Keresés

Részletes keresés

MILU Creative Commons License 2007.11.06 0 0 466
No, Kacat! Akkor hát láss neki! Hozzál sok szépet! Mert a csúnyát nem szeretem. :)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.05 0 0 465
Kedves Kacat!

Pár perce kaptam a jó hírt a T. Moderációtól, hogy megkaptad a jogosultságot, tehát ettől kezdve lehetőséged van az IGY Irodalmi Gyűjtemények topikjaiba való beírásra is!:-)

Egyúttal -és ismételten- szeretettel üdvözöllek-immár teljes jogú klubtagként!

Karak
Előzmény: kacat7 (462)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.04 0 0 464
Szia Kacat!

Már kértem a moderációt jogosultságod megadására, de feltételezem, hogy az ünnepek miatt húzódik kicsit a dolog. Amint hírt kapok arról, hogy él a dolog, közlöm Veled.
Kedves Kacat: én biztos vagyok abban, hogy mindannyian szeretettel fogadunk ezen a helyen, de tudnod kell, hogy ebben a klubban is csak emberek "élik" mindennapjaikat, erényeikkel, hibáikkal egyetemben. Szóval ne várj semmi különlegeset tőlünk, a topiktól és akkor reményeim szerint nem fogsz csalódni sem bennünk, sem a helyben. A klubéletünk "nyilvános" része az, amit láthatsz is, amit mindenki láthat. Ami pedig nem látható, azzal együtt vagyunk ugyanolyan emberek,mint Te, mint más, mint akárki.

A "szabályoktól" nem kell tartanod. A klubon belül csak akkor éled fel egy szabály, ha valaki képtelen alkalmazkodni a többség szokásaihoz, elvárásaihoz. Dehát aki közénk akar tartozni, úgyis tudja, hogy a közösség bizonyos fokig, bizonyos dolgok szempontjából kötelez.


Na, Karak megint sokat dumál.:(

Kellemes vasárnap délutánt kívánok!:-)
Előzmény: kacat7 (462)
Kannus Creative Commons License 2007.11.04 0 0 463

Kedves Kacat!

Sok szeretettel várlak a topikban is.

:-)

Előzmény: kacat7 (462)
kacat7 Creative Commons License 2007.11.04 0 0 462
Kedves klubtagok!
Köszönöm, hogy befogadtatok. Kicsit meg is hatott a döntésetek. Az embernek jó tartozni valahova, ahol azt érzi, hogy szellemi barátokra találhat. Úgy sejtem, ez a vágyam most teljesült. Remélem, sikerül az általatok alkotott láncnak kis részévé válnom. A szabályokat folyamatosan tanulmányozom, és olvasgatom a feltett verseket is. Remélem, a bizalmatokra méltó, építő társatok tudok lenni, szívem szerint ez az amit szeretnék.
Kara, örülök, hogy létrehoztad ezt a topikot.. Átgondoltnak találom, és jól érzékelhető rajta az a törődés, ami szinten tudja tartani.
Egész biztos, hogy gyakori látogató leszek továbbra is, de nem igérhetek nagy aktivitást. Helyzetem miatt dolgaimat az átlagosnál lassabban végzem, ami természetesen kihat az élet minden területére. Ezért előre is elnézést kérek.
A lényeg, hogy esélyt kaptam időnként megnyilvánulni, és bekapcsolódni egy olyan klubba, amelynek értelmét és célját látom.
Szeretettel küldöm üdvözletemet mindnyájatoknak!
kacat
Yvy Creative Commons License 2007.11.03 0 0 461
Kedves Kacat!

Egyhangú szavazattal lettél klubtag.
Gratulálok! :-)
Előzmény: kacat7 (459)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.03 0 0 460
Szia Kacat!

Többségi szavazattal elnyerted a klubtagság lehetőségét.
Egyelőre még nem él a jogosultságod, amig ezt intézzük, ismételten türelmedet kérjük. Légyszi, addig olvasd el a topikjaink fejrészében található útmutatásokat.

