Keresés

Részletes keresés

pantic_ Creative Commons License 2012.08.02 0 0 2252

melyik az utolsó tisztességesen működő verzió?

Johny7030 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 2251

Újabb problémába ütköztem az Opera Mail használatakor. 
Véletlenül töröltem egy levelet a kliensből. A freemail-es kiszolgálón még megvan szerencsére, csak nem tudom, hogyan lehetne újra letölteni a klienssel a kérdéses levelet. Valakinek ötlet?

kacagógerle Creative Commons License 2012.07.04 0 0 2250

Mióta frissített 12-re, nagyon akadozik a videólejátszás. Flash player a legfrissebb, a többi böngésző(Chrome, Mozilla) tökéletes.

Johny7030 Creative Commons License 2012.06.29 0 0 2249

OperaMail klienst használókhoz intézném a kérdést! Mióta frissítettem az Operát 12.00-ra, a kliens nem hajlandó egyes leveleket a freemail fiókomból megjeleníteni vagy csak részlegesen (képek nélkül) teszi azt meg.

Tapasztalt már más is ilyen problémát?

Törőlt_nick Creative Commons License 2012.06.26 0 0 2248

már megint kiszedték a jobbgombos kattintást a kedvencek menűből így ismét be kell mászni a könyvjelző kezelésbe ha egy linket ki akarok szedni. Egyik verzióba beleteszik utána meg ki, miért is?????

 

A lesúlyosabb gáz hibát szednék ki inkább, hogy a lefagyott weboldal újboli betöltésnél ismét felajánlja magát. Ez mondjuk ha idegen helyen böngészel rohadt kellemetlen és indiszkrét tud lenni!

kisdunainagyhajos Creative Commons License 2012.06.14 0 0 2247

Ez a tuti!

Megtaláltam amit kerestem, nagyon köszönöm!

Előzmény: H_G (2246)
H_G Creative Commons License 2012.06.13 0 0 2246

Windows alatt global_history.dat és typed_history.xml fájlok.

Előzmény: kisdunainagyhajos (2245)
kisdunainagyhajos Creative Commons License 2012.06.13 0 0 2245

Három ilyen mappát találtam de egyikben sem volt.

Azért köszi.

Előzmény: H_G (2244)
H_G Creative Commons License 2012.06.13 0 0 2244

A Profile-ban.

 

Előzmény: kisdunainagyhajos (2243)
kisdunainagyhajos Creative Commons License 2012.06.12 0 0 2243

Meg tudja valaki mondani, hogy melyik mappában tárolja az Opera az előzményeket?

toccata Creative Commons License 2012.05.07 0 0 2242

Ízlések és pofonok. Ugyebár. :)

 

Nekem, az én szokásaimnak, az én ízlésemnek általában az Opera felel meg leginkább. Ettől még időnként használok Mozillát, Seamonkeyt és még IE-t is. Már csak azért is, hogy mindig tudjam,  melyik legyen nálam az alapértelmezett, és immár hosszú évek óta az Opera az.

Mégsem mondom, hogy az Opera a legjobb. Még ha számomra az is.

Előzmény: Törőlt_nick (2240)
H_G Creative Commons License 2012.05.04 0 0 2241

Ezért, ha van egy az ember gépén jól működő, stabil, ésszerűen hibammentes változat, akkor azt el kell tenni és ha az újabbakban elromlik valami, vissza lehet térni hozzá. Nekem ilyen a 10.53 -- elhibázott frissítések után már többször elővettem egy időre. (De a mostanit /11.62/ tudom használni, nálam csak a néha hatástalan Backspace jelentkezik ezekből és azzal még együtt lehet élni.)

 

Szarnak nagyon nem nevezném, szerintem az összes többi böngésző még sokkal rosszabb és eléggé szenvedek, ha azok vmelyikét kell használnom.

 

Előzmény: Törőlt_nick (2240)
Törőlt_nick Creative Commons License 2012.05.04 0 0 2240

még mindig egy rakás szar ez a böngésző. Beragad a process amikor kilépsz belőle - kínjukban ezért találták  a "force start" ultragány megoldást, ami kilövi az opera exe-t. Lent is írták, sokszor van, hogy visszalapozásnál a program motorja észre sem veszi az egérklikkelést, random többször kell nyomogatni a visszagombot, hogy ugorjon is a lap, és ez nem csak szexoldalaknál van így,. ahol direkt szopatnak a forráskódban azzal, hogy beragadj az oldalukra hanem normális helyeken is. Összekaphatná már magát a banda. Én csak a nagyításdi lehetőség miatt használom, mert nagy kijelzőről netezek 3 méterről.

jokojoko Creative Commons License 2012.04.27 0 0 2239

Bár senki nem szólt hozzá a kérdésemhez azért ideírom a választ ,mert még szüksége lehet erre valakinek!

A Beállításokban a Haladó fület kell kiválasztani , azon belül az Alkalmazásokat . Jobb felül a Hozzáadásra katt és a felugró ablakban a Protokol mellé írod   "magnet". A pipát melléteszed a megnyitás más alkalmazással és betallózod a program filesből az alkalmazás exe-t.

Remélem tudtam segíteni azoknak akik ezzel a gonddal küszködtek!

 

Előzmény: jokojoko (2238)
jokojoko Creative Commons License 2012.04.22 0 0 2238

Sziasztok!

 

Mostanában a magnet linkeke vannak elterjedőben. A problmám az ,hogy strong DC akarja megnyitni és nem tudod az utorrenthez társítani ,mert nem ajánlja fel. Tudja valaki merre tudom alapértelmezetté tenni az operában ezt a beállítást?

Válaszotok előre is köszönöm!

