Keresés

Részletes keresés

SivaSambo Creative Commons License 2010.12.04 0 0 941

Aki ilyet néz az meg is érdemli!

Ennél rosszabb is van, de a jó az sokkal több.

Minek a TV?

Az agy rágógumija.

Egyéb iránt, ki mint él, annyit ér.

Ebben a műsorban, és ezen a csatornán már sok hülyeség elhangzott.

Gratulálok!

 

Előzmény: Törölt nick (924)
SivaSambo Creative Commons License 2010.12.04 0 0 940

Namaste!

Sziasztok!

 

Egy fontos dolgot már így az elején le kéne szögezni.

A mai világnan annyira össze lett keverve minden, ahogy csak lehet.

Aki meditációval, és yogáva foglalkozik, az fontos hogy vegan legyen.

Magyarul: Ne egyen HÚST!!! Se tejet, és más tejtermékeket sem.

 

Hajlékonyabb, energikusabb, és méregmentesebb lesz.

Egy Buddhista szútra azt mondja:

" Aki meditációra adja a fejét, és húst eszik, az olyan, mint aki bedugja a fülét, becsukja a szemét, és így kiabál segítségért."

A húsevés alacsony rezgésszinten tartja a négy testet.  Ezek a következők: Fizikai, Éteri, Érzelmi, Asztrál.

És minnél nemesebb ételeket fogyasztunk, annál magasabb rezgésszintet érünk el.

Meditációt csak úgy tudunk végezi, ha mentesek vagyunk az értelmetlen bántástól ,és pusztítástól.

Valamint csakra harmonizálás nélkül nem vagyunk képesek megvalósítani a mély és hatásos meditációt.

 

A tudatos táplálkozás a tudatot is erősíti. Egyben kizárja a falánkságot, a nassolást, és a "hulladék típusú álételek" fogyasztását.

Ezek a chipszek, édes kekszek, csokoládék, cukrozott színezett italok, hamburgerek, hotdogok, sültkrumplik, és a kávé.

A kávé és koffein tartalmú löttyök erősen savasítanak, és sűritik a vért.

Egy kis pohár kávét 20 nagy pohár víz tud csak ímmel ámal semlegesíteni.

A legszzebb dolog pedig a cigarettázó ezoterikus.

Aki annyira nem tudja, hogy mit tesz.

 

Egy a lényeg, amit nem viszünk be a szervezetünkbe, azt nem kell kiadni.

Gondoljátok végig.

 

om Shanti.

 

_okoska_ Creative Commons License 2010.06.16 0 0 939
Én csak simám c-vitaminnal szoktam magamat méregteleníteni :) Hús nélkül egy napig nem bírnám ki, az nekem kínzás...
evelynna Creative Commons License 2010.05.23 0 0 938
Sziasztok!
Én évente kétszer szoktam méregteleníteni, nem biztos, hogy ez a legtutibb módszer, de én szeretem csinálni, és ki is bírom, nem kínzó. :)
Első nap: 3 dl Hunyadi keserűsós víz. Ez kipucolja a beleket. Fontos, hogy ez hétvége legyen, mert munkahelyen kellemetlen lenne a mosdóba szaladni.
2-3. nap: léböjt kúra, víz, gyógyteák
4-5. nap: folytatva a léböjt kúrát, kiegészítve nyers zöldséggel, gyümölccsel
5-30. nap: zöldség, gyümölcs, akár már főtt is, de húsmentes időszak. Ha szorulás lépne fel, akkor Mira vizet szoktam inni, reggel 2 dl-t. ez szintén sós víz, de nem olyan erős, mint a fenti, de segíti az emésztést. (ezt amúgy is iszom epe problémák miatt)
Nekem ez a kúra segít, tisztítom a szervezetem, gyomrom, beleket. A kis epeproblémám miatt is fontos.
Remélem tudtam hasznos tippeket írni.
ghepard Creative Commons License 2010.05.04 0 0 937
Írtam egy kicsi összefoglalót. Igyekeztem rövidre fogni a szót, de így is 35 oldalasra sikerült. Két változat teljesen egyforma, de az egyik fehér alapon fekete betűs a másik meg kék alapon sárgászöld betűs. Ezt a színt látja legérzékenyebben a szem, lehet könnyebben olvasható a monitoron. Ha valaki ki szeretné nyomtatni, a másik verzió is ott van.

