Keresés

Részletes keresés

M.Böbe 84 Creative Commons License 2014.05.04 0 0 1420

Sziasztok. Én toscanaban vagyok már 7,5 éve és szeretnék fel menni északra és ott folytatni vendéglátós pályafutásomat. Tud valaki felszolgálói állást szállodában, ahol szállást is biztosítanak?Az olaszt jól beszélem, plusz angol és egy kis német is megy. Köszönöm

RitaO Creative Commons License 2014.05.03 0 0 1419

Szia!

 

Megkerdezhetem mivel foglalkozol? Ket hete voltunk parommal a Cinque Terrenel nyaralni es beleszerettünk a környekbe, nagyon szeretnenk arrafele munkat keresni ha lejar a tiroli alberletünk. Tudom, nyaralni mas, mint ott elni es dolgozni, de erdekelne, hogy milyen munkalehetösegek vannak arra, illetve mennyire nehez elhelyezkedni.

Valaszod elöre is köszönöm!!!!:-)

Előzmény: barbara91 (1415)
avasy Creative Commons License 2014.04.23 0 0 1418

cnc

 

Sziasztok!

Jelenleg Cnc esztergályosként..(egyedi gyártás + programozás)  Hollandiában dolgozom.
5 éve itt élünk a feleségemmel, de rájöttünk hogy Hollandia
nem a mi országunk. Kérdezném a CNC-s kollegákat elsősorban, hogy milyen lehetőségeim lennének a Torino-Milano-Genova háromszögben. Nettó bér, van-e elég állás,
munkamorál, angol/vagy német nyelvtudással kapni munkát...stb

 

Albérlet és rezsi árak milyenek ezen a környéken? Könnyű vagy nehéz albit találni, kivenni,kifizetni?



Köszönöm előre is!
Ha Hollandiáról info kell valakinek, szivesen nyilatkozom.

dorkarezs Creative Commons License 2014.04.09 0 0 1417

Szia, van. Casarza Ligure, ahol vagyok. az emilcímem már írtam, írj rám:)

dorkadarka@gmail.com. ha esetleg a másik bejegyzésem nem találod:) kb 45 percre lakunk egymástól.

Előzmény: barbara91 (1415)
kovivke Creative Commons License 2014.03.24 0 0 1416

Sziasztok! Szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni tőletek az alábbi pár perces, külföldön élő magyaroknak szóló kérdőív kitöltésével. A válaszokat előre is köszönöm!

Vivien  

https://docs.google.com/forms/d/1tEzpF7jXkSuqrcAwvufIyoTRDMlZMYRK6p6tCeMhI0Y/viewform

barbara91 Creative Commons License 2014.03.22 0 0 1415

Sziasztok! Egy hete költöztem ki Olaszországba. (La Spezia) Van esetleg valaki, aki errefelé lakik? :)

Előzmény: dorkarezs (1380)
KFeri_2+4 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 1414

Sziasztok!

 

Lenne néhány privát kérdésem olyanokhoz, akik Bologna környékén laknak. Legjobb lenne, ha olyan valakiket találnék, akik gyerekekkel (3-10 év közötti) vannak kint. Segítségeteket előre is köszönöm!

 

   Feri

Petrocelli77 Creative Commons License 2014.03.12 0 0 1413

Sziasztok! Él valaki Triesztben?

Victory9 Creative Commons License 2014.03.05 0 0 1412

Sziasztok! :)

23 éves vagyok, jelenleg államvizsga előtt állok, rekreációszervező-egészségfejlesztő szakon fogok lediplomázni remélhetőleg már idén nyáron(TF), emellett okleveles gyógy- és sportmasszőr vagyok, illetve labdarúgó játékvezető, igaz, még csak megyei szinten, ebből kiderült hogy még nem vagyok FIFA-kerettag sem(bár jó lenne:)

Az ok, amiért írok, az az hogy nagyon régóta megfogalmazódott már bennem a külföldi munkavállalás, ezen belül is Olaszországban, mint hogy az országban már vagy tucatszor jártam, turistaként is, és tanulmányi ösztöndíjasként is egyaránt, illetve második nyelvként az angol mellett ezt tanultam a gimnáziumban is. Az ország gyönyörű, tetszik az emberek mentalitása, a kaják isteniek, stb, stb, egyszóval nem tudok betelni velük, nagy álmom hogy ott élhessek a barátnőmmel együtt!

