Keresés

Részletes keresés

zeuszka Creative Commons License 2005.01.07 0 0 70
figyelj már, te ugye carlos78 vagy?
Előzmény: tommaso_ (69)
tommaso_ Creative Commons License 2005.01.07 0 0 69
az angolok 66os mák hazai vbje óta sehol sincsenek. olaszokéval össze se hasonlítható az eredménylistájuk
Alan Shearer Creative Commons License 2005.01.07 0 0 68
Te nyitottad a topicot.
Előzmény: Professzor úr_ (67)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.07 0 0 67
Talán a mániád vagyok, hogy mindig nálam kötsz ki?
Előzmény: Alan Shearer (66)
Alan Shearer Creative Commons License 2005.01.07 0 0 66
Neked mániád az angolok? Mindig náluk kötsz ki?
Előzmény: Professzor úr_ (-)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.07 0 0 65
Ez így félreérthető.

Egy tétmeccset leszámítva, az angolok csak barátságos meccsen tudták legyőzni az olaszokat. Megjegyzem, az a győzelem sem ért semmit nekik.
Előzmény: Professzor úr_ (64)
Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.07 0 0 64
Igen, Tomi, az angol válogatottnak csak a barátságos meccsek maradtak az olaszok ellen, leszámítve egyet. Persze neked - mint a világ legnagyobb divatdrukkerének -fogalmad sincs, melyik mérkőzésről van szó.

A tovább tétmérkőzéseken:

Olaszország-Anglia 2-0
Olaszország-Anglia 1-0
Olaszország-Anglia 2-1
Anglia-Olaszország 0-1
Olaszország-Anglia 0-0


Előzmény: Elland Road LS11 (58)
mondial Creative Commons License 2005.01.07 0 0 63
nekem is mindig a 90-es bronzmeccs jut elsőként eszembe, másodiknak talán heysel, harmadiknak meg a MU parádés mérlege(na jó ez túlzás:)az olasz csapatok ellen:)
Ciani Creative Commons License 2005.01.07 0 0 62
Nincs igazán ilyen, talán az egyedüli 90-es vb bronzmeccsén kívül, de akkor még nem alakult ki bennem a mostani gondolatvilágom a fociról, így annyira nem volt az akkor nagy élmény számomra :) A klubcsapatok párharcai meg annyira azért nem érdekelnek, különösen, hogy a Milant és a Juvét nem kimondottan szívlelem.
Előzmény: Professzor úr_ (12)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 61

Na, a Swindon volt a csapat, ahova igazolt, nem a Wycombe.

Előzmény: Feyd-Rautha (60)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 60
Fene se tudja, hány éves volt, mindenesetre a következő szezont a WBA-nál töltötte kölcsönben, utána, ha jól emlékszem, a Wycombe-hoz (de ez nagyon nem biztos) került. Ha jól tudom, más nagyobb csapatban már nem játszott.
Előzmény: szponzor (45)
Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 59

Arsenal 3-2 Sampdoria

Sampdoria 3-2 Arsenal

 

Arsenal won 4-3 on penalties

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 58

1997 France Mini WC (Friendlies)

 

ENGLAND 2-0 Itlay

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 57

Roma 0-0 Liverpool

Liverpool 2-0 Roma

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 56

Roma 0-2 Liverpool

Liverpool 0-1 Roma 

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 55
scums. dirty italians 
Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 54

Arsenal 3-1 Juventus

Juventus 1-0 Arsenal

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 53

Arsenal 3-1 Lazio

Lazio 1-1 Arsenal

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 52

Manchester United 2-1 Juventus

Juventus 0-3 Manchester United

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 51

Lazio 0-1 LEEDS UNITED

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 50

Roma 0-0 LEEDS UNITED

LEEDS UNITED 1-0 Roma

 

LEEDS UNITED 1-0 AC Milan

AC Milan 1-1 LEEDS UNITED

szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 49
Szegény Laziónak nem nagyon megy a britek ellen... Ki ne felejtsd a Leeds elleni buktát!
Előzmény: Elland Road LS11 (47)
Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 48

1994 European Cup Winners' Cup

 

Arsenal 1-0 Parma

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

scums. dirty italians

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 47

Chelsea 2-1 Lazio

Lazio 0-4 Chelsea

 

 

Elland Road LS11 Creative Commons License 2005.01.06 0 0 46

Boro 2-0 Lazio

 

csakhogy a nagy múltba való merengés után, a jelenről sem feledkezzünk meg.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

scums. dirty italians

szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 45
Á, már rég semmi bajom vele. Egyébként is a britek közül az Aston Villa a kedvencem. Bár igaz, ennek a Kingnek rusnya egy képe volt. Mi lett vele? Miért nem játszott később? Egyáltalán hány éves volt akkor? Az arcáról nem lehetett megállapítani...
Előzmény: Feyd-Rautha (44)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2005.01.06 0 0 44

Nem csodálom.:))

 

Amúgy az volt az egyetlen évada a felnőtt csapatban.

 

Ja, és Philip volt a keresztneve. Csak hogy teljes gőzzel utálhasd:)))

Előzmény: szponzor (41)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 43
Azért bevallom: Capello vagy Mourinho munkájának eredményét szívesebben nézem, mint Rommeléét vagy Montyéét.
Előzmény: zeuszka (42)
zeuszka Creative Commons License 2005.01.06 0 0 42
ja, hát ők még TÉNYLEG nagy edzők voltak...
hol van egy Capello vagy egy Mourinho egy Rommelhez képest?
Előzmény: szponzor (40)
szponzor Creative Commons License 2005.01.06 0 0 41
Köszi, akkor a nevére jól emlékeztem, csak a posztjára nem. Hogy utáltam akkor...
Előzmény: Feyd-Rautha (39)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!