Keresés

Részletes keresés

Lady Diana Creative Commons License 2008.04.30 0 0 131
Én nagyon sajnálom Javi Garcíát, és szeretem a játékát. Végülis védekező középpályás és tehetséges. Ahoz képest, hogy az első éve az elsőosztályban... Olvastam Ricardo-t és nagyon nem bánom. Jó kapus de Juanfran hiányozni fog nagyon. A Real Madrid végülis nincs jó formában annyira, most szerintem jó játékkal meg lehet őket verni esetleg. Ja, és bízni kell abban is, hogy a Zaragoza ki fog kapni a Deportól (eléggé valószínű) mert 2 pont a kiesőhelytől. Te mit vársz a meccstől? Pamplonában lesz a meccs igaz???
Előzmény: Rojillo (130)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.30 0 0 130
Így van, négymillió eurót kapunk érte és én nem bánkódom, középső középpályásokkal el vagyunk látva. (nem igazán kedveltem a játékát, bár még fiatal.) Azt is olvashattad, hogy Ricardo piros lapját eltörölték, így beigazolódott, amit én mondtam. Juanfran sajnos sárgák miatt nem játszhat a hétvégén a Real ellen. Te mit vársz?
Előzmény: Lady Diana (129)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.29 0 0 129

Azért csak a Valencia volt otthon, és új edzővel azért álalában minden csapat nyer. Hétvégén pedig a Real Madrid az ellenfél. Most olvastam az Osasuna hivatalos honlapján, hogy Javi Garcíát visszavette a Real Madrid. Koemannal kapcsolatban meg azért ne felejtsük el, hogy spanyol kupát nyert.

Előzmény: Rojillo (128)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.29 0 0 128
3-0, Ontanaya Lopez nevű bíró elintézte..."Természetesen" jogtalan tizenegyesből kaptuk az első gólt (+Ricardo kiállítását) de ha jobban belegondolunk, a Valenciának itt nyernie kellett, ugyanis nem eshetnek ki. Nem vagyunk könnyű helyzetben, de azért inkább Ziganda, mint Koeman. :)
Előzmény: Lady Diana (127)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.26 0 0 127
Koeman lenne szerintem az ideális ezdő, éppen most rakták ki a Valenciából, miután megnyerte a spanyol kupát. Ő kitakiarítaná az Osasunát is az oda nem illő játékosoktól. Caparros szerintem nem jó edző. Benitez jó lenne, de ő meg hülye lenne idejönni. Aguirre nagyon nagyon jó ötlet, akkor volt az Ossauna edzője, amikor a csapat a 4. heylen állt a tabellán. Sőt, nemis rúgták ki, magától ment el és csapatot csinált az Atleticóból is. Szóval tud valamit. Remélem nem esik ki a csapat, csak a baj ott kezdődik, hogy most a Valencia, aztán a Real Madrid,  Mallorca, múrcia és Racing. Nem könnyű a sorsolás. Éppen ideje lenne összeszedniük magukat.
Előzmény: Rojillo (126)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.25 0 0 126
Háát, Caparros, Rafa Benitez (aki volt már edzőnk) és Aguirre lenne a kívánságlistámon... Hétvégén nagyon nehéz meccs lesz, de nem szabad kikapni, mert akkor meleg lesz a vége. Ja, a Depor meg egy teljesen jogtalan tizenegyesből vert meg minket és az már durva, hogy a Marca szerint 15 (!!) pontot vettek el idén a bírók tőlünk!! Ez felháborító!! De akkor is meg kell mutatni, hogy így is bent tudunk maradni. Ja és itt az egyik oka annak, hogy nem előrébb állunk...
Előzmény: Lady Diana (124)
Rangers10 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 125
Urbányi Pista, most úgyis munkanélküli :DD
(bocs, rossz poén volt)

