Keresés

Részletes keresés

csipke69 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 829

Szia!

Engem érdekel,kérlek küldj bővebb információt.

Köszi

Előzmény: tridi (806)
arabela Creative Commons License 2012.04.10 0 0 827

Szia Tridi!

 

Érdekelne a gépelési munka, ha még aktuális. Kérlek, küldjél infót nekem erről.

 

Köszönöm.

Előzmény: tridi (806)
nati777 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 826

Viszont ha ez átverés, akkor miért hirdeti több munkaközvetítő iroda is munkaajánlatai között? Persze, hogy nem nyilatkozik senki, mert általában ilyen cégek köttetnek titoktartási szerződést. Én néha-néha felnézek az oldalra és vannak új munkatársak, vannak határidők, vannak akciók. És én már találkoztam olyannal, akinek állítólag fizettek is.

Előzmény: pufffneki (823)
pufffneki Creative Commons License 2012.03.22 0 0 823
Előzmény: Zomaxxx (755)
minerva76 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 822

Már találtam is máshol egy választ,ezek után biztos felejtős

 

Sziasztok!

Nemrég mi is megpróbálkoztunk a párommal a váci szövéssel. Megpróbálom röviden leírni a tapasztalatokat hátha tudok valakinek segíteni. Szóval ott kezdődik, hogy nagyon kedvesen udvariasan elmondja a dolog menetét, persze 1-2 részletet kihagy. Például a tájékoztatóban nincs benne és ő se mondja el azt, hogy ha nem jön be a dolog és visszaviszed a gépet nem kapod vissza a pénzed egyből csak ha eladta a gépet másnak(max 90 nap). Szóval ennyit arról ,hogy új gépet kapsz 175 000-ér. Ha úgy döntessz, hogy belevágsz kapsz egy 4 órás oktatást potom 9000-ér, persze számla nélkül! Ezután hazavittük a széket és az anyagokat. Elkezdtünk egy sima egyszínű szürke szőnyeget szőni de szövés közben rá kellet jönnünk hogy a zsákban amit felbontottunk több árnyalat van amit viszont szabad szemmel lehetetlen észrevenni csak amikor beleszőttük a szőnyegbe akkor vettük észre hogy egy minimális eltérés van, és vannak sötétebb csíkok a szőnyegben. Ez a minimális eltérés persze pont elég volt ahhoz, hogy ne vegye át. És a többi szőnyegünket is leminősítette külőnböző okok miatt. Ezekután visszavittük neki a széket és az anyagokat. Ekkor szembesültünk azzal hogy különböző költségeket számol fel az értékcsökkenésen kívül ami 500ft/nap. )9 napig volt nállunk a szék így az értékcsökkenés 4500ft, ezenkívül felszámolt anyagmozgatási díjjat, gépvisszavételi díjjat és egyéb fantáziadús nevű díjjakat(számlát ezekről sem kaptunk így nem nagyon emlékszek a nevükre) Mindent összevetve 26 000ft-ot vont le 9 napra. Most várjuk hogy eladja valakinek az álltalunk visszavitt használt gépet(ami ki tudja, hogy előttünk is hány embernél volt már) és utalja a maradék pénzünket!
Tudom hosszú lett egy kicsit, de úgy gondoltuk megér egy esszét a történetünk.

Előzmény: minerva76 (821)
minerva76 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 821

Ismeritek ezt? Van esetleg valakinek tapasztalata?

http://www.bedolgozas.hu/

N.Szilvia Creative Commons License 2012.03.14 0 0 819

Szia Tridi!

Nagyon érdekelne a gépelési munka, ha még aktuális. Bővebb infót tudnál küldeni erről?

Köszönöm.

Előzmény: tridi (806)
magyarigyne Creative Commons License 2012.03.11 0 0 818

érdekel

Előzmény: tridi (806)
magyarigyne Creative Commons License 2012.03.11 0 0 817

Igen, én már dolgoztam a Comforce- nek, korrektek, nem link cég ez!

Előzmény: Borosné (589)
allasszerzo2 Creative Commons License 2012.03.10 0 0 815

dobj egy e-mailt ide : allassze@allasszerzo.hu

Elég sok mondanivaló van, nem terhelném vele a többieket.

Előzmény: sima666 (812)
utasizsu Creative Commons License 2012.03.09 0 0 814

Szia Tridi! Engem komolyan érdekelne ez a meló...tudnál ról amesélni, vagy egyáltalán van még erre lehetőség???

Válaszolj légyszi! Köszönöm

Előzmény: tridi (806)
sima666 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 812

Szia! Angolul jól tudok, számítógéppel a Commodore 64 óta foglalkozom, hardware-software, Windows-Macintosh, elsősorban grafikai és kiadványszerkesztő programokban vagyok otthon. Érdekelnének a munkalehetőségek. Köszi.

Előzmény: allasszerzo2 (809)
LBM Creative Commons License 2012.03.01 0 0 811
Kedves Tridi! Érdekelne a felajánlott gépelős munkalhetőség. Kérnék bővebb információt róla. Várom jelentkezését.
Előzmény: tridi (806)
pici85 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 810

Szia!

 

A gépelős munka engem is nagyon érdekelne!

Előzmény: tridi (806)
allasszerzo2 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 809

angolul tudóknak van rengeteg munka. Interneten, otthonról végezhető. Persze érteni is kell valamihez amit megvesznek....

