Keresés

Részletes keresés

Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 72
Napok óta nem láttam de majd valahogy megkeresem!
Biztos jön ha B. engedi!
Előzmény: BadeJuve (70)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 71
Elmegy! Na jó ha te csináltad egész jó.
Előzmény: BadeJuve (68)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 70
Zsoltit kérdezd meg,hogy megy-e,tegnap még igent mondott.
Előzmény: BadeJuve (69)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 69
Szerdán Szegeden játszunk,szállást+bulit szervezik a játékosok.Szombatit még nem tudom,hogy lesz.
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 68
Kétoldalas,a másik oldal rossz,habár csak az eleje kell amúgyis.
Előzmény: BadeJuve (67)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 67

Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 66
Csak jók?
Szombaton mikor gyülekezünk?
Szeged ellen indítanak buszt? Ja és tudsz a buliról valamit?
Előzmény: BadeJuve (65)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 65
Jók a képek,csináltam én is bannert,de nem nagyon akarja belinkelni.
Előzmény: Gregco (64)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 64
szeva Bade.
Már azt hittem csak én vagyok hülye ezzel a palack üggyel kapcsolatban!
Hogy teccenek a képeim?
Előzmény: BadeJuve (63)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 63
Az még semmi,hogy beszólt,de még a kukát is széttörte pont alattunk az a vadbarom,nemcsoda,hogy egy kicsit bepipultunk.Csak sajna nem tudom melyik játékos.
Előzmény: Gregco (62)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 62
Örvendetes hogy ott voltál!
Nem az az érdekes ki szólt be a lényeg hogy vasas köppeny volt rajta.
A dobálásról meg mint kb már 10x leírtam nem tudok, ha volt is én személy szerint nem láttam!
De igazából teljesen értelmetlen erről vitázni.
Előzmény: Babee (60)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.25 0 0 61
Én sem tudom mi ez a palack duma,mivel Borsodis műanyag doboz lett bedobva.
Babee Creative Commons License 2005.04.25 0 0 60

Én nem tv-ből láttam,kint voltam...

Oké,akkor konkretizáljunk, ki szólt be nektek??? És ezexerint akkor nem is dobáltátok meg őket, csak véletlen a nagy kézmuzdulatok hevében leszállt egy palack? vagy csak úgy magától??

Előzmény: Gregco (59)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 59
Nem a dobálásra értettem csak úgy álltalában!
És még ha nem is arról híresek megtörtént eset hogy mutogattak és beszóltak nekünk!
Igaz ezt a tv nem mutatta és a vasas szurkolók nem láthatták de ez tény!
Ott voltam! Láttam! Reagáltunk!
Nem dobálással hanem szavakkal, kézmozdulatokkal!
Előzmény: Babee (58)
Babee Creative Commons License 2005.04.25 0 0 58

Ha tudod, hogy kiprovokálták a játékosok (bár nem tudom mivel,mert egyikük sem arról híres, hogy a vendégszukkerekkel foglalkozna ellentétben mondjuk a honvéd játékosokkal pl Papesz, Ovács Koli és kedves társaik),  akkor nemtom hogy maradtál ki a dobálásból.. Ami bizony Egerben volt..

remélem azért ez volt az első,és utolsó alkalom is..

Előzmény: Gregco (51)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 57

Előzmény: Gregco (56)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 56

Előzmény: Gregco (55)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 55


Megint unatkoztam szokás szerint!
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 54
Az idény végéig? Ez igen!!!
Szerintem annyi meccsre kellene eltíltani amennyiszer rosszul fújt.
Legyünk következetesek. (Lásd:Edzők)

Valószínű akkor se vezetett volna meccset ha nem tíltották volna el.
Plusz fizethetne kártérítést! Nem?

Greg
Előzmény: Gregco (53)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 53
Elmarasztalták az elődöntő játékvezetőit


A bajnoki finálé első összecsapása előtt a Magyar Vízilabda Szövetség elnöksége rendkívüli ülésen tárgyalta meg a Vasas-Eger elődöntő történéseit, és elmarasztalta az összecsapáson közreműködött két játékvezetőt.

Marjay Zsolt - mivel a testület megállapítása szerint következetlenül vezette a mérkőzést - az idény végéig nem sípolhat ob I-es férfi és női mérkőzésen. Kiszely Gábor pedig, aki nem az elvárható határozottsággal irányította a találkozót, írásbeli figyelmeztetést kapott.

A 9-7-es Vasas-győzelemmel zárult, múlt vasárnapi mérkőzést követően egy egri szurkoló belökte Marjay Zsolt játékvezetőt a Komjádi uszoda medencéjébe. Az egriek megóvták a meccset, ám ezt elutasították, így a klub 100 ezer forintot köteles az MVLSZ pénztárába befizetni.

(MTI)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 52
Naná ott a helyünk!!!

Bár igazából jobban szeretném ha Egerben ünnepelnénk!
Nem hiszem hogy olyan sokan ott tudnának maradni Szegeden.

Én szombaton voltam a Grillben és senkivel nem találkoztam plusz szar is volt.
Még dalolászni se dalolásztam.