A testet, mint egészet kell venni. Az iromány az ember rezgéseiről szól, azt is lehetne mondani, hogy gyakorlatilag a méregtelenítésről. Lehet valaki valamikor hasznát veheti soraimnak.

ftp://geofftp:rEadfTp@web.sav.sk/bl-graphs/animation/rezgesek-fekete-feher.pdf

ftp://geofftp:rEadfTp@web.sav.sk/bl-graphs/animation/rezgesek-zold-kek.pdf
MB. Creative Commons License 2010.04.02 0 0 936

Köszönjük az ajánlatod, ... nem túl meggyőző!!!

 

9 teljesen egyforma hozzászólás, ezzel itt nem lehet hitelesnek lenni!!

 

 

Köszönjük, nem kérünk belőled (sem)!

 

Ha népszerűsíteni szeretnéd magad és a terméked akkor nem jó helyen jársz, ... és most nem csak erre a topikra gondolok!

 

 

 

Előzmény: GOA75 (935)
drkbk Creative Commons License 2010.03.23 0 0 934
Van egy ún. levéltrágya nevű permet, amit a leveles zöldségekre használnak, és korai zöldségek terméshozamát növelik vele(Attól lesz olyan marha nagy paprika, meg nagy ízetlen paradicsom). Szóval tulajdonképpen nem a földből, hanem a leveléről szívja fel a műtrágyát növény
Előzmény: Törölt nick (933)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.22 0 0 933
Miért? A spenótot szokták permetezni???? V a műtrágyára gondolsz?
Előzmény: drkbk (932)
drkbk Creative Commons License 2010.03.22 0 0 932
Annyira vágytam már a zöldet és a petrezselymet kicsit untam és csináltam zöld turmixot. A spenót viszont nem bio volt, sőt nem is teljesen friss. Lehet, hogy több vegyszert vettem magamhoz, mint vitamint. Szerintetek hanyagoljam még?
ghepard Creative Commons License 2010.01.11 0 0 929
"minek együnk olyasmit, ami itt nem terem?"

Ezt is csak az ember csinálja. Mert ő a nagyokos és megtudja csinálni. 6000 km-ről idehozassa magának (addigra jól meg is öregszik lehet) és aztán meg is eszi. Itt ott (egyszer kétszer évente) még lemegy a torkomon, de semmi több. Annál sose lesz jobb, mint kimész, leveszed és rögtön megeszed.......
Előzmény: cyanne (918)
ghepard Creative Commons License 2010.01.08 0 0 928
Valahogy így lehet, ezt tapasztalom én is. Nem méregtelenítek, mégsem vagyok "mérges"...... A rezgés a kulcs dolog........
Előzmény: fidelissima (925)
ghepard Creative Commons License 2010.01.08 0 0 927
Van. Én (is) azt hiszem, hogy a rezgés erre nagyon jó. Az ember a leggyorsabb rezgést a hanggal tudja kiadni (férfiak 90-3000 rezgés 1 mp alatt). Gondolhatod azt is, hogy 20 ujjad van. Ha csak megmozdítod a kisujjad - a rezgés átmegy az egész testeden. Ha többet akarsz tudni hogyan, próbáld átböngészni az Emberi hang - gyógyít? című topikot a Rejtélyesben, amit nemrég nyitottam. Ott van róla egypár dolog......
Előzmény: bakosmate (923)
bakosmate Creative Commons License 2010.01.06 0 0 926
Király :)
Előzmény: Törölt nick (924)
fidelissima Creative Commons License 2010.01.05 0 0 925

Ma reggel a Mokkában hangzott el, hogy a méregtelenités egy badarság, mert azt a szervezet elvégzi, bél, vese, máj.  Plusz a bőrön keresztül is távozik az un. méreganyag.  Ez a lugositás is bolondság. Nem kell nekünk ebbe külön beavatkozni.

Aki túl savas, az már nem is él!  - Csak idéztem az elhangzottakat, ha nem is szó szerint.

Törölt nick Creative Commons License 2010.01.04 0 0 924
Persze.
Előzmény: bakosmate (923)
bakosmate Creative Commons License 2010.01.04 0 0 923
Méregtelenítésre van azon kívül módszer, hogy sok folyadék, sok zöldség/gyümölcs, izzadás (szauna, sport)?
kasika Creative Commons License 2010.01.03 0 0 922

Sziasztok Fórumozók!

 

 

Mit szóltok egy holnapi nappal kezdődő méregtelenítéshez?

Együtt lenne az igazi.

