Keresés

Részletes keresés

mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 875
Megmondanád - most halál komolyan kérdezem - mitől vagy te jobboldali, meg nemzeti?
Előzmény: Törölt nick (872)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 873
Na erre azé ne vegyél mérget:)

Még eszükbe jut államosítani, oszt nekem meg saját putrim van, míg AZOK önkormányzati lakásokban nyomorognak, többnyire Budán.
Előzmény: Lore76 (870)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 871
Csatlakozom Lore76-hoz:)

és amíg te halálra "küzdöd" magad, ÉN az egész cirkuszt jövőre -remélhetőleg az Adria partjairól szemlélem hűvös nyugalommal - a kívülállók enyhe cinizmusával:)
Előzmény: Törölt nick (867)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 870
egyébként a tét egy nagy nulla. olyan mintha azt kéne eldönteni, hogy két rossz gyerek közül melyik üljön a hintán. attól, hogy jön a fidesz se jobb, se rosszabb nem lesz.
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 869
mi az, hogy két tábor küzd a fórumon? én azt hittem, eszmék, gondolatok cserélnek gazdát, nézetekkel egyetemben és nézőpontok derülnek ki. ne legyél már ennyire pártkatona. ha tetszik neked, ha nem, nem az mszp és a fidesz törzsszavazói döntik majd el a választást, hanem azok, akik ma mind a két párton szörnyülködnek. akár úgy, hogy elmennek a kisebbnek ítélt rosszra szavazni, akár pedig úgy, hogy nem mennek el és ezzel az egész procedúrát minősítik...
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 866

megvédte? :-))))

de kár, hogy nem olvastam! úgy tűnik, az a 3milliárd más dolog, mint a gyurcsányé, egy más kategória, más szint! :-)))))

Előzmény: mammamija (864)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 865

:-)))

nálunk mindenben az a jó, hogy olyan független!

:-)))

Előzmény: mammamija (862)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 864
De írt! Megvédte az öreget.
Előzmény: Pesics (860)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 863
névérték-emelés. ez a fogalom hogy tetszik? de mondom mégegyszer: egyáltalán nem érdekel! tag volt, mikor támogatást kértek és kaptak? az volt! tag volt az ügy kirobbanásáig? az volt! tag maradt volna, ha nincs az egész botrány? hát miért ne maradt volna, hisz a szőlő jó üzletnek bizonyult. állami pénzt is hozott. ebben jogilag semmi probléma nincsen, csak nekem erkölcstelen. ha neked nem, az a te bajod. így viszont sokkal nehezebb lehet a tükör elé állnod azután, miután a gyurcsány öszödi nyaralóját szídod. nekem könnyű a dolgom azután is.
Előzmény: Vén Csataló (855)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 862

"pont mint a független sajtót képviselő ÉS, 168 óra és a t öbbi."

Pl. Hírtévé, Magyar Nemzet, Demokrata.....

Előzmény: Vén Csataló (850)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 861

:-)))) téma elterelés? milyen téma-elterelés? gyurcsaány ügyei után az orbáné már téma-elterelés? :-)))))))

ne is haragudj, de ilyen korlátoltságot és vakságot mér ritkán láttam a baloldalon is! :-)))) pedig ott sem semmi agymosott figurák vannak!

szóval azért nem állok középen és azért vagyok mszp-s, mert veled szemben én gyurcsánytól nem bocsánatkérést várok, hanem alkalmatlannak tartom, egy tolvaj baromnak, akinek le kéne mondania?

a helyzet az, hogy valóban nem teszel mást, mint a jobboldalt fényezed: leírod, hogy minden csak rágalom, meg nem is úgy volt, talán pénze sincs szegény orbán családnak, csak mindíg bántják...hát mi ez, ha nem a jobboldal erkölcsösségének a bizonygatása? nem teszel mást, mint azt bizonygatod, hogy ott még a hiba sem hiba. nem is létezik semmiféle kaya ibrahim, meg országimázs központ...

vedd már észre, egy baloldali gyurcsány-őrült meg pont ugyanazt szajkózza, mint te: a gyurcsányt csak rágalmazzák, nincs ellene semmi bizonyíték, minden csak rágalom, mert ő ártatlan! Mi a különbség köztetek? SEMMI AZ ÉG VILÁGON!!!

én meg tudom, hogy mindkét oldal jogilag ugyan tiszta, de erkölcsileg olyan saras, hogy egyáltalán nem érdemli meg egyik sem a szavazatomat(megtartom azt magamnak, ott lesz a legjobb helye, nem kapja senki).

