Keresés

Részletes keresés

retroboy19 Creative Commons License 2019.05.11 -1 1 2797

Mindekinek tudok segíteni hűtőben  porszívó vásárlásban mosógép  illetve mosogatógép mososzarito illetve száritógép tanács adásában 

retroboy19 Creative Commons License 2019.05.11 -1 0 2796

Beko hűtők is jók de csak olyat érdemes venni amire van 5 év garancia mert amire 2evet adnak azok sz elsődleges termékeik ! 

retroboy19 Creative Commons License 2019.05.11 -1 0 2795

Bosch márkát tudom ajánlani illetve lg whirlpol electrolux ezek a legjobb választások illetve meg a Beko nem rossz de ott is van olyan amire 5ev garanciát adnak  azt erdemes megnézni jah és meg jo a gorenje amire meg 3! bármi kérdés van szívesen segítek !

Lex Icon Creative Commons License 2019.05.04 0 0 2794

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. A HGCS program keretében vennénk hűtőt.

A párommal, sok napi keresgélés és kombinálás után döntöttünk, hogy keskeny a 60cm-es hűtők belseje, ezért 70cm-est vennénk.

A Bosch KGV58VL31S modelljét néztük ki.

Sokat túrom a netet és a sok pro és kontra vélemény között már nem tudom eldönteni, hogy melyik hűtőt/márkát érdemes vagy nem megvenni.

A Bosch-ról is írnak rosszat. Eddig Electrolux gépeket vettünk és meg vagyunk velük elégedve, de ilyen szélesben nem találtunk megfelelőt.

Nektek mi a véleményetek?

Köszönöm előre is.

Andreas04 Creative Commons License 2019.04.16 0 0 2793

Köszönöm, akkor valószínűleg megveszem a jövő hónapban.

Előzmény: FlashRay (2792)
FlashRay Creative Commons License 2019.04.16 0 1 2792

Szia! A Beko Side by Side hűtőiről konkrétan nincs tapasztalatom, megvallom. De a Beko háztartási gépekről úgy általában van. Kiterjedt és rugalmas a szerviz hátterük Magyarországon, ha tudásban és árpontban megfelelő neked a kinézett modell, akkor bátran vásárold meg! Sokan érvelnek ellene, mert török gyártó és gyártmány, de többek között a Bosch készülékek jó részét is ott gyártják, ez önmagában nem jelent semmit.

 

Köszönöm, hogy megnézted az oldalt és örülök, hogy tetszett! Folyamatosan lesznek új írások.

Előzmény: Andreas04 (2791)
Andreas04 Creative Commons License 2019.04.15 0 0 2791

Szia! Nagyon hasznos írások, amivel nem voltam tisztában, most megtudtam! Köszönöm!

Side by  side hűtőt készülök venni, és a Beko márkával szemezek, a jó ár-érték arány, és az 5-év garancia miatt. Van esetleg tapasztalatod róla?

Előzmény: FlashRay (2790)
FlashRay Creative Commons License 2019.04.15 0 2 2790

Sziasztok!

 

Nem rég indítottam egy oldalt, ahol műszaki cikk vásárlással kapcsolatos cikkeket írok. Többek között a hűtőszekrényekkel is foglalkozom itt. Bátorkodok megosztani veletek 1-2, az ennek a topic-nak a témájába vágó írásomat. Remélem, hogy lesz akinek segít a választásban. Illetve érdekelne, hogy mennyire érthető, áttekinthető a hűtőszekrény választással kapcsolatos cikkem. Minden építő észrevételt szívesen fogadok.

 

Köszönöm!

 

Ezek a cikkek:

http://s-vektor.hu/mi-alapjan-valasszunk-hutoszekrenyt/

http://s-vektor.hu/5-nepszeru-alulfagyasztos-hutoszekreny-bemutato-teszt/

Robin Creative Commons License 2019.04.10 0 0 2789

Én egy Zanussival jártam így, bár 11 évet kibirt. A Liebherr-em azt hiszem 20 évesnél idősebb már, de semmi baja, igaz hogy nem hűtő, hanem fagyasztó. Úgy látom nem nagyon érdemes a nagy nevekre hagyatkozni, mert a legtöbb hűtőt Kínában, Törökorszában gyártják, néhányat a lengyelek, és keveset a németek. Talán a lengyelek által gyártottak hasonlítanak az itthon gyártotthoz. A zanussival is az a baj, hogy ragasztott a mágneses ajtógumija, ami nem igazán cserélhető, mégha kapni is méretre vághatót. Ilyen gumit csak olyanhoz árulnak, ahol cserélni is lehet. Ahol nincs gyárilag, ott új hűtőt kell venni. Azért meg nem érdemes több 10 ezer forinttal többet kiadni, hogy a garancia lejárta után egy kicsivel cserélni lehessen. Ez van, sajnos.