Greg.
Előzmény: egriman (50)
Gregco Creative Commons License 2005.04.25 0 0 51
1. Ez a palack dolog Egerben volt? Mert én még mindig nem tudok ilyenről. Ha megtörtént szerintem nem a törzsszurkolók voltak. A dobálás tény tényleg fenn áll bár ezt a vasas játékosok kiprovokálják (tudom mert ott voltam).
2. Nyékiről csak annyit hogy igaz hogy túlpörgette magát de nekünk fájó hogy a bíró sorsdöntő percekben küldi ki a játékosunkat. No Comment.

Greg.
Előzmény: salzal (45)
egriman Creative Commons License 2005.04.25 0 0 50

Sziasztok!

Pénteken lent voltam a Grillbe és találkoztunk Jasuval és Hegével!

Mondták hogy menjünk le Szegedre mert megakarják köszönni az egész éves szurkolást!

Mondták hogy megoldják a szállást csak menjünk le velük bulizzni!

Fassza lesz!!

 

Gyertek!!!

 

 

Hajrá EGER!!!!

piwo Creative Commons License 2005.04.22 0 0 49

ÉN IS ITT VAGYOK TE CSÍRA!:-))))

üdv:pogesz

Előzmény: Gyeni U.E. (26)
salzal Creative Commons License 2005.04.22 0 0 48
Egyértelmű, nem is erről van szó ebben az esetben.
Előzmény: BadeJuve (47)
BadeJuve Creative Commons License 2005.04.22 0 0 47
Mindegy,hogy Gerendás vagy Tóth Kálmi ül a padon.A Vasast is sikerült vele megvernünk.
Előzmény: salzal (46)
salzal Creative Commons License 2005.04.22 0 0 46
A Magyar Vizilabdaszövetség fegyelmi bizottsága három mérkőzéstől eltiltotta Gerendás Györgyöt, a Brendon-ZF-Eger vezetőedzőjét, a büntetés végrehajtását ugyanakkor egy év próbaidőre felfüggesztette. (mti)

Erről beszéltem. Most Gerendás egyáltalán nem járt rosszabbul, sőt... Ha csak simán az idei szabályokat nézzük, akkor ez most automatikusan 3 meccses eltiltás lenne, erre most még fel is függesztették. Valószínűleg ezért vonták vissza az óvást.
- Gyurikám visszavonjátok, te leülhetsz a Szeged ellen, az is fontos nektek, ott dől el az Euroliga-indulás... - valahogy így lehetett. Egyszer már megtörtént.
Mondjuk a Sportban nem találtam ezt a hírt. Nyomtatottat nem néztem, csak a netet. Nagy publicitást mindenesetre nem kapott a hír, pedig nyilván hallott róla Csurka "disznókkalnembírkózó" Gergő. Sebaj, fő, hogy ne sértsünk érdekeket, és a kínos dolgok legyenek eltusolva.
salzal Creative Commons License 2005.04.20 0 0 45
1. Pontosítok: műanyag vizes palack. És láttam, ott voltam. Az akkor már kiállított Varga Dani vette kezébe. És azért mert nem találták el az egri szurkolók a Vasas játékosait, attól még a dobálás ténye fennáll, és őket célozták.
2. Nyéki nem egyszer pörgette túl magát. Marjay mai NS-beli nyilatkozata korrekt. Szólt, a következőnél kiállít. Megtette. Vasas-játékos is lehetett volna ennek a szenvedő alanya, de most Nyékinek volt peche. A szabálykönyv meg nem egyértelmű. (Azóta megnéztem). Sajnos ez egy ilyen sportág. Valószínűleg a Domino esetében kihozták volna az újrajátszást, míg most megtalálták azt a szabályt, ami szerint a játékvezetők jól döntöttek. Valószínűleg benne volt a döntésben az is, hogy annak nem lehet igaza, aki bírót fürdet. A híres Kosztolánczy sípmester nyilatkozta visszavonulása után a Népszabadságban egy fél oldalas interjúban, hogy ha ő minden szabálytalanságot lefújna egy mérkőzésen, akkor minden meccs 0-0-ra végződne. Mondom, ez egy ilyen sportág, talán ezért is szeretjük... Lehet rajta vitatkozni.
3. A gólbíró nem véletlenül ül a kapuval egyvonalban, csak ez az egy a feladata. Az esetet visszanézve, a labda nem volt benn, és azóta sem jelentkezett senki, aki benn látta volna.
4. Ha Te gratuláltál az oké, de egri vezetők, játékosok részéről senki, pedig ez így szokás. Illene, és sportszerű lenne, főképp, ha hangoztatják a magyar vizilabda érdekeit.
5. Az elloptátok a BVSC-t kifejezés egy kis nyelvi vicc. Magunkra vonatkozóan is használom. Mi meg elloptuk az Újpesttől a Varga Danit, meg a Dumit...
6. Jussatok be jövőre korrekt játékvezetés és korrekt szurkolás mellett a döntőbe. Ha ezt a mi kárunkra teszitek ilyen formában, gratulálni fogok hozzá, ha a Dominó testén keresztül, akkor még ujjongani is fogok és újra megütközhetünk a bajnoki döntőben. De jövőre már majd az újpesti szurkolókkal és csapattal is számolnotok kell.
üdv.
Előzmény: Gregco (42)
nemeth_b Creative Commons License 2005.04.20 0 0 44
gondolom a hármas emberhátrányra gondolsz, mint bírói segítség.
Előzmény: Gregco (43)
Gregco Creative Commons License 2005.04.20 0 0 43
Én láttam az utolsó 5-öt. No Comment.
Előzmény: nemeth_b (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!