Keresés

Részletes keresés

aircomptable Creative Commons License 2009.06.17 0 0 402
Szerintem akkor sem ezt unjuk meg, hanem a nőt. Olyan tapasztalaton nekem is volt, hogy a nővel nem ment már a kapcsolat, de a puncija akkor is vonzott.
Előzmény: Amarilli (400)
Amarilli Creative Commons License 2009.06.17 0 0 401
Még 10-20-30-100 év alatt se...? Ez igen! :-)
Előzmény: Bambuló (399)
Amarilli Creative Commons License 2009.06.17 0 0 400
Akkor mit unnak meg?
Előzmény: Törölt nick (398)


Bambuló Creative Commons License 2009.06.17 0 0 399
olyan még nem fordult elő, hogy az édes rést meguntam volna. sőt, olyan se, hogy azt az kedves személyt, akié volt. /Persze, ehhez az kellett, hogy eleve szerelmes legyek a lányba. ha nem a szerelem miatt voltunk együtt, akkor persze a punci kevés. Bár az illat, és az íz imádatát nem befolyásolja. De most nem ez volt a kérdés/
Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.17 0 0 398
Lehet, hogy ez nem is szerencse, hanem megérzés a másik fél részéről?:-)
Szóval szerintem a férfiak nem a puncit unják meg, az csak kifogás.
Előzmény: Amarilli (397)
Amarilli Creative Commons License 2009.06.17 0 0 397
De sajnos előbb-utóbb meg szokták unni, a nőt is és a puncit is. Ám ha szerencséje van az ember lányának, akkor pont akkorra, amikor mi is épp meguntunk őt, mindenestül. :-)
Előzmény: Törölt nick (394)
Dynax5 Creative Commons License 2009.06.17 0 0 396

Egyértelműen érezni a nő punciján ha dohányzik...

Kinek bejön, kinek nem...

 

Nekem nem. :)

Előzmény: Törölt nick (386)
aircomptable Creative Commons License 2009.06.17 0 0 395
Mindig is izgató volt, lesz az illat, a látvány, még hosszabb kapcsolataimnál is.
Volt olyan partnerem, aki kérdezte, hogy miért? Nem tudtam rá válaszolni. Valószínű belénk van kódolva. Órák hosszat tudnám kényeztetni. Reggel és este.
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.16 0 0 394
Sziasztok! Az lenne a kérdésem azoktól a férfiaktól, akinek huzamosabb ideig voltak benne egy kapcsolatban, hogy a punci íze, illata, látványa...nem csak a kapcsolat elején izgatott benneteket? Vagyis később is ugynaoylan izgató marad számotokra?...nem unjátok meg, hoyg mindig ugyanaz a nő ugyanazzal a puncival?:):)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 392
Én imádom a punci illatát két illatot kivéve.Az egyik a dohányos nő punci illata,a másik a menszesz alatti szag.A dohányos nőé a rosszabb.Amúgy a dszex utáni illat a legizgatóbb számomra.Akkor is ha órákkal van túl esemény után vagy éppen pár perccel utána érek haza és nyalom ki.Hihetetlenül fel tud izgatni,főleg ha nem mond semmit csak titkolózik és azt akarja elhitetni nem mosta meg pisilés után.De a frissen mosott punci illata Isteni......
nónév Creative Commons License 2009.02.03 0 0 391
Már egy hete nincs senkinek hozzászólása?
Minden nőnek egyszerre van menzese, hogy nem nyal senki?
(Tényleg, erről akartam már egy topikot is nyitni, hogy mennyire a Holdtól függ!)

Tegnap találkoztam egy mandulaízű nusival!!!
Jégkrém evés közben odacseppent szándékosan....
Volt nagy móka-kacagás és ta(po)psvihar...
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 390
inkább az életkor előre haladtával erőteljesebb lesz...pl-mint a vaddisznóhús..de a cigi és a kaja nem téma...
Előzmény: Törölt nick (386)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.26 0 0 389
Bezzeg a lányokat az erdei szömörcsöggel (Phallus impudicus) riogatják:) Ami viszont boszorkánytojásból lesz.
Előzmény: zoldborso (354)
gondok Creative Commons License 2009.01.26 0 0 388
Annyira undorító, hogy virágot neveztek el róla, tiszta ostobaság még magyar neve is van

http://images.google.hu/images?hl=hu&q=clitoria&btnG=K%C3%A9pek+keres%C3%A9se&gbv=2
Előzmény: zoldborso (354)
Árpi76 Creative Commons License 2009.01.23 0 0 387

OFF

 

Igazad van Borsó. Az igazán nagy ivászatok után az izzadtságán is érzi az ember az alkohol szagát. Brrr...

