Keresés

Részletes keresés

igen7 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 803
na cáfoljál akkor :


- 4es metró:

- miért nem fogadta el a városháza 1990 környékén az orosz ajánlatot a metróépítésre? (az államadósság fejében)
- miért ragaszkodik a városháza egy olyan nyomvonalhoz, amelyik khm. értelmetlen? (móric-gellért tér-fővám tér- kálvin)
- miért nem igazítják a villamosvonalakat a 4-es metróhoz? (4-es villamos a kosztolányiig, kálvin- deák között semmi nem lesz elvileg).

vagyis: miért ilyen elbaszott módon akarnak metrót építeni?

vagy ez szerinted így van jól?

a hosszú listáddal kapcsolatban elmondtuk, hogy az saját (városházi) ÚJ projektet alig tartalmaz. az útfelújítás kötelesség, nem kegy. :)
Előzmény: libsike2006 (802)
libsike2006 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 802
Na jobboskáink kifogytak a szóból, minden érvük meg lett cáfolva. Hurrá. Na ez van!
libsike2006 Creative Commons License 2006.03.05 0 0 801
Úgy vártam, hogy 7igen elgondolkodik kicsit, és szépen felsorolja érveit, amiket alátámaszt konkrét adatokkal, tényekkel, hogy bizonyítsa képes hitelesen vitatkozni. Hát hiába vártam. nem baj. Az is legyen most javára írva, hogy eltünt, talán elgondolkodott és elszégyelte magát.
libsike2006 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 800
De látod a kormányváltás után még csak tojásra telt nekik, ma már simán vesznek csomó krémest dobálózás céljából. Ezerk után ne merjék azt állítani, hogy rosszul élnek.
Előzmény: énisrosszabbulélünk (792)
libsike2006 Creative Commons License 2006.03.04 0 0 799
GHusom. Azt mondtad amíg nem voltam, hogy te érveket hoztál itt fel. Vissaakerestem a topicokat és érdekes módon érveket tőled sehol nem sikerült találnom. Vajon miért nem?
Előzmény: igen7 (798)
igen7 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 798
:DDDDDDDDD
Előzmény: libsike2006 (797)
libsike2006 Creative Commons License 2006.03.03 0 0 797
De jol esett, hogy hianyzom neked nagyon okos baratom. :-) A jobboldali lupus is en vagyok. Ez szinten nagyon tetszett. Ez mutatja milyen logikus az osszes fantazialgatasod.
Előzmény: igen7 (796)
igen7 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 796
:DDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (795)
igen7 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 794
igazad van, én sem értem miért strapálom magam veletek...:)
Előzmény: kia podesta (793)
kia podesta Creative Commons License 2006.03.02 0 0 793

egybitesekkel, az abszolút sötétéség megjelenítőivel nincs mit kezdeni...

 

Előzmény: igen7 (790)
énisrosszabbulélünk Creative Commons License 2006.03.02 0 0 792
Pedig hogy megettük volna azt a tortát!
Előzmény: zálycsik (-)
Mbazsika Creative Commons License 2006.03.02 0 0 791
Mar megint kimaradtal az esti gyogyszerosztasbol? :-))
Előzmény: Szegedi Edith (788)
igen7 Creative Commons License 2006.03.02 0 0 790
világossítsd meg az elmémet MESTER!
epekedve várom, hogy nagy tudásod morzsáit közénk szórd!
:)
Előzmény: kia podesta (789)
kia podesta Creative Commons License 2006.03.02 0 0 789

Érdemi? Tőled? Ha tudnád mekkora marhaságokat irogattál mertoice, akkor modbepróbálkozás helyett töröltetnéd magad az Indexről és elbújdosnál jegesmedveeledelenek!

kis buta fináko!

Előzmény: igen7 (785)
Szegedi Edith Creative Commons License 2006.03.01 0 0 788
Ez nekem szórakozás Pubi!
Neked lehet,hogy munka,nekem nem!
16 éve vagyok SZDSZ tag,gondolod hogy a fityiszt ,vagy a maszopot fogom népszerűsíteni!
Előzmény: igen7 (787)
igen7 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 787
hát azt gondoltam hogy át tudod adni, csak azt nem gondoltam, hogy ilyenkor is dolgoznotok kell :)
Előzmény: Szegedi Edith (786)
Szegedi Edith Creative Commons License 2006.03.01 0 0 786
Már farkaskoma sem tetszik neked?
Nem libsike stílusában ír,ne szívd fel magad!
Üzensz valamit libsikének,mert átadhatom szívélyes jókívánságaidat!
Előzmény: igen7 (784)
igen7 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 785
kiscsillag olvassál vissza, ott van érdemi is , személyeskedésért meg ne nekem szóljál be, konkrétan nem én hülyéztem, stb. olvass picinyt vissza. érveim is voltak, vagy odáig már nem jutottál? :)
Előzmény: Szegedi Edith (783)
igen7 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 784
nem furcsa, mert nem tartanak annak. :) te + kia podesta nem a jobboldal és a baloldal vagytok, hanem két okostojás, akinek eddig személyeskedésre tellett.
az meg elég átlátszó, hogy libsike kitiltása alatt hirtelen idekeveredtél 22 hsz-szel :)
úgyhogy nem kell a szöveg.
Előzmény: Törölt nick (782)
Szegedi Edith Creative Commons License 2006.03.01 0 0 783
A személyeskedéseket hagyjuk,ha nem tudsz érdemben hozzászólni valamihez,akkor inkább halgass!
Előzmény: igen7 (777)
igen7 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 780
mármint milyen tényekre gondolsz mester? :)
Előzmény: kia podesta (779)
kia podesta Creative Commons License 2006.03.01 0 0 779

QED: köhög egy bánatos buta bolha...

