Keresés

Részletes keresés

CSabesz Creative Commons License 2006.10.04 0 0 130
Áhh, kikészített idegileg a Göcsej kupa négy Olaj meccse....;-)
Előzmény: jam10 (129)
jam10 Creative Commons License 2006.10.04 0 0 129

Tudtam,hogy nem fogod kibírni viccelődés nélkül. :-)

Szombaton ott leszel Kunszentmártonban? Ha igen, összefuthatnánk a büfé

környékén és ha gondolod, kaphatsz a meccs után egy ingyen szállást Kecsón.

Előzmény: CSabesz (128)
CSabesz Creative Commons License 2006.10.04 0 0 128

De mi lesz így a popcorn árusokkal???

 

 

:-))

Homair Creative Commons License 2006.10.04 0 0 127
Én sem...
Előzmény: redmiller (126)
redmiller Creative Commons License 2006.10.04 0 0 126
Az ő visszavonulásukról nem tudok...
Előzmény: Homair (125)
Homair Creative Commons License 2006.10.04 0 0 125

Azért Mogyit, TheHunt, Turult, Robocit se hagyd ki a felsorolásból, és vannak még sokan akiknek ideírhatnám a nevét.

A történetet meg nem kell ennyire tragikusan felfogni, a férfi meccsen nézők leszük, és csak a női meccseken fogunk "bohóckodni". :-)

Előzmény: redmiller (124)
redmiller Creative Commons License 2006.10.04 0 0 124

Komolyan gondoltam...

Nem akarok új név alatt szurkolni, de nincs is jogom tovább vinni... Nem voltam alapító. Engem csak hívtak, majd a többség befogadott. Szívem szerint ezen a néven futna tovább a dolog, de nem érzem tisztességesnek... Igazából nagyon szarul esik a dolog, de elég sokan a visszavonulás mellett döntöttek... Ezért tettem fel itt, nyilvánosan a kérdést. Itt legalább mindenki láthatja a másik véleményét. Egyébként nem hiszem, hogy sokkal több öröme lesz a társaságnak a női meccseken... OK: -> Többé-kevésbé hozzászokott a társaság a győzelmekhez, sikerekhez.

A Capricornst nekem lapip, homair, Kruci, Lúzer, George (akár milyen hihetetlen is...) jelenléte jelenti a b-középben. Furcsa lesz nélkülük... :(

Előzmény: Krézisrác (122)
Kruci Creative Commons License 2006.10.04 0 0 123
A drapi és a sálam is pihenőre vonult. Én nem voltam az alapítók között, de ezen a néven tényleg nem lenne ildomos tovább szurkolni, bár nem gondolom, hogy bárki jogvédő pereket helyezne kilátásba. Beszélgettünk már erről, elég volt. Egyelőre biztosan. Jó szurkolást mindenkinek.


A Nyúkiccondöblokkot viszont le kellene fixálni.
Krézisrác Creative Commons License 2006.10.03 0 0 122

Red,

értem én a tréfát ;-)

 

Viccen kívül: a javaslatodról talán a Capri alapítóit kéne megkérdezni először, mert bár ugyan a név valszeg nincs levédve, de mégiscsak ők a "szülők". Azért ez egy elég nagy víz, amibe követ dobtál!

 

Sztem elegánsabb és célravezetőbb lett volna azt javasolnod, h a vezetésed alatt a megmaradt, továbbra is meccsre járó mag részére egy új, másik szurkolótábort szervezel, új label alatt, új arculattal, friss lendülettel, új csarnokban.

 

Neked nem a Capri visszavonulásáról kell szavaztatnod, hanem arról, h a Capri egyes tagjai, főleg alapítói mit szólnak ahhoz, ha te új fazont szabsz a kecskeméti férfi kosár széles és kitartó szurkolótáborának!

A Capricorns tovább él, csak a drapi ezentúl nem a férfi meccseken tűnik majd fel, hanem női vonalon; legalábbis jelenleg így néz ki.

 

(Mondjuk az "izgi" lesz, ha a Jenő a törzsszurkolói bérletekre az idén is Capricorns feliratot nyomat...)

 

Egyszóval: mivel hozzám is szóltál, ha számít, akkor az én szavazatom NEM.

Arra bátorítalak, h tényleg szervezz új tábort!

(Ha ezt mondjuk Buziver néven teszed, akkor Csabesz és az Ojlibojz örökké a szívükbe zár :-DDD)

Előzmény: redmiller (120)
Homair Creative Commons License 2006.10.03 0 0 121
Letöltöttem a netről a nyúkiccondöblokk összes videóját, hihetetlen gagyi. :-) Majd felírom neked cd-re, aztán készülhetsz az első fellépésedre okt 14-én.. :-)))) 
Előzmény: Kruci (116)
redmiller Creative Commons License 2006.10.03 0 0 120

Kérek minden Capricornsost, aki valaha vasánapi kosárra is járt, hogy szavazzon, mondja el véleményét! Olyan elhatározásra jutottam, hogy visszavonultatom a Capris sálamat és azt szeretném javasolni, hogy a Capricorns név is vonuljon vissza. Köszönöm, hogy többé, kevésbé befogadtatok.

 

Érvek:

1.Túl sok olyan ember fúj visszafonulót, aki ebben benne volt és igazából ezek az emberek jelenteték a Capricornst.

