Keresés

Részletes keresés

tourmalet Creative Commons License 2006.01.21 0 0 104
Köszi, de inkább hagyjuk.
Előzmény: Törölt nick (103)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 103
A moderátor?
Előzmény: tourmalet (102)
tourmalet Creative Commons License 2006.01.21 0 0 102

Reménytelen...

Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 101
Nem. Mit akarsz a moderátortól?
Előzmény: tourmalet (98)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 100
Nebazz... átálltál az erő világos oldalára? :-)
Előzmény: Lord Sidious (99)
Lord Sidious Creative Commons License 2006.01.21 0 0 99
Én nem vagyok híve az antiszemitizmusnak. Szerintem az embert nem a vallása és (vagy) etnikai hovatartozása alapján kell megítélni. Ezek kétségkívül hozzátartoznak személyiségünkhöz, de ettől még senki sem lesz jó, vagy rossz ember.
tourmalet Creative Commons License 2006.01.21 0 0 98
Kedvenc időtöltésed, hogy folyton lenácizol egyeseket? Ez ugyanolyan butaság, mint a zsidózás. Hol van ilyenkor a moderátor?
Előzmény: Törölt nick (97)
Matuselah Creative Commons License 2006.01.21 0 0 96
Mielőtt bárkit is megszólítanék, magamról egy pár szó.

Apai és anyai ágon is zsidószármazású ember vagyok.

Azért szólaltam meg ezen a fórumon, mert sok helyütt, olyan badarságokat lehet olvasni és hallani a zsidóságról és a dolgaikról, hogy az írásra késztetésemet nem tudtam tovább visszafolytani.

 

Kahanovics:

Megnyugtatathatlak nem lesz itt (és sehol a civilizált világban ) semmiféle náci szerveződés ez már nem „időszerű”.

Van egy-két villongás de ezek kezelhető mértékűek.

 

Vokálpatrióta:

Megmondhatod a kollégádnak, hogy tájékozódhatna egy jó ideig mielőtt véleményt alkot.

A helyzet az, hogy a tudományos technikai forradalom legtöbb vívmányát zsidók találták ki, és akkor még nem is beszéltem a művészetek meg egyéb területekről, ami sokkal élhetőbbé, komfortosabbá és biztonságosabbá (élhetőbbé ) tette a civilizált emberek társadalmát. Az meg, hogy a magyarok az Isten elveszett gyermekei véleményét illeti enyhén szólva nevetséges.

Arról is felvilágosíthatod a kollégádat, hogy Istennek nincsenek elveszett gyermekei. Az viszont tény, hogy Isten ókorban kiválasztott népe a zsidó nép volt (olvassa el legalább a Biblia első öt könyvét). Innen az eredete annak a tudásnak és képességek halmazának amellyel a legújabb kori történelem sikeressége eredeztethető.

Csak három példát mondok amit Isten parancsára az ókori zsidók alkalmaztak először az emberiség történetében.

A karantén. A betegeket bizonyos ideig a zsidóknak a táboron kívül kellett tudniuk.

A székletük táboron kívüli elásása (amikor figyelmen kívül hagyták ezt az emberek fertőzéses járványok törtek ki (pestis járvány).

A férfi körülmetélése. A modernkori orvosok most kezdenek rájönni, hogy a körülmetélés védi a zsidófeleségeket a hüvelyi fertőzésektől.

 

Itymeg:

Jól látod. A zsidóknál kötelező a gyerekekkel foglalkozni (szellemileg is).

Azt mondja Isten az Írásokban: Aki a családjáról gondot nem visel, az a hitét megtagadta és rosszabb a hitetlennél.

 

Topdzsoj: Elárulok neked egy dolgot. Pl. nekem és sok más zsidó embernek (ha egyenesen tartja a fejét) az orr vonalához képest valamivel lejjebb vannak a füleim. Na , de mi van akkor ha nem örökölt rasszjegyeket, mert csak az egyik szülője zsidó. Akkor, hogy különbözteted meg, és minek
topdzsoj Creative Commons License 2006.01.21 0 0 95
szegény itymeg, -kiszállok...
Előzmény: Törölt nick (93)
Excite Creative Commons License 2006.01.21 0 0 94
Azt hiszem, jogom van sajnálni minden szerencsétlent
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 92
Engem te ne sajnálj!
Előzmény: Excite (91)
Excite Creative Commons License 2006.01.21 0 0 91
Sajnállak, ha igy látod
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 90
Lehet, hogy a neveltetésétől...:)
Előzmény: Excite (88)
Excite Creative Commons License 2006.01.21 0 0 89
:))))
Előzmény: Törölt nick (87)
Excite Creative Commons License 2006.01.21 0 0 88
Azt, hogy mitől náci itymeg?
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 87
mit nem ertesz, Tonika lement melymagyarba, ami nem is lenne baj, a nagyobbik, hogy Nemeth Laszlot nem ismeri. ;-)))
Előzmény: Excite (84)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 86
Mi van? Mit nem értesz?
Előzmény: Excite (84)
topdzsoj Creative Commons License 2006.01.21 0 0 85

káros beszédük alapján

 

Eftárs, tied a károm!!!!!!!!

Előzmény: itymeg (80)
Excite Creative Commons License 2006.01.21 0 0 84
???
Előzmény: Törölt nick (82)
topdzsoj Creative Commons License 2006.01.21 0 0 81

eddig az ismérveket hiányoltad, ezért kezdtem a fülekkel,

ha a beszéddel kezdted volna?.... az azonosításhoz ez a tuttifranko,

egyébként szívatsz, hatvannegyed rész zsidót a pónemből kiszúrod....

