget is érnek. A klasszikus család évek óta válságban van, elvesztette szilárd alapjait és valódi jelentőségét is" - állapította meg Zarko Trebjesanin pszichológus. Ez az új típusú világ egyben technológiai fejlődéssel jár együtt, ami újabb lehetőségeket biztosít a félrelépésre, és éppen ez az egyik leggyakoribb oka a válásoknak.

A válságba került párkapcsolatokért egyre többen teszik felelőssé a Facebookot, amely ideális hely az egykori szerelmekkel való kapcsolat felvételére, de új és izgalmas kapcsolatok kialakítására is"

Előzmény: Törölt nick (86304)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86304
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.31 -1 0 86303

Bármivel lehet élni, és visszaélni is. Élhetsz a nettel, ha egy információt keresel, vagy árut rendelsz, esetleg távmunkát végzel, meg vissza is élhetsz, ha 24 órát lógsz egy játékon. 

Élhetsz egy netes társkereső adta lehetőségekkel, ha más lehetőségeid nincsenek, vagy a meglévőket akarod szélesíteni, meg vissza is élhetsz vele. Például úgy, hogy ha rájössz, hogy zéró lehetőségeid vannak, akkor továbbra is lógsz rajta, és minden kudarcodért a netet és a netes társkeresőket teszed felelőssé. 

Az elpocsékolt idődért és energiádért egyedül te vagy felelős. Ne pocsékold tovább!

Előzmény: Törölt nick (86302)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86302

igen, erről szól a dolog. csak hogy mennyire lehet élni ezzel, ott oszlanak meg a vélemények.

mert szerintem szinte zéró a lehetőség.

és ha még figyelembe veszem az erre elpocsékolt időt/energiát akkor meglehet egyszerűen negatív a mérleg.

Előzmény: nyílméregbéka (86301)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.31 -1 0 86301

Az emberek maguk alakítják a kapcsolataikat, nem a net, és nem a fészbuk. Azok csak lehetőségek, amikkel lehet élni, és lehet visszaélni.

Előzmény: Törölt nick (86299)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86300

lájkolom:D

Előzmény: Törölt nick (86299)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86299

Szerintem ez a netes buli csak még felszínesebbé tette az emberi kapcsolatokat.

Lásd társkeresők, facebook stb.

Előzmény: nyílméregbéka (86298)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.31 -1 0 86298

Ebben az a lexebb, hogy az internet előtt nem voltak magányos tömegek.

Előzmény: Törölt nick (86297)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86297

tudatos döntése a pavlov kutyájának is az, hogyhogyha párszor az orrára koppintanak akkor nem dugja ki.

az internet döglött.

mármint társkeresés célzott eljárás lefolytatása céljára.

persze, mindenkit érhet baleset:), de azért ez nem jellemző. mint ahogy a lottó 5-ös is, bár jó pénz, de nem a tömegek megélhetési módja azt elnyerni. 

az internet nem hozta meg a várt áttörést a magányos tömegek párosítása terén.

Előzmény: nyílméregbéka (86296)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.31 -1 0 86296

Na várjál! Azokat, akik nem keresnek, nem akarnak találni, tudatos döntésük következtében élnek egyedül, most nyugodtan kihagyhatjuk. És persze ők sincsenek beoltva találás ellen.

A másik meg, hogy az emberek fele egyedül él, szerintem egy kicsit elkapkodott megállapítás. Milyen emberek? Hol? Hány évesek? És mi az, hogy egyedül? Nem családban? Nem házasságban? Nem kapcsolatban? És melyik 50% lenne kakukktojás? 

Amúgy meg a statisztikákkal sokra nem megyünk, mert itt és most emberek beszélgetnek, egyedek, egyedi elképzelésekkel, egyedi vágyakkal. 

Azzal a statisztikailag 35°C-os fürdővízzel sem tudok mit kezdeni, amelyik egyszer 10, egyszer 60 fokos.

Előzmény: Törölt nick (86295)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86295

az emberek fele egyedül él. legalább a fele. akkor meg ki is a kakukktojás? az-e aki így él, vagy az aki párban. már nem tudom.

csomó ismerős csaj döntött úgy, hogy egyedül szül gyereket azt jónapot.