És hát -természetesen - addig is szerettel üdvözöllek sorainkban.:-)
Előzmény: kacat7 (457)
kacat7 Creative Commons License 2007.10.31 0 0 459
Kedves Kannus!

Köszönöm, hogy válaszoltál.
Türelemmel kivárom az időmet, és tiszteletben tartom a szabályokat.
Szeretettel üdvözöllek téged és mindnyájatokat.

kacat
Kannus Creative Commons License 2007.10.30 0 0 458

Kedves Kacat7!

 

Üdvözöllek én is. Köszönöm a jelentkezésedet!

A felvételedről  több klubtagból álló csoport  dönt, ezért az eredményre pár napig várnod kell.

Addig is - mivel láttam, hogy ez az első hozzászólásod a Fórumon - tehetsz fel verseket az Irodalom témakör nyílt topikjaiba.  Biztosan szívesen fogadnak. Én is több topikba járok.

 

Türelmedet köszönöm!

 

Kannus

 

 

Előzmény: kacat7 (457)
kacat7 Creative Commons License 2007.10.30 0 0 457
Kedves kubtagok! Szeretettel üdvözöllek benneteket.
Érdekesnek és építőnek itélem meg az oldalatokat, mindig ilyesmi helyet kerestem. Úgy tűnik, a baráti kör jól összeszokott már, tetszik, ahogy egymáshoz viszonyultok.
Mozgássérült vagyok és egy intézményben élek. A hétköznpjaimnak része lett az internet világa, amit csak akkor mellőzök kissé, ha nagy ritkán sikerül kimozdulni a megszokott környezetemből.
Szeretek blogokat olvasni, főleg olyanokat, amelyek irodalmi értéket tartalmaznak. Szeretem a verseket, legkedvesebb költőm Reményik Sándor.
Saját világomról egy blogban írogatok. Címe: zseblog.hu/blog/kacat
Kérlek benneteket, írjátok meg, hogy befogadtok-e?
Üdvözlettel:
kacat
zsomborica Creative Commons License 2007.07.30 0 0 453

 

O.K. kÖSZÖNÖM:)

Előzmény: Törölt nick (452)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.30 0 0 452
Van egy "Megbeszélde IGY" nevű topikunk, ott választ adok a kérdéseidre. Az a topik erre a célra lett létrehozva.:-)
Előzmény: zsomborica (451)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.30 0 0 451

Szia! Tudom, hogy közösségi döntés volt, meg azt is, hogy Te vagy a "valaki"....:). Aki rossz hírt közöl, akivel vitatkoznak, szóval akire mindig lehet haragudni...:) De úgy tűnik elég jól bírod! Végigolvastam a történetet, így ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok.

Azzal viszont nem, hogy hányan vagytok (bocs' vagyunk), kik a gremium tagjai, honnan lehet esetleg e-mail címet megtudni, ha valakinek nem itt akarok írni...szóval úgy általában nem vagyok tisztában a topic életével. Úgy látom, a verseknél nem lehet egymással beszélgetni vagy csak nagyon röviden. Képet szoktatok-e a versek mellé feltenni néha...stb.

Ha nem nagy kérés, légyszíves világosíts fel, mert egyelőre sötétben tapogatózom..:)

 

Üdv!

zsomborica

 

Előzmény: Törölt nick (450)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.30 0 0 450
Ok. Én is köszi.
Természetesen a felvételed közösségi döntés volt, itt és most én csak hírnök vagyok. /tudod, az a fajta, akinek állandóan a fejét veszik a rossz hírért!/
:-)
Előzmény: zsomborica (449)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.30 0 0 449

Köszönöm Karak!

 

Működik..:) Már írtam is be verset.

 

Üdv!

zsomborica

Előzmény: Törölt nick (447)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.30 0 0 448

Kedves Karak!

 

Köszönöm a jó hírt, őszintén mondom: nagyon örülök!!!!:))))

Remélem be fogok illeszkedni a csapatba és ti is elfogadtok engem! Szeretném, ha jól éreznénk egymást...:)))

 

Természetesen rögtön kipróbálom, már alig vártam, hogy írhassak!

