Keresés

Részletes keresés

dannytrejo2 Creative Commons License 5 napja 0 0 18563

Sehol nem írnak erről, a pletyka oldalon kívül. 

Gaga84! Creative Commons License 5 napja -1 2 18562

Kielce bejelentkezett Emil Nielsenèrt Wolff helyère. Nagyon remèlem a kapuskeringőből nem maradunk ki és 26tól (minimum) világklasszis kapusunk lesz.

codi1993 Creative Commons License 5 napja -4 1 18561

mi576 Creative Commons License 5 napja 0 0 18560

Gratula a csapatnak! 

borzasztoan várom a Aalborg elleni párharcot… meg lehet mutatni h bizony minden kétséget kizáróan ott a helyünk a 4 legjobb csapat között!

 

ha meglesz a 2 meccsen a 70 körüli lőtt gólszám, érzésem szerint nem lehet gond…

 

de jó lenne egy F4 újra …

 

hajra veszprém !

Psenior Creative Commons License 5 napja 0 0 18559
Gratulálok! Újabb KO úgy, hogy csak játszadoztunk. Bal lökőben továbbra sem vagyunk meggyőzőek sajnos, pedig ott sem rossz az alapanyag. Az Oroszunknak zseniális képességei vannak támadásban, de valahogy nem képes azt folyamatosan prezentálni. Nagy kár...
Gabalier Creative Commons License 5 napja 0 1 18558

Igen, úgy hozta le a csapat tükör simán a meccset, hogy nagyon meg sem kellett izzadnia senkinek.Gratula

 

A balátlövő poszt viszont továbbra is aggasztó. Kosorotov tegnap mutatott életjeleket, Elderaa ismét teljesen veszélytelen kapura. Egyikük teljesítményére sem lehet alapozni sajnos.

Előzmény: Dr. Jack (18557)
Dr. Jack Creative Commons License 6 napja 0 1 18557

Azt azért nyugodtan megemlíthetjük, hogy tegnap lesimáztuk a Szegedet. 

Taggart09 Creative Commons License 6 napja 0 0 18556

Az extraklasszis legeleje minősítést posztoktól függetlenül értettem. 

Taggart09 Creative Commons License 6 napja 0 3 18555

Minden tiszteletem Dragané, nálam az egyik telitalálat a leigazolása, viszont extraklasszis kategória nem sok szaladgál a pályákon és bizony Fabregas közéjük tartozik.

Ott is a legelején.

Viszont az is igaz, hogy Pechmalbecet semmi pénzért nem adnám senkinek. 

Kalóz80 Creative Commons License 6 napja 0 2 18554

Szerintem te nem értetted...én vágom, hogy te a lehetséges magyar játékosok gondolatával játszadoztál el...nincs is vele semmi bajom, nagyrészt egyetértettem ezekkel! Valóban ők jöhetnének számításba, de nyilván világos mindkettőnk számára, hogy realitása különböző okok miatt egyiknek sincsen.

 

Amit továbbra sem értek és ebben te csak megerősítettél ezzel a hozzászólásoddal is: Miért ennyire alulértékelt játékos Dragan Pechmalbek???  "10-ből 9 -en Fabregast választanák helyette"..."Dragan beférne az összes top10 csapatba"  . Na ez az amit nehezményezek! Én örülnék, ha 5-5 lenne az arány Fabregassal szemben! Tényleg kedvelem Ludot is, talán a világ (egyik) legjobbja! De ne felejtsük el, hogy hozzá képest Dragan hendikepben van...azért nem mindegy, hogy válogatott szinten egy francia vagy egy szerb válogatottal kell felérni a csúcsra vagy nagyot alkotni! ( Igen, tudom, hogy Dragan francia is lehetne .... de hát ott is hendikepben volt/van szegény )  Kérdésem, hogy csak én - illetve néhány kézilabdát szerintem értő ismerősöm - veszi észre, hogy Dragan legalább olyan jól védekezik, legalább olyan hatékonysággal dolgozik/lő támadásban, mint Ludo? Lehet nem annyira művészi, lehet nem annyira látványos ez a teljesítmény, de ott van...Ludo talán játékintelligenciában kicsit előrébb, de Dragan intenzitásban még lehet jobb is valmivel...a gyors indításokról nem is beszélve! :)  Ja és szintén hendikep Dragannal, hogy az ő esetében általában nem Remili az, akitől a labdákat kapja...bár vele is  kifejezetten jó a kapcsolata a játékban!  Ja és oké, hogy asz összes top 10 csapatba beférne Dragan , de én azt mondom, hogy mind Fabregas, mind Pechmalbek nem top 10, hanem top3! Részemről lezárva, aki meg akarta/meg akarja érteni , az már megtette. Nem vagyok elégedetlen és megértem , ha Ludo-Dragan 9-1, de remélem hogy egyre többen látják azt, hogy ez a két játékos a csapat  két legnagyobb értéke jelenleg, megelőzve még Remilit is!

