Keresés

Részletes keresés

Dorinesz Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1545
Nekem tuti, hogy még hosszú ideig lesz wow-om! :-DD Nem tervezem abbahagyni, és hát mondjuk 6-7 ezer forintom mindig lesz arra, hogy meghosszabbítsam. Sőt, már gondolkoztam azon is, hogy előre veszek pár game card-ot, hogy biztosan tudjak majd játszani, dehát az a negyed év az tök hosszú, lehet, hogy valamit kitalálnak közben, és beszívom. Szóval dobjátok össze, mindenki csak egy kicsit belead, és már meg is van. De az irtó szar lehet, hogy egy account-ra játszotok mindannyian! O_o Én tutira nem bírnám azt úgy. Öcsém egy percet se játszana, az biztos! :-DDD Szóval nálunk két account van, és így nem zavarjuk egymást, mert szerintem öcsém se engedne oda engem. És az tényleg elég szar lehet, hogy fel kell állnod két óra múlva, mert igazából csak úgy van értelme játszani, hogyha több órát ott ülsz, mert különben ha csak q-ezel, akkor nem jut időd a más jellegű tanulásra, pl a szakmádra, vagy a fst aid-et hanyagolod el, vagy a főzést, vagy akármi mást, ami fontos lenne szintén, hogy fejlődjön, mert különben nem tudsz hatékonyan nyomulni. Nem tudom, te a főzést felfejlesztetted? Mert egy warriornak pl sztem tök fontos. Az én warriorom már 14. :-DD Nem hiszem, hogy az lesz a fő karakterem, de tök kíváncsi vagyok rá, és már egy kicsit csömöröm van a druidámtól, meg azzal már kezdenek egyre nehezebb és bonyolultabb q-ek lenni, szal most egy kis könnyű kikapcsolódásra vágytam, egy kis nosztalgiára, hogy milyen volt elölről kezdeni a dolgokat. Meg tegnap úgy besokalltam az ember placra! Westfal! Fúj de gyűgyölöm. Az még csak az egyik fele, hogy rohadt unalmas q-ek vannak arrafele, de hogy úgy van megcsinálva az egész, hogy nyüzsögnek azok a repkedő nyavalyák, meg a farkasok ha az egyiket betámadod, tuti, hogy a másik is rádrohan, és meghalsz. Monnyuk a warriorral nem haltam meg annyiszor, ha ketten betámadtak, akkor is le tudtam verni őket. De ha jött egy harmadik, akkor már meghaltam. Meg csapatba mentem egy szintembéli warriorral, az meg tök béna volt. Nem használta se a villámjait, se a kivéreztetést, se semmit, csak gyepálta a másikat egy macéval. :-DD Warriort még soha nem láttam macéval, bár tény, hogy tudja használni. Aztán megkérdeztem tőle, hogy hány éves. Aszonta, hogy 11. :-DD És szerintem nem is ment el a trénerhez soha se, csak azt az egy támadását használta, amit 1-es szinten megkapott, és kész. Hát úgy nem csodálkozom rajta, hogy nem bírtunk haladni. Aztán célzásképpen mondtam neki, hogy megyek goldshire-be, mert szükségem van egy-két warrior leckére, és hogy neki se ártana. Aszonta, hogy jó, követ engem. Aztán út közben mondta, hogy bocsika, de neki mennie kell. Na aztán azóta se láttam többet, de nem is baj. Azzal a lendülettel fogtam magam, eldobtam az összes q-t amit westfalban begyűjtöttem, és átmentem az elfekhez. Fogok én ott szarakodni! Az elfeknél legalább olyan kvesztek vannak, miket meg lehet csinálni alacsonyabb szinten is. Westfal olyan hülyén van megcsinálva. Pl az a banditás q sorozat, hogy ölj meg ennyit meg annyit belőlük. Hát az ember meg tudja csinálni az első két lépcsőjét amikor kb 14-es szintű, annyit nem kell gyilkolni belőlük, hogy szintet is lépjél, és az utolsó lépcsője meg az, hogy 18-asakat gyilkolj, az még akkor is erős, ha te csak 15 vagy, vagy 16, és nem is tudod megcsinálni. Mondjuk a hunteremmel ilyen probléma nem volt, mert a múltkor egy 7 szinttel magasabban lévő ellenséget mészároltam le, szegény pet is majdnem kinyiffant, de legyűrtük. 7 szint az iszonyat sok, de hát erre csak a hunter képes.
Előzmény: blackrat (1540)
yasha Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1544

http://9dragons.acclaim.com/

Alapvetoen beta verzio, ingyenes, es ha jol tudom a kesobbiekben sem tervezik a penzesse tetelet. Vannak benne extra cuccok, amikre be lehet fizetni, de ugy is elvezetes, ha nem koltesz ra :)