Előzmény: zoldborso (383)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.23 0 0 386
Én is arra gondoltam: ha a sperma ízét befolyásolja a dohányzás, akkor a puncinedvét is valószínű. Szóval dohányzó párral bíró nemdohányzó férfiak, nyilatkozzatok!
Előzmény: zoldborso (383)
zoldborso Creative Commons License 2009.01.23 0 0 385
Ha valakit nagyon fogsz kívánni, akkor nem fogsz csalódni benne ilyesmi miatt.
Legfeljebb ha valami nem tetszik, majd finoman megbeszéled vele...
Vagy egyszerűen csak rászoksz, hogy egy közös tusolással vezesd be az előjátékot -- ha túl érzékeny vagy a szagokra! :-D

(Volt egy ilyen udvarlóm 16 éves koromban: azt mondta nekem behízelgő hangon -- mintha valami bókot mondana, vagy izgalmas programra invitálna --, azzal kezdi, hogy belerak engem egy kád forró vízbe, és jó alaposan megmosdat. -- Nem mintha piszkos lettem volna -- minden áldott nap fürödtem akkoriban -- csak neki ez volt a perverziója. Tisztaságmániás volt, és betegesen félt a fertőzésektől.
Hát nem a fürdőzés ötlete volt az, ami miatt nem tudott megnyerni a tervének. :-))
Előzmény: .Ricardo. (381)
zoldborso Creative Commons License 2009.01.23 0 0 384
bocs: szisztematikus
Előzmény: zoldborso (383)
zoldborso Creative Commons License 2009.01.23 0 0 383
Sajnos tévedsz.
Mindaz, amit beviszel a testedbe (étel, ital, drog, és igen, a cigifüst is) befolyásolja a testnedveid összetételét -- más az izzadságszaga is a masszívan mérgezett embereknek -- ugye nincsenek illúzióid arról, hogy a dohányzás szisztemiatikus önmérgezés?? -- a hüvely nedvei sem jelentenek kivételt ez alól.
A spermája is más ízű egy rendszeresen dohányzó férfinak, mint egy egészségesen élőnek...
Előzmény: Törölt nick (382)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.23 0 0 382
Attól függ, hogy az említett hölgy melyik testnyílásával szokott cigizni. Ha a szájával, akkor nem lehet ilyen probléma.

Egyébként az orchideákról zengedező trubadúrok gondolom még sosem kerültek kapcsolatba puncival, mert a véres valóság teljesen más, mint azok az illúziók, amikbe szándékosan kergetik magukat a férfiak, hogy valamiféle hamis álomvilágba meneküljenek, ahol a nők nem fosnak bűzőset, nem finganak mustárgáz szagút, nem orrfacsaróan büdös, amikor este leveszik a harisnyát, amiben egész nap pácolódott a lábuk, nem szoktak fikázni, amikor nem látja őket senki, és így tovább.
Előzmény: Törölt nick (350)
.Ricardo. Creative Commons License 2009.01.23 0 0 381
Hát én a legkevésbé sem vagyok vallásos, és anyámtól megkaptam a szexuális felvilágosítást minden részletre kiterjedően, így ebben a témában is.

Sőt még csak prűd sem vagyok.

Ám mindezek ellenére mégis volt egy-két komment, ami kiverte a biztosítékot nálam, pedig soha eszembe sem jutott a virág asszociáció a punci kapcsán - sem külső megjelenésében, sem pedig másképp - tehát még véletlenül sem ringattam magam valami bárgyú illúzióban.

Nyílván nem ez fog befolyásolni, ha egyszer közelebbi kapcsolatot keresek egy nővel, de a félsz most már bennem van, mert ahogy szokták volt mondani: a bogár bele lett ültetve a fülembe. ("érhetik nagyon kellemetlen meglepetések" - na ettől félek például :))

Előzmény: zoldborso (354)
.Ricardo. Creative Commons License 2009.01.23 0 0 380

Hihi, ez övön aluli volt. :DDD

De jogos...