Bár még nem aktuális a dolog, legalábbis júliusig semmiképpen sem, azért ha valamelyikőtök aki ott él már huzamosabb ideje, és tudna szakmá(im)ba vágóan lehetőségeket ajánlani nekem, illetve tanácsokkal ellátni hogyan tovább, annak nagyon hálás lennék :)

 

Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta, és külön köszönet azoknak akik még segíteni is tudnak nekem bármilyen formában :)

Stevi06 Creative Commons License 2014.03.02 0 0 1411
Sziasztok! Jelenleg Olaszban élek 9 hónapja alapokat el makogom :-) nem tudtok valami magyaros jellegu éttermet ahol elkell egy szakképzett Vendéglátós. Szakács vagy hasonló. De masodallasban zenelek is. köszönöm válaszokat
sacile Creative Commons License 2014.03.01 0 0 1410

Sziasztok! 

Nem tudom, hogy jó "helyen" járok-e, de a párommal munkát keresnénk Olaszországban. (Először regisztráltam magam fórumon. Használatával is bizonytalan vagyok.)Tudna valaki ebben valamilyen formában segítséget nyújtani, tippet adni? 

Előre is köszönöm.

Elwe Creative Commons License 2014.02.26 0 0 1409

Gondoltam ha egy olyan csoportba irom, aminek az a neve, hogy: Olaszorszagi magyarok (eszak), akkor mindenkinek egyertelmu hogy kikre gondolok.

Előzmény: Order of Hermes (1408)
Order of Hermes Creative Commons License 2014.02.24 0 0 1408

Persze. Tobbszazezer ember el a regioban.

Előzmény: Elwe (1407)
Elwe Creative Commons License 2014.02.24 0 0 1407

El valaki Torino kozeleben?

feherhattyu Creative Commons License 2014.02.20 0 0 1406

Tudtok segíteni? Olaszországban tengerhez közel keresek munkát. Jól beszélek Olaszul, Angolul, Németül. Dolgoztam már vendéglátó iparban hivatalosan 2009-ig ...ott. Szeretnék újból ott dolgozni. Minél hamarabb szükségem van váltásra. Komoly ajánlatokat várok meg elérhetőséget. email címem: teglas.olga@gmail.com

Petrocelli77 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 1405

Szia Edit! Május végén költözünk Veronába. Elmentettem a számod. Ha segítségre lesz szükségem megkereshetlek? Tolmácsolásra gondoltam hivatalos ügyek intézésekor. Üdv: Petra

Előzmény: M.Edith061 (1384)
attila650 Creative Commons License 2014.02.07 0 0 1404

Sziasztok!  szeretném megtalálni a barátnőmet,aki néhány napja távozott el Magyarországról,Olaszországba,hogy megtalálja és hazahozza,3 éves kisfiát. a neve:Szabó Nóra,30 éves,és és a másoktól kapott információim szerint,Firenze mellett lakó volt élettársához ment,aki 2013.december 21-én magyarországról elrabolta 3 éves kisfiát,Ádámot. az internetes elérhetőségén keresztül,nemtudom őt utolérni,sajnos tehetetlen vagyok. hogyan tudnám vele felvenni a kapcsolatot?? nagyon fontos lenne,hogy beszéljek vele,mert egyetlen szó nélkül távozott el,és azóta semmit nemtudok róla! utoljára,január 31-én pénteken beszéltem vele,akkor egy szóval sem említette,hogy elmegy. sajnos,a pontos tartózkodási helyét nemtudom,és telefonszáma sincs,és szorongatott helyzetem miatt,nemtudom őt elérni! Aki látta,vagy tartózkodási helyéről bármit tud,az kérem értesítsen,az attila5002@freemail.hu email-címen,vagy ha kapcsolatba tud vele lépni,kérem haladéktalanul értesítse,hogy keresem őt,és lépjen velem kapcsolatba facebook-on,vagy email-ben!   előre is köszönöm!   tettem fel egy képet róla,aki látta,vagy tud róla kérem jelezze a fenti elérhetőségeimen!                                                                     köszönettel:   kovács attila

felisity Creative Commons License 2014.02.03 0 0 1403

szia!kedves citta di palermo :) engem erdekelne a dolog (a munka)kerlek valami email cimet adj meg vagy valami elerhetoseget ahol tudnank beszelni mirrol is van szo ...

