Keresés

Részletes keresés

Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.13 0 0 75
Szaisztok!! Nah sikerül felrakni:
Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.13 0 0 71
Sziazstok!! Kéepekt nemtom ide felrakni, mert túl nagyok, a honlapon megtaláljátok, a galériában a 8 hetes képenknél.
Charry Creative Commons License 2006.03.13 0 0 70
Oxi,várjuk!Hallottam a szélsőséges időjárásról!Pedig várjuk a tavaszt már mi is...
Előzmény: brutuska (69)
brutuska Creative Commons License 2006.03.13 0 0 69
Nálunk ítéletidő van!!! S mától mennem kell dóóógozni!!!!!! Úgyhogy este küldöm...
Előzmény: Charry (68)
Charry Creative Commons License 2006.03.13 0 0 68
Brutuska és Bogika!Mikor külditek már a képeket a szépségekről?
brutuska Creative Commons License 2006.03.12 0 0 67
Ha piszkos, akkor óvatosan ki lehet  törölgetni. Ebben a jó időben nyugodtan kiviheted a teraszra. Hadd bohóckodjon...
Előzmény: Bogi15Db (66)
Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.12 0 0 66

Jaja!!!

Egyébként a ülét ti szoktátok tisztítani?? Vagy tisztítsuk neki?? Ma szerinted kivihetem a teraszra??Olyan jó idő van. Úgy tud pörögni egyébként. Szájába fog vmit és mit az őrült rohangál körbe.körbe. Nagyon ééédes.

brutuska Creative Commons License 2006.03.12 0 0 65
A kis piszok! Így meglágyítja mindenkinek a szívét?!
Előzmény: Bogi15Db (64)
Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.12 0 0 64
Először azt mondta anya h csak a garázsban. Hazahoztuk, aztán azt mondta h amíg nincs kész a helye lehet a lakásban. Aztán azt h mikor itton vagyunk lehet a lakásban. Aztán meg már bent is aludt. Macskák kész vannak tőle. Ma reggel egy papírtekercset tépett teljesen széjel. Néhány virágnak már annyi. És hasonlít Zeldára. Folyton tépi a szemeteszsákot:DD
Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.12 0 0 63
Nem is volt olyan rosz az éjszaka:DD:. Azért remélem ma már nem fog sírni:DD. Most éppen alszik. Képzeld bent van a laksában.
brutuska Creative Commons License 2006.03.12 0 0 62
Ez aztán a telepátia....
Előzmény: brutuska (61)
brutuska Creative Commons License 2006.03.12 0 0 61

Hogy telt az éjszaka? Mennyit aludtál?

 

Előzmény: Bogi15Db (52)
Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.12 0 0 60

Sziasztok!!!

 

Brutuska!!!

Kutyus nagyon jól van. Alba maradt végül a neve, abban maradtunk h ez nagyon jól illik rá. Tegnap este teljesen felpörgött mindent tépett meg minden.Imádja a tüskés sípoló labdáját, meg eleve a labdákat. Gumicsirke nem nagyon érdekli:D. képek sajna még nincseken, madj este csinálok és felrakom.Ma reggel teljesen kinyalta a tányérját.:D Annnnyira ééédes h elmondhatatlan. Nagyon tud hízelegni. Este 5-ször sírt, nem vol vészes. Nagyon jó kiskuty, szal rosszalkodik is meg ó is:D

calcio Creative Commons License 2006.03.12 0 0 59
calcio15@gmail.com
Köszi!
Amúgy Móninak hívnak, és nagyon jó gazdi lennék!Nyugodt környéken, kertes házunk van!
Előzmény: brutuska (58)
brutuska Creative Commons License 2006.03.11 0 0 58

Írd meg a mail címedet! Próbálok valamit kitalálni.

Előzmény: calcio (50)
brutuska Creative Commons License 2006.03.11 0 0 57
Szerintem nincs gond... De, ha nyugodtabb leszel, akkor vehettek a gyógyszertárban Cestal+-t vagy Drontal+-t. Bár lehet, hogy a dokinál olcsóbb. Elvileg nem lehetne gilisztás, de ez soha nem 100%...
Előzmény: Bogi15Db (52)
brutuska Creative Commons License 2006.03.11 0 0 56

Én sem adtam meg senkinek a honlapod elérhetőségét.

Szóval szerintem se vedd fel a kesztyűt. Ne, azt nézd, hogy mit mondott, hanem, hogy ki mondta.

De, azért kíváncsi lennék, hogy ki cseszeget....

Elég szomorú, ha csak ennyi vér van a pucájában....

Képzeld a kedvencem Athos megy április 5-én Kispestre...

Szóval, már csak 3 fiú és 1 lány keres szerető gazdit!!!

Előzmény: Charry (55)
Charry Creative Commons License 2006.03.11 0 0 55
Minden kiskutya és nagykutya annyira édes tud lenni:a kicsi azért ,mert kicsi jópofi..A nagy azért ,mert nagy,szép kifejlett példánya.
Charry Creative Commons License 2006.03.11 0 0 54
Charry Creative Commons License 2006.03.11 0 0 53

Szerintem ne aggódj,bár a féreghajtót nem azon a napon kellett volna beadni,amikor elhozod ,mert majdnem minden kiskutya hányos,ezért ne rinyálj feleslegesen,csak kitartás:

Egy-két nap és megszokja az új helyet,mert eleinte természetes,hogy sír az anyukája és a testvérei után,de később jobban örül majd,hogy csak vele foglalkozol és nem a társaival,megfordul az értékrendje.

Sok Sikert Hozzá és a féreghajtóval várhatsz pár napot,mert Brutuska elég gondosan hajtotta őket renszeresen és nem számít az a pár nap,ameddig beilleszkedik..Küldök neked pár képet,de ő nem szetter,de a kiskutyás topikba illik.

