Keresés

Részletes keresés

Ladyb Creative Commons License 2005.05.25 0 0 121

 

 

Nos, nem kizárt. :) De az is lehet, hogy ott külön ilyen stílusra kifejlesztett klónokkal oldják meg a munkaerő problémákat. :)))))

 

Ladybird

Előzmény: nikonaprofi (120)
nikonaprofi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 120
Lehet, hogy ugyanannál foglaltuk mi is az asztalt????
Előzmény: Ladyb (117)
Ladyb Creative Commons License 2005.05.25 0 0 119

 

 

Szia Metal Dog,

 

az egérlyuk pzzája olasz vagy magyar pizza? Azaz vékony vagy vastagtésztás?

 

Ladybird

Előzmény: Metal Dog (111)
Ladyb Creative Commons License 2005.05.25 0 0 118

 

 

Szia Fricy,

 

hol van a halászcsárda battán? Már többen dícsérték. És a fenvyesről is hallottam már, az hol van?

 

Ladybird

Előzmény: Fricy (116)
Ladyb Creative Commons License 2005.05.25 0 0 117

 

 

Szia nikon,

 

egyáltalán nem voltam elájulva a festal-tól, amikor ott jártunk, iga, kb. másfél éve. A kaja semmi extra, abszolút nem indokolja a viszonylag magas árakat, a kiszolgálás, na erről tudnék mesélni.

Ülünk az asztalnál, várjuk a barátainkat, elhatározzuk, hogy míg várunk, eszünk vmi előételt. Legott szólunk az arra portyázó pincérnek, aki a következőt közölte: ez nem az én asztalom! Majd odament a másik pincérhez, akivel 10 percig trécseltek vmiről... Csak azért nem álltunk fel és hagytuk el a helyiséget, mert a barátainkat vártuk. Szóval a környezet jó, főleg nyáron a mesterséges tó mellett, de a pincérek nem ragadtattak el minket és a kaja is átlagos volt. Nem is szoktunk oda járni enni.

De persze lehet, csak pechünk volt a pincérekkel.

 

Ladybird

Előzmény: nikonaprofi (112)
Fricy Creative Commons License 2005.05.25 0 0 116

Osváthot elég sokan dícsérték itt.

Mi vagy Százhalombattára, a halászcsárdába (ahol nem csak halételek vannak) vagy a Fenyvesbe "szoktunk" menni. Nagy kerthelység és jó levegő, csend van mindkét helyen!

Előzmény: nikonaprofi (115)
nikonaprofi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 115
Na, ilyen esemény már volt nálunk bőven. Most pont a vendéglő lenne a pláne. De nem ez a "biztossokanleszneknem tudommilyenasztaluklesz" stílus.
Főleg, hogy vezérünk szerint immár a jatt kötelező :-((
Előzmény: Fricy (114)
Fricy Creative Commons License 2005.05.25 0 0 114

Én még nem is voltam. :(

Mi anno családi körben töltöttük el a ballagás utáni estét. Terülj-terülj asztalkám volt. Igaz, anyu főzött is vagy két napig! :)

Előzmény: nikonaprofi (113)
nikonaprofi Creative Commons License 2005.05.25 0 0 113
Nagy a csend Festal ügyben.
Mindenki kerüli?
Esetleg van helyette altarnatív étterem-javaslatotok egy ballagás utáni 8 fős vacsora helyszínére?
Előzmény: nikonaprofi (112)
nikonaprofi Creative Commons License 2005.05.23 0 0 112
Járt valaki mostanában a Festal-ban?

Ballagás utánra, péntek estére foglaltam ott asztalt. A telefonba kértem, hogy kellemes helyet biztosítsanak 8 fő részére......ááááá, úgyis biztos sokan lesznek, volt a válasz.
Ilyen előzmények után még el merjünk menni?? A kiszolgálás vajon nem hasonló bunkó szinvonalú? ( Régen nem volt az, de már két éve nem jártam ott)
Metal Dog Creative Commons License 2005.05.10 0 0 111
Hétvégén pont az Egérlyukban jártunk. Olvastam itt a negatív véleményeket, ezért óvatosak voltak a várakozásaim. Meg kell mondanom, pozitívan csalódtam. Nekem tetszett a környezet, udvarias, gyors, pontos volt a felszolgálás, az ételek kifejezetten izlettek (szerintem a pizza nagyon jó), az árak meg normálisak. A parkolásról inkább ne beszéljünk.
Előzmény: krisztababa (110)
krisztababa Creative Commons License 2005.05.09 0 0 110

 

Fagyi: Soósnál a legfinomabb

 

Péksütemény: Soós gyermekkorom óta, amikor még csak alaptermékek voltak (tej, zsömi, kifli, briós, hmmmm) - könnyü nekem, ott laktunk.. :)))