P_A_N Creative Commons License 2012.03.13 0 0 2237

hat remelem javitanak vmit a kozeljovoben...

 

Előzmény: htblank1 (2236)
htblank1 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 2236

Hasonló cipőben járok én is. A leggyakrabban akkor lép ki, ha letöltenék valamit és éppen meg kéne nyitnia a letöltés helye párbeszédablakot. 11.61 verzió. A kezdet kezdetétől Operát használok, tán a 4-es volt nekem az első, ilyen szar még sohasem volt. És semmi info...

Előzmény: P_A_N (2234)
dolina Creative Commons License 2012.03.01 0 0 2235

Nálam is voltak gondok, de mióta a flash player frissítette magát, azóta sokat javult a helyzet.

Előzmény: P_A_N (2234)
P_A_N Creative Commons License 2012.03.01 0 0 2234

Üdv,

 

Nemtom masnal is jelentkeztek e mostansag problemak az Operaval? Miota a legutobbi verzio feltelepult, sokszor kilep, tok idegesito. A par nappal ezelotti Java Update 31 frissitest kovetoen pedig mar a CIB bankba sem tudok belepni, minden alkalommal kifagy és kilep.

 

Tapasztaltatok hasonlokat?

 

P_A_N

dzsoki_jóing Creative Commons License 2012.02.19 0 0 2233

Igazából nem csak az egérmozulatokkal van baj, hanem a hagyományos visszanyíllal sem lép vissza. (De olyat ki használ operán? :) )

Egyébként Win XP  opera 11.61. De a korábbiaknál is ugyanez a hiba van, több gépen is. Ez elég kényelmetlen jelenség, jó lenne már valamilyen megoldás!

Előzmény: AZS (2232)
AZS Creative Commons License 2012.02.18 0 0 2232

nekem nem kell az a "gyors egymásutánban" sem, ha lassan csinálom, akkor is megy

Előzmény: dzsoki_jóing (2230)
AZS Creative Commons License 2012.02.18 0 0 2231

 

én amúgy a jobbegérgomb-balrahúzást használom, de most kipróbáltam, amit te írtál, és elsőre működött.

 

viszont vannak olyan oldalak (pl. a facebook is ilyen), ahol minimum kétszer kell alkotni a visszalépéshez.

Előzmény: dzsoki_jóing (2230)
dzsoki_jóing Creative Commons License 2012.02.18 0 0 2230

Szervusztok! Nekem igen érdekes problámám van az Operámmal. Sokszor próbálok egérrel visszalépni az előző lapra. (jobb gomb-bal gomb gyors egymásutánban). Sajnálatos módon nem elég egyszer próbálkoznom, hanem esetenként 4 próbálkozás is kell, mire visszalép. Ez csak nálam van így vagy másnak is van ilyen gondja? Van valami megoldás, hogy elsőre végrehajtsa?

toccata Creative Commons License 2012.01.21 0 0 2229

A jobb felső sarokban találsz egy ikont "Alapértelmezett levelező beállítások"-kal.

Itt jelöld be az egyszerű szöveg támogatását.

 

A képeket nem tudom, én se találom, de nálam beágyazva jelennek meg.

Előzmény: bambi75 (2227)
McRae Creative Commons License 2012.01.20 0 0 2228

Sziasztok,

 

11.60-as operát használok, facbooknál van problémám, kommentek írásánál nagyon lassan jelenik meg amit írok...egy leütés, és vagy 2 másodperc múlva  a betű is megjelenik. Valakinél van hasonló???

Valamint itt a kommentek írásánál a beírásom alá mindenféle szövegek jellennek meg....azt hiszem betü típus leírások...

 

Tudtok valamit súgjatok köszi!

bambi75 Creative Commons License 2011.12.28 0 0 2227

Sziasztok! 11.60-as 32 bites operát használok. Az emailokat újabban HTML mailként jeleníti meg, nem találom, hol lehetne esetleg ezt átállítani. A képeket -amik be vannak/lennének ágyazva az emailba- csak csatolmányként jeleníti meg. Az eddigi operákkal nem volt ilyen gondom. Tud valaki megoldást rá?

jokojoko Creative Commons License 2011.12.25 0 0 2226

Csak ,hogy mindenki tugja a WebbrowserPassView programmal ki lehet szedni a felhasználó neveket és jelszavakat a böngészőkből. A firefox megmutatja ,de az operából nem tudtam kihámozni.

Remélem segítettem annak aki hasonló cipőben jár vagy járt mint én !

Üdv!

gs-2011 Creative Commons License 2011.12.25 0 0 2225

1, Megpróbáltam a javasolt módszert, de nekem nem jött be. Ha bezárom a böngészőt, majd újra megnyitom, újra a 100% beállítással jelenik meg.

2, A billnentyűzet OK, de ha egérrel próbálom ugyanezt akkor nem működik a dolog a leírtak szerint. Megpróbálok egeret cserélni. Nem sok eredményt remélek, mert az egér semmilyem más alkalmazásnál nem rendetlenkedik.

Azért köszönöm!

Előzmény: toccata (2224)
toccata Creative Commons License 2011.12.24 0 0 2224

1. Nem tudom, de nálam van pár fül, minek a nagyítását a kijelző tolókán állítottam be vagy a "+" és "-" billenytűkkel és mindig azzal az értkkel látom őket, amig át nem állítom, vagy be nem zárom azt a fület.

 

2. Csak az Alt+balra kombinációnál van ez? Jól működik a billentyűzeted?

 

Előzmény: gs-2011 (2222)
toccata Creative Commons License 2011.12.24 0 0 2223

Az Opera be volt csukva amikor ezt csináltad?

Előzmény: jokojoko (2221)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!