Keresés

Részletes keresés

toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 136
Ez a reálisabb...
Előzmény: Neocortex (130)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 135

Hááááááááááááát!

 

Én is tudok az Ecserin beszerezni egy felsőfokú kínai nyelvvizsgát.

 

Ugye nem gondolod komolyan, hogy az Ügyészség nem utasításra cselekedett?

Előzmény: toloba (128)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 134
Jó ez igaz, de abban kételkedem, hogy a semmiből 8 hónap alatt lehet parlamentképes erőt formálni. Már így is elég nagy a tolongás a "kétpártrendszerből kiábrándultak" piacán.
Előzmény: Neocortex (130)
kopasznyakú Creative Commons License 2005.07.21 0 0 133
Gyerekek egy éve hallgatjuk, hogy a sikeres üzletember Ferenc majd kánaánt csinál. "üzletembernek" lenni egyszerű, aki nem tetszik azt lekaszabolod, kirúgod. Politikusként azonban a hülye választóknak is tetszened kell.
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 132

Kiszámíthatatlan...??? Ahhoz képest Kupa miniszter volt Antall alatt, 2002-ben pedig a kommancsok szekértolója. MDF?!? Ki szavazott együtt a koalíciós delegáltakkal az ORTT-ben a koncessziók meghosszabítása mellett...????

 

Kupa, Dávid - megbízhatatlanok, kiszámíthatatlanok.

Előzmény: toloba (125)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 131
A Fidesznek Orbán Viktor a miniszterelnök-jelöltje. Inkább tönkre vágja az egész Fideszt, de ebből biztosan nem enged!
Előzmény: Törölt nick (129)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 130
Ha ennyit szőrözöl, akkor tessék: a tömegdemokrácia új terep neki. Egyébként ha én Csányi lennék, biztosan pártot gründolnék magamnak és nem állnék be egyik nagyhoz sem, különösen ahhoz nem, ahol van egy megfellebezhetetlen tekintély.
Előzmény: syllus (122)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 128
GYF vagyonszerzését boncolgatja a jobboldal, de semmi törvénytelen nincs benne, lásd a Legfőbb Ügyész levelét...Csányiét még senki nem próbálta kibontani...pedig talán ott is lenne annyi, mint GYF-nél......szólni kéne Szíjjártónak....há, nem?
Előzmény: Törölt nick (124)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 127
De miért kellene őt begyömöszölni a hierarchiába?!? Ha beszáll a buliba, a megfelelő feltételek mellett - többször elmondta, a válságmenedzserlésben látna fantáziát. Nem lenn pártkatona.
Előzmény: Neocortex (120)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 126

egy milliárdos, aki a kisemberek oldalán van.

 

És egy kisember, aki milliárdos;)))

Előzmény: arvydas (121)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 125
Egyik sem kiszámíthatatlan...én inkább annak tartom a fideszt a forgolódásai miatt....lásd pl. a KÁP ügyét. Kormányon ellenezték, ellenzékben /papíron/ támogatták, de Kövér nemrég Zentán elszólta magat, gyakorlatilag azt mondta a KÁP baromság. Szóval...
Előzmény: arvydas (116)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.21 0 0 123
és Orbán Viktornak a Magyar Köztársaság miniszterelnökét:) szép:) teccik:)
Előzmény: arvydas (107)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 122

Dehogy új terep, sőt szvsz profibb mint a magyar politikusok (lásd kelet-európai felvásárlások)

Legfeljebb a nyilvánosság része új, de ehhez meg vannak tanácsadók.

 

Előzmény: Neocortex (118)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 121

A baj az, hogy Gyurcsány (elméletileg) egy baloldali kormányt vezet... A jobboldal (szintén elméletileg) a vagyonosok pártján áll (ld. demokraták-republikánusok).

 

Néhe elmélázom azon, vajon József Attila mit szólna ehhez... egy milliárdos, aki a kisemberek oldalán van.

Előzmény: toloba (117)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 120
Szerintem a merev Fidesz-hierarchiába Csányi nem fér bele.
Előzmény: arvydas (116)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 119
Ők az igazi dudások...
Előzmény: Neocortex (115)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 118

Az viszont tuti, hogy egy ilyen egyeduralkodó típusú pali nem fog beállni másik kettő közzé harmadiknak

 

Csányinak a politika új terep, egy kicsit igazodnia és tanulnia kell még. A hatalom meg úgyis a pénztárcából jön.