 

Süti: Osváth

 

Étterem: Osváth, Osváth, Osváth (isteni az összes vadétel, a szószok, a saláták és fiúk: isteni a tatár is)

 

Csajokkal-bulizós (azaz a barátnöimmel törzshelyünk): Ír kocsma (tényleg finom a csirkeszárny, a tintahalkarika - pedig addig azt hittem, nem is szeretem), szuperek a koktélok (mind az alkoholos, mind a mentes) és a sör, baráti a kiszolgálás

 

Pizza: kövezzetek meg, de nekünk legjobban a La Notte-é ízlik (házhoz jön), aki a vastag tésztás pizzát szereti, annak jön be.

 

Családias étterem: Krapaj (óriási adagok) és Fenyves (szintén, fiúk: nagyon jó a csülök!)

 

Csalódás: Egérlyuk

 

Krb.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.12 0 0 109

Nekem a Pataki "sok", túl díszített, és túlpozicionált. De ez is magánvélemény....

A sütijük nem volt épp a legjobb, mikor egy párszor itthonra vettünk édes és sós tea sütit...De a "sima" sütik és a fagyijuk ízlett.

De fagyit csak a "bevizsgált" helyeken eszek, egyébként inkább jégkrémet. Pl. a Nádoriban a IX.kerületben, vagy Budafokon a Városházával szemben, abban az új üzletközpontban.

És, ha szereted a halat, tényleg ajánlom az Admirálisban ezt a vietnámi valamit, nagyon jó volt!

;o)))

Előzmény: Ladyb (108)
Ladyb Creative Commons License 2005.04.12 0 0 108

 

 

Sóos pékségben világbajnok a fagyi! Mondjuk kajában ízlések és pofonok, de pl. én a Daubner fagyit kidobtam a kukába, nem ízlett, nem is beszélve arról, hogy amikor ott voltam (igaz, van már ennek jó éve is), tiszta lepra volt a hely, semmi szép környezet, rengeteg ember, zaj, szörnyű. Nekem fontos, hogy ahol szolgáltatást veszek, ott szép környezet fogadjon.

De mondjuk Érden a Pataki exkluzív környezete verhetetlen, mit Érden, Pesten se láttam még ilyen cukit. :)

 

Ladybird

 

Ladyb Creative Commons License 2005.04.12 0 0 107

 

 

Az admirális nekem is bejön, de asszem erről már beszélgettünk. :)

Egyébként szvsz kicsit fel kéne már újíitaniuk a helyet, a berendezés már az elmúlt évtizedet (90-es évek) idézi és a meszelésre is ráférne egy kis frissítés. Főleg, hogy ilyen drágák, szó se róla, teljesen jogosan, mert a pénzedért meg is kapod azt, amit elvársz.

 

Egy generális megújhodás (külsőben) nem ártana a helynek, egy kis marketing, PR, persze úgy, hogy mellette a pozícionálás és a minőség is megmaradjon.

 

De ez csak magánvélemény.

 

Egyébként jut eszembe, jövő héten úgyis 4 éves évfordulónkat ünnepeljük a barátommal, szerintem ellátogatunk az admirálisba... :)

 

Ladybird

Előzmény: Törölt nick (106)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.12 0 0 106

Akkor jó..

Nem mintha nagyon gyakran ennénk náluk, mert ugye, nem a legolcsóbbak, De évi egy-két-hár alkalom (szülinap, házassági évforduló, ha csak a szűk család, azaz hárman eszünk, azért belefér), és imádom (pláne a halas-tengeri herkentyűs kajákat, amiről híresek)

Ezért nagyon sajnálnám, ha mint pár éve, bezárnának, mert nagyon profi kis helynek tartom (az árak egyenes arányban vannak a minőséggel).

De, ha csak valami kivételes "világnap" volt, akkor jó!

Előzmény: Macimedve (105)
Macimedve Creative Commons License 2005.04.12 0 0 105
Nem mehet az annyira rosszul, valszeg egy különös napot fogtál ki. Kollégáim kb. 2 hete akartak ott vacsizni vendégekkel, és már előző délután nem volt asztal….
Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.12 0 0 104

Csütörtökön voltunk az Admirálisban. Olyan fél nyolctól, míg el nem jöttünk, mi voltunk az egyetlen asztal. Nem nagyonérheti meg így nekik, csak be ne zárják megint.

Az összes környékbeli helyen úgy tünt, vannak, csak itt nem.

Kár.