2. Szép emlékek kötnek a társasághoz az utóbbi két évben, így megint nem lenne ugyanaz...

3. Nem tudom milyen lesz az új szezonban az új b-közép és nem szeretném leégetni ezt a nevet...

4. Tisztelem, amit elindítotatok, de a hígulás már megtörént és így, biztos nem állítható le... Lásd 3. pont

5. A Capricorns javarészt azokból állt, akik visszavonulót fújtak és a név nekik jár. Ne mossuk össze a kettőt...

6. Ha egyszer visszaakartok térni, akkor a név ott lesz!

7. Szeretem a Capricornst! Nem szívesen teszem ezt a javaslatot, de így tisztességes.

 

A TT-n továbbra is Capricorns-osként szeretnék - veletek! - részt venni.

 

 

Aki tovább szeretne szurkolni, az jöjjön és tegye! Szurkoljunk tovább a csapatért! Számolok mindenkivel, aki nem jelentett be visszavonulót. Vasárnap 17 órakor Univer B - Baja meccs! Aki tud, az jöjjön szurkolni, mert a hétfői meccsen "felspanoltuk"a srácokat! Mentek, mint a gőzgép!!! Nem véletlen, hogy 46 ponttal nyertek.

Amennyiben a Capricorns név visszavonul - sálamat meccsre nem viszem! Csak, akkor viszem, ha kéritek, hogy maradjon a név -, akkor ki kell találni, milyen néven fussunk! Javaslatokat várok.

 

Jó volt a Capricornsban szurkolni! Az én szavazatom, mivel tisztelem a társaságot, hogy vonuljon vissza a b-középből a Capricorns név.

 

lapip Creative Commons License 2006.10.02 0 0 119
birkát már lestoppolta egy közös imerősunk, nála lesz! :)))
Előzmény: Kruci (116)
redmiller Creative Commons License 2006.10.02 0 0 118
Pech, de kivételesen szerda délután dolgozom... :S
Előzmény: Kruci (117)
Kruci Creative Commons License 2006.10.02 0 0 117
10.11. Cegléd-KKC 17:30! Menjünk!
Kruci Creative Commons License 2006.10.02 0 0 116
Ha már birka, akkor legközelebb abból legyen a pöri. Én férfivonalon befejeztem. A lányok mehetnek, ha tényleg komolyan gondolja a nyúkiccondöblokk.
Előzmény: lapip (112)
Homair Creative Commons License 2006.10.01 0 0 115

Átcsoportosítjuk az erőinket a női vonalra és dolgozunk a "nyúkiccondőblokk" projekten.

Step by step :-))))))

Előzmény: redmiller (113)
Lúzer 004 Creative Commons License 2006.10.01 0 0 114
Húúúúú, ez nagyon ott van!
Előzmény: lapip (112)
redmiller Creative Commons License 2006.09.30 0 0 113
Tudom, hogy nehéz, de ebből is látszik, hogy mit jelent nekünk és másoknak a csapat.
Előzmény: lapip (112)
lapip Creative Commons License 2006.09.30 0 0 112
tudod, mikor az ember elmegy a Gáz utcába úgy, hogy a történelem során először van esély az Alba legyőzésére, ráadásul TV is közvetít(tehát be lehetne mutatni a szurkolói tudományt, egy rangadón idegenben) és 5-6 ember jelenik meg, akkor csak a birkákban nem törik meg v.mi!
érdekes mikor a kupagyőzelmet kellett ünnepelni valamivel többen voltak!

és ezek után álljak oda a korlát mellé?


Előzmény: redmiller (107)
Lúzer 004 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 111
mint feltörekvő ifjakra, gyögyre és máriára gondolsz :)))
Előzmény: geosz (110)
geosz Creative Commons License 2006.09.29 0 0 110
Úgyis fikázták állandóan a Caprit.

Most itt a lehetőség, hogy a feltörekvő ifjak megmutassák, hogy kell csinálni.

Azé'

Hajrá

U

N

I

V

E

R
Lúzer 004 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 109
Ne szívd mellre Red, páran egyszerűen "belefáradtunk" már ebbe az egészbe. De mivel egyesek divatok, a jó eredményt látva, májusban úgyis ott fognak ugrálni a B középben.
Előzmény: redmiller (107)
saabee Creative Commons License 2006.09.29 0 0 108
Csak érdeklődő jelleggel:

VISSZAVONULNI ?!?!?!?! :-O
Előzmény: redmiller (107)
redmiller Creative Commons License 2006.09.29 0 0 107
Ha már Capricorns, akkor mi lesz vele??? A mag elég rendesen kezd visszavonulni... Már lassan nem lesz szurkolói részből semmi, csak nyugdíjas klub... Bocsánat, ha valakit ezzel megsértettem... Nem volt szándékos!
Lúzer 004 Creative Commons License 2006.09.28 0 0 106
4 :)
Willie Creative Commons License 2006.09.18 0 0 105
na jo 3 ha mar en nyitottam a topciot akkor illik nekem is hozzajarulni a fenntartasahoz :)
leszy Creative Commons License 2006.09.18 0 0 104
legyen kettő!!!
geosz Creative Commons License 2006.09.17 0 0 103
Ezt csak azért,

hogy legalább legyen egy hozzászólás

FÉLÉVENTE.
gomesito Creative Commons License 2006.04.25 0 0 102

majdnem találat! a pókhoz tényleg van köze.

bekap és elrágcsál majd egy egeret és mindezt meg lehet nézni!!

Előzmény: b-crazy (101)
b-crazy Creative Commons License 2006.04.25 0 0 101

no, mi takart a Mogyi, add ki a lyányt!

 

kivitte a pókot sétálni? ;)))

Előzmény: lapip (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!