Ez gyakorlatilag egy asszociációs topik. Kinek melyik összecsapás(ok) jut(nak) eszébe a két nemzet nevét olvasva? Tamás keresztnevű látogatóknak csak nagykorú felügyelete mellett ajánlott!
Igen, Tomi, az angol válogatottnak csak a barátságos meccsek maradtak az olaszok ellen, leszámítve egyet. Persze neked - mint a világ legnagyobb divatdrukkerének -fogalmad sincs, melyik mérkőzésről van szó.
nekem is mindig a 90-es bronzmeccs jut elsőként eszembe, másodiknak talán heysel, harmadiknak meg a MU parádés mérlege(na jó ez túlzás:)az olasz csapatok ellen:)
Nincs igazán ilyen, talán az egyedüli 90-es vb bronzmeccsén kívül, de akkor még nem alakult ki bennem a mostani gondolatvilágom a fociról, így annyira nem volt az akkor nagy élmény számomra :) A klubcsapatok párharcai meg annyira azért nem érdekelnek, különösen, hogy a Milant és a Juvét nem kimondottan szívlelem.
Fene se tudja, hány éves volt, mindenesetre a következő szezont a WBA-nál töltötte kölcsönben, utána, ha jól emlékszem, a Wycombe-hoz (de ez nagyon nem biztos) került. Ha jól tudom, más nagyobb csapatban már nem játszott.
Á, már rég semmi bajom vele. Egyébként is a britek közül az Aston Villa a kedvencem. Bár igaz, ennek a Kingnek rusnya egy képe volt. Mi lett vele? Miért nem játszott később? Egyáltalán hány éves volt akkor? Az arcáról nem lehetett megállapítani...