Keresés

Részletes keresés

legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.07 0 0 938
Holnap A VIVA Interaktívban lesz a klippremier.
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.05 0 0 937
   

 

Füstbe burkolództak a gépegerek

Nyári forróságban forgatta le legújabb klipjét a Machine Mouse zenekar, akik jéghideg söröcskével szálltak szembe a meleg napsugarak támadásaival. A klip rendezője, a szakma egyik legjobbjának tartott Indián volt, akinek merész elképzelései hamarosan láthatóak lesznek videó formájában.

<!-- -->

Budapest egyik lerobbant gyártelepén forgatásra gyülekeztek a Machine Mouse zenekar kőkemény zenészei. A négy fiú a tavasszal megjelent Vissza a jövőből című nagylemezéről már a második számhoz készít videó anyagot. Ezúttal is egy dallamos rockballadát választottak, melynek képi világát ismét Indiánra bízták. A zenekar bízik a rendező ötleteiben, így némi előzetes megbeszélést követően neki is láttak a forgatásnak.
- Nem sokat tudok a történetről, ez teljesen Indián titka, de már nem sokáig. Ha elkészül végre, mi is meglátjuk mik valósultak meg az ötletelgetéseinkből. A klipet több helyszínen forgattuk, a kamerák előtt főként mi négyen vadulunk, de néhány csinos lány is szerephez jut majd. Mindenképen érdemes lesz megnézni a végterméket - árulta el Big Daddy Laca, a basszusgitáros, akit a Ganxsta Zolee és a Kartelből ismerhettünk meg.

Az ajtó nyitva áll című dal nagyon slágergyanús, talán éppen ezért esett a választás a klipforgatás kapcsán erre a számra. A több mint tíz éve fennálló csapat kellő profizmussal látott hozzá a munkához, bár a nagy meleg miatt némi serkentőre szorultak. András, Raga, Laca és Zoli mind a hűsítő italokért kiáltottak a leállások szüneteiben, melyek persze tartalmaztak némi alkoholt.

Indián egy lelakott raktárban rendezkedett be, elsőként itt vették fel a klip főbb elemeit. Mindenki az általa favorizált ruhákban és hajkoronával állhatott a kamera elé, a lényeg a rockos hangzás és életérzés volt. A füstgép meg csak okádta magából a fellegeket, melyet nem győztek elhessegetni a rendező segítői. Ez azonban még nem volt elég, a koszos padlót fel is kellett locsolni, mert fojtogató volt a helyiségben a porfelhő. A kisebb nehézségek ellenére minden flottul ment és a fiúk keményen a feladatukra koncentráltak. Bár a szünetekben ebből mi sem látszott. Akkro már csak az ökörködés és egymás ugratása volt a fő téma.

A zenekar dalait egyre több fórumon hallhatjuk, lassan megismeri nevüket a rádióhallgatók népes tábora is.
- Én és Zoli egy évvel ezelőtt csatlakoztunk a zenekarhoz, majd közösen nekiláttunk az album elkészítésének - folytatta Laca. - Szerencsére nagyon jók a visszajelzések, szeretik a nótákat. Tizenkét dal, meg egy intró van rajta, melyből háromat már ismerhettek. Ezeket újra hangszereltük. Az új számmal szeretnénk azokkal is megismertetni a bandát, akik jobban kedvelik a dallamosabb rockot.
A forgatás késő estig elhúzódott, de Andrásék jól bírták a munkát. Főleg az jelentett némi felüdülést, amikor szexi csajok is a képbe kerültek. A munka azonban az esti finálé után még nem ért véget, Indiánékra még több napos meló vár a stúdióban.

 

 

(ezt a zene.ro oldalon találtam)


legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.07.05 0 0 936
Füstbe burkolództak a gépegerek

Alanis32 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 935
na topikélesztek kicsit megint: Új klipet forgatott a Machine Mouse [2005.07.05.] - ZeneFórum A múlt hét közepén forgatta le a Machine Mouse zenekar új klipjét Az ajtó nyitva áll című dalukhoz. Ez már a második kislemezre kimásolt dal a csapat tavasszal boltokba került Vissza a jövőből címet viselő harmadik nagylemezéről. A videót az előzőekhez hasonlóan ismét Indián rendezte. A forgatás helyszínéül ezúttal egy budapesti régi gyártelep szolgált, ahol igazi rekkenő hőségben, de kellően jó hangulatban telt a felvétel. Az új videó elsősorban inkább imidzsklipnek mondható, egy kisebb sztorival kiegészítve, amelyben a Machine Mouse tagjai helyét időközben dögös lányok veszik át. Rajtuk kívül több zenészbarát is fel fog tűnni a klipben, Ganxsta Zolee és a TNT-s Inti, sőt a Machine Mouse előző, Játékos című klipjének főszereplője is látható lesz majd.
e_dora Creative Commons License 2005.06.28 0 0 934

navégre, regisztrálva lett a machinemouse.hu domain, gondolom, majd ott lesz a site..

a tulajdonos Raga, és a domain igénylő meg Juhász Rob az egykori Sloganből, hm, mik vannak! :)

e_dora Creative Commons License 2005.06.26 0 0 933

ehh, uhh..

 

Boldog születéstegnapot BDL-nak! :)

 

....