A Gorenje ügyfélkapcsolata nem volt igazán jó, nem tudom változott-e az utóbbi néhány évben. Nekem fagyasztó nélküli Indesitem van, nagyon elégedett vagyok vele. Fagyasztóból van Liebherr és Zanussi is, azért van meg a régi Liebherr, mert nagyon jó.

Miele gépek nagyon jók (voltak korábban, most nem tudom milyenek), de a többi nagy márka, mint a Siemens, vagy a Bosch már nem ugyanaz, mint korábban. De ez csak az én véleményem.

Előzmény: stellaz4 (2786)
H_G Creative Commons License 2019.03.17 0 0 2788

Hogy mindenki nagyon vigyázzon a Lehelre, akinek még megvan :)

 

Előzmény: stellaz4 (2786)
Zsuzsóka68 Creative Commons License 2019.03.16 0 0 2787

Tamás, mi is pont ezen filózunk és ezt a kategóriát nézegetjük kb. Nálam a listán van még LG is, bár az a legdrágább, nekem a legfontosabb a 60cm+200+ magasság, mert nem férek el a mostani kisebb hűtőmben, viszont nincs szélesebb hely. Egyet olvastam, és képek alapján ez igaz is, a Whirlpool-ok nem nyithatók ki teljesen, csak 90 fokra, ami szerintem kapitális melléfogás, legalábbis az én kis konyhámban ezzel kapásból használhatatlan.

Előzmény: divanyka (2779)
stellaz4 Creative Commons License 2019.03.12 0 0 2786

Pár éves LIEBHERR hűtőnk szigetelése teljesen tönkre ment. Cserélni nem lehet, csak egyben az egész ajtót.

 

Ehhez mit lehet hozzátenni?

svedmalac Creative Commons License 2019.03.06 0 0 2785

14 napon belül nem lehet csere vagy valami?

Előzmény: Alamuszi* (2784)
Alamuszi* Creative Commons License 2019.03.06 0 0 2784

Hjaaa, de már megvettem..:(

Előzmény: svedmalac (2783)
svedmalac Creative Commons License 2019.03.04 0 0 2783

Whirlpool-t semmiben se erőltess nagyon...

Előzmény: Alamuszi* (2782)
Alamuszi* Creative Commons License 2019.03.04 0 0 2782

Sziasztok!

Vásároltam egy Whirlpool WNF8 T20 X Alulfagyasztós Total NoFrost hűtőszekrényt, egy hete. Időnként furcsa, kerregő hangot hallat, ami csupán pár másodpercig tart. Kihívtam a szervizt, azt mondták, vmi zsalunyitó motor hangja ez, és nem tudnak vele mit csinálni. Máskor és máshol már kicserélték, nem lett jó, az új motor is kerreg..

Szerintetek normális ez??? Vadi új hűtő, egy vagyonért, és már nem tökéletes? Megengedheti ezt magának a Whirpool?

"Üssem a vasat" vagy hagyjam? Tulajdonképpen még csak egy hete van nálam, bőven garanciális.

st81 Creative Commons License 2019.02.16 0 0 2781

Üdvözletem!

 

Segítséget szeretné kérni. Hűtőszekrény vásárlás előtt állva, a Liebherr és a Whirlpool maradt. Azt tudom, hogy Whirlpool-t szinte mindegyik gépszerelő javítja, de a Liebherr-nél nem találtam pl. fejér-megyei szervizt (sem). Garanciaidőn belül mindegy, de garancián túl nem, hogy hova kell vinni, vagy mennyi idő alatt ér ide a szerelő.

A Liebherr-t milyen szerviz tudja javítani? Csak budapesti szervize van?

 

Előre is köszönöm!

macii97 Creative Commons License 2019.02.15 0 0 2780
Sziasztok!
Fűtetlen kamrába keresek hűtőszekrényt, ami működne is ott. Jelenleg egy régi lehel hűtő van, de szeretném modernebbre cserélni. Egyszer már próbáltam, de annak a hűtőnek a fagyasztója télen feladta a harcot. Utána olvastam, tehát tudom az okát.
DE. Nézegettem a Samsung hűtőit, ahol digitálisan be tudom állítani, hogy a hűtőbe/fagyasztóba külön-külön hány fok legyen. Ezeknek a hűtőknek is felolvad a fagyasztója 0-10 fok környezeti hőmérsékletben?
Mi a megoldás?
Köszi!
divanyka Creative Commons License 2019.01.13 0 0 2779

Sziasztok,

 

Költözés miatt új kombinált hűtőt kellene vennünk. 3 készülék van shortlist-en. Kérlek osszátok meg a tapasztalataitokat, hogy melyiket igen, vagy épp melyiket semmiképp se. A fő szempontunk a tartósság, extrák nem annyira érdekesek. 