Előzmény: VP83 (18551)
Taggart09 Creative Commons License 6 napja 0 0 18553
Just1Question Creative Commons License 6 napja 0 0 18552

Egyértelmű céljuk, hogy otthon legyen. Érdekes lesz a kézilabda világában a következő 1-2 év.. 

Előzmény: Barcelona10 (18542)
VP83 Creative Commons License 6 napja -1 2 18551

Nem értetted a felvetést: azzal játszottam el, ha ki akarnám maxolni a magyarok számát, akkor kik jönnének szóba. És nyilván Bánhidi sehova nem menne 3. opciónak és semelyik csapat se tudná azt kifizetni. És ha rangsorolni kell, hogy ki a jobb: Fabregas vagy Pechmalbec, akkor 10-ből 9-en Ludot mondanák úgy, hogy Dragan is beférne az összes TOP10 BL csapatba.

 

Nyilván nem akarom Bánhidit és a felsorolásból gyakorlatilag senkit sem, csak az volt az egész lényege, hogy jóindulattal max. 4-5 magyart lehetne a kispadra ültetni egy Final4 csapatba úgy, hogy az összes többi külföldi játékos klasszis kategória lenne és kezdő. És ez szomorú, és ez nem a Veszprém hibája. 

Előzmény: Kalóz80 (18527)
Taggart09 Creative Commons License 6 napja 0 0 18550

Amúgy a Kielce szurkeszek már meg is nyugodtak, mert Nielsent meg hozzájuk "rendelték"... :) 

Taggart09 Creative Commons License 6 napja 0 0 18549

Milyen véletlen hírek ezek a Kielce-Magdeburg negyeddöntő előtt...

De ha igaz, nem kis zseton lesz kivásárolni a 2028-as szerződéséből, ha nincs itt is záradék. 

Psenior Creative Commons License 6 napja 0 0 18548

Bocsánat! Hüle vagyok tisztára, nem tudom honnan jött a fejembe a Barca... 

Előzmény: dannytrejo2 (18547)
dannytrejo2 Creative Commons License 6 napja 0 0 18547

Mit keresne Nielsen Magdeburgban?

Psenior Creative Commons License 6 napja 0 0 18546

Emil.

Előzmény: Bembi86 (18545)
Bembi86 Creative Commons License 6 napja 0 0 18545

Melyik Nielsen?

Előzmény: Psenior (18544)
Psenior Creative Commons License 6 napja 0 0 18544

Wolff és Nielsen együtt? Elég nagy luxus...

Előzmény: Barcelona10 (18542)
Bembi86 Creative Commons License 6 napja 0 0 18543

Barcelona10 Creative Commons License 6 napja 0 0 18542

Wolff 24 től Magdeburg???Érdekes hír

Gabho28 Creative Commons License 6 napja 0 0 18541
csakaveszprem Creative Commons License 2024.04.19 -1 0 18540

Mondjuk mi sem kedveltük az édesapját (talán valaki még emlékszik az 1993-as KEK-döntő első meccsére a Március 15-ben:) 

Talán arra utalhattál, hogy nagyobb potenciált (kvázi leendő világklasszist) láttak benne már egészen fiatal korában, mint amilyen pályát végül befutott (jó játékos nyilván, de szerintem sem top5-ös a posztján).

Előzmény: Just1Question (18535)
Gaga84! Creative Commons License 2024.04.19 0 0 18539

Richardson kivásárlós lenne amúgy,ha jól emléxem 25ig köti szerződés,sztem emiatt kizárt,h jöjjön. Vagy pletykálják valahol?

Barcelona10 Creative Commons License 2024.04.19 0 0 18538

Ezt meg honnan veszed hogy az örege ki nem állhatja a Veszprémet?

Előzmény: Just1Question (18535)
Psenior Creative Commons License 2024.04.18 0 0 18537
Sőt top 5 sohasem volt a posztján, de szerintem ettől még megfelelő lehetne (védekezésről inkább hallgatnék...). Egyébként pár éve közel álltunk a megszerzéséhez úgy tudom.
Előzmény: Just1Question (18535)
Taggart09 Creative Commons License 2024.04.18 0 2 18536

Valahogy nem jön ki a matek, mert akkor a Chambery után már a hanyatlása kezdődött?

Akkor miért igazolta a Barca? 

Just1Question Creative Commons License 2024.04.18 -4 0 18535

Ő szerintem 6-8 éve volt a top kategória szintjén.. Apukája ki nem állhatja a Veszprémet, kevés esélyt látok erre :D

Előzmény: Psenior (18533)
Bembi86 Creative Commons License 2024.04.18 0 0 18534

pedig Laci külön kiemelte Sandell leigazolásánál, hogy nem a kinti nagy lövőké a jövő a trendek alapján, hanem a gyorslábú, inkább betörésből megélőké.

 

nyilván vannak kivételek, pl. a kieli svéd különítmény, Sicko, Mem, akik 10ről fel és annyi

Előzmény: Taggart09 (18532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!