Informatikusoknak (Web fejlesztők, programozók, dizájnerek, stb) rogyásig van munka. Én kb két nap alatt szereztem egyet. Már csak meg kell csinálni.(de fordítóknak és writereknek , postolóknak is van munka bőven)

 

A blogomon írok erről eléggé részletesen. Az érdeklődőket szívesen várom (már több mint 6 oldalra regisztráltam és bődület sok munka van.) Nem azt mondom, hogy az ölünkbe hullik a sültgalamb, de van rá lehetőség, hogy komoly megbízásokhoz is hozzájuss. Persze, ha elég jól értesz ahhoz amit keresnek és el is tudod adni magad.

 

Tehát : angolul kicsit jobban tudóknak és informatika közeli szakmákkal sikeresen lehet próbálkozni ilyen oldalakon.

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.28 0 0 808

Engem is érdekelne, de én sem fizetek előre semmit. :D

falatka33 Creative Commons License 2012.02.28 0 0 807

Szia!

 

Engem érdekelne a gépelési munka, ha nem kell előre fizetni, csak akkor.

Előzmény: tridi (806)
tridi Creative Commons License 2012.02.27 0 0 806

Sziasztok!

Valódi, fizető gépelési munkát tudok ajánlani. Akit érdekel, jelezze.

Zomaxxx Creative Commons License 2012.02.25 0 0 805

Szia Jesus,

 

Igen, de job lenne "személyesen.." Nem tudom pontosan, milyen munka érdekelne...

 

Üdv: 

Zoli

Előzmény: JesusNavas (803)
JesusNavas Creative Commons License 2012.02.20 0 0 803

Szia!

 

Tudnál segíteni, hol lehet találni nem átverős táv és otthon végezhető munkát?

 

Köszi, üdv.:

Jesus

Előzmény: Zomaxxx (720)
nati777 Creative Commons License 2011.10.22 0 0 792

Ritka igen, de lehet találni. Nem mondom azt, hogy ezekből a munkákból meg lehet élni, de kiegészítésként jók. A telemarketinges távmunkák pedig abszolút korrektek. Azok között még nem találkoztam olyannal, ahol nem fizettek volna.

Ahol fizetni kell előre, azok általában az átverős munkák. Ilyenbe nem kell belemenni.

Előzmény: vpeti3 (789)
vpeti3 Creative Commons License 2011.10.20 0 0 789

Az újságok tele vannak átverős vagy szivatós távmunkával, ritka a tisztességes.

 

Előzmény: nati777 (788)
nati777 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 788

Szia. Nézegesd az expressz.hu, lehet ott találni sok jó távmunka lehetőséget. Küld el az önéletrajzodat, mert ami valós és fizetnek is, ott persze válogatnak. Én jelenleg két cégnek is dolgozom távmunkában, egyik sem MLM-es baromság.

Előzmény: szdorca11 (787)
szdorca11 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 787

Sziasztok,

 

Távmunka iránt érdeklődnék. Tudnátok valami valós távmunkát ajánlani?

Előzmény: domtamas (762)
Violettt Creative Commons License 2011.05.30 0 0 777

Előző kérdés sztornózva, rájöttem, hogy a szerződéssel elveszne a start kártyám, azt pedig normális munkához szeretném megtartani.

Pedig én szívesen keresgéltem volna cégeket, időm is lenne rá és ez legalább normális munkának tűnik, nem ilyen kattintós-mlmes kamunak :(

Violettt Creative Commons License 2011.05.30 0 0 776

Sziasztok!

A TH portal megbízási szerződésében a 8-as kérdést hogyan kell kitölteni? A gyik-ben csak annyi van, hogy kérdezzem meg a (nem létező) könyvelőmet. Tippem van rá, csak nem szeretném elrontani...

 

Alulírott megbízott az alábbiakról nyilatkozik:

- 90%-os jövedelem tartalom figyelembe vételével 16%-os szja előleg levonását kéri / nem kéri
- máshol biztosítási jogviszonyban áll / nem áll.

 

Biztosításom van, máshol nem dolgozom, akkor a szja előleglevonást kérem?

 

kistas21 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 775

Szia tigerr!

 

Én ma regisztráltam TH portálra, már meg is küldték a megbízási szerződést. Adatrögzítőnek jelentkeztem, de lehet nem fogom csinálni. Neked kell túrnod netről mindenféle vállalkozásokat, megadni minden infót róluk, és ha a hirdetésszervezők tudnak velük szerződést kötni, akkor 800Ft-ot kapsz egy regisztrált vállalkozásért. Azt ajánlották, hogy napi 20 vállalkozást rögzíts.

Úgyhogy nem tudom, hogy csináljam-e, érdemes-e egyáltalán. Tulajdonképpen nem a neten keresgélés a bajom, hanem hogy csak akkor fizetnek, ha be tudják hálózni a vállalkozást. Persze valahol megértem, de szerintem abból a napi 20-ból nem biztos, hogy akár 1 is fizetne, hogy fent legyen ezen a portálon.

Előzmény: tigerr_ (768)
tigerr_ Creative Commons License 2011.04.26 0 0 768

TH portal eről hallot valaki valamit ez is othoni adatrögzitős munka lenne.

 

De az igazság az az oldaluk elég fura

az egyik emailjuk azt írja sikeresen regiztem  a tovább lépés gombra kilép

stb.

Zomaxxx Creative Commons License 2011.04.12 0 0 761

Sok sikert és kitartást...!..:)

Előzmény: Alex4659 (757)
tigerr_ Creative Commons License 2011.04.12 0 0 760

Ez legalább úgyan olyan átverésesnek tűnik mint a többi munka.Azok is majdnem úgyan ilyen szöveggel hírdetnek.

Előzmény: vgrl (759)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!