Keresés

Részletes keresés

Black Dragon Creative Commons License 2009.06.06 0 0 69
Sziasztok! Milyen beállítást igényel a program, hogy megtaláljam amit keresek a fájlok között úgy, hogy csak beírom a file nevét? Köszi :)
araffai Creative Commons License 2009.05.07 0 0 68
Ha otthon akarod használni szinte bármelyik torrentlapról tudsz letölteni feltört / craccelt/ Total Commandert. Bár a nem regisztrált program is ugyanazt tudja.
Előzmény: w.ullrichfun (63)
meoindil Creative Commons License 2009.04.20 0 0 66
Teljes programként működik, semmilyen korlátozás nincs, kezeli az ftp-t is.
Szerintem a gugli a legfontosabb, és jó a startlap is, de ehez nem igazán értek.
Előzmény: w.ullrichfun (65)
w.ullrichfun Creative Commons License 2009.04.20 0 0 65

Micsoda? Na ez igen kellemes meglepetés, eszem ágában nincs letörölni ha műxik! :)

Gondolom korlátozott képességgel, mint nem reggelt változat, de ha így kezeli az ftp-t nekem már az is nagyon jó.

Had bombázzalak újabb kérdéssel ha lehet:

A már feltöltött weboldalt hol és hogyan kell regisztrálni a keresőoldalakba, h találatként indexeljék?

Mindegyiknél külön kéne - google, yahoo!, startlap, stb - avagy elegendő a guglin, ált. ott keresnek legtöbben?

Előzmény: meoindil (64)
meoindil Creative Commons License 2009.04.20 0 0 64
Hát, ha nem törlöd le ugyanúgy működik tovább. De egyébként az a véleményem, hogy a TC garantáltan az a program ami megéri az árát!
Free programok közül a freeCommandert érdemes kipróbálni.
Előzmény: w.ullrichfun (63)
w.ullrichfun Creative Commons License 2009.04.20 0 0 63

Köszönöm, remek, alkalmaztam is. :)

Viszont nem tudom mivel helyettesítsem a TC-t, ha lejár a 30 nap?

Hasonló "képességű" ingyenes progit tudok valahonnan letölteni, vagy van ennek régebbi teljes verziója, ami free?

Előzmény: meoindil (62)
meoindil Creative Commons License 2009.04.20 0 0 62
Felül tudod írni.
Előzmény: w.ullrichfun (61)
w.ullrichfun Creative Commons License 2009.04.19 0 0 61

Köszönöm, rádöbbentem egy félórával azután, h beírtam :))

Fent is az oldal, a frissítéséhez fogom használni ezt a kapcsolatot.

Azt simán másolással tudom megcsinálni(ugyanolyan nevű html fájl feltöltésekor automatikusan felülírja az előzőt?) v előtte ki kell törölni a tárhelyről a régebbit?

Nem rendszeres, alkalmankénti frissítésről és átalakításokról lenne szó.

Előzmény: meoindil (60)
meoindil Creative Commons License 2009.04.18 0 0 60
Üdv!

Bármit, csak tudd, hogy azt a kapcsolatot használod a honlapfeltöltéshez.
Elvileg ez elég a feltöltéshez, amit írtál.
Előzmény: w.ullrichfun (59)
w.ullrichfun Creative Commons License 2009.04.17 0 0 59

Rég írtatok ide, de volna kérdésem ha vki erre jár:

TC 7.5-el honlapfeltöltést szeretnék véghezvinni, ftp kapcsolódás - új kaocsolat, a "Kapcsolat neve" mezőbe mit kell írni?

Kiszolgáló, felh., jelszó oké, passzív pipálva, vmi kell még, h elkezdje feltölteni?

Előre is kössz.

M-Attila Creative Commons License 2008.07.11 0 0 58
Egy hónapos, de azóta is aktuális. Nagyon köszönöm a választ! (valóban egyszerű...mostmár)
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.11 0 0 57

Látom, egyhónapos kérdés, de azért leírom, egyszerű:

Kereső (Alt+F7), a "Bővített" fülnél "Azonos fájlok keresése".

Előzmény: M-Attila (56)
M-Attila Creative Commons License 2008.06.13 0 0 56
Hogyan használható a "Dupla fájl keresés" funkció?
Bujazliz Creative Commons License 2008.01.06 0 0 55
Üdv

A Total Commandert nem csak Christian Ghisler, hanem mások is fejlesztik.
Magyar változata is van.
Egyszerűen fantasztikus (74 Mb)
Itt a link: http://tcup.pl/
DJG Creative Commons License 2007.11.04 0 0 54
Ebből is látszik, hogy nem rohanok lecserélni egy jól működő verziót (nemcsak ebből, hanem semmiből) csak azért, mert van újabb. Az enyém (6.54) még nem tud ilyet... :-)

Üdv,
Gábor
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.04 0 0 53

Hasonló választ adtam én is valakinek a HWSW fórumon, mivel ugye teljesen kézenfekvő.