 

Gorenje NRK6203TX4 (link)

Whirlpool WTNF 93Z MX (link)

Samsung RB37J506MSA/EF (link)

 

A segítséget és tanácsokat előre is köszi.

Tamás

tigris76 Creative Commons License 2018.12.19 0 0 2778

Sziasztok! Van egy Baukhnet hűtőgépünk kint van az erkélyen a hidegben. Nagyon hűt szét fagy minden, a legalacsonyabb hűtésre van állítva, mit lehetne tenni hogy ne hűtsön ennyire? Helyhiány miatt nem tudjuk bevinni a lakásba. Kérlek segítsetek valami jó tippel. Köszönöm Üdvözlet

snef Creative Commons License 2018.11.27 0 0 2777

Hello

 

Hutot keresek de olyat ami -10 fokig tud mukodni. vagy ha esetleg valaki tud kiegeszito futesrol huttoknek az is erdekelne :) /nyaraloba lenne ahol nincs futtes telen/

 

Snefi

truckerboy78 Creative Commons License 2018.11.20 0 0 2776

Üdv!

Hűtőt szeretnék venni (cserélni).

Whirlpoolt,Samsung,LGt nézegettem. Igaz a Samsung alamennyivel drágább,de ugye nem 1-2évre veszi az ember.Mindegyik A+++ .Designra a Samsung nyerte el a tetszésem.Annyi,hogy annak 98l a fagyasztó a többinek 102l.De szerintem ezt a 4l  nem lehet észre venni. Valakinek tapasztalata,véleménye?

macózug Creative Commons License 2018.11.02 0 0 2775

Ariston felül fagyasztós önleengedős hűtő 3 hete bebüdösödött oly módon, jogy sehogyan sem tudom szagtalanítani. Az összes praktikát kopróbált már. A furi az, hogy ahol szokott a folyadék legolyni ott egy ideje csont száraz... valakinek van ötlete, hogy mi lehet a hiba?

Törölt nick Creative Commons License 2018.10.31 0 0 2774

Üdv!

Hűtőgép vásárlás aktuális lett. Az lenne a tiszteletteljes kérdésem a kedves lakóktól, hogy a Bosh, mint hűtőgép márka mennyire megbízható?. Igazából a 250/300K körüli kategóriában gondolkodunk, NoFrost-os kellene, de minden hűtőgépszaki az LG,Samsung duóra esküszik, sőt a Boshtól erősen óvnak. Mondjuk volt már olyan, hogy mosógépben meg az AEG-re esküdöztek, de rohadtul nem vált be.

Az a baj, hogy ahol meg tudnánk venni, ott csak Bosh van olyan, ami nekünk jó lenne, LG/Samsungból nem tartanak megfelelőt. Konkrétan Euronics.

Köszönök, minden véleményt 

Ágnes1980 Creative Commons License 2018.08.25 0 0 2773

Sziasztok,

 

Kérdésem hogy egy hűtő ajtajában a szigetelő gumit cserélik e a gyári garanciába? 

Normál használat mellett elkezdett megrepedni a felső hűtő részénél, minden egyes kinyitásnál látszik hogy picit húzódik, vagyis tovább fog repedni.

(Whirlpool BLF 8122,  Garancia: 2 év - Gyári garancia)

 

Köszi

 

tisztavíz_ Creative Commons License 2018.08.22 0 0 2772

Gorenje R6192FW megvehető kategória 389 EUR-ért? 1.8m magasságtól kezdődően, nagy fagyasztó résszel csak 600 EUR körül vagy afeletti áron találtam hűtőket. Annyiért inkább Miele-t vennék, de mégsem szeretnék ekkora összeget költeni egy hűtőre. Más ötlet esetleg?

Bodza609 Creative Commons License 2018.08.21 0 0 2771

Köszi az infót!

 

Kiegészítem annyival, hogy a Liebherr CNEF 4015-ben is Embraco van (VESA9C).

 

Előzmény: dyadra (2751)
Andreas04 Creative Commons License 2018.08.18 0 0 2770

Sziasztok! A Haier hűtőgépeket ismeri valaki? Érdemes ilyet venni? Van szervize?

tisztavíz_ Creative Commons License 2018.08.18 0 0 2769

Sziasztok!

Hűtőszekrény vásárlás előtt állok. Szabadonálló, akár 2m magas kellene nagy mélyhűtő résszel. Előny lenne, ha nem hangos és nem kell leolvasztani. Milyen márkákat javasolnátok?

Spidicsiga Creative Commons License 2018.08.15 0 0 2768

Sziasztok! 12Voltos kompresszort keresek, tud ajánlani valaki ilyet? Pl: Scecop BD35

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!