Előzmény: Vén Csataló (857)
Pesics Creative Commons License 2005.06.24 0 0 860
Nem írtál te lejjebb semmit, visszakereshető, hát mondd, miért nem mondasz igazat?
Előzmény: Vén Csataló (857)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 859
Ha kormányra kerülnek te is ki leszel majd tüntetve, mint a Viktor cipésze:) amennyi munkád ebben a tömjénezésben benne van megérdemled.
Előzmény: Vén Csataló (855)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 857
Orbán győzőre pedig, mint már említettem, válaszoltam, keresd lejjebb, nem fogom a figyelmetlenséged miatt keresgéléssel tölteni az időmet, azon túl, hogy nem veszek részt az egyre idegesebb téma elterelési kísérletedben sem.
Előzmény: Lore76 (852)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 856

:-))))))))

Előzmény: mammamija (854)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 855

LÁtom fogalmad nincs mit jelent az, hogy névértéken szállt ki. Ugyanis ez azt jelenti, hogy tök mindegy, hogy előtte vagy utána, a névértéket nem növeli a támogatás.

A névérték az a jegyzett tőke adott tulajdonrésztre eső része.  A jegyzett tőke pedig az, amit a tagok befizettek. Orbánné csak azt a pénzét kapta vissza, amit maga befizetett.

Előzmény: Lore76 (852)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 854

Viktornak úgy látszik jegyzőkönyv -iszonya van.

Amikor ő volt a min.elnök, a parlamentben sem készül jegyzőkönyv a kormányzati űlésekről....

Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 853

Amikor olyanokat mondasz nekem, hogy én a jobboldalt erkölcsbajnokként próbálom feltüntetni, akkor végképp kilóg a lóláb. Ugyanis ez vegytiszta indexkomcsi lózung. Ne csináld. Így gyorsan lebuksz.

Rásadásul hazug is, mert én a jobboldalt semmiféle erkölcsbajnokként nem próbálom feltüntetni, csak a komcsi rágalmak megalapozatlanságára hívom fel a figyelmet. Márpedig egy bizonyíték nélküli rágalom alapján egy korrekt középen álló nem ítélne. De te ítélsz. Mi az hogy! Nagyon is! Pont úgy, ahogy a gyanúkampány többi, bevalottan MSZP-s szereplője.

Előzmény: Lore76 (849)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 852

mikor szállt ki? az állami támogatás előtt, vagy után? engem más nem érdekel.

orbán győző 3 milliárdjával mi van? a gyurcsányéban egyetértünk.(én nem azt bizonygatom, hogy középen állok, hanem szídom a másik oldalt is, mégha te ezt valahogy át is ugrod, mert hajt a párt:-))))) )

Előzmény: Vén Csataló (850)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 851
mennyiért csinálom? mit? mennyiért szídom és vádolom erkölcstelenséggel a gyurcsányt, vagy mit? szerinted fizet érte a fidesz? látod? te megintcsak vakon és egyoldalúan olvasod amiket írok. mert mondjuk egy balos meg ezt a következtetést vonhatná le belőle: a fidesz fizet azért, hogy a gyurcsányt gyalázzam.
Előzmény: Vén Csataló (845)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 850

Dehogy nem. Amit te művelsz az pont az a gyanúsítgatás, mint amit a direktebb rágalmazók művelnek itt. Csak te azzal próbáod hitelesíteni magad, hogy 50-szer elmondod, hogy te középemn állsz. Ismerős, régi taktika, pont mint a független sajtót képviselő ÉS, 168 óra és a többi.

Ha téged a tények érdekelmnének, akkor nem tennél fel ilyen hülye kérdést, hogy kiszállt volna-e? Ugyanis a tény az, hogy kiszállt, névértéken, így nem gyarapodott a vagyona, főleg nem a támogatásként befolyt összeggel. De te csak spekulálsz és spekulációs alapon próbálod Orbánt a ténylegesen 3,5 milliárdos vagyon a közösből magának kihasító Gyurcsánnyal egyenlővé tenni. Nincs neked morálod, csak az átlagnál valamivel dörzsöltebben próbálsz mocskolódni.