3 szerverrel mukodik, abbol egy europai. Persze azon is vannak brazilok, indonezek, ausztralok :)

6 fele karakterbol lehet az elejen valasztani (elvileg kilenc hos van, de abbol 3 nem indithato az elejen) : 3 fele "feher" klanbol es 3 "feketebol". Elegge meghatarozza, hogy utana milyen teruleteken jatszhatsz, kivel baratkozhatsz. Egy klanon belul tudsz 4 fele dologra specializalodni, van aki inkabb harcos, van aki gyogyito, van tavolrol tamado inkabb defenziv karakter, es van ezekbol gyurt hibrid is.

Korlatozott szamu teruleten tudjak a playerek lecsapni egymast, es az nem is szamit xp vesztesnek, ha masik player ol le. Hetvegente van benne haboru a feherek-feketek kozott meghirdetve, es vannak olyan idoszakok, amikor dupla xp-t osztanak :)

Bele kell kostolni, nem kerul semmibe :)

Előzmény: blackrat (1543)
blackrat Creative Commons License 2007.10.12 0 0 1543
:-)) Erről a játékról még nem is hallottam. (Szégyeljem magam! :D) Ez milyen? Miről szól? Olyan mint a GW, vagy mint a WOW? Képek alapján inkább a GW-hez tudnám hasonlítani, de ettől még lehet más. :)
Előzmény: yasha (1542)
yasha Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1542

Szia népek!

 

Azt fájlalom, hogy nem 9dragon-ozik senki, de cserébe mutatok belőle pár képet :)

 

1. az egyik városka terén gyűlik a nép, már-már divatbemutató jelleggel, több kis csoportban mennek nagygonoszt ölni :) (középen kékben feszítek én :)

 

2. a nagygonosz a levegőben szórja a villámot, hárman próbáljuk elvenni a villongó kedvét

 

3. a köpenyes fickót ketten gyepáljuk, aki egyébként egy legyezővel harcol (na jah, alapvetően kínai a játék alapja, mindenki kijelentkehi magáról, hogy "I know kung-fu" :) )

 

 

 

blackrat Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1541
De édes neve van! :D Jah ilyenkor tényleg nagy mázli tud lenni hogy van peted! Velem is volt már hasonló! :) De a rogue-al nem is szokott lenni ilyen probláma hogy belefutok egy olyanba amibe nem szeretnék, mert alapból nem is látnak! :D
Előzmény: Dorinesz (1535)
blackrat Creative Commons License 2007.10.11 0 0 1540

Hát az tény hogy nem gyenge egy tényleg nagy szintű priest, de kicsit más mint azok a karik amelyikekkel orrba-szájba gyepálhat az ember. Meg az tényleg csak nagy szinten jó. Volt egy 60-as priest haverom, és tényleg nagyon jó volt, de akkor a legjobb ha partyban van! Mondjuk biztos az is ugyanolyan jó a maga módján mint az összes többi. :)

Nekem a warriorom komoly 15-ös. Valahogy nekem nem jött be. Túl lassú, meg ahoz hogy elég rage-e legyen, valamennyire mindig le kell hogy menjen az élete, meg nem tudom, én nem tudtam vele rendesen játszani. Viszont akinek meg ez jön be, és tud vele jól bánni, bivajerős! Volt nagyszintű warrior haverpm is, és simán beállt a tömegbe hogy őt gyepájlák, és állta a sarat! Mondjuk az is akkor a legjobb, ha van mellette egy healer. Csak nekem meg nem volt türelmem nagyon feltornászni az enyémet.. :) Bratyómnak viszont van warriorja is, asszem az is már 50-es körül lehet. Asszem 4 karaktere van, 1 priest, 1 druid, 1 warrior, meg 1 hunter. Nagyjából próbálta egyszerre vinni az összeset, de azért vannak különbségek. A hunter a kedvence, az már 56-os asszem, a druidája meg 38-as körül lehet. A többi meg ezek között van valahol. :)