 

(a számítógépemnek legalább nincs semmilyen íze, meg illata mikor nyalogatom)

Előzmény: Amarilli (353)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.21 0 0 379
Én is csodálkoztam a dolgon, de ezt mondta. Az mondjuk igaz, hogy pisiszagú puncitól már jött rám öklendezhetnék, de ez nem olyan igaz rosszullét.
Előzmény: Törölt nick (346)
hadara Creative Commons License 2009.01.21 0 0 378
Tökéletes a hasonlat!
Én már régóta egy egzotikus húsevő virág bibéjéhez hasonlónak látom.

Mint ahogy a busongó népi rigmus mondja:

"Nem eszik a Pina lencsét,
Sem barackot, sem cseresznyét,
Hússal él az, mint a vércse,
Hogy a fogát meg ne sértse!"

Szép jóéjszakát mindenkinek!
Előzmény: Amarilli (355)
Amarilli Creative Commons License 2009.01.21 0 0 355
Az egyik barátom orchideához hasonlította, de ő nem irtózott a valós képtől és szagtól sem, ez inkább csak a nők felé irányuló kedveskedésszerűség volt a részéről.
Előzmény: zoldborso (354)
zoldborso Creative Commons License 2009.01.21 0 0 354
Én is találkoztam, már olyan fiúval, akinek az volt a fixa ideája, hogy a pinának valami gyönyörű egzotikus virágra kell hasonlítania. Szűz volt persze, és erősen vallásos nevelést kapott. Próbáltam finoman közelíteni a realitásokhoz...
Ha az ember ennyire riadozik a hús naturalizmusától, és ennyire hajlamos arra, hogy egy ideálisnak tűnő hazugságba ringassa magát, valóban érhetik nagyon kellemetlen meglepetések.
Azt mondják viszont, hogy nem véletlen, hogy egyes emberek szagát vonzónak találjuk, másokét meg nem (úgy értem, tisztán!) -- mert ennek állítólag szerepe van a kiválasztódásban. Magyarán: olyan egyeddel érdemes szaporodni, akinek vonzó a szaga.
Előzmény: Törölt nick (345)
Amarilli Creative Commons License 2009.01.21 0 0 353
Mi az, hogy minek örüljön az ember? És a számítógép?!
Előzmény: .Ricardo. (352)
.Ricardo. Creative Commons License 2009.01.21 0 0 352
Idefelé jövet bevettem két nyugtatót, felkészülve egy esetleges újabb megrázkódtatásra, ami ebben a topikban mostanság elég sűrűn fenyeget, s aminek hatására magatartásom az utóbbi napokban elferdült a zavart állapot irányába.

Szóval nézzék el nekem, hogy most érzelmileg kirohanok, de ez a hír úgy lesokkolt, hogy asszem egy életre tönkrement a bal agyfélteke bennem!!!

Egész egyszerűen felfoghatatlan számomra annak lehetősége, hogy a szexualitást egy világméretű összeesküvés keretén belül ráerőltetik az emberekre, a kéjérzést meg úgy tüntetik fel, mint valami zabolátlan, határtalan örömforrás két szabad, függetlenségükben egymást szerető ember között. A durva valóság rémálmokat megszégyenítve taszajt a kétségbeesés kilátástalan helyzetébe, midőn az agyam próbálja értelmezni Amarilli szavait, miszerint is a szex egy borzalmas, testváladékokkal tarkított, fárasztó tevékenység, akárki akármit mond.

A fennálló tények alapján felmerül bennem a kérdés: ezek után mi a rossebes búbánatnak örüljön az ember ezen a kurva sártekén??? Ha még a szex is egy nagy hazugság? Nem marad más lehetőségem most már, asszem kitántorgok Albániába, és hegyi kecskének állok hirtelen. Ennél még az is izgalmasabb...

Előzmény: Amarilli (349)
Törőlt_nick Creative Commons License 2009.01.20 0 0 351
nem kell aggódni, kicsi az esélyed rá, hogy szűz lányba fuss bele. Ma már..
Előzmény: .Ricardo. (347)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.20 0 0 350
A dohányzás tapasztalataitok szerint módosíthatja a punci illatát?
A mostani az első csajom, aki rendszeresen dohányzik és valahogy egész más illatú, mit az eddigiek, nem az az izgató édes illat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!