Keresés

Részletes keresés

Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 64
speedway fejét megnéztem volna ha esetleg leállitják a versenyt..... looooooooooooooooolllllllllll!!!! :D
Előzmény: Törölt nick (60)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 63
Itt nem lehetne azt mint f1-be, egyszerűen a pilóták bojkottálják a versenyt mert félnek?
Előzmény: Törölt nick (60)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 62
F1-BE már rég piros zászlóval kalimpáltak volna
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 61
Tegnap láttam a felét :D (szokás szerint horkoltam).

Azon én is csodálkoztam hogy eggyáltalán engették őket,,,,,,,, (és ha v-ki meghal ki válallja a felelősséget? vagy azt mondják "boccs de szórakoztatni akartunk pár száz embert"....)
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.16 0 0 60

Hát én majdnem elaludtam rajta, de komolyan mondom, nem viccből!!!!!

A Nascar futamot meg szerintem felesleges megnézned, mert:

-normál verseny egyáltalán nem volt, egy óriási vicc volt, hogy végigengedte a versenyt a Nascar(majd meglátod miről beszélek!)

-ezt álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyet továbbengedhetnek!

-a sok sárga miatt meg vagy 5 órás volt

De ahogy gondolod!

Előzmény: Airbus a380 (59)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.16 0 0 59
nagyon sz--- volt? készitsem a kispárnát az ismétlés alá? :D
Előzmény: Törölt nick (57)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.16 0 0 58
Utálom az eu focit.
Az f1-en besztam a röhögéstől nekem nagyon teccet!

A nextelt meg vagy a holnapi ismétlést nézem vagy a vasárnap délelőttit


Ez az f1 most nagyon jó volt talán a legjobb
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.16 0 0 57

Nascart és F1-et láttad?

Sajnos, most a Nascar egy szinten volt az F1-el!

Az az szerintem mindkettő szánalmas volt, sajnos!:(

A Moto gp sem volt valami nagyon izgalmas, bár talán ez volt a legjobb!

Focit szoktál nézni?

Na ott lehet, hogy lesz egy kis izgalom!(persze nem magyar bajnokikat nézek, fujjj)

Előzmény: Airbus a380 (55)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.16 0 0 56

Ja, pontosan!

Okádok az ilyen emberektől!

Meg ilyet szól minden év elején szegény báránybarika, hogy most biztos megverem Schumachert, most kijön a lépés és vb. leszek!

LLLLLLLOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL
AHAAHAAHAAHA :D

 

Meg az is vicc, hogy elszállt ezzel a taknyos Buttonnal és Alonsóval is a ló!

Ezektől meg nem csak okádok, hanem már alul-felül is jön a cucc! :D

Előzmény: Airbus a380 (55)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.16 0 0 55
Ez egyszerűen csak h*lye :) Irvájn-nak is mekkora szája volt hogy ő mekkora szuper sztár azt amikor sumi eltörte a lábát és kiszállt irvike semmit nem tudott megmutatni..........
Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.15 0 0 54

Ez is vicces!

Szegény nem a valóságban él!:))))) LLOOOOOOOOOOLLLLL :D

http://f1hirek.hu/?t=article&id=12487

Előzmény: Airbus a380 (53)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 53
Tőle szép a f1 :)
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.14 0 0 52

Ezt olvassátok el:

http://f1hirek.hu/?t=article&id=12473

Mekkora egy idióta, agyatlan szerencsétlen ez a Sato!!!

Szánalmas lenne, ha valamelyik csapattól kapna szerződést jövő évre!

Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 51
Kellő felkészültséggel (!!) sztem a repülőkről simán
Előzmény: totya001 (50)
totya001 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 50

..hát meglehet, hogy azon a csatornán profik vannak a szakkommentátor helyén is és nem egy rajongó, aki most ismerkedik a közvetítés rejtelmeivel.

Te tudnál bármilyen témában folyamatosan beszélni 20 percnél tovább? Őszintén?

Bármilyen témában...egy mikrofonnal az arcodban? Azzal a tudattal, hogy 2-300.000 ezer ember kritizálhat meg. A kritizálók pedig csak kritizálnak, ahelyett, hogy adnának anyagot a kommentátornak, hogy "Tessék, itt van anyag a témában és ha éppen nem jut eszedbe semmi, akkor ezt felolvasva kitöltheted a helyet."

Könnyű csak kritizálni és semmivel sem hozzájárulni.

Előzmény: Airbus a380 (46)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 49
gyengébek kedvéjért............ kommentátor :)
Előzmény: totya001 (48)
totya001 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 48
Kiknek a szája?:-)
Előzmény: Airbus a380 (46)
Laci082 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 47
Most Gyulai Miki beteg volt elég rendesen, és Tasi se volt jól. Ilyen mindenkivel előfirdulhat. De pl a két, vagy három héttel ezelőtti közvetítést nézed azok már egészen amcsi riporter feeling-ed lesz:D
Előzmény: Airbus a380 (46)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 46
Csak nagyon monoton........... most ís már alig várták a motoirzajt