Nagyon finomat ettem, valamilyen különleges vietnámi édesvizi halat, ha valaki betérne hozzájuk, nagyon ajánlom! (én az epres-mogyorós változathoz nem voltam elég bátor, csak a roston sült, rákos-kagylós, spenótos rizottóshoz volt bennem vállalkozókedv)

Fricy Creative Commons License 2005.04.12 0 0 103

Soós Pékség:

Felső utcában van, jól gondoltad. 7végén vettünk ott fincsi krémest, meg képviselőfánkot. Nyami-nyami. Jó volt.

Előzmény: hardenpont (102)
hardenpont Creative Commons License 2005.04.12 0 0 102
Cija Kölyök !!
Nem régen vagyunk Érdiek , ezért még kevés jó kajázó és sütiző , fagyitó helyet ismerünk. Az általad említetteket sem , sajna . Ha tudnál címeket is írni a fagyizókhoz , megköszönném .
A Soós pékség a piachoz vezető ut mellett van ? Akkor ott már voltam , mondjuk akkor még nem volt fagyi .
Esetleg pakváros környékén is lehet jó fagyit enni ?? Mi csak a Katica cukrászdát ismerjük , ott a süti nagyon jó , és elfogadható árú ,de a fagyi szerintem porból készül .
Üdvözlettel HARD K.
Előzmény: kolyok53 (100)
MrMoJo Creative Commons License 2005.04.11 0 0 101
Hali!
Alább írtam a Barackos étteremről. Néhány napja voltam ott, de nem valami barátságos hely. Sívár falak, egy terembe beállított asztalok, minden otthonosságot nélkülöző hangulat. Tök üres volt, a személyzet által teledohányzott levegő mellbevágott. A kaja türhető és elég is volt, de semmi különös. Lehet, hogy nyáron jobb lesz, ha beindul a kinti grill, de most nem vágyom vissza a kriptahangulatba és másnak sem javaslom.
kolyok53 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 100

Sia T9!

 

Mi is voltunk a hétvégén fagyizni Soósnál. Tényleg jó (Érden a legjobb!!). Gyümölcsfagyik kiválóak, tejesek azért ....  Szamosnál, Augusztnál és Daubnernél jobbak (csak ezek messze vannak)..

 

Köszi az ötletet, rendszeres látogatók leszünk!

 

Kölyök

Előzmény: T9 (97)
MrMoJo Creative Commons License 2005.03.27 0 0 99

Hello!

Igaz már nem Érden, de majdnem, a Gyár utca sarkán újranyílt a volt Sékli Vendéglő. Most "Barackos, az elfelejtett ízek étterme" a neve. Tud róla valaki valamit? Tapasztalat?

biii Creative Commons License 2005.03.24 0 0 98
nem tudtuk! király! mi csak fagyizni járunk oda.. úgyhogy már ma meglátogatom őket!!
Előzmény: T9 (97)
T9 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 97
Aki még nem tudná: a Soós péknél beindult a fagyi szezon!
kolyok53 Creative Commons License 2005.03.16 0 0 96

Sziasztok, tegnap voltunk az Aranyfolyóban nagyon jó volt a kaja, udvarias a felszolgálás - szóval az egész kellemes és jó.

Egy gondom azért volt : A nyugta egy kissé áttekinthetetlen és megtévesztő. Az utolsó sorában nem a végösszeg, hanem a "Nyugtaszám" található, így bár felvettem az olvasó szemüvegemet "sikerüt" a nyugtaszámot kifizetnem (szerncsére csak 129-el tért el a végösszegtől...) Ennek ellenére mindenkinek ajánlom az éttermet, csak a végén figyelmesen el kell  olvasni a blokkot (mivel a sorszám folyamatosan emelkedik..)

 

K.

Előzmény: Macimedve (83)
herceg Creative Commons License 2005.03.10 0 0 95

Szerintem ez alapján fizetik.

 

Főnök: "Referens, ma hány hozzászólásod volt az idexen?"

Referens: "Nézzük csak... 16-os, 17-es, 18-as... annyi mint: három."

Főnök: "Hm. Rendben. Vezesd fel a nyilvántartásba."

 

:-)

 

 

Előzmény: Árpi (94)
Árpi Creative Commons License 2005.03.08 0 0 94
Ha azért akarsz sok hozzászólást, hogy topikot nyithass, arra van az indexen külön hely. És egy topikba is lehet ám többször írni. Ez itt és így ... kissé idiótán adta ki magát, no.
Előzmény: referens (93)
referens Creative Commons License 2005.03.08 0 0 93
16

. és nem vagyok bolond, oka van, hogy sorszámozott hozzászólásom van.

Majd megtudjátok, vagy kiataláljátok.

Referens

biii Creative Commons License 2005.02.28 0 0 92

Végre van az Admirális étteremnek honlapja!

érdemes megnézni: képek is vannak fent,   étlap árakkal!!

 

http://www.admiralis.hu/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!