Előzmény: itymeg (80)
itymeg Creative Commons License 2006.01.21 0 0 80
mrgnyugtatlak, a mélymaghart nem testin jegyek alapján szúrom ki, hanem a buta és káros beszédük alapján
Előzmény: topdzsoj (75)
topdzsoj Creative Commons License 2006.01.21 0 0 79

Figyuzz! ne vezesd félre a jószándékú igazságkeresőt! a zsidófül (vakarom) szőrös, nem lógós.

Amire Te hivatkozol, lejjebb található, speciel!

 

Előzmény: Törölt nick (78)
kerdojel Creative Commons License 2006.01.21 0 0 77
Tudod mit, te ezentúl 1 fillér helyett érts ilyenkor 1,667 fillért percenként.
Előzmény: Callie (64)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 76

Mar hogy ne lehetne a percenkenti fillerbol percenkenti forint tiz ev mulva? Ha nem vagsz bele, akkor persze nem lesz. Ha belevagsz, nagy valoszinuseggel akkor sem. De lehet, es ez a lenyeg.

 

A sztori ugye arrol szolt, hogy az oreget le akartak beszelni, hogy keressen percenkent egy fillert, merthogy ez nem nagy penz. Ezt kritizalta az oreg. Merthogy semmi alternativat nem mondtak neki - nem azt mondtak, hogy menj el inkabb ide vagy oda dolgozni, hanem hogy ezt ne csinald, mert nem eri meg. Az orankenti forint mar megerne, de persze az nincs.

 

Tehat az volt a tanacs, hogy amig nem talalsz legalabb egy forintot, addig inkabb ne keressel penzt, meg akkor se, ha forintot csak orankent talalsz egyet, mig a fillerek minden percben ott hevernek. Na, szoval ezt kritizalta teljes joggal az oreg, mert a forintok azok gyakorlatilag sosincsenek, sem orankent, sem percenkent, sem evente. Mindig csak fillerek vannak, amik - szerencses esetben - forintokka es dollarokka novik ki magukat.

 

A kaveuzlet vagy micsoda is kinoheti magat vilagmeretu halozatta (bar persze jellemzoen nem novi ki magat, de ha eleve igy allsz hozza, akkor biztosan nem novi ki magat...), az "a, ugyse eri meg" felfogas viszont csak a "nekem nehezebb volt ezt elerni, mocskos zsidok nem hagynak semmit nekunk" felfogassa tudja magat kinoni.

Előzmény: Callie (64)
topdzsoj Creative Commons License 2006.01.21 0 0 75

van neked szemed,  a mélymaghart,  kiszúrod egyhatvannegyed iciglenből..-.faszista!!!

Előzmény: itymeg (74)
itymeg Creative Commons License 2006.01.21 0 0 74
azt hittem, hogy világos, én nen vallás vagy mit tudom én mialapján különböztetik meg a mélymagharok az  embereket, én erre képtelen vagyok! és, mvel nem vagyok sem vallásos, sem mélymaghar, örülök, ha valaki művészről vagy tudósról vagy írórólkiderítik, hogy zwsidó, örülök, újabb pofon a mélymagharoknbak, hogy nem mélymaghar!
Előzmény: Bekö Tóni (73)
Bekö Tóni Creative Commons License 2006.01.21 0 0 73

születésihiba, hogy nem ezen szempontok szerint kategorizálom az embereket! amikor megtudom valakiről, aki jelentős, hogy zsidó, örülök! de, nem leszek képes továbbra sem vizsgálni, egy ember zsidó-e vagy nem, 

 

Miért kéne kategorizálni?A tettei után kell megitélni az embert,nem a vallása,származása és kinézete szerint.

Előzmény: itymeg (72)
itymeg Creative Commons License 2006.01.21 0 0 72
most, hogy mondod, tényleg igaz, hogy olvastam a zsidóság történetéről, szerintm KertészImre is írt erről, amikor egy vidéki rokonnál nyaralt, ennyire megdöbbentette, hogy a nő kopasz volt, és paróka, amit viselt, és magát a fogalmat korábbi olvasmányaimból is ismertem,de, ewszembe nem  jutott akkor, hogy van egs ilyen nevű művész is; születésihiba, hogy nem ezen szempontok szerint kategorizálom az embereket! amikor megtudom valakiről, aki jelentős, hogy zsidó, örülök! de, nem leszek képes továbbra sem vizsgálni, egy ember zsidó-e vagy nem, kategorizálni; egyeeül a mélmaghar, eazetlen egyedekre tudok felfigyelni, meg a hülye egyházak papjaira és híveikre, akik csaK idegesítenek, és utálom!
Előzmény: Bekö Tóni (69)
Bekö Tóni Creative Commons License 2006.01.21 0 0 71

Igen.1 zsidó füle,úgy mint keresztény fül,muszlim fül,budhista fül,stb.

Csak a korlátoltak meg az antiszemiták hiszik,hogy a zsidóknak valami különleges

anyagú,méretü,formáju füle és orra van.

Előzmény: itymeg (68)
topdzsoj Creative Commons License 2006.01.21 0 0 70

vagy létezik külön zsidó fül?

 

Amelyik szőrös, az gyanúra ad alapot.

Előzmény: itymeg (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!