 

Üdvözlettel!

 

zsomborica

Előzmény: Törölt nick (447)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.30 0 0 447
Kedves Zsomborica!

A többségi döntés alapján felvételt nyertél a klubtopikba. Már valószínűleg él a jogosultságod, alkalomadtán próbáld ki, légy szíves!

Egyúttal üdvözöllek az IGY klubfórumba lépésed alkalmából. Érezd magad jól, hozzad a szívedhez- lelkedhez közelálló irodalmi kedvenceidet.
:-)

Karak
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 446
Kockázat mindig van. Viszont atombiztos módszer nem létezik.:-)
Nos, ezért van a felvételi feltételek között az "irodalmi közösségi előélet" fogalma. Így valamennyire megítélhetjük a jelentkező hozzáállását az elolvasott hozzászólásaiból.
Egyébként a döntés mechanizmusa abból áll, hogy 6 régi törzsklubtag szavaz a felvételről és a többségi vélemény a mérvadó.

Köszönjük és kellemes hétvégét Neked is!
Előzmény: zsomborica (445)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.28 0 0 445

Örülök, hogy bizonyos dolgokról hasonlóan gondolkodunk:) Elég régóta olvasgatom az oldalatokat, ha jól emlékszem a MEK-ben találtam rátok, meg a "Kedvesch versekre" is. Olvastam, arról is esett szó.

A hét elején, olvasás közben felötlött bennem, hogy milyen jó lenne egy ilyen csapathoz tartozni. Gondoltam regisztrálok és beírok egy verset. Akkor vettem észre, hogy ez zárt topic. Ez még jobban fellelkesített, gondoltam jelentkezem. Régóta szerettem volna egy olyan topicot, ahova nem jöhet be akárki, megszűrik a tagokat. (Ez akkor is így van, ha nemleges választ kapok tőletek.)

A KR-en már tényleg nagyon régóta szerepelek, de sajnos lassan elfogytak onnan a régi társak, akiket már személyesen is ismertem. Aztán van olyan, aki három nicken is szerepel - ezt én nagyon nem szeretem.

Az azért érdekelne (ha nem titok), hogy milyen alapon döntitek el, kit vesztek be a csapatba? A virtuális világban nagyon nehéz eldönteni, hogy ki mond igazat, ki nem.

 

Azért még nem nyitott könyv az életetek, mint ahogy az enyém sem nektek..:) Remélem egyszer még az is lehet!

 

Én olvasgatok, nektek meg kellemes hétvégét!:)

 Üdvözöllek!

 zsomborica

Előzmény: Törölt nick (444)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 444
Dehogy gond!:-) Én a magam részéről örülök annak, ha valaki tudja, miért és hova fog tartozni, amikor a felvételét kéri. Ezért vagyok zavarban akkor, amikor -és sajnos ilyen is előfordul- egyszerűen képtelen vagyok megérteni- és magyarázatot sem kapok- hogy miért pontosan hozzánk jelentkezik valaki -mondjuk bármiféle előzetes - visszakövethető- közösségi- irodalmi "előélet" nélkül. Pedig nagyon megkönnyítené a dolgunkat, ha mindenki- mint Te is- azonnal megjelölné ezeket a referenciákat és indokokat.
Természetesen mindez a klub egységének, színvonalának megőrzése érdekében volna szükséges.

Mondjuk ez a feltétel elég jól láthatóan ott szerepel a fejrészben foglaltakban is.
Tehát határozottan jól tetted, ha "informálódtál" felőlünk!:-)

Ja: egyik régi topiktársunk- akinek szavazata szintén sokat számít- úgy tűnik nyaralni ment. Holnapig még várunk rá és amennyiben nem tud addig jelentkezni, akkor közlöm Veled a többségi véleményt.
Addig, ha van hozzá kedved- olvasgass bennünket. Nyitott könyv az életünk.:-)
Előzmény: zsomborica (443)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.28 0 0 443

Szia Karak!:)

 

A Megbeszélde I GY-ben olvastam. De ez még 2006-ban volt nálatok. Az igazság az, hogy mielőtt eldöntöm, hogy hova akarok jelentkezni, előtte kicsit informálódom:) Főleg, ha zárt klubról van szó. Remélem ez nem gond. Gondolom ti is ellenőriztek engem...:)

Üdv!

