Keresés

Részletes keresés

DanMarino Creative Commons License 2006.05.06 0 0 788

Hihihihi....

 

Csak rugdossátok egymást, NK és ZEG, az csak nekünk lesz a legjobb! Karatézozzátok szét egymást, mi meg majd mindkettőtöket az iszap alá döngölünk...

 

Nem ám, csak viccelek....

 

THUNDERSTORMS KAFC 2006

elway#7 Creative Commons License 2006.05.06 0 0 787
a következő meccsen lehebizonyítani,hogy ami le lett írva az nem igaz,de ahogy elnéztem a játétokokat nem lesz könnyű...
ha azon nyafogtok ,hogy kis csapatotokról mertek negatívot írni akkor nagyon sajnálom
és egy kérdés,ezt mire érted:
"Kezditek olyan szintre alacsonyítani ezt a sportotis mint az európai focit mondjuk enkem egyáltalán nem érdekel a véleményetek"

ha a leírt észrevételekre egykicsit is figyelnétek mondjuk annyit,hogy utánna néztek mondjuk a meccs felvételén,akkor látnátok,hogy nincs benne kitaláció és megbeszélnétek közösen a hibákat,mert rengeteg volt és így előre léphetnétek,de ehelyett sértődött kisgyerekként viselkedtek.....
Előzmény: Kullancs #28 (785)
Kullancs #28 Creative Commons License 2006.05.06 0 0 786
Szevasztok srácok


Nemtok ma se menni edzésra sajna mert anyámnak műtötték a kezét és nemtud vezetni:((
Kullancs #28 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 785
Nah ehez énis hozzá szólok

Kezditek olyan szintre alacsonyítani ezt a sportotis mint az európai focit mondjuk enkem egyáltalán nem érdekel a véleményetek. Akárhogyis hiszitek tudunk meglepetést okozni és az az iromány akkoris elfogúlt ami a ZH-ban volt az viszont korrekt. Nem kell elszálni hogyha ner valaki egy meccset igaz mi még nem nyertünk de sztem sose csügettünk mert szeretünk játszani és sose úgy jöttünk le a pályáról mint egy vert sereg.

csak ennyit akartam mondani.
Psychodad Creative Commons License 2006.05.05 0 0 784
Na ez is 1 probléma....az off. játékosok miért nem tudnak ütközni ? Nekik is gyakorolni kellene edzésen, nem csak a def.-nek. Egyébbként miért csak 30-an jöttetek ? Hol van az a kb.75 fő aki a honlapotokon van ? Elárulom , hogy a " kanizsai szakértő szurkoló", aki az " irományt" készítette többet ért a témához , mint gondolnátok....
A következő hazai meccseteket is megnézzük, mert szeretnénk tanulmányozni az ellenfelet akivel majd mi is játszunk és kíváncsiak vagyunk mennyit fejlődtök a meccsünk óta.
elway#7 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 783
a jövő heti mérkőzéseteken ott leszek és megcáfolhatjátok azt amit írtam és megis "haraphattok",de ha mégsem tudnátok megcáfolni akkor számítok a bocsánatkérésetekre "kutyuskák"
az úgynevezett "iromány" a mérkőzésen látottakkara alapul nincs benne kitaláció,sem hazugság
tanuljatok inkább a hibáitokból és akkor nem lesznek ilyen "irományok"
Előzmény: Predators#6 (782)
Predators#6 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 782

Azt elfelejtettem leírni, hogy ezt egy Kaniza szurkoló írta, tehát kissé elfogult,

és pár apróbb részletet nem is tartalmaz, pl. hogy a második félidőben 5 vagy 6 támadó volt a védelemben, akik még életükben nem csináltak tackle-t csak a meccsen.

 

De teljesen mindegy, csak azét tettem ide a linket, hogy egy kicsit felpiszkáljon benneteket a jövő heti meccsre.

Előzmény: KUTYA1111 (781)
KUTYA1111 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 781

Hali mindenki.

Elolvastam ,,ezt az irományt" és nem értem miért ez a negatív hozzáállás. Tudja mindenki, hogy feljődésben lévő kiskutyák vagyunk.

De majd megharapjuk azt aki ezt írta.

Üdv mindenkinek a sérülteknek meg gyógyuljanak meg minél előbb

Predators#6 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 780
Psychodad Creative Commons License 2006.05.04 0 0 779
Srácok !
Tanuljatok meg ütközni és használni a védőfelszerelést, mert a
"kanizsai bombázásnál " a győri nagyobb lesz....
Egyébbként sok sikert a következő meccsekre és jobbulást a sérülteknek !
Predators#44 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 778

Hi,

 

nos, az agyrazkodasos jol van. a medencecsont-repedeses tud jarni...

roviden. a tobbi vall-boka es terdserult.... nos nevezhettjuk "szokasosnak". remeljuk nem kell sokat kihagynia senkinek.

Z

Előzmény: Big-B (777)
Big-B Creative Commons License 2006.05.03 0 0 777
Sérültjeitek hogy vannak? A Demons-nál egy szárkapocs-repedés jött össze.
Predator #86 Creative Commons License 2006.05.03 0 0 776
Hi!!