Előzmény: citta di palermo (1398)
Gergely Német Creative Commons License 2014.02.02 0 0 1402

Bútorszállítás, költöztetés, az Unió minden pontján, profi személyzettel és új autókkal.
Ha Önnek az értékei megőrzése, valamint értékeinek biztonsága fontos, akkor válassza a Német Fuvar szolgáltatásait!

Facebook: https://facebook.com/nemetfuvar

Weboldalunk: www.nemetfuvar.hu
E-mail: tehertaxi@nemetfuvar.hu

Telefon: +36309581100

Anita4060 Creative Commons License 2014.02.01 0 0 1401

Szia!

 

Érdeklődnék,hogy miről lenne szó pontosan?

Hol lenne ez a pár napos meló?

 

Üdv Anita

Előzmény: citta di palermo (1398)
mariaaa Creative Commons License 2014.01.31 0 0 1400

Munkaerő-közvetítéssel és -kölcsönzéssel foglalkozó céget képviselek Szlovákiából, magyarul, szlovákul beszélünk. Olyan olaszországi kapcsolatokkla rendelkező személyt keresünk, aki megszóltana olaszországi cégeket ill. üzleti partnereket szerezne. A siekeres üzletből természetesen bőven profitálna. jelentkezés mailben.

Petrocelli77 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 1399

Üdvözlöm!

 

Májusban költözünk a kis családommal Olaszországba. Nincs szüksége esetleg egy jogi asszisztensre? Beszélek olaszul. 

 

Üdv: Petra

Előzmény: Szekely.fer (1388)
citta di palermo Creative Commons License 2014.01.29 0 0 1398

Sziasztok !

 

Keresek egy olyan magyar nőt  pár napos olaszországi elfoglaltságra (nem is nevezném ezt munkának), aki jól beszél olaszul.

Természetesen pénzt keresne vele.

Teljesen mindegy az életkora, és  nem fontos a külseje sem.

Csak jelezni szeretném, hogy egyáltalán semmilyen rosszra ne gondoljatok, abszolút törvényes és legális dologról van szó.

 

Kérnék szépen ide visszaírni , örülnék ha valakit tudna érdekelni, van ilyen ,természetesen írok e-mail címet.

 

Köszi

Elwe Creative Commons License 2014.01.29 0 0 1397

Rendben ennek orulok. Viszont en augusztusig maradok :( De megoldhatjuk.

Előzmény: kovacs.zoltan126p (1396)
kovacs.zoltan126p Creative Commons License 2013.12.29 0 0 1396

Szia Kovács Zoltán vagyok én és a párom Lúlius 1én költözünk milánóba vagy környékére.Felszeretném veled venni a kapcsolatott hogy legalább legyen 1 ismerős mire kimegyünk.a Facebookon fevagyunk Andrea Diána mind és Kovács Zoltán mind 2en Budapesten lakunk.Előre is köszönöm a türelmedet:)

 

Előzmény: Elwe (1392)
Roli75 Creative Commons License 2013.12.21 0 0 1395

Sziasztok.

Építőipari cégem olaszországi bővítéséhez munkaadó cégeket keresek. 

DXN Ganoderma Creative Commons License 2013.12.18 0 0 1394

A DXN ganodermás kávé terjesztéséhez keresek munkatársakat.Mivel Olaszországban még nem ismerik ezt az egészséges kávét,ezért előtted a lehetőség hogy elsők közt legyél!Ne hagyd ki ezt a lehetőséget!Várom jelentkezésed!Regisztráció itt: http://italianocaffee.dxnitaly.com/member_registration_private vagy http://ganodermareishi.dxn.hu/member_registration_private

KFeri_2+4 Creative Commons License 2013.12.13 0 0 1393

Sziasztok!

 

Hol lehet megbízható információt szerezni arról, hogy kb. mennyi a megélhetési költsége (lakásbérlet, rezsi, utazás, iskola, óvoda...) egy hattagú családnak (2 felnőtt, 4 gyerek) Bolognában vagy Bologna környékén? Köszönöm!

 

   Feri

Elwe Creative Commons License 2013.11.22 0 0 1392

Udv
Eszak-nyugat Olaszorszagban lakok jelenleg, Torino egy ora, Pinerolo a legkozelebbi varos. Annyi lenne a kerdesem, hogy mennyire nehez szallast keriteni mondjuk Aostaban? Es korulbelul milyenek az arak?

Clan Donnelly Creative Commons License 2013.11.18 0 0 1391

Koszi!

Előzmény: Szekely.fer (1390)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!