Hogyha egyszer majd meg lesz végre megint hoszabbítva nekünk is, és én is csinálnék a bronz dragonbigyóra is karit, kezdhetnénk együtt is karaktereket, és akkor tudnánk együtt questezni is! Hogyha lesz hozzá kedved, meg ha meg lesz még addig neked is! :DD

Előzmény: Dorinesz (1539)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.10 0 0 1539
A priest-hez még annyit fűznék hozzá, hogy a nővérem netes haverja szerint (akinek a fő karaktere priest) rohadt erős. Mondjuk az már 50-en felül van, és valami iszonyat jó dolgokat lehet megcsinálni vele. Voltunk instázni ő, a nővérem, meg én. Az egy dolog, hogy a nemtom hanyas eliteket úgy leverte mint a szél, de tudott olyat csinálni, hogy egymásra uszította az eliteket, akik úgy egyébként a mi ellenségeink voltak. Én meg ellenállhatatlanul elkezdtem röhögni. :-DDD Tök fura volt, egyszer csak két elit elkezdte egymást gyepálni. Én meg néztem, hogy most mi a fene történik. És azt, amelyik elkezdte a másikat gyepálni, azt nem is lehetett megtámadni, mert úgy vette a játék, hogy az velünk van, csak a másikat lehetett, és így könnyebb volt azt is leölni. Viszont amikor meghalt, akkor az aki addig velünk volt, ránktámadt. De akkor már csak azt az egyet kellett elintézni. Meg azért a papnak ott az aurája, ami ahogy lépi a szinteket, egyre erősebb lesz, és biztos van még egy pár dolog a tarsolyában. Az tény, hogy azzal nem úgy kell játszani, mint egy warriorral, vagy paladinnal, hogy berohanok a sűrűjébe, és üssetek. Azzal a karakterrel is trükközni kell, mint mindegyikkel. De mondjuk azért majd egy warriort is kipróbálnék, mert a legmagasabb szint, amire egy warriort elvittem, az kb a 6-os szint volt, meg szívesen kipróbálnék egy sámánt is, csakhát ha ezekkel játszom, a druidám soha nem lesz 70. :-DD Főleg úgy, hogy mostanában a hunteremmel játszom nagyon sokat, aki már 31. Meg növényeket gyűjtök, meg alchemizálni kéne, csak már olyan hülye összetevők kellenének hozzá, hogy szörnyű. És tökre örültem, hogy megtanultam egy olyat, hogy 100%-osan feljavítja az úszási sebességemet, szal ez valahogy úgy tud kinézni, mint a druida fóka formában, hogy rohdat gyorsan úszik, de csak 30 másodpercig, vagy valahogy így. De ami cuccot alchemizáltam, és feltettem AH-ba, azt nem vitték el, hát majd meglátjuk, hogy a többit mennyire viszik.
Előzmény: blackrat (1533)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.10 0 0 1538

Tényleg most volt, köszi szépen! :-DDD

 

Cupp-cupp!

Előzmény: Dömi* (1536)
Dömi* Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1537
(Dorinesznek szólt, csak valamiért nem arra küldte...)
Előzmény: Dömi* (1536)
Dömi* Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1536
Láttam iwiwen, hogy most volt szülinapod! :) Bódogat, így utólag is! :)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1535
Nahát és hogy mikre jó a pet! Más karakterrel már rég meghaltam volna... Tegnap volt, hogy valami tök ismeretlen tájra kellett elmennem egy quest alkalmából, és mire észrevettem, hogy eltévedtem, és nekem koponyás farkasok és medvék mászkálnak mindenhol, addigra már késő volt. Persze húsz kilométerről betámadtak, az volt a szerencsém, hogy csak egy-egy db. Persze a hűséges Cincifül (így hívják a hiénámat :-DDD) egyből nekitámadt annak, aki nekem támadt, én meg futottam mint a nyúl, és amikor elhagytam őket, akkor csak visszahívtam a petet, szal ő se halt meg soha. Ha nincs a pet, akkor persze engem gyepálnak, és persze ki is nyiffanok azonnal. Szóval tegnap nagyon örültem, hogy hunter vagyok. :-DDD
Előzmény: Dorinesz (1534)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.09 0 0 1534
Hát igen, a hunterrel körültekintőbben kell játszani, mint a többi karakterrel pont azért, amit elmondtál. Úh ha van egy kveszt, és tudom, hogy kit kell megölni, az viszont a sűrűjében van, és nem tudom, hogy hányan vannak, akkor szépen le kell írtani körben mindent. Tegnap is volt egy kveszt, ahol meg kellett találni valami nőcit, és hát nem sajnáltam az időt, egyesével mindegyiket leszedtem mint a galambokat, persze a nő körül már egyre sűrűbben voltak, úh volt, hogy a petet be se küldtem, mert beagrózta volna a többit. De az általában jó taktika, hogy amint elkezded lőni, ráküldöd a petet, félúton fennakad rajta, és te tudod tovább lőni, max három lépést hátrálni kell, ott meg azért annyira nem gáz. De volt már olyan is, hogy inkább előrefele mentem, mint hátra, és még úgy is betámadt valami hátulról, szal tök mindegy mit csinálok. :-DDD
Előzmény: blackrat (1530)
blackrat Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1533