és van aki társas magányban él.

akkor a sima magány is valahol rendben van, nem?

az meg hogy az emberek keresgélnek, az abból is adódhat hogy a szomszéd füve zöldebb-gondolják.

az kell ami épp nincs, az a fő szabály. a társtalannak társ, a társasnak magány, a gyerektelennek gyerek, a gyerekesnek valaki aki elviszi a hétvégére legalább a gyereket. ez van. 

Előzmény: nyílméregbéka (86294)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.31 -1 0 86294

Előbb-utóbb mindenkinek megy. Jó rég óta koptatom a fórumot, láttam közben sok érdekes fordulatot a mennyireszámítban is ;)

Előzmény: Törölt nick (86293)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86293

ja ja, felesleges is minden szó, a nők a vénusztól a ffiak meg a marsról jöttek.

nincs megoldás, akinek megy annak megy és akinek nem megy annak meg nem megy.

Előzmény: Törölt nick (86291)
Piroska69 Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86292

Én nem írtam rólad semmilyen megjegyzést, azért írtam, hogy nemtől függetlenül, mert az elhunyt férjem, akinek a 4. felesége voltam (nagy nőcsábász hírében állt), nos ő is válogatott, nem élt minden kínálkozó lehetőséggel. :)

És igen nem vagyok harcias amazon, csak egy nő, akinek hiányzik az a szeretet, törődés, gondoskodás, amit 16 éven keresztül a nőcsábászból sárkánypapuccsá változott férjétől mindennap megkapott. :)

Előzmény: Törölt nick (86290)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86291

Már megbocsáss, de azoknak a srácoknak nem az a fő vonásuk, hogy rondák, mert azzal egész jól el lehetne boldogulni a nők között; sokkal gázabb a hatalmas alacsonyabbrendűségi komplexusuk, amit nagy pofával próbálnak leplezni, az empátiás képességek és szocializáció teljes hiánya, ami azért jól jönne egy randin a beszélgetés során, és a kiomondhatatlan fösvénység és szarrágóság, amikor azon vitáznak, meghívják-e a nőt a randin kávéra, mert utólag kiderülhet, csak felesleges pézkidobás volt... 

Ha nem hiszel nekem, menj, próbálkozz valamelyikkel. :-)

Előzmény: manya1 (86278)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86290

"Aki egy kicsit is igényesnek tartja magát nemtől függetlenül válogat"

Nemtől függetlenül? Biztos vagy te ebben?!

Csak mert kicsivel lejjebb büdös paraszt voltam, mert férfi létemre van képem válogatni :))

Lehet, hogy te nem vagy olyan harcias amazon, mint a többiek :D

Előzmény: Piroska69 (86288)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86289

Akkor a szövegértési képességed lesz a ludas ;)

Nem azt írtam, hogy senkit se utasítson vissza, hanem azt, hogy senkit se utasított vissza szimplán a külsője miatt :)

szúúúsza písz!

Előzmény: nyílméregbéka (86287)
Piroska69 Creative Commons License 2014.08.31 0 0 86288

Nem érzem magam selejtnek. :) Azt sem hagyom, hogy más tartson annak. :) Minden gondom problémám ellenére igyekszem boldog, jókedvű lenni, ez az amitől vonzó lehetek és lehet hogy naiv vagyok, de azt gondolom, hogy ha én online keresek társat, akkor lehet olyan hozzám illő férfi, aki szintén így keres. Sok negatív tapasztalat ellenére pozitív példa is van. :) Aki egy kicsit is igényesnek tartja magát nemtől függetlenül válogat, de ha jön egy, akinek a vonzásától nem tud szabadulni, akkor sem kor, sem a gyerek, sem a külső nem fog számítani. :)

Előzmény: manya1 (86278)
nyílméregbéka Creative Commons License 2014.08.30 -1 0 86287

Manyának írtad. Manya Piroskának. Én meg neked. És? 

Dehogy fájdalmas, mondom. hogy mulatságos. Te tényleg nem érzed annak a fonákságát, amit írtál?

Előzmény: Törölt nick (86286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!