Előzmény: Bogi15Db (52)
Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.11 0 0 52

Brutuska!!!

 

Szerintem ott hagytuk a féreghajtót. Meg az utat végighányta és van egy olyan érzésünk h a féreghajtót is kihányta??Mit csináljunk?? Vigyük el dokihoz h ajon neki másikat??? Egyébként nagyon jól érzi magát. Most aludt el megint, eddig pörgök. Maj még mesélek. Ha van kedved gyere fel msn-re., csak most mennem kell. Ja meg mennyi kaját adjak neki mert nem eszik túl sokat!!

Bogi15Db Creative Commons License 2006.03.11 0 0 51

Sziasztok!!!

Mától én is szetter tulajdonos vagyok!!!!Az út kicsit rázós volt. Kb 3 percig tartott a megszeppenési időszak, aztán...:DDDMent a buli. Kergetőztünk, imádja a sípolós tüskés labdát.DDDD. Az egész lakásban ugrál mint egy bakkecske:DD Annyira ééédes. IMÁDOM:DDD A macskák annyira nem:DDD Az egyik fogadott cicánkat szegényt elkezdte kergeti. Egy virágnak a levelét már szétszedte:DD. Kis rosszaság. Egyébként ti hogy csináljátok h kaja után ne rohangáljon??Próbáltam de ugyanúgy rohant. Most elaludt, azért tudok írni. De úgy hallom ébredezik:DD Egyébként az előbb morgott álmában. Nagyon nagyon cuki. Képek csak holnap lezsnek mert nincs itthon a fényképező. Na ennyi megnézem mit csinál:D.

calcio Creative Commons License 2006.03.11 0 0 50
Legszívesebben minden kutyát hazavinnék a menhelyekről... :)
Sajnos sok felelőtlen ember van, aki nem is tudja mit válal, ha magához vesz egy kutyát.
Előzmény: brutuska (49)
brutuska Creative Commons License 2006.03.11 0 0 49

Nem bántottál meg!

Van benne igazság, amit írtál. 

Más a helyzet, ha menhelyről vagy rossz körülmények közül fogadsz be kutyát, mintha közvetlenül a régi gazditól... És egy 1,5-2 éves korú kutya azért kedvezőbb...

Kiskutyit felnevelni, meg tényleg nagy élmény!

Előzmény: calcio (48)
calcio Creative Commons License 2006.03.11 0 0 48
Köszi a javaslatot.
Attól kicsit idegenkedek,hogy egy ilyen idős kutyát fogadjak be. Szerintem neki se lenne
túl jó, hogy elszakítják a családjától, akikkel eddig élt.Persze, ha nagyon nagy a gáz és nincs mit tenni, akkor megértem, de szerintem az, hogy egy kutyától,- aki már szinte családtag- csak úgy megválni nem túl szép dolog.Ha fiatal akkor könnyebben megszokja az új helyzetet. Volt hasonló eset a környezetemben: egy kicsi tacsi gazdája meghalt, új gazdához került és kb 1 hónaoig élt,mert belehalt a bánatába. 8 éves volt.
Persze nem azt akarom mondani, h ne fogadjunk örökbe kutyát, de azért jól meg kell gondolni, hogy mit kíván a kutya érdeke is.
Lehet, h ez meg önzőségnek tűnik, de szeretném látni, ahogy felnő a kutyus.
Remélem nem bántottalak meg a hozzászólásommal!
Előzmény: brutuska (47)
brutuska Creative Commons License 2006.03.10 0 0 47
Nézd meg a Szetter fanclub 10549. hozzászólást. Igaz, hogy ő sem fiatal és angol, de tkv.-es és egy tünemény...
Előzmény: calcio (45)
Trakesz Creative Commons License 2006.03.10 0 0 46

Kutyabarátok!

Pár napja találtunk egy kisfiú kutyát.
Nagyon szép, közepes testű lesz, jó házőrzőnek tűnik már most!
Szerető gazdit keresünk neki!!!!!!!!!
Írjon, ha valakit érdekel!
eniratkai@vipmail.hu

 

calcio Creative Commons License 2006.03.09 0 0 45
De!Nagyon gondolkoztam az örökbefogadáson!Sőt sokkal jobban örülnék neki.Csak mindenképp fiatal szukát szeretnék.Leginkább ír szettert, hogy ne emlékeztessen a nemrég meghalt angol szetter kutyámra...
Néztem már a fajtamentést,de most csak egy idősebb kutyus van és egy akit már befogadtak.
Előzmény: brutuska (44)
brutuska Creative Commons License 2006.03.09 0 0 44

Örökbefogadáson nem gondolkoztál? Tudom, hogy sokan idegenkednek tőle... Nekem két ilyen "örökbe fogadott" kutyám is van. És kellemesen csalódtam bennük. Rettenetesen hálásak!!!

 

Már velem a kiállításon

Gyakorlás...

 

Csak ír szetter érdekel? A mútkor a a neten a kutyaapróban hirdettek 12.000,-Ft-ért egy orange-belton angol szeti kölyköt. A szetter fanclubban a 2 v. 3. oldalon most is van egy tünemény 5 éves tkv.-es blue-belton leányzó ajándékba... Ha esetleg gondolkodsz örökbefogadáson, akkor ír szetterek is vannak, www.setters.hu fajtamentés...

Előzmény: calcio (43)
calcio Creative Commons License 2006.03.08 0 0 43
Tudom,h ennyiért szinte lehetetlen, most azonban nics rá mód,h ennél sokkal többet adjak ki.Ha esetleg Pesten lenne,talán 30ezret is.
Köszi!
Előzmény: Bogi15Db (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!