Keresés

Részletes keresés

-Csoki- Creative Commons License 2006.02.18 0 0 89
mivel nem kapcsolatos a téma a spinningel,így válaszolok magánban:D
Előzmény: B.Barby (88)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.18 0 0 88

Csoki!

 

El szoktatok menni hétvégenként valahova bringázni? Pl. János-hegy vagy valami hasonló? Ha igen csak bringatagokkal vagy bárki is mehet, mert én lehet szívesen csatlakoznék. Persze majd csak jó időben meg a bringámat is át kell nézetnem mert az az igazság, hogy sajna elhanyagoltam.

B.Barby Creative Commons License 2006.02.17 0 0 87
Jól van na! :-)))
Előzmény: -Csoki- (86)
-Csoki- Creative Commons License 2006.02.17 0 0 86
görgőt írtam:)
Előzmény: B.Barby (83)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.17 0 0 85

Vagy www.oxygenwellness.hu; www.budafitness.hu

Itt is tart spinning órát birngabanda tag.

procaliber Creative Commons License 2006.02.16 0 0 84
Előzmény: szomorce (81)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.16 0 0 83

Miért pont a legdrágább helyre mentél. Vannak olyan helyek is ahol 1000 ft egy alkalom és a bérlet ára sem vészes.

Az is egy megoldás amit a Csoki írt,hogy akkor gyűjts bringára. :-)

Előzmény: szomorce (81)
-Csoki- Creative Commons License 2006.02.14 0 0 82
ha ennyire fáj a bérlet ára,inkább gyűjts egy görgőre.behozza az árát...nekem bejött.
Előzmény: szomorce (81)
szomorce Creative Commons License 2006.02.14 0 0 81

Á, milyen kedves invitálás! :)))

 

Szia!

Én nem vagyok spinninges, csak lélekben... Néha azt tervezem, hogy majd tekerek, néha azt, hogy majd úszok, aztán van hogy nem tervezek semmit... :)

 

Voltam a World Classban. Pucerás egy kéró, nem mondom. Állítólag nem 15 ezer HUF, hanem 20 ezer a belépő. Na most hogy 10 alkalomra, vagy 1 hónapra, asztat nöm jegyöztem mög... De mikor rákérdeztem, hogy lehet-e venni csak spinningre szóló bérletet, akkor azt beszélgették a recepciósok, szal a portások, hogy:

-Kéne szólni a Bringabandásoknak, nem?

-Á dehogy! Hiszen ők is kilenc ötöt fizetnek!

 

Na, ennyi volt a csevej. Nem akartam közbevágni, hogy nekem az a mínusz ötezer is milyen jól jönne, vagy mínusz tíz, attól függ, a 15-höz, vagy a 20-hoz számoljuk...

 

Oda lyukadtam ki mostanára, hogy igen motoszkál bennem a gondolat, föltehetném-e itt a kérdést, hogy: nincs-e véletlenül egy eladó Camping biciklitek???

Előzmény: B.Barby (72)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.13 0 0 80

Hát november óta járok spinningre és szerintem már elég jól bírom.

 A térdem fáj még,  de tekerésnél nem inkább csak járásnál, ezért sem tudok elmenni aerobikra csak spinningre.

 A héten még elmegyek órákra, jövő héten kell visszamennem dokihoz és majd utána meglátjuk,hogy fogok órákra járni. Az is lehet, hogy kihagyok pár hetet.

-Csoki- Creative Commons License 2006.02.13 0 0 79
attól függ eddig mennyit edzettél.elsőre valsz sok lesz....,de magadnak kell tudnod.Mintha nemrég még fájt volna atérded nem?
Előzmény: B.Barby (78)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.13 0 0 78
Szerintetek 2óra spinning sok lenne? Inkább csak 1órát edzek?
B.Barby Creative Commons License 2006.02.13 0 0 77

Szia!

 

Köszi az órával kapcsolatos infókat. Már megnéztem, hogy milyen órát érdemes venni és mindenképpen olyat fogok ami a pulzusomat, kalóriát és a lényeg, hogy kódolt jeladó legyen rajta, amit te is írtál,hogy más pulzusmérkől érkező jelek ne zavarják.

Az egy lábbal való tekerést tényleg nem hallottam, de kíváncsi leszek.

Előzmény: Eliean (76)
Eliean Creative Commons License 2006.02.13 0 0 76
Szia!

Akármilyen alapóra megteszi ha csak a pulzusod az érdekes számodra, de egy dolog mindenképp legyen benne ha spinningre használod, az pedig hogy kódolt legyen a jeladó vagy az összes a teremben tartozkodó jeladóval rendelkező jelét venni fogja az órád...