Előzmény: Lore76 (848)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 849
szeretném, ha felfognál valamit: az, amit a pártmeetingen tanítanak:hogy aki nincs velünk, az biztosan ellenünk van, no ez nem igaz. attól, hogy nem fogadom el a roskadag érveid és magyarázataid, amiben a jobboldalt az erkölcs bajnokaként tűnteted fel, még nem leszek mszp-s. amikor egy mszp-snek írom, hogy tolvaj gyurcsány, ő meg azt bizonygatja, hogy jobbos vagyok...valami itt nem stimmel. hát fogjátok fel: én a magam részéről miondkét oldalt egyformán erkölcstelennek és tolvajnak tartom, egyiket sem kedvelem, nemhogy rajongjak bármwelyikért is!
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 848
nem látod, hogy az égvilágon semmit nem sikerült lehámoznod rólam? nem szerettem meg a gyurcsányt csak a te kedvedért, sem az mszp-t. ugyanolyan tolvajnak tartom őket, hiába próbálod rám erőltetni, hogy nem. ugyanolyan erkölcstelen bandának, mégha ez neked nem is tetszik. nem keresek vissza. kérlek, írd le, vagy vágd be újra, hogyan magyarázod az orbán-papa vagyonát! ha azonban ezt is meg tudod magyarázni és mégis fennakadsz a másik oldal lopásain, akkor mentzhetetlenül vak vagy.
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 847
:))) sokan állunk a kör közepén :))
Előzmény: Törölt nick (842)
mammamija Creative Commons License 2005.06.24 0 0 846
névértéken vette, névértéken adta.

Qrvára érthet az üzlethez:))))
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 845

Egyre gyengébb. De azért örülök, hogy csak sikerült lehámoznom rólad ezt a hű de középen állok maskarát.

Mi az, hogy kiszállt volna? Már megint csak gyanúsítgatsz? Mennyiért csinálod?

Orbán Győzőre pedig válaszoltam már, szépen keresd meg lefelé.

Előzmény: Lore76 (843)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 844
korlátoltság, mondom én: nem fogod fel: gyurcsány tökmindegy kitől és hányszor mkér bocsánatot, teljesen alkalmatlan. éppen úgy, ahogy bayer is. nem lehet mindent elintézni egy bocsánatkéréssel. ezért alkalmatlan áder is a vakond ügy után...mondjuk ő mégcsak bocsánatot sem kért...nem mintha ez segítene a dolgon horvát barombalázs után.
Előzmény: Vén Csataló (841)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 843

no és mikor szállt ki? amikor az ügy kipattant, vagy még előtte? kiszállt volna akkor is, ha nem fújják fel a dolgot? miért nem szállt ki mondjuk az állami támogatás előtt? csak elfelejtette? te tényleg ilyen hülyének nézel mindenkit, aki nem esik hasra a jobboldal előtt? névérték? a névértéket szerinted nem növeli az állami támogatás? nem ér többet utána névértéken is a szőlő?

és hagyjál már gyurcsánnyal! fogd már fel? azzal nem nyersz meg a jobboldalnak, hogy vele jössz, mert az ő hibáit én pont ugyanolyan jól látom, mint te, ebben tökéletesen egyetzértünk. a különbség ott van, hogy én nem látom azt a magasabb szintet, amin az orbán lenne. valahogy sosem válaszolsz arra, te elfogadhatónak tartod azt, hogy orbán győző 4 év alatt szerzett 3milliárdot állami megrendeléseken? erre miért nem reagálsz. nincs itt semmilyen két szint. egy szint van a béka segge alatt, csak ti láttok 2 szintet. te az orbánt látod feljebb, a másik meg a gyurcsányt, pedig ugyanott áll mint a kettő. mindegyik erkölcsbe ütközően gyarapodott. a mérték is megegyező, de mégha nem is lenne az: számomra a minőség jóval fontosabb, mint a mennyiség ebben az esetben.

Előzmény: Vén Csataló (839)
Vén Csataló Creative Commons License 2005.06.24 0 0 841
Dehogy korlátoltság, csak egyre jobban zuhansz ki a szerepedből. Én a saját fülemmel hallottam Bayert bocsánatot kérni a jobboldaltól egy jobbos fórumon, ahol a szemére vetették. Gyurcsányak pedig, ha nem fogtad volan fel az előbb, azért kellene bocsánatot kérnie Magyarországtól, mert mint első embere volt ilyen barom és ezzel egész Magyarország renoméját rontotta. ha nem lenne miniszterelnök, csak egy vacak kis priivatizátor svindler, akkor csak a szaúdiaktól kellett volna bocsánatot kérnie.
Előzmény: Lore76 (840)
Lore76 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 840
ez már azért korlátoltság. bayer bocsánatot kért a jobboldaltól, hogy őt lejáratva panelprolizott? nmem kért bocsánatot. na ez a kettős mérce. megtehetnéd, amit én, hogy azt mondd:nem érdekel a bocsánatkérés, ez egy akkora f...szság, amit nem lehet megbocsátani, de nem: te inkább elkezded magyarázni, hogy nem is kért bocsánatot, mert tőled nem(miért, te is szaudi vagy?)
Előzmény: Vén Csataló (838)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!