Hát a "kutyuskák" első negyedben nem igazán találták a helyüket a pályán, aztán meg nagyon belejöttek, és akkor kezdődött a kanizsai bombázás és akkor majdnem minden drive-ban lesérült valaki.A második félidőben meg már mi (offense) voltunk a fal nagy része, így a védelmünk átjáróházzá változott sajnos...
KUTYA1111 Creative Commons License 2006.05.03 0 0 775
Hali skacok. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni meccsre de úgy alakult, hogy pénteken műtötték a térdem és hétfőn jöttem ki a kórházból.Nem volt valami kellemes, de azért még számíthattok rám, amint felépülök. Jelenleg leterhel a fizióterápia, ami nagyon fájdalmas. Hallottam sok volt a sérülés,és kikaptunk de azt is hallottam nagyon jók voltatok. Gratulálok hozzá. A kérdésem: Hogy szerepeltek a ,,kutyuskák"???? Üdv mindenkinek
#29 Creative Commons License 2006.05.02 0 0 774

Győr Sharks vs Bp Black Knights

május 6. 16:00 Győr külsőbácsai út

Várunk mindenkit!!

EmperorGömbi Creative Commons License 2006.05.02 0 0 773
Köszönöm hogy felírtátok most kicsit szomorú vagyok hogy nem vertétek el a Demonst de örülök is mert ahogy látom ti is termeltetek szépen pontokat sok sikert a következő mecsetekhez!!

Üdv: Bálint Golden Fox
X_X_L_ Creative Commons License 2006.05.01 0 0 772

 

Nagykanizsa Demons - Zalaegerszeg Predators ................... 57 - 19

A másik ágon ha érdekel:


Szolnok Soldiers - Eger Heroes............................................... 35 - 0

Előzmény: EmperorGömbi (771)
EmperorGömbi Creative Commons License 2006.04.30 0 0 771
Szevasztok Srácok!!! Na hogy sikerült? Kérlek titeket hogy irjátok fel nekemem az eredményt köszi. További sok sikert!

Üdv: Bálint Golden Fox
X_X_L_ Creative Commons License 2006.04.30 0 0 770

Büszke vagyok rátok fiúk!

Nagy szív kitartás és nem adta fel senki.

Megtisztelés veletek jáccani!

 

Köszönöm!

Big-B Creative Commons License 2006.04.29 0 0 769
Sebaj srácok, a Demons is így kezdte tavaly.
Csodásak voltak a futások és az azokból elért TD-k. A rugójátékos nem remekelt, valahogy mindig a falba talált az EP értékesítésénél. Dobó szép nagyokat dob, kár, hogy az elkapó nem tudja, most fusson, vagy kapjon.
Sok volt a sérültetek.

Üdv:
Egy Demons szurkoló
madzombie Creative Commons License 2006.04.29 0 0 768

Uraim!!!

Sok sikert kívánok nektek a II.Hungarian Bowl-on való szereplésetekhez. Minél közelebb jussatok az álmaitokhoz!!!

Legyen eredményekben gazdag ez a szezon.

GO EAST SIDE!!!!

 

Herke Zsombor

EHAFE

 

Predators#44 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 767

SRACOK!!!

 

ha ilyen marad az ido, vagy meg esik, akkor holnap mocsar lesz a kanizsai palya is!!

remelem tudjatok ez mit jelent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z

Kullancs #28 Creative Commons License 2006.04.27 0 0 766
Nemtok kimenni ma edzésre nem jön busz:((

Ádam majd akkor szombaton hozd magaddal a kazit jó?

Jó edzést mára skacok!!:)
Kullancs #28 Creative Commons License 2006.04.26 0 0 765
Csövi hejj:)

Ádám holnap visszatutod hozni a kazit azt megpróbálok belőlle összevágni valami kis clipet:)
D00M Creative Commons License 2006.04.26 0 0 764
HI!

Na akkor ma felveszem a rendelést :), hozzatok DVD-t vagy majd szóljatok hogy kinek kell és akkor ma úgy veszek lemezt.

Üdv: Ádám
Predators#6 Creative Commons License 2006.04.26 0 0 763

Milyen TD?

:)

 

Doom, nekem írj egyet légyszi.

Edzésre viszek egy lemezt.

 

Előzmény: Predators#44 (762)
Predators#44 Creative Commons License 2006.04.26 0 0 762

HI,

 

ismertek, tudjatok, hogy tavol alljon tolem, hogy Kullancsot vedeni probaljam... :))

de ne bantsatok sem ot, sem a haverjat aki keszitette a felvetelt, mert legalabb van. meg ha nem is olyan mint ahogy elkepzeltuk. oruljunk annak ami van, es legkozelebb (akar most szombaton) szervezzuk meg jobban a felvelet.

apropo szerintetek ki banja a legjobban, hogy nincs meg a TD? :((((

Z

Előzmény: D00M (761)
D00M Creative Commons License 2006.04.25 0 0 761
Hi!

Most végeztem a meccsvideó bedigitalizálásával, de elkeserítő. Szar hibás szalagon lett felvéve gagyi a képminőség, és mindössze fél óra az egész:(, pont a lényeg a TD nincs benne. Helyette off-road verseny volt a kazin azt nem digiztem be csak a meccset, de totál le vagyok hangolva tőle. A kezét törném el annak aki ezt a ****-t készítette:( Holnapra kiírom dvd-re sajna csak egy van itthon de majd veszek még és kiírom akinek kell.

Üdv.: Ádám
X_X_L_ Creative Commons License 2006.04.25 0 0 760
Köszi.
Predator #86 Creative Commons License 2006.04.24 0 0 759
http://kep.tar.hu/predators/50262385/21150290#2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!