Féllábbal tekerés nálunk is szokott lenni szerintem nem rossz dolog mert rákényszerít hogy hegynek felfelé húzd is a pedált ne csak nyomd. Ezt nem úgy kell Lképzelni hogy a másik lábad ilyenkor kiveszed a clips-ből, csak egyszerűen nem taposol vele.
Előzmény: B.Barby (71)
-Csoki- Creative Commons License 2006.02.13 0 0 75
persze neked kell tudnod mire van szükséged,hála az égnek elég széles a kínálati paletta....:)
Előzmény: B.Barby (74)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.13 0 0 74
Igen tudom. Már utánanéztem. 
Előzmény: -Csoki- (73)
-Csoki- Creative Commons License 2006.02.12 0 0 73
persze attól függ milyet akarsz.Pl a Polar legolcsóbb órája 9955 Ft.Kifutó modell,és arra elég hogy mérje a pulzusod.Persze ha egyéb funkciók is kellenek,hát kérem akkor a zsebébe kell nyúlni:)
Előzmény: B.Barby (71)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.12 0 0 72
Spinningesek merre vagytok????????????
B.Barby Creative Commons License 2006.02.12 0 0 71

Szia!

 

Én szeretnék venni majd pulzusmérő órát, de elég borsos áruk van.

Előzmény: Spiki1971 (59)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.12 0 0 70

Szia!

 

Olyan hallottam már, hogy egy kézzel tekerünk utána felváltva, de hogy egy lábbal????..... Érdekel lehetett. Gondolom többet már nem is mész!

Előzmény: Frank Drummer (67)
B.Barby Creative Commons License 2006.02.12 0 0 69

Szia!

 

Én is járok spinningre és a Camponába, de szerintem is későn vannak az órák.

Nekem is olyan 5óra között lenne a jó időpont, de nem igazán találok én sem olyan helyet, ahol akkor adnának órát. Hetente 2-szer járok órára, de szeretnék kicsit többet, de késő este nem megyek.

Ha esetleg sikerült találnod valamit légyszí írj akkor. Köszi! :-)

Előzmény: bubbbba (68)
bubbbba Creative Commons License 2006.02.03 0 0 68

Sajnos csak a délután közepén érnék rá, 4-5 körül... De úgy látszik egyedül vagyok ezzel a problémával, mert ha tömegigény lenne erre, akkor nyilván tartanának spinninget ebben az időben is:(

 

 

Előzmény: Spiki1971 (66)
Frank Drummer Creative Commons License 2006.02.02 0 0 67

Hali Spiki,

 

Lenyegtelen hol voltam. Nem is csinaltam, de ez az oktatot szerintem nem is erdekelte. Nem erdekes, hanem inkabb baleset veselyes. Ullve egy foldi halandonak mire jo? Ne legyen unalmas az ora?

 

Udv,

FD

Előzmény: Spiki1971 (62)
Spiki1971 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 66

bubbbba!

 

És a reggeli, délelőtti időpontokkal hogy állsz?

 

Üdv,

 

Spiki

Előzmény: bubbbba (65)
bubbbba Creative Commons License 2006.02.01 0 0 65

Igen, köszönöm, ezen már túl vagyok, és nem találtam egyetlen dél-budai helyet se az említetteken kívül... Olyant pedig pláne nem, ahol a délután közepén is lett volna óra:(

 

Előzmény: Spiki1971 (64)
Spiki1971 Creative Commons License 2006.02.01 0 0 64

bubbbba!

 

Ajánlom figyelmedbe a www.spinning.hu oldalt, ahol megtalálod a hivatalos, illetve nem hivatalos Spinning Centereket.

 

Üdv,

 

Spiki

Előzmény: bubbbba (63)
bubbbba Creative Commons License 2006.01.30 0 0 63

Sziasztok! Tudtok-e Dél-Buda környékén jó spinningtermet, ahol esetleg délután is van óra?

A Camponán kívül nem találok sehol, ott pedig mindig késő este van csak:(

Még valamennyire közel lenne a Lurdy, de ott is csak 18.00-tól van sajnos.

 

Nekem max. 17.00 órai kezdés volna ideális, de még jobban örülnék 16.00-nak, valahol a XI. vagy XXII. kerületben. Létezik a MOM-on kívül más? (Az eléggé kiesik a közlekedési útvonalamból.)

 

Köszönettel: bubbbba

Spiki1971 Creative Commons License 2006.01.27 0 0 62

Szervusz FD!

 

Hol voltál? És kinél kellett ezt csinálni?

Ülve vannak ilyen gyakorlatok, de állva... még soha nem hallottam. Érdekesen mozoghatott mindenki. :-)

 

Üdv,

 

Spiki

Előzmény: Frank Drummer (61)
Frank Drummer Creative Commons License 2006.01.22 0 0 61

Hi,

 

Voltam spinning oran es ugy kellett tekerni, hogy csak az egyik labam hasznaljam es ki is kellett allni. Mondjuk a masik lab maradhatott a pedalon. Ez spinning sajatossag???? Mondjuk lattam mashol is, de azt ulve es kifejezetten a megfelelo mozgaskoordinacio / labfrekvencia javitasara kellett csinalni es nem allokepessegi gyakorlat kozben es nem kiallva.....

 

Kerekparon egy labat hasznalva, kiallva nem menne a tekeres sztem.

 

Udv,

FD

Spiki1971 Creative Commons License 2006.01.15 0 0 60

szomorce!

 

Ajánlom figyelmedbe a Fitness Trade szakembereit (1/297-1510). Lehet, hogy tudnak segíteni Neked. Vagy esetleg keress rá az interneten a szobabiciklidre, hátha találsz leírást.

 

Üdv,

 

Spiki

Előzmény: szomorce (58)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!