 

ja és ma dedikálnak 5kor a pólus mediamarktban meg énekelnek is.

mmouser Creative Commons License 2005.06.07 0 0 932
Kapcsoljatok a viva-ra. A Megállóban a MM a vendég (eddig személy szerint Ragát láttam). :))))))))))))))))))
mmouser Creative Commons License 2005.06.07 0 0 931

www.partyphoto.hu

A tegnapi koncert képekben:))))))))

e_dora Creative Commons License 2005.06.07 0 0 930
hm, azt mondjuk nem tudtam, hogy az index lekicsinyíti... :-/
Előzmény: e_dora (929)
e_dora Creative Commons License 2005.06.07 0 0 929
ugri elküldte, úgyhogy beteszem akkor:
Előzmény: legkisebb ugrifüles (920)
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.06.07 0 0 928

Valóban, jó kis koncert volt ez, dugig volt a hely, de - mint ilyen helyeken lenni szokott-  a hangzás nem volt tökéletes. Ettől függetlenül sodró, jó hangulatú buli volt - szerintem.

(Viszont finom a kaja, ajánlom mindenkinek!)

e_dora Creative Commons License 2005.06.07 0 0 927
úgy hallottam, jól sikerült a koncert.. gratulálok.
igito Creative Commons License 2005.06.07 0 0 926
Mesélj, milyen volt a buli?
Előzmény: legkisebb ugrifüles (923)
e_dora Creative Commons License 2005.06.07 0 0 925
akkor küldd el nekem mailben.. köszi
Előzmény: legkisebb ugrifüles (924)
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.06.06 0 0 924

Ja, és nem tudom feltenni a Popcorn júniusi számát, mert béna vagyok az ilyenekhez, bocs. (pedig sikerült beszkennelni)

Egyébként korrekt cikk, csak tömör tények.

Semmi különös.

legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.06.06 0 0 923
Engem bizony levitt a kíváncsiság a Jam Pub-ba!
e_dora Creative Commons License 2005.06.06 0 0 922
ez már lejárt, de nagyon íkús :) http://www.noklapja.hu/kerdoiv.php?id=57&kid=913
e_dora Creative Commons License 2005.06.06 0 0 921
?!?
Előzmény: legkisebb ugrifüles (920)
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.06.06 0 0 920
Popcorn júniusi szám:
nikocs Creative Commons License 2005.06.03 0 0 919

Igito: Osztom véleményed, nem szabad összehasonlítani a régit meg az újat, mert lehet hogy csalódás ér.... Nekem ez a MM már mást jelent, mint a régi és nem csak a zene, hanem a tagok miatt is.

De biztos ez az új felálás is sok új rajongót szerez magának.

igito Creative Commons License 2005.06.03 0 0 918

Na, sikerült végre végighallgatnom a Vissza a jövőbe cimű új albumot.Szerintem nem rossz, kellemes, dallamos nóták vannak rajta.Ráléptek a Hooligans álltal kitaposott ösvényre, a hasonlóság ellen kár is lenne tiltakozni.Ugyanaz a könnyen emészthető, fogós énekdallamokkal megspékelt dallamos rock muzsika.Igyekeztem persze úgy hallgatni, mintha egy teljesen új bandáról lenne szó, hiszen a régihez viszonyitani ugye...Sokkal könnyebb dolgom lett volna ha nem hallom meg a végén a két ősrégi számnak a feldolgozását.Na ezért nagy kár volt, nagyon nem tetszik.Persze biztos tetszene, ha nem ismerem ugye az eredetit, de igy...Azoknak nyilván be fog jönni aki nem hallották régen.Nyilván nem is az a zenekar célja, hogy a régi rajongók, szimpatizánsok kegyeit elnyerje, hanem egy újabb generációt próbálnak maguk mellé állitani és szerintem ez az album erre tökéletesen alkalmas.

Én meg régivágású, szemellenzős Mickey Mouse rajongóként inkább meghallgatom a Contrasts demót és nagyokat sóhajtozva merengek vissza a múltba.

legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.06.02 0 0 917
kukucs!
mmouser Creative Commons License 2005.06.02 0 0 916

Szerintem nem is akar itt senki ízlésről vitatkozni. Véleményem szerint most az elején minden fellépési lehetőséget meg kell ragadniuk. Semmi rosszat nem látok a dologban. Később majd jöhet a teltházas PeCsa is...........

A zene ott is ugyanaz lesz.

Előzmény: legkisebb ugrifüles (915)
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.05.31 0 0 915
De gustibus non est disputandum.
nikocs Creative Commons License 2005.05.31 0 0 914
Plázában egy rockzenekar?? Hol vannak már a régi(!!!) E-klubos koncertek :)
e_dora Creative Commons License 2005.05.31 0 0 913
ez mikor hol mi?
Előzmény: legkisebb ugrifüles (912)
legkisebb ugrifüles Creative Commons License 2005.05.31 0 0 912
A legjobb az, hogy valaki megkérdezte tőlük, hogy milyen stílusban játszanak, és azt mondták, hogy plázarockot. Innentől kezdve hitelesek.
e_dora Creative Commons License 2005.05.31 0 0 911

valami rosszat montam? :))

szerintem nagyon okos dolog a célközönség előfordulási helyének irányába pozicionálni a megjelenést..

Előzmény: mmouser (910)
mmouser Creative Commons License 2005.05.31 0 0 910

Dóri!

Megint kihúzod a gyufát nálam............

Előzmény: e_dora (908)
bootlegger Creative Commons License 2005.05.31 0 0 909
krrrr.......hhhhhhhh............khhhhhhhh..........brrrrrr.................háháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháháhá
Előzmény: e_dora (908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!