Én már voltam Under City-ben. Bratyómnak a bloodelf karijával kicsit körbenéztem. Hát nekem se jött be. Nagyon randa és gagyi az egész! Azt látva mégjobban rájöttem mennyire nem akarok hordás karaktert.. A hordásoknál minden olyan blááá.. Kivéve persze a bloodefek városa, az egész szép lett! Mondjuk a bloodelfek egy igazi kis feketemágilyások, szal annyira még az se jött be nekem. :)

 

A priestet én is kipróbáltam, de én se sokáig jutottam vele! :D Amúgy mind 2 tesómnak van, öcsémnek asszem 38-as, bratyómnak meg 40 valahányas, de azt mondják az sosem igazán erős. Inkább tényleg csak healernek való, csatázni már kevésbé. A varázslós karaktereket én se nagyon szeretem. Nekem túl lassúak! :D De a druid az tényleg jó! Változatos meg minden. :))

Előzmény: Dorinesz (1527)
blackrat Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1532

"a legtöbb 'horror' inkább nevetséges primitív riogatás"

Hát ez nagyon jó! Így még nem sikerült megfogalmaznom! :D Én sem vagyok oda a horrorokért, szerintem egyiknek sincs igazán értelme, csak vagy a vér folyik mindenfele, vagy csak a gyilkolászások mennek.. Története annyira nincs is. Legalábbis én még nem láttam jó horrort. Mondjuk annyira nem is érdekel, szal nem néztem orrba-szájba, de láttam már egy párat. Volt olyan is amin kb. a felénél elaludtam annyira nem volt semmilyen! :D

A thriller már egy fokkal jobb, ott már előfordulnak értelmesek is. :))

Előzmény: ViktOrsi (1528)
blackrat Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1531
Jó van na! :DD
Előzmény: Dorinesz (1524)
blackrat Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1530
Jah nekem is volt jópárszor hogy a pet nem tudta magára vonni az ellenfél figyelmét, és az állandóan engem gyepált, és tök hamar meghaltam.. Mondjuk akor még az armorom se volt valami extra, mert nagyon elavultak voltak már a cuccaim, csak egyszerüen nem lehetett kapni semmit a szintemre, tök idegesítő volt! Amúgy én is azt szoktam, hogyha sokan vannak, akkor egybe belelövök, az elkezd futni felém, és félúton rákülöm a petet, én meg tovább hátrálok és onnan lövöm. De vannak olyan lövések, amik mindig 'odavonzák' hozzád az ellenfelet, és olyankor nem igazán érdekli a pet. Jó, azért még az is magára tudja vonni megint a figyelmet, de akkor is! :D De amúgy én azt nem szerettem a hunterben, hogy állandóan hátrálnom kellett, hogy tudjam lőni amit kell. Aztán sokszor vagy nekimentem valaminek, vagy túl közel kerültem egy másik ellenfélhez aztán az is betámadott. Lehet hogy én voltam csak a béna, de nekem valahogy nem lett a kedvencem a hunter. Jó meg minden, azért tetszik is, mert hogy lehet petje, de úgy ennyi. :)
Előzmény: Dorinesz (1523)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1529

Igen, azt tudtam, hogy ez nem élőhalott, merthát szúrtál be róla képet, és ott abszolút nem úgy néz ki, mint egy élőhalott... :-DD Csak már eleve az, hogy élőholtakat idéz, meg ez a szakmája, meg stb... Na szal ilyen karakterem biztos nem lenne. :-DD Meg innen jutott eszembe az az undead city.