Zsomborica

Előzmény: Törölt nick (442)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 442
Nézeteltérés?
Hol láttad ezt?:-)
Előzmény: zsomborica (441)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.28 0 0 441

 

Kedves Karak!

 

Köszönöm, hogy jeleztél. Természetesen várok:)

Addig is olvasgatok, láttam volt némi nézeteltérés nálatok. Én úgy gondolom ez bárhol előfordul, főleg ha régen együtt vagytok! A KR-en is sok ilyen van és nemcsak a politikában. Itt legalább nem cserélődnek hetente, sőt naponta a nicknevek:)

 

Üdvözöllek!

Zsomborica

Előzmény: Törölt nick (440)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.28 0 0 440
Kedves Zsomborica!
Még egyik klubtársunk szavazatát várjuk, addig további türelmedet kérjük!

Köszönettel

Karak
Előzmény: zsomborica (437)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.25 0 0 439

 

Szervusz Ilang!

 

Köszönöm a válaszodat, türelmesen várok:))

Előzmény: ilang_ (438)
ilang_ Creative Commons License 2007.07.25 0 0 438
Szervusz, Zsomborica!

Köszönjük. Türelmedet kérjük:-)
Előzmény: zsomborica (437)
zsomborica Creative Commons License 2007.07.24 0 0 437

Üdvözlet a klubtagoknak!

 

Azzal a szándékkal jöttem ide, hogy felvételemet kérjem a topicotokba. Indoklásul annyit tudok felhozni, hogy "csak" szeretem az irodalmat, azon belül a költészetet nagyon! Szent triumvirátusom: József Attila, Ady Endre és Radnóti Miklós. Ez persze nem azt jelenti, hogy csak az ő verseiket kedvelem. Nagyon szeretem a kortárs költészetet is, sokszor rácsodálkozom, mennyi fiatal, tehetséges költőnk van!

Több helyen "verseltem" már: a CanadaHun honlapján az Irodalmi Terasz topicban belissima nicken. Nyitottam én is verstopicot az iwiw egyik vidéki fórumán.

eddigi legkedvesebb helyem a Klubrádió "Versekről, költőkről" topicja. Ott már három éve verselgetek angel és zsom-borica néven. Ez annyiban más, hogy ott csak a verset írjuk be, a szerzőt ki kell találni, segítséggel, vagy anélkül, kinek hogy sikerül.

 

A ti fórumotokat már nagyon régóta olvasgatom, nagyon tetszik. Ez motivált, hogy jelentkezzek, remélem sikerrel:)

 

Üdvözlettel!

zsomborica

Taira Creative Commons License 2007.07.15 0 0 436

Kedves ilang!

 

Köszönöm szépen, hamarosan meghálálom néhány szép verssel! :)

Előzmény: ilang_ (435)
ilang_ Creative Commons License 2007.07.14 0 0 435
Kedves Taira!

Rám hárult a feladat, hogy közöljem veled, miként döntöttünk. Nem vagyok szószátyár. Remélem, elnézed nekem, hogy csak ennyit írok:

Köszöntünk a klubban!:-)
Előzmény: Taira (431)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.10 0 0 434
"Fukar kezekkel mérsz, de hisz' nagy úr vagy!"
Na jó, ez csak vicc.:-)
Én is köszönöm és ahogy írtam, megbeszélem a többiekkel.
Mindezek ellenére lehetséges, hogy mégis kell majd kérnem néhány kiegészítő információt Tőled- ha másképpen nem, hát levélben.
Előzmény: Taira (433)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!