Előzmény: syllus (113)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 117
Te Ödön, egyfolytában bajotok van a jelenlegi milliárdos miniszterelnökkel, meg a nem munkából és jövedelemből meggazdagodókkal, hogy illesztitek a képbe ezen az alapon Csányit?
Hiszen Ő is üzletelt papírokkal is, pl. stb...szóval nem tisztán bérből és fizetésből szerezte a vagyonát...sőt a privatizációhoz is van köze, hiszen az OTP segítségével játszották át Orbánék a CD-Hungaryt a szociknak...
Előzmény: Törölt nick (114)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 116

Több, mint valószínű...

 

Minek álljon le a Csányi egy olyan kiszámíthatatlan csapat mellé, mint az MDF vagy a Centrum (maguk sem tudják, hová is tartoznak...). Persze, ma benne van a levegőben egy harmadik politikai erő (10-15%) megszületése, szerintem Csányi tutira akar menni.

 

Szövetség Orbánnal.

 

Ez pedig Gyurcsány végét jelentené...

Előzmény: toloba (110)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 115
Nem hiszem, hogy Ovi alatt szívesen dolgozna. Mindkettő hozzá szokott már, hogy a maga portáján ő az úr. Nem férnének meg egymás mellett és ezt mind a kettő tudja. Legfeljebb akkor, ha Csányi mögött állna egy nélkülözhetetlen párt, ez viszont ellentétes Ovi egyeduralmi terveivel.
Előzmény: arvydas (107)
syllus Creative Commons License 2005.07.21 0 0 113

Szvsz egy 0-t hozzátehetsz (és tizedesvessző nélkül;)

Szvsz a bankot sem unja, csak abba már enm éri meg többet befektetni.

 

Az viszont tuti, hogy egy ilyen egyeduralkodó típusú pali nem fog beállni másik kettő közzé harmadiknak. Ha belép a politikába, akkor mindenképpen úgy, hogy kizárólag ő legyen a főnök.

Ilyen imázst pedig a 2006-os választásig már nem lehet felépíteni.

Előzmény: Neocortex (108)
molar Creative Commons License 2005.07.21 0 0 112

 

Szerintem is itt van a kutya elásva.

Kicsit szívatja addig az államot Csányi.

 

Előzmény: Kagakusha (87)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 111

Sőt, leginkább az valószínű, hogy csak 2007-2008-ban kezd el lépegetni.

 

Addigra politikailag már késő lehet, a Fidesz egyeduralkodó lesz a jobboldalon, márpedig pártot alapítani vagy felkarolni már csak az MDF helyén van esély, ráadásul Csányinak szerintem az az irányvonal tetszik.

Előzmény: syllus (103)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 110
Persze ez sem kizárt...
Előzmény: arvydas (107)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 109
Na, ez a nyomor álmodása....6%-ra van a maszop a fidesztől...
Előzmény: Törölt nick (105)
Neocortex Creative Commons License 2005.07.21 0 0 108
Szerintem unja már a bankot, önállóvá akar válni, ezért kezdett élelmiszeripari felvásárlásokba. A többi milliárdos szerint Csányi a leggazdagabb ember Magyarországon, pedig ők már csak tudják! Szóval legalább 50 milliárd a vagyona. Képzeld csak el... ;-)
Előzmény: syllus (103)
arvydas Creative Commons License 2005.07.21 0 0 107

Nyugi, nyugi!

 

Szerintem ha Csányi beszáll a buliba, akkor azt az Orbán oldalán fogja tenni. Talán hétfőn volt a Napkeltében a Varga Mihály, s a végén azt kérdezték, folynak-e titkos tárgyalások Csányival. Szegény letagadta, mondván, kicsi ez az ország, itt minden kitudódna, de látszott rajta, nehezére esik hazudni.

 

Szóval, lehet, hogy 2006-tól Csányi Sándornak hívják majd a gazdasági csúcsminisztert...

Előzmény: toloba (102)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.21 0 0 106
álmodik a nyomor:)))
Előzmény: toloba (102)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.21 0 0 105
Csányi????? he he ő legfeljebb a szociktól venne el szavazókat:))) de tőlük is ma 2,2%ot:) de ha igy nézzük induljon csak legalább a Fidesz abszolút többséget szerezhetne:)) :)
Előzmény: Neocortex (101)
toloba Creative Commons License 2005.07.21 0 0 104
Látható, hogy ez a triumvirátus valóban jobbközép, mert ellenkező esetben nem lázadnának itt egyes jobboskák..
Előzmény: Neocortex (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!