Csak azt felejtettem ki a számításból, a mindentudó TC manapság már olyasmiket is tudhat, amit régebben esetleg nem, vagy nem is gondolná az ember... :) De aztán kisegített egy másik fórumozó:

Beállítások, Képernyő, Rendezési elv: Természetes rendezés.

Előzmény: DJG (52)
DJG Creative Commons License 2007.11.04 0 0 52
Sehol, hiszen ezt diktálja az ábécé, ha jobban belegondolsz. Ha zavar, nevezd át (File > Multi-Rename Tool) úgy, hogy nullák legyenek a szám elején: 001, 002, ..., 009, 010, stb. Akkor jó lesz a sorrend.

Üdv,
Gábor
Előzmény: kacagógerle (51)
kacagógerle Creative Commons License 2007.11.04 0 0 51
Szevasztok!
Hogyan lehet beállítani mappafelsorolásnál,hogy a 10-es mappa ne az 1-es után jelenjen meg a sorban,hanem a 9-es után?
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.10 0 0 50

Épp most találkoztam a problémával, XP-ből piszkálva egy Vistát.

System32\LogFiles könyvtár TC7-tel nem látható, de TC6 és Intézővel igen.

Minden jel szerint NTFS hozzáférési jog hiánya miatt áll elő, tulajdonbavétellel megoldható, bár a szokásoshoz képest nehézkesebben, a Vista biztonsági megoldásai miatt. (Például a Biztonság/Naplózás fülnél is át kell venni a hatalmat.)

Előzmény: Bbazsa (48)
Bbazsa Creative Commons License 2007.07.28 0 0 48
Rég szóltatok hozzá de talán, a Commander nem lát egyes mappákat amit a Sajátgép igen egyik mappa se rejtett, ötlet??
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.11 0 0 47
A 43.sz beírás tulajdonosától kell kérdeznünk, engem könnyű elégtelennel helyre küldeni...
Előzmény: DJG (46)
DJG Creative Commons License 2007.06.11 0 0 46
De akkor mi a Notepad? Merthogy eredetileg van kettő, Notepad (csak TXT) és Wordpad (DOC/RTF befele, RTF kifele).

Üdv,
Gábor
Előzmény: Törölt nick (42)
DJG Creative Commons License 2007.06.11 0 0 45
Nem, kösz, MS Office-dolgok ellen be vagyok oltva, se nem használom, se nem engedem a gépemre, de még a küszöbön belülre se. Nagy pénzt kellene ahhoz felajánlania valakinek, hogy megtegyem. Mondjuk, legalább a mostani lottóötös felét... :-)))

Üdv,
Gábor
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.11 0 0 44

Ide irom be, mert az Office topikok halodnak.

Tehat az Office word lefagyásokról az értő vita a www.hwsw.hu tudósfórumon zajlik. Az Indexforumokon kivül is van élet.

locsemege Creative Commons License 2007.06.11 0 0 43
Van a gépeden egy Wordpad nevű program is (nem tudom, hogyan magyarították a nevét)

write.exe

:)
Előzmény: DJG (40)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.10 0 0 42
Sztem a Jegyzettömb a Wordpad, azóta azt használom. Az Office Word lefagyásáról saját topikjában volt vita, komoly site-ok linkjét adták meg - de ehhez már mentem tovább. Ha téged érdekel, mert értő vagy, ajánlom.
Előzmény: DJG (41)
DJG Creative Commons License 2007.06.10 0 0 41
Wordpad. Bocs.
Előzmény: DJG (40)
DJG Creative Commons License 2007.06.10 0 0 40
Van a gépeden egy Worpad nevű program is (nem tudom, hogyan magyarították a nevét), része az operációs rendszernek, tehát biztosan ott van, azzal tudsz kicsit formázni is, egy szerény tudású, de nem ASCII szerkesztő. DOC-ot olvas, RTF-be tud menteni, később is tudod használni, amit vele írsz.

Amúgy pedig le az Office a szemétbe, helyére OpenOffice (ingyen van), és minden szép lesz megint... :-)))

Üdv,
Gábor
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.09 0 0 39

Elvileg megoldódott. A Total Commandernek semmi baja. Az Office 2003 fagy le, ha dokumentumot irna az ember, tehát akkor is lefagy, ha a TC-en doc file-ra kattint az ember.

Az Office ilyn lefagyásáról sajt topikjéban is írnak, valami file-t ki kell venni - én nem találom. Addig ia a Jegyzettömv-bel tudok irni, txt filee-okat.

Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.08 0 0 38

Köszönöm, holnap próbálom.

Sajnos a legujabb, hogy a TC-től függertlenül az Office 2003 is lefagy, nem indul.

"A helyzet fokozódik, Pelikán elvtárs..."

Előzmény: DJG (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!