Amúgy tényleg sokkal jobb eredményt lehetne elérni egy ilyen kerettel... ;)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.22 0 0 124
Hát én számítottam a veresége. De a Valencia 5-1-re kikapott a hétvégén, szerintem az a meccs meglehet. Úl edző??? Nem tudom. Az a baj, hogy olyan idióta felállással tud játszatni, hogy jóhogy ilyenek az eredmények. Meg vicces, amikor valaki véletlenül kezd egy meccset, a játéka egfy nagy 0, de mivel nyert a csapat azért az a felállás úgy jó. Szerinte. És gondoltál már arra, hogy ki kellene ide edzőnek???
Előzmény: Rojillo (123)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.20 0 0 123
Kikaptunk 1-0-ra...:( Tartottam a meccstől, de egy ikszben mindenképpen reménykedtem, vereségre nem is gondoltam. A gond az, hogy utóbbi három (!) hazai meccsünket elveszítettük, amire nem is tudom, mikor volt utoljára példa. Igaz, idegenben meg ha jól számolom, 4 meccse veretlenek vagyunk, vertük a Getafét és az Espanyolt legutóbb. Most majd a Valenciához megyünk, ahol megint pont, pontok kellenek! Úgy tűnik, idén nem lesz elég 42,43 pont a bentmaradáshoz, így még gyűjtögetni kell. (Emellett meg keresni az új edzőt...) Szerinted?
Előzmény: Lady Diana (122)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.19 0 0 122
Nem tudom. A Depor jó idegenben, ráadásul jó formában vannak. Bízom a döntetlenben. Hacsak nem bízta el magát a Depor. De nagyon jól kellesz majd játszani, ha esteleg nyerni akarnak. Te mit vársz???
Előzmény: Rojillo (119)
Rangers10 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 121
Ezek szerint idegenben jobban meg a királyiak ellen :)
Lassan itt az ideje egy újabb szép győzelemnek ellenük ;)
Előzmény: Rojillo (120)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.18 0 0 120
Átlagban ötévente igen, ha a legutóbbi 15 évet vesszük alapul - egyszer volt a 90-.es évek elején egy 4-0 a Bernabeu-ban nekünk. :D Jan Urban kettőt vágott! :)
Előzmény: Rangers10 (118)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.18 0 0 119
Persze közben eszembe jutott, hogy Te a Bernabeu-beli meccsre gondolsz.:-) Az lett 0-3 még 2004 tavaszán. Hétvégén mit vársz a Depor ellen?
Előzmény: Lady Diana (117)
Rangers10 Creative Commons License 2008.04.18 0 0 118
Pedig nem hinném hogy olyan gyakran előfordul, hogy az Osa 3 gólt rúgva nyer a Real ellen... (sajnos). :)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.18 0 0 117
Hát nem vagyok biztos benne, hogy ugyanarra a meccsre gondolunk. A csapat pedig tud szépen játszani, de sajnos nem mindig. Hirtelen nem jut az eszembe olyan meccs, amikor szörnyen játszottak, de elég gyakran előfordul sajna.
Előzmény: Rojillo (116)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.17 0 0 116
Húú, mekkora meccs volt, így van!! Sztem 3-1 lett a vége, de lehet, h. én emlékszem rosszul, de az tuti, hogy Iván Rosado kettőt vágott!!;) Én csak örülök ha vannak a Csapatnak szimpatizánsai, ha lány az illető, akkor duplán.:) Azt azért elmondod,hogy szerinted mikor "szörnyű" a csapat?
Előzmény: Lady Diana (115)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.17 0 0 115
Még akkor nőtt a szívemhez a csapat, amikor vagy 4-5 éve megverték a Real Madridot 3-0ra egy húsvéti bajnoki meccsen. És egy lány nem nézhet focit??? Amúgy elég szörnyű, hogy néha mit művel ez a csapat. De azért kedvelem őket.
Előzmény: Rojillo (112)
Rangers10 Creative Commons License 2008.04.16 0 0 114
Hopsz, akkor elnéztem, mert az Osa honlapjáról vettem az infót, de úgy látszik az "odavágókat" vettem figyelembe :)
Előzmény: Rojillo (113)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.16 0 0 113
Az Espanyol elleni három pont meg is van! Kb. egy győzelem és egy iksz kell még a biztos bentmaradáshoz. Ami már meglenne, ha a Recre elleni hazai meccsen nem fújt volna mindent az ellennek a bíró. (szabályos góltól fosztott meg minket) Idén a bírók nagyon ellenünk fújnak, de minket nem lehet csak úgy kivégezni!
Egyébként pont ellenkező pályaválasztással lesznek megrendezve ezek a meccsek, a hazaiakat hozni kellene, pláne a Real ellenit!
Előzmény: Rangers10 (111)
Rojillo Creative Commons License 2008.04.16 0 0 112
Ne vizionálj ilyen sötét jövőt azért. Nekounam-ot már idén nem tervezik játszatni, esetleg a végén. Aki állandóan megsérült az idényben, az Delporte, nemrég 7-edszer (!!) dőlt ki a sorból...pedig két idénnyel ezelőtt mekkora szezonja volt!!
Egyébként szerintem is Ziganda arra jó, hogy bentmaradjunk. De hogyhogy ilyen tájékozott vagy kedves Diana, a Csapattal kapcsolatban?
Előzmény: Lady Diana (110)
Rangers10 Creative Commons License 2008.04.12 0 0 111
Jelenleg 16. a csapat, 7 fordulóval a zárás előtt, 37 pontot szerezve.
Hátralévő meccsek:
Espanyol (o), Depor (i), Valencia (o), Real Madrid (i), Mallorca (o), Murcia (i), Racing (o).