Akkor ez valami olyasmi lehet, mint a warlock. Igaz, ő nem élőhalottakat idéz, hanem csak miniont (de hogy az pontosan mi azt nem tudom, az is valami lélekfoszlányokkal összefüggő valami) akit ráküld az ellenségre, az ellenség a miniont gyepálja nem pedig őt, és ő meg hátulról varázsolgat mindenféléket. Meg asszem ez is tudja azt, hogy elszívja a másik életét, meg tud olyat állítólag, hogy átlát a falon, tud lélegezni a víz alatt tíz percig, és ha az lemegy róla, csak megint magára varázsolja. Jó a warlock is, de az annyira nem tetszik. Az ilyen varázsolgatós karakterek közül egyedül a druida jött be. Próbáltam már papot is, az annyira nem, pedig egy bizonyos szinten biztos marha erős, csak 10-es szinten még egy azonos szintű farkast se tudott leverni. Na mindegy, nem volt cérnám feljátszani, pedig a pap karakter is tetszik, csak én nem tudtam vele játszani.

Előzmény: ViktOrsi (1528)
ViktOrsi Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1528

Na várjál, a karakter nem élőhalott, csak a 'foglalkozása' az, hogy halottakat, meg szellemeket idéz. Amúgy ugyanúgy játszható, mint egy sima varázsló, csak olyan a beállítottsága, hogy amíg sebez, azzal gyógyul is pl. Meg van jó kis serege, oszt küzdjenek azok, ő meg a háttérből szórja az átkokat :-D

 

Normális horroral amúgy nincs bajom, bár inkább a thrillert szeretem, a legtöbb 'horror' inkább nevetséges primitív riogatás. Egy jó pszihothriller viszont... mmm :-p

Előzmény: Dorinesz (1527)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1527
Akkor neked sincs bajod a horrorral. :-DD Hát egyszer a nővérem mesélte, hogy az Undead city hogy néz ki a játékban, hát azt hittem, hogy a belem kifordul. Merthogy van egy terem, ahol az élőhalottakat rakják össze vagy valami ilyesmi, és hogy kezek lábak lógnak mindenhonnan, meg tök undorítóan véres minden, és brrrrrrrr. Meg úgy egyáltalán azt se igazán tudom elképzelni, hogy milyen lehet élőhalottal játszani. :-SS Bár már ha hordás karaktert kéne indítanom, akkor leginkább taurent indítanék, abból is férfit (mert a női tauren olyan idétlenül néz ki, hogy van neki két bögye és valami tök béna melltartó rajta), mert a taurenek inkább állatiasnak vannak beállítva, mint gonosznak. Bár mondjuk ezt azért látom így, mert én még a 16+-os filmeket is úgy nézem meg, hogy a fél szemem csukva van, leginkább a 12-eseket nézem meg fenntartás nélkül, a 18-asba meg bele se nézek. Az tudom, hogy valami nagy baromság lesz, úh azt nem is nézem.
Előzmény: ViktOrsi (1525)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1526
Hát csodálkozni fogsz, de én soha semmilyen pc játékkal nem játszottam. Kivéve persze a Máriót, de hát az alap. :-DD Szal nem ismerek semmit a wow-on kívül. De persze ezzel úgy kezdtem, hogy na kipróbáljuk milyen, aztán ha nem tetszik, legfeljebb nem veszem meg a hosszabbítást. Aztán most meg már függő vagyok. :-DD De más játékokat nem próbáltam soha.
Előzmény: ViktOrsi (1525)
ViktOrsi Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1525

A jelentése 'halottidéző' v. 'szellemidéző'.

Tulajdonképpen feketemágiával foglakozó varázsló, átkokat szór, gyengíti az elenfeleit, elszívja az életüket, plusz élőhalottakat tud feltámasztani, gólemeket készíteni, hogy azok harcoljanak helyette.