 

Te is az a fajta vagy, akinek, ha a tények nem illenek bele a prekoncepciójába (pláne, ha laikus is ráadásul a témához) akkor jajj a tényeknek...

 

...és mamaaaaaaaa -izé modejátorbácsiknénik- visszaütöttek...

Előzmény: igen7 (777)
igen7 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 778
nem áll jól neked, libsike :)
Előzmény: Törölt nick (776)
igen7 Creative Commons License 2006.03.01 0 0 777
na úgy tűnik a moderatúra nem reagál a személyeskedő hozzászólásodra, szóval a jelek szerint neked szabad, de ettől függetlenül nem fogok lealacsonyodni a szintedre, ha a városházán ez a szokás, akkor hajrá. :)
vicces látni hogy azt a jól beváltnak hitt taktikát alkalmazod te is, mint libsike és a másodnikkje, hogy akivel nem tudsz vitatkozni, azt a személyében támadod, de butuska vagy sajnos: az én személyem ill. nikkem itt nem számít, tények vannak, tökmindegy, hogy azokat ki mondja. :)


amúgy művelődésre itt van mondjuk ez is:
http://sesblog.hu/archives/individual/014527-20050611.html

:)
Előzmény: kia podesta (775)
kia podesta Creative Commons License 2006.02.28 0 0 775

Hát nagy marhája vagy te az úrnak, ráadásul alighanem képzettség nélküli kis senki, de egye fene, még egyszer utoljára:

 

1) nem neveznék outsidernek frissen végzett közlekedésmérnököket.

 

Tudod, egy most diplomázott mérnök még csak a lehetőséget kapta meg, hogy valaha talán mérnök legyen belőle. Addig csak kezdő, és bizony beszél oltári baromságokat. Ugyanis a tudása még könyvízű, tapasztalata zérus. Majd jópár év múlva... talán...


2) nem fedeztem fel politikai motivációt (a te hszeidben annál inkább).

 

Hát egy hülye fináko, aki te vagy, az mindent eleve úgy lát,  s ha pláne ki se néz a Jeleseggéből, ráadásul egy olyan gyáva, amelyik még magának sem meri bevallani! Éppen most tagadtad meg az elvtársaidat, és tagadnak meg azok téged...


3) a 4-es metró története tények láncolata, nem nagyon lehet politikailag félremagyarázni.

 

A 4. Metro történetének van egy műszaki része, azt többé-kevésbé tisztességes műszaki emberek készítették elő, és van egy erősen politikai (és ez a súlyosabb), amit viszont ab-ovo a csorbanescu, hogy büntesse Budapestet, mert mertek nem rá szavazni, baszott el. Amúgy láthatóan egy hozzá nem értő marha vagy, hiszen bármilyen állami nagyberuházás alapvetően politikai döntés, hiszen a látrehozási akarat és a pénz ahhoz, politikai döntéseken múlik.


4) a tervezett 4-es metro vonal nyomvonalával, az utasforgalommal, és a mélyfúrású metrókkal kapcsolatos állítások szintén tények és könnyen be is láthatóak

 

Persze, tények... tankönyvekből kimásolva, meg ezek a frissen végzett takonykák által elképzelve, mi? Hány ilyen létesítmény érdemi tervezésében vett itt bárki rész, hány ilyen nagyberuházást vezetett le bármelyik is? Ami egy laikusnak egy ekkora projektnél úgymond "könnyen belátható" -már legalább is amit te annak vélsz látni-az kapásból nem igaz, (pontosan mondva: hülyeség) hiszen akkora komplexicitása van ilyen méretú projekteknek, hogy még a nagyon hozzáértők is csak teamben dogozva képesek kézben tartani.

 

5) tőled cáfolatot még mindig nem láttam

 

Hát nem is fogok: kinek? Egyrészt a vita meddő: a pajzsok megindulnak, az építkezés folyik. Remélhetőleg kellő időben az üzembehelyezési eljárás is meg fog kezdődni, nem lesz mégegyszer olyan istenbermából miniszterelnök, mint a csorbanescu volt! Másrészt vitázni olyasvalakikkel lehet, akik felkészültségben egy bizonyos szintet elérnek, tisztában vannak alapfogalmakkal, és így tobább. Te (sem) tartozol ezek közé!


6) a személyeskedő megszólításokat meg léccike hagyjuk, libsike is emiatt kapott 1 hetet.

 

Aha, köhög a bolha! Javaslom vigyázz, nehogy meglepetés érjen ezügyben!

Előzmény: igen7 (756)
igen7 Creative Commons License 2006.02.24 0 0 772
1) nem vagyok jobboldali,
2) kedves libsike, talán az érdemi hszekre is válaszolhatnál. :)
Előzmény: Törölt nick (769)
akagi Creative Commons License 2006.02.24 0 0 771
Nem ismered fel? Ő a farkasgúnyába öltözött róka!
Előzmény: bullseye (770)
bullseye Creative Commons License 2006.02.24 0 0 770
azért annak az IQját is megvizsgáltatnám, aki 1 db árva hozzászólóból (na jó, meg a farok, vagy ki... - de akárha 20-ból) általánosít közel 2m pártszimpatizánsra...
Előzmény: Törölt nick (769)
igen7 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 768
felőlem aztán...
Előzmény: morticia addams (767)
morticia addams Creative Commons License 2006.02.23 0 0 767
háppersze. nekem ez külön specialitásom. csak érdemi vitának látszó körökben szívatok, utána lazítok:))
Előzmény: igen7 (766)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!