Keresés

Részletes keresés

mocama Creative Commons License 2005.01.02 0 0 6

Nincsenek tények? Olvass figyelmesebben, járj nyitott szemmel, utazz többet vonattal (remélem nem kaller vagy jv. vagy :) ).

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.01 0 0 5

Most komolyan! Mit jelent ez a hozzászólás? Nem írsz mögé tényt, de jól hangzik, demagóg szöveg. Ahogy a másik fórumban is reagáltam, dobálózol a mondataiddal.

vaki-nak: A két cég a közlekedési piac nem ugyanazon szeletéért harcol, különösen, hogy a szövetség kérdése is napirenden van.

Mellesleg lehetnek olyan ismeretek, tapasztalatok, amelyeket az egyik vezető a másik vállalatnál kamatoztathat, amelyekkel hasznosulhat.

Előzmény: mocama (3)
Törölt nick Creative Commons License 2004.12.31 0 0 4
Hááát nem sok felsővezető reagált eddig. Talán mégsem olvassák a fórumot sem ők sem a kémeik?
mocama Creative Commons License 2004.12.30 0 0 3
A MÁV-nál mi nem etikátlan?
Előzmény: vaki (1)
_ Liar _ Creative Commons License 2004.12.27 0 0 2
:)
Előzmény: gertam (-)
vaki Creative Commons License 2004.12.27 0 0 1

A MÁV topicban már írtam, de gondoltam megkérdem itt is az illetékesektöl: hogy lehet, hogy a BKV igazgató Aba Botond a MÁV igazgatótanácsának is tagja?

Nem összeférhetetlen ez?

Vagy ha nem az, akkor nem etikátlan egy kissé?

 

gertam Creative Commons License 2004.12.27 0 0 0

PANTOGRÁFOSAT MINDENKINEK !

 

Akkor ahogyan a Vasútmániás topicban ígértem kezdem a kérdésekkell, és várom az illetékes FELSŐVEZETŐ-i választ ! - Előre is KÖSZÖNÖM !

 

 

 

Nos akkor két konkrét kérdés:

 

1.      Mikor, és hogyan tervezik az utasokat mielőbb megkérdezni a most érvényben levő menetrend hibáiról?

2.      Milyen közlekedési koncepciójuk van a Budapest-Dunaújváros (40a-42) vonalra?

      Az elővásori fejlesztés elér majd Dunaújvárosig?

Várom a konkrét válaszukat !

 

Tisztelettel:

 

Gerencsér Tamás

Dunaújváros

Vasmű út 25. 5/3

2400

(30)351-1005

E-mail:

gertam@vipmail.hu

gertam@t-email.hu

vagy

gertam@gmail.com

 

A CÉG-nek és persze minden alkalmazottjának eredményekben gazdag, eseménymentes, nagyon-nagyon...

BOLDOG ÚJ ÉVET  KÍVÁNOK !

 

geri

 

gertam Creative Commons License 2004.12.27 0 0 topiknyitó

 

MOTTÓ:

 

Felséges Haza !

 

Hosszú álmaink s több mint félszázados szónoklatink után ugy látszik: elvégre "tennünk" is kellene valami nagyobbszerűt már, ha a nemzetek sorábul disztelenül kisodordatni nem akarunk. ...

 

... Ha nem egészen hasztalan munkát vittünk végbe, bő jutalmunkat már kinyernénk.

 

A mélyen tisztelt egybengyült országos Rendeknek

 

Pozsony január 25-dikén 1848.

 

legkisebb de leghűbb szolgája

 

Grof Széchenyi István

 

Előszó a "Javaslat a MAGYAR KÖZLEKEDÉSI ÜGY RENDEZÉSÉRÜL"-ból

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =  

 

BEVEZETŐ és megszívlelendő:

 

A mozdonyfüst elszáll, de amit itt olvashatunk, az megfontolandó sínen innen és sínen túl!

KELL A VASÚT EURÓPÁBA!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!