Keresés

Részletes keresés

ArcturusX Creative Commons License 2021.05.04 0 0 8593

Köszönöm szépen az alapos válaszod! Meg is nézem őket.

Előzmény: csoer (8592)
csoer Creative Commons License 2021.05.04 0 0 8592

Csak néhányat a sok közül:

http://www.sunshine-seeds.de/

http://www.tradewindsfruit.com/tropical-fruit/

http://www.guaycuyacu.net/seed_sell.html

https://seedrack.com/

Az első német, közel 4 nap, a második amerikai, közel 1 hét, a harmadik Ecuador meglehetősen hosszú, de rengeteg fajta különlegesség és én rendeltem korábban és kicsíráztak.

A negyedik ráadás.

Ezen kívül még közel 10 webáruháztól rendeltem korábban.

Lehet gyors szállítást is kérni, de igen húzós a szállítási költség, én egyszer sem kértem.

Négy napnál rövidebb csak hazai lehet. Pld. egy a sok közül: https://goldenpalm.hu/magok.html

Hogy a te általad keresettek megtalálhatóak, vagy sem azt én nem kerestem.

 

Előzmény: ArcturusX (8591)
ArcturusX Creative Commons License 2021.05.02 0 0 8591

Sziasztok!

Tudtok esetleg megbízható webáruházakat, ahonnan érdemes magot rendelni? Most a rarepalmseeds-től rendeltem bemelegítéskeppen 3 mahagonifaj (Swietenia) kapokfát (Ceiba pentandra) és sámánfát (Albizia saman) de nem győzött meg a kézbesítés sebessége (csak az egy hét volt mire postára adták). Így nem szívesen rendelnék érzékenyebb magokat. (Ha esetleg kelne ki annyi, szívesen cserélék egyébként).

Köszönöm

Nortem Creative Commons License 2021.02.07 0 0 8590

Üdvözlet!

 

Érdeklődnék, hogy nem lenne valakinek Rhizophora mangle (mangrove) csemetéje? 

 

 

vegyigyümi10 Creative Commons License 2021.01.19 0 0 8589
csoer Creative Commons License 2021.01.07 0 0 8588

Kávé szüret előtt

Közel fél kiló kávé

Közel 25 dkg tisztítva

Fogyasztás előtt

Előzmény: csoer (8587)
csoer Creative Commons License 2021.01.07 0 0 8587

Évek óta már a legfinomabb kapszulás kávékat fogyasztom, de a saját termesztésű és saját pörkölésű bió kávénál finomabbat még nem ittam.

közel fél kiló, pucolva közel 25dkg

Első kóstolás olasz pörkölésű, holnap bécsi pörkölésűt kóstolom.

 

csoer Creative Commons License 2020.12.20 0 0 8586

Jól gondolom. ez munkácsi fajta tea, ami bizonyos fagytűréssel rendelkezik.

Különben sima Kamellia Sinensis nem igazán viseli a kemény fagyokat, akár -7-8 c fokot.

De a meleget sem bírja, úgy mint a citrusok. Sok ment már nekem tönkre.

Előzmény: gáborke (8585)
gáborke Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8585

Érdekességnek tartom én is csak az Oleifera-t, majd szép bokorrá nő, és sok virág lesz rajta.

Nincs kedvem dézsában tartani a normál teát, ezért ültettem ki, nincs vele sok baj, csak néha visszasavanyítom a talajt, de hálásan virágzik minden évben, és azért növöget is, majd ha jól beszövi a talajt, talán nagyobb bokor is lesz. Jobban szereti egyébként a szabad tartást, dézsában már ment tönkre teám, a szabadban edzettebb.

Előzmény: csoer (8584)
csoer Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8584

Köszi az infót, akkor én maradnék a sima Sinensis mellett. Viszont a kiültetés kissé necces.

Miért nem lehet úgy tartani, mint a citrusokat? Télire teleltetőben, együtt a citrusokkal?

Talán egy nagy méretű földbe süllyesztett dézsában megoldható a totál savanyú talaja, nem keveredve a sima kerti földdel a savanyú Rododendron talaj.

Előzmény: gáborke (8583)
gáborke Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8583

Az Oleifera a légfagytűrőbb Camellia faj, -20 fokig bírja, van kiültetve több darab is, már 2 éve, meg vannak még cserepesek, eddig bírta a -10-12 fokot múlt évben.

Nem lehet teaként használni, levele inkább a Japonicához hasonlít, és a magjából sajtolnak nagyon finom olajat (kozmetikumokhoz stb.)

