Keresés

Részletes keresés

Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.02.28 0 0 13
jah Angliaban le is szoktak szolitani az utcan: "Mondja csak maga nem veletlenul Thurmer Gyula a vilaghuru kommunista partvezer?":))
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 12
Ezen a képen tiszta Thürmer Gyula :-D
Előzmény: Turbó Fix Banán PC (8)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.02.28 0 0 11
Mourinho stilusa irritalja az embereket de igazibol aranybol van a szive.:)
V-Man Creative Commons License 2005.02.28 0 0 10
minda2
Előzmény: titolesz (-)
ChrisRea Creative Commons License 2005.02.28 0 0 9
"igazán csak elrontani lehet"

persze... elrontani mindent lehet, csinalni valamit nehezebb.

Gyakorlatilag 60% kicserelodott a kerete Ranierihez kepest es 1/2 szezon alatt egy "verhetetlen" Chelsea-t csinalt, ami addig a szeszelyes eredmenyeirol volt hires.

Előzmény: gabika18 (5)
Turbó Fix Banán PC Creative Commons License 2005.02.28 0 0 8
gugugaga Creative Commons License 2005.02.28 0 0 7
Elég unszimpi volt most a Ligakupa döntőjén is..
Előzmény: titolesz (-)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.02.28 0 0 6
Mourinho szimpatikus ember.
gabika18 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 5

Kedvelni éppen nem kedvelem,sőt...

De az biztos hogy BL-t nyerni a világ egyetlen csapatával sem lehet egy edzőnek tudás nélkül,nem hogy a (szerintem)európai szinten  korántsem kiemelkedő Portóval.Szóval az biztos hogy ért ahhoz amit csinál.

A Chelsea-s ideje szerintem nem annyira mérvadó,azt a csapatot igazán csak elrontani lehet,igy nem annyira kiemelkedő amit eddig ott csinált.Persze még ki tudja mit hoz össze velük...

titolesz Creative Commons License 2005.02.28 0 0 4
igen jelenleg ő a legjobb edző.én néha kedvelem,néha viszont szivesen  belerugnék teli rüszttel abba a nagyképű arcába:)
Előzmény: mondial (3)
mondial Creative Commons License 2005.02.28 0 0 3

sztem per pill ő a legfelkészültebb és gógyisabb edző a világon, ezt nem lehet elvitatni

 

hatalmas arc az ürge és nagyon szeret szerepelni, meg elég kemény fejű is

Előzmény: titolesz (-)
titolesz Creative Commons License 2005.02.28 0 0 2
hát őőőő a Chelsea szurkolókon kívül nem sokan gondolkodnak így:)
Előzmény: DELPIERO1984 (1)
DELPIERO1984 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 1
Előbbi.
Előzmény: titolesz (-)
Saviola7 Creative Commons License 2005.02.28 0 0 0
utobbi:)
titolesz Creative Commons License 2005.02.28 0 0 topiknyitó

érdekes ember ő nagyon.egy nagyszerű edző és stratéga, vagy egy kötöznivaló,nagyképű bunkó???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!