Wow-ozol, és a Warcraft3-mal nem játszottál soha? Abban volt egy egész Necro faj ;-)

Előzmény: Dorinesz (1524)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1524
ViktOrsi? :-DDDD
Előzmény: blackrat (1522)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.08 0 0 1523
Hát igen, a hunter akkor rohadt erős, hogyha el tudja azt érni, hogy a petet támadják. Ha a petet gyepálják, akkor nyert ügye van. Annál a harmincasnál is azt csináltam, hogy messziről elkezdtem lőni, aztán amikor elindult felénk, akkor ráküldtem a petet, félúton fennakadt rajta, és őt támadta, én meg messziről lőttem mint a barom. Közbe persze a petet gyógyítani, mert ő is kipurcant volna szegény, de amikor meghalt az elementál, akkor a petnek kb semennyit nem ment le az élete, csak nagyon hangyányit a gyógyításnak köszönhetően, engem meg ugye nem ütött, szóval én semennyit se sérültem. De a hunter haver sorozatban mondja, hogy miket le nem bírt verni. Volt valami questje, ahol eliteket kellett ölni, és aszonta, hogy volt hogy betámadta őt egyszerre három, és valahogy megúszták. Jó, mert a hunternek van az a képessége, hogy halottnak tetteti magát, és attól kezdve békén hagyják. :-DD Tök jó az a spel, már úgy várom, hogy megtanuljam! De persze kint kell lennie a körből, mert ha ő halottnak tetteti magát, akkor attól kezdve a petet támadják, és ha a pet túl közel van, akkor ő nem tud felkelni, mert észreveszik, és legyapják csakazért is. Viszont ha a huntert magát ütik, és nem sikerül a pet felé fordítani az ellenséget, akkor viszonylag nagyon gyorsan elvérzik. Volt már ilyen. Hiába küldtem rá a petet, túljött rajta, és végig engem támadott, holott a petnek van egy olyan képessége, hogy maga felé fordítja a támadót, és akkor én el tudok hátrálni és messzebbről lövöldözni, az nem használt, és plusz még a hunternek van az a képessége, hogy elfordítja maga felől a támadót a pet felé, az se működött, és majdnem meghaltam. Bár mondjuk azt a csapdát tökre szeretem, amelyik felgyújtja az ellenséget. :-DDDD Az tök cool. Az a befagysztás is jó, az akkor hasznos, hogyha hárman támadnak rád, mer az egy kicsit túl sok, az egyiket befagyasztod, a másikat te gyepálod a harmadikat meg a pet, és így valamennyire meg lehet úszni a dolgot. Mondjuk ott már nagyon el van szúrva valami, hogyha egyszerre hárman támadnak rád, azt még akkor se igen lehet épp bőrrel megúszni, ha trükközöl össze-vissza. Szóval leginkább úgy szoktam, hogy először elkezdem lőni messziről, és csak aztán küldöm rá a petet, mert így kevés az esélye annak, hogy a pet beagróz még három másikat, akiket én történetesen nem látok. :-DD
Előzmény: blackrat (1521)
blackrat Creative Commons License 2007.10.05 0 0 1522
A necromancer asszem valami sötét varázslóféle, de ViktOrsi, javíts ki, te jobban otthon vagy a témában! :) De a ranger az egyenlő a hunterrel. És igen, akikkel együtt játszol, a városon kívűl csak velük találkozhatsz, együtt csatáztok meg minden. Meg eleve csapatban lehet menni, nem kell tök egyedül. A csapattársak lehetnek gép játékosok is, de úgyanúgy is csapatba lehet állni mint a wow-ban. Nade ViktOrsi majd elmondja részletesen! :)
Előzmény: Dorinesz (1519)
blackrat Creative Commons License 2007.10.05 0 0 1521

Azta! 25-ön egy 30-asat legyapni! :O Bratyóm is mondott ilyeneket, hogy milyen piszok erős, meg egy vele egyszintű elitet is úgy legyapott, hogy max félig mint le az élete, meg állandóan monta a storyait, én meg csak néztem! :D Nekem sztem az volt a bajon a hunteremel, hogy nem a beast mastery-re pakoltam a tallentokat, hanem a lövős izére. Aztán amikor áttallentoztam, már nem volt időm rendesen játszani is vele, mert az bratyóm accaunt-ján van, ő meg nem volt képes odaengedni, egész nap játszott.. 