A sima Sinensis már 6-7 éve ki van ültetve, a -20 fokot is kibírta pár levél barnulással, 3 éjszaka volt -18 fok alatt 2017-ben, akkor egy leselejtezett paplant dobtam csak rá, jól túlélte, de ez fajtafüggő is, a hosszúkásabb apróbb levelű fajták jó télállóak.

Viszont a virágjából, mivel ősszel virágzik, nem szokott termés lenni.

A talaj savanyítás ami a macerája, sokszor tápanyaghiányos, így állandóan savanyú mikroelemes tápot kap, de ez sem mindig segít, hogy jól nőjön.

Előzmény: csoer (8581)
csoer Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8582

Ezek szerint a "sima" tea is szabadban van kiültetve.

Nekem egy kis üvegházban van. Nem merném kiültetni.

Előzmény: gáborke (8580)
csoer Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8581

Ebből nekem nincs, ebből is készülhet tea?

Gondolom, nem a szabadban van, kiültetve.

Előzmény: gáborke (8579)
gáborke Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8580

Ja egyébként nálam is virágzik a sima tea, csak a fagy leviszi úgyis.

gáborke Creative Commons License 2020.12.19 0 0 8579

Van egy adag C. Oleifera növényem, az elvileg illatos, most fog egy virág nyílni. Legtöbb helyre kiültethető, a talajra figyelni kell, pH 5-7 a legjobb.

Előzmény: csoer (8578)
csoer Creative Commons License 2020.10.24 0 0 8578

Virágzik a Tea. Sajna nem illatos, de szép.

 

csoer Creative Commons License 2020.06.11 0 2 8577

taormina001 Creative Commons License 2020.05.29 0 0 8576

Nem volt egyszerü mutatvány; a florárium nem virágcserép; 100x40 cm az alapja és úgy 6 cm lehetett a kö vastagsága.

Előzmény: taormina001 (8575)
taormina001 Creative Commons License 2020.05.29 0 0 8575

Hallo Ali bá, ezt már leküzdöttem; két napig rostáltam, mint hamupipöke. Majd ha rászánom magam, fényképekkel is dokumentálom. Most már csak az a kérdés, hogy a berendezett-beültetett földfelszínre tegyek-e agyaggolyókat, vagy jobb neki csupaszon.

Eddig az agyaggolyók össze voltak keverve az alsó kavicsréteggel, de rájöttem, hogy azok fölúsznak a víz tetejére, e tulajdonság segítségével sikerül végül szétválasztani öket.

Előzmény: Ali-bá (8574)
Ali-bá Creative Commons License 2020.05.29 0 0 8574

Én a virágcserepekbe szoktam alul kavics réteget tenni. Kis rostával elég egyszerű szétválasztani a földet a kövektől majdnem száraz állapotban. Aztán, ha tiszta követ akarsz, leöblíted, lemosod. (Én 0,5 cm-es lyukméretűt használok.)

Előzmény: taormina001 (8572)
taormina001 Creative Commons License 2020.05.23 0 0 8573

Elöfordulhat még esetleg, hogy ezt elolvassa valaki?

Előzmény: taormina001 (8572)
taormina001 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 8572

Itt talán fordul meg néha valaki, ha nem is kifejezetten exotákról van szó; a floráriumosban úgyis hiába próbálom:

Sajnos újra kell berendeznem, mert a talaja elöregedett. A florárium talaja nálam úgy van berendezve, hogy alul egy vastag réteg apró kö van, azon van a föld. ha viszont kiveszem, reménytelenül össze fog keveredni a föld a kövel, és nem tudom, hogy hogyan válasszam szét öket.
Arra gondoltam, hogy fölülre is valami ilyen tisztább közeget raknék, agyaggolyókat, vagy van egy zacskó Seramisom is, amivel régen ilyen vízkultúrában neveletek növényt. De ennek több hátránya van: egyrészt szintén reménytelenül össze fog keveredni a talajjal, másrészt így sose fogom látni, hogy alatta mi van: nedves-e vagy száraz a közeg. harmadrészt viszont ezek a kövek önmagukban is talán nedvesen tartanák. Mit gondoltok?

csoer Creative Commons License 2020.05.14 0 0 8571

Igen, de mivel oltóanyagot sokkal nehezebb beszerezni, mint a citrusok esetében, így marad a próba, a magonc termővé válására várakozás.

Nem elképzelhetetlen, csak hosszú idő.

Nyakra-főre olvasgattam régebben, hogy oltott (most nem mangóról beszélek konkrétan, hanem általában trópusi gyümölcstermőkről) növény esetében 3-4 év, míg magról 7-8 év is lehet egyes növények termőre fordulása. Hogy mennyire tartja meg az anyanövény habitusát, az kérdéses.