motreurson pl be nem állt a komik szája végig
Előzmény: Laci082 (45)
Laci082 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 45
Palikot? Normális vagy?:D
A jó közvetítés nem azt jelenti amit Palik "mindenhez értek" László csinál. Rajta azért nem alszanak el mert egyfolytában ordít mint akinek a farkára léptek ha kell ha nem. Meg állandóan olyan hülyeségeket mond amitől egy F1-hez valamennyire értő néző (rajongó) leesik a székéről. Szóval a jó közvetítés számomra nem az idétlen hülyeségek folyamatos kiabálását jelenti. Inkább hallgatok statisztikákat 4 órán keresztül. Amúgy meg gondolom olvastad a Nascar közvetítéek körülményeit: a hivatásos kommentátorok (néha Matuz Krisztián is szokott lenni) életükben talán először láttak Nascart, a szakkomentátor pedig egy lelkes rajongó aki még életében nem közvetített. Ezekhez képest nagyon színvonalasak a műsorok, sok érdekeséget megtudhatnak a nézők a sorozat múltjáról, ami kell egy ilyen új sportág bevezetéséhez.
Előzmény: Airbus a380 (42)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 44
Egyébként az f1 egészen addig fog uralkodni még mindenki számára elérhető tv-k rá nem kapnak mondjuk a nascar-ra (pl rtl klub :D)
Előzmény: totya001 (41)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 43
Ettől függetlenül persze remélem lesz jövőre is :)



nincs ab moteursom :D

Busch-t meg láthatom a m-on is
Előzmény: totya001 (41)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 42
Én legalább vállalom :)


"Kíváncsi lennék, hogy te hogy darálnád a szavakat, ha eléd tennének egy mikrofont 3 órára. Szerintem sehogy, ahogy én sem.

" ki tudja? :DDDDDD



Palikot kéne betenni.... :)
Előzmény: totya001 (41)
totya001 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 41

..ha milliomos lennék, akkor kint hullámoznék a tömmeggel a Daytona 500-on.

Havi 2-3.000 Ft-os ráfordítás még nem indokolja a milliomosságomat.

Inkább a házunk vagy az autónk súgalhatná ezt számodra, de azt meg nem látod.

 

Így nézd a dolgot : 1.000,- Ft, azaz egyezer forint,

1.000.000,- Ft, azaz egymillió forint.

Látszik a  különbség.

 

Nem vagyok kommentátor, de segítek nekik fordításokkal, statisztikákkal. A NASCAR a sport tv hivatalos kommentátorainak is új, a szakkommentátor pedig egy rajongó, aki segít az olyan angolul nem tudóknak, mint te, hogy megértsd a szabályokat.

Kíváncsi lennék, hogy te hogy darálnád a szavakat, ha eléd tennének egy mikrofont 3 órára. Szerintem sehogy, ahogy én sem.

 

"asszem te is kommentátor vagy szal az ilyen okosságok helyedt inkább közvetíteni tanúlnátok meg úgy hogy nem alszik el rajtatok senki"

Ezt a mondatodat nézd át mégegyszer...vajon érdemes-e ilyen sorokat leíró nézőnek a kedvében járni?:-)

Előzmény: Airbus a380 (40)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 40
"Azt hiszem, hogy havi 2-3000 forintért kapott 42 csatorna nem mondható brutálisnak. Azt is tudom, hogy normális vagyok, hiszen a hangok megmondták. " asszem te is kommentátor vagy szal az ilyen okosságok helyedt inkább közvetíteni tanúlnátok meg úgy hogy nem alszik el rajtatok senki
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 39
Szerintem ne fírtadc a milliomosságodat.................



örüljé hogy van rá pénzed
Előzmény: totya001 (38)
totya001 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 38

Azt hiszem, hogy havi 2-3000 forintért kapott 42 csatorna nem mondható brutálisnak. Azt is tudom, hogy normális vagyok, hiszen a hangok megmondták. 

 

Először is nem te töltöd napokig, hanem a gép, tehát ez neked fáradtságba nem kerül.:-)

Másodszor pedig nem tart napokig, legfeljebb órákig. Több versenyt is lehet egyszerre szedni és a versenyeken kívül mást is lehet szedni...

Szóval, akit komolyabban érdekel a dolog, az megteheti.

Akit meg csak felületesen érdekel, maradhat a könnyen elérhetőnél, de ezzel megfosztja magát az esetleges jobbtól.

Magamból indulok ki. 2002-ig én is az F-1-et mondtam volna csúcsnak, bár sohasem voltam rajongó. 3 éve megismertem más versenyeket és nagyon bánom, hogy nem tettem meg előbb. Most már rajongó vagyok:-)

 

Előzmény: Airbus a380 (37)
Airbus a380 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 37
"Nem hiszem, hogy a havi néhány ezer forintos előfizetés nagy kihívás lenne." normális vagy?!!!!


"A netesek között is az F-1 a népszerűbb, pedig nekik csak egy karnyújtás lenne megtekinteni más szériák versenyeit is." én például tuti nem fogok napokmig töltögetni 1 versenyt a neten szal sztem még jó pár netes is így gondolja.
Előzmény: totya001 (36)
totya001 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 36

..akkor megint csak odajutottunk, hogy az F-1 népszerűsége azért akkora, mert könnyen hozzáférhető és nem azért, mert bármvel is kilógna a többi autósport közül.

Nem hiszem, hogy a havi néhány ezer forintos előfizetés nagy kihívás lenne.

Elég csak az Eurosport-ban gondolkozni és akinek van nete, az egy kis energiaráfordítással sok mindenhez hozzájuthat.

A netesek között is az F-1 a népszerűbb, pedig nekik csak egy karnyújtás lenne megtekinteni más szériák versenyeit is.

Tartom a véleményemet továbbra is : az F-1 nem a verseny miatt a népszerű. A rajongói egy nagyobb csoport tagjai lehetnek ezáltal, akikkel meg tudják vitatni az eseményeket, míg egy másik autósport megbeszéléséhez nehezebb partnert találni, pedig az színvonalában lekörözné az F-1-et.

Az F-1 olyan, mint az európai foci : mindenki ért hozzá vagy azt hiszi, ért hozzá.

Lehet róla beszélni bármikor, bárhol - mégha nincs is miről.

Előzmény: Airbus a380 (32)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.09 0 0 35
EZT NEM IDE AKARTAM KÜLDENI SORRY!
Előzmény: Törölt nick (34)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!