 

Jó cuccai vannak a druidodnak, tényleg mind kék? Tök jó! :) Aztán a küllemen még lehet javítani, de arra még úgyis van időd! :D

Előzmény: Dorinesz (1520)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.05 0 0 1520
Majd a hiénáról is teszek fel képet, ha eszembe jut. :-DD Meg ha nem vagyok túl elfoglalt bokros játszódásaim közepette. Tegnap átmentem elfiába, mert már rohadtul unom az ember questeket, és meg is csináltam egy csomót. Én nagyon csodálkoztam, hogy mit meg nem birok csinálni a hunteremmel!!!!! :-OOOO Volt egy q, amiben egy 30-as elementált kellett leverni, én meg csak 25 vok. Piros is volt a q, de azt nem is néztem, csak amikor elvállaltam, egyből felmentem a thottbotra, megnéztem, hogy hova kell menni, és nyomattam. Aztán amikor betámadtam azt a kis rohadékot, akkor vettem észre, hogy hűha, ez 30-as! És direkt van úgy megcsinálva, hogy amikor már félig leverted azt a 30-asat, akkor egy másik elementál véletlenül arra jár, és betámad. Na akkor meg is haltam egyszer, aztán másodszorra már taktikázni kellett, merthogy lenyírtam körbe az összes elementált, és csak aztán támadtam be a 30-asat, de azt is úgy, hogy kihúztam a körből, nehogy véletlen közben feltámadjon egy másik. És banyek levertük!!! Rohadt jó ez a hunter! Ezt egyik karimmal se tudtam megcsinálni, a hunter az képes rá. 5 szint az marha sok. És mégis. Ja, és ez a hiéna ez annyira szuper! Sokkal jobb, mint a macska. Egyrészt mert jobban is tetszik, másrészt meg mert fennakad a peten az, aki engem betámad. A macskán nem akadt fenn egyik se, hanem keresztül verekedte magát rajta, és aztán egész végig engem támadott. Ez a hiéna meg mindig maga felé fordítja a támadót. Tudom, van egy ilyen képessége, amit ha megtanul, akkor tudja ezt, de a macskával hiába tanultam meg, lósz*rt se ért. Szal most minden tök szupi!! :-DDD
Előzmény: blackrat (1517)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.05 0 0 1519

Cool! :-DDD

A Necromancer az micsoda? :-DDD Meg a többi is micsoda? Az a fickó, akinek macskája van, az valami hunter féle? És ha a többiekkel játszol, az azt jelenti, hogy velük vagy csapatban, és csak ővelük találkozhatsz egész játszási idő alatt, amíg be nem mész a városba?

Előzmény: ViktOrsi (1514)
Dorinesz Creative Commons License 2007.10.05 0 0 1518
Na hát igen. Most úgy nézd meg a karimat, hogy majdnem minden cucca kék, talán a bracer meg a shirt nem, de tényleg az összes többi mind kék. A botja tök bénán néz ki, olyan, mintha most törték volna le az egyik fáról, és lekötöztél volna a végét, hogy ne szúrjon annyira... A kalapja tök idétlen, közben meg rohadt sok spiritet és intellectet ad, na meg persze staminát. A cipője kész csődtömeg, mintha leharapták volna az elejét, oszt közben az is kék, és rohadt sokmindent tud... Szóval ha ránézel a karimra, azt mondod, úr isten de gáz, közben meg egész cool.
Előzmény: blackrat (1513)
blackrat Creative Commons License 2007.10.04 0 0 1517

Jah, tényleg! Control+bal klikk! Áááá! :D Tessék, látszik hogy rég játszottam vele, kezdem elfelejteni a részleteket! :D De csak 5 mm-ert tévedtem, kicsit lejebb mint a shift! :D

 

Grat a hiénához! :))

Előzmény: Dorinesz (1515)
blackrat Creative Commons License 2007.10.04 0 0 1516
Jó kis karakterek! ;)) Öcsémnek van egy tök jó nekromacere, nagyon brutál ahogy az kinéz! Nekem meg egy devish/ranger-em van, ami komoly 8-as. Tudom furcsa párosítás, dehát úgyse játszom vele sokat. :D De nekem még csak egy flamingóm van, szegény elég béna meg olyan furán 'verekszik'! :D Jobban szerezem a macskaféléket. Tényleg mikortól lehet befogni más állatot is? És hol? Mondjuk amennyit játszom vele.. :D
Előzmény: ViktOrsi (1514)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!