Tehát, ha valakinek van türelme, megpróbálhatja termővé nevelni.

A mangó esetében már meg sem néztem, hogy oltott és magról nevelt növény esetében hány év múlva várható termés. Nekem ennyi időm már nincs.

Előzmény: evodia2010 (8570)
evodia2010 Creative Commons License 2020.05.13 0 0 8570

A mangó magnak is lehet jellegzetessége, pl. a Thaiföldi nam doc mai magja keskeny és ívelt, szemben mondjuk a kent-tel, amit itt is árulnak. Aztán lehet a palmeré is hasonló.... Itt rendszerint keitt, kent, tommy atkins és palmer kapható. Mindegyik nagynövésű és nem "magnemes". De ami a lényeg a polioembrionikus (ha jól írtam) mangóból több hajtás tör elő, nem egy. Ezt látni. Ezek közül - elvileg - az egyik megegyezik az anyanövény genetikájával. Tehát, ha több hajtása van, akkor oltás nélkül is lehet "nemes". Mindenesetre, ettől függetlenül szerintem a jellemző szaporítás ezeknél a fajtáknál is az oltvány. : (

Előzmény: csoer (8569)
csoer Creative Commons License 2020.05.13 0 0 8569

Rendben, érthető és így igazad van.

Saját mangóm (amelyik gyümölcsből vetettem) repülős, tehát nem szupermarketek terméke.

Hogy milyen fajta, az természetesen ismeretlen.

Előzmény: evodia2010 (8568)
evodia2010 Creative Commons License 2020.05.13 0 0 8568

megszakadt:

 

Mangóban vannak poliembrionikus fajták (pl nam doc mai), ebből (elvileg) lehet fajtaazonost nevelni.

Ezeket viszont nem igazán kapni kicsiny országunkban.

Remélem kellő információval szolgáltam : )

Előzmény: evodia2010 (8567)
evodia2010 Creative Commons License 2020.05.13 0 0 8567

Szerintem fölöslegesen bonyolódunk bele.

A mangós kérdésre írtam, hogy a "Magról vetés egyszerű".

Tehát ha összeolvasod, azt jelenti, a mangó magról vetése egyszerű.

Magoncot abban az értelemben használtam, hogy nem "nemes", tehát nem fajtaazonos.

Mangóban vanna poliembroi

 

Előzmény: csoer (8566)
csoer Creative Commons License 2020.05.12 0 0 8566

Én értelek, de csak erre a mondatodra reagáltam:

 

"Magról vetés egyszerű, de az itt elérhető fajtákból csak magoncok lesznek."

 

De ha már itt tartunk, egy kérdésem lenne:

Légy szíves megmondani, hogy milyen magról vetett növényből nem lesz magonc?

Én szerintem minden magról vetett növény magonc lesz, a csírázás után.

 

magonc (főnév)

1. Magból kinőtt facsemete, ellentétben a más módon szaporított fákkal.

 

Mivel idehaza vásárolt gyümölcs magjáról van szó (oltani, vagy dugványozni való növényi részt nem adnak a gyümölcshöz).

 

A magról vetés nem mindenkinek egyszerű, valakinek nehézséget okoz.

Előzmény: evodia2010 (8565)
evodia2010 Creative Commons License 2020.05.11 0 0 8565

Én kifejezetten a mangóval kapcsolatos kérdésre reagáltam, nem általában írtam a magvetésről.

Előzmény: csoer (8564)
csoer Creative Commons License 2020.05.05 0 0 8564

Hát nem teljesen igaz, hogy a magvetés egyszerű.

Csak egy példát említsek: Ylang-ylang (cananga odorata) csíráztatása igen csak nyűgös, nagyon nem egyszerű. Előkészület nélkül, szinte lehetetlen.

És még sok más példát is tudnék sorolni.

Én eredetileg csak Emese0316 8558 sz.-ú hozzászólására írtam. Igazán nem kedvencem és nem is volt kedvencem a mangó.

És persze, hogy csak magonc, mivel magról kelt és nem oltott.

Oltott növényt számtalan helyről lehet beszerezni, de külföldről (főként német -nem ebay-s - forrásból megbízható és méreg drága).

Nem biztos, hogy megtartom a mangó magoncomat, csak egy próba volt.

Ennél különlegesebb növényeim vannak (pld. zapota, közel 5-6 éves) magonc, de 6 év után a magonc is lassan el kezdhet teremni.

És a zapota (Manilkara zapota) számomra százszorta finomabb, mint a mangó.

 

Előzmény: evodia2010 (8563)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!