Az "odavágókon" 7 pontot szerzett az Osa ezeken a meccseken, most egy szebb év-végében bízva ehhez több kellene :S , igaz elég nehéz meccsek is lesznek.
Én legalább 10 pontban bízom, aztán majd meglátjuk, de remélhetőleg a kieséstől nem kell tartani ;)
Lady Diana Creative Commons License 2008.04.05 0 0 110
Szerintem Ziganda arra jó edző, hogy bentmaradjon a csapat. És bent is fognak, de már megint szét akarják szedni  a csapatot. Vela visszamegy az Arsenalba, Javi García Atletico vagy Real Madrid, Nekounam most épült fel a sérüléséből és megint a sérültlistán van, és Margairaz is kb. december, mire játszani fog. Szóval ha idén bentmaradnak, akkor majd kiesnek jövőre középpálya nélkül.
Előzmény: Rojillo (109)
Rojillo Creative Commons License 2008.01.13 0 0 109
A csapat a mai Racing elleni, hazai vereséggel 18., kiesőhelyre csúszott vissza! A folyamat megállítására én már csak egy lehetőséget látok: meg kell köszönni Ziganda mester munkáját és el kell köszönni tőle!! ADIÓS ZIGANDA!!!
Rojillo Creative Commons License 2007.12.02 0 0 108
Azóta még egy vereséget szenvedtünk el, otthon az Espanyol ellen (az ex-Osás Valdo végzett ki bennünket egy gólpasszal és egy góllal, ami előtt jóbarátját Patxi Punalt forgatta meg alaposan) 2-1re, de ma végre győzelem!
RC Deportivo 1 - CA Osasuna 2, Gólok: Plasil, Dady
Szerencse is kellett hozzá, a döntetlent megérdemelte volna a Depor azt kell, h. mondjam, de Plasil nagy gólt lőtt, majd Dady szabadrúgásánál elaludt Dudu.:-) Nagyon kellett ez a három pont,folytatás szerdán a Sevilla, majd szombaton a Valencia ellen a Sadarban!!
Rangers10 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 107
Újabb vereség, ezúttal a nem túl acélos Recre otthonában... :S
Ezzel az eredménnyel a 15. helyen szerénykedik a csapat, igaz nagyon nagy a tolongás arrafelé (szűk határokon vannak a pontszámok). Igaz, egy meccsel kevesebbet játszott, mint a többség.
Rojillo Creative Commons License 2007.10.31 0 0 106
Az tényleg nem hiányzott, meg a két "biztos" meccs majdnem totális nullázása sem(azért a Valladolid ellen megmentettünk egy pontot), azonban ma ismét "lecsaptunk": 'Déjà vu' en el Ruiz de Lopera!!! 3-at rúgtunk a Betisnek idegenben,a tavalyi ötös (0-5) után! Góljainkat Cruchaga, Dady és Carlos Vela érték el! 3-0 ide!!!
FORCA ROJILLOS!
Előzmény: Rangers10 (105)
Rangers10 Creative Commons License 2007.10.21 0 0 105
Hát az Almeria tipp nem jött be :S
mondjuk az újabb kiállítás sem kellett nagyon :(

de találtam egy jó képet a közelmúltból, Cuellar szereli jelenlegi csapattársát, Barry Fergusont ;)
Rangers10 Creative Commons License 2007.10.09 0 0 104
Meglepetésre (?) egy izgalmas meccsen 3-2-es győzelem az eddig remeklő Villarreal ellen, ráadásul hátrányból.
A győztes gól pedig nagyszerű lövés után született, minden bizonnyal a hét gólja ;)
Igaz, a végéről a kiállítások nem hiányoztak (főleg Ricardoé volt nagy butaság) :S

Most ahogy látom, két "kötelező győzelem" (legalábbis papíron) fog következni, Almería idegenben és Valladolid otthon.
Rangers10 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 103
Szép győzelem a Levante elleni hazai meccsen:

Osasuna [4 - 1] Levante

31' [1 - 0] W. Pandiani
34' [1 - 1] F.D. Ettien
51' [2 - 1] W. Pandiani
57' [3 - 1] F.T.B. Juanfran
76' [4 - 1] J. Garcia
Rojillo Creative Commons License 2007.09.18 0 0 102
Két 0-0-val indultunk,az Athletic ellen idegenben,illetve most a Barca ellen otthon. Nem vagyok elégedetlen, bár most már a győzelmek is kell, hogy jöjjenek. Pandiani 15-20, Portillo 15 gólt ígért a szezonra, hát el lehet kezdeni termelni.:) Plasil is bemutatkozott csereként és úgy néz ki, a sok új szerzemény jó és egységes csapatot tud majd alkotni, legalábbis remélem! FORCA ROJILLOS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!