 

cyanne Creative Commons License 2009.12.04 0 0 921
elég:)
Előzmény: Törölt nick (920)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.04 0 0 920
Elég, ha anynit mondok, h fém és vegyhatás? Kioldódás, reakciók, stb. Padlizsán pl aszongyák a fémtől feketedik. Ezt még ugyan nem vettem észre, de fémben pl nem szívesen főztem sosem, a fémkanalak ízét sem szeretem. Vannak szép kis üvegfazekaim :-)
Most olvastam, h léteznek vmi kerámiakések.
Előzmény: cyanne (917)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.04 0 0 919
Tuti magyarázatot nemtok, amit hallottam, azt max ímélben :-)
De a (fok)hagymát sem ajánlott, ha belefőzted. Ami kellett kifőtt, a többit kidobni. Mondjuk azt a plöttyedt tyrusmót sose nem si tudtam volna jóízúen megenni :-))))
Előzmény: cyanne (918)
cyanne Creative Commons License 2009.12.04 0 0 918

mér ne együk meg a rostot?

(ha már itt tartunk: minek együnk olyasmit, ami itt nem terem?)

Előzmény: Törölt nick (916)
cyanne Creative Commons License 2009.12.04 0 0 917

a fémeket??? és akkor mivel vágjam, kérném szépen, fakarddal?:)

(amúgy mi a baj a fémekkel? sok dolognál nem ajánlott, de miért?)

 

igen, az energiaizék miatt mondták. kapásból hülyeségnek tartottam, de azóta mindig eszembe jut, ha vágok:)

Előzmény: Törölt nick (916)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.04 0 0 916
Olyat is hallottam, h még almából v szőlőből is pl két különbözőt együtt ne. Uakkor van olyan kúra, ahol kifacsart citrusfélék ivandók együtt, szal azt ezek szt lehet. De citrusféléknél ugye van az, h a rostot ne együk meg, kivéve a grépfrutét.

A vagdosással kapcs főleg a fémeket hallottam, h kerülni kéne. Vmi a hosszábanról is rémlik, gondolom az energetikája miatt.
Előzmény: cyanne (915)
cyanne Creative Commons License 2009.12.04 0 0 915

semelyik két (több) gyümölcsöt nem illik együtt?

 

(jut eszembe, vhol olvastam, h lehetőleg ne vagdossuk fel a gyümölcsöt, de ha mégis, akkor legalább hosszában:)

Előzmény: Törölt nick (913)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.04 0 0 914
Igazából nem a 3 óra merev betartása a lényeg, hanem h mindig üres gyomorra enni, és v egyfélét v olyan kombinációt, ami emészthető együtt is.
Előzmény: drkbk (909)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.04 0 0 913
Akkor ebből már érted, miért mondják, h a gyümölcsöt csak magában, sőt még azokat sem keverni, egyszerre csak egyfélét. Szal gyümölcssali pl nem jáccik.
Előzmény: drkbk (912)
drkbk Creative Commons License 2009.12.04 0 0 912
fehérje, szénhidrát elválasztása ok.. Ezt valóban írja a testkontroll is. Ahogy azt is, h gyümölcsöt éhgyomorra, mert különben valóban erjedni kezd a béltraktusban.
Előzmény: Törölt nick (911)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.03 0 0 911
Pedig viszonylag sokat beszélnek róla, h másképp emésztődnek, és ezért nem jó keverni, mert akkor egyrészt nem emésztődnek meg rendesen, másrészt a gyümölcsnek ideje van benned megerjedni, és alkohol képződik, ami uúgy terheli a májad, mintha üvegből ittad volna.
Az elválasztódiéta, a testkontroll, és hasonlók kapcsán is olvashatsz erről első lépésként.
Előzmény: drkbk (909)
hanzymester Creative Commons License 2009.12.03 0 0 910
Sziasztok !

Tudatosan még soha nem méregtelenítettem, de kb 1 hónapja használom a Quantum medált, amellyel még a csapvizet is élővé lehet tenni a leírások alapján. Pár napja nekiálltam. Ma már képes vagyok meginni akár napi 2-3 liter vizet is a munkahelymen minden gond nélkül. Az "élő" víz szinte itatja magát :) Szaladgálok is a mellékhelyiségbe rendesen :) Volt lehetőségem 1 hétre kölcsön kapni egy medált és döbbenetes hatásai vannak...

Van lehetőség az 1 hetes ingyenes próbára. Jelentkezzetek bátran :)

Üdvözlettel:

Bencsik János (Hanzy)
drkbk Creative Commons License 2009.12.03 0 0 909
Valami gagyi műsorban azt hallottam, hogy a zöldségek és gyümölcsök evése között 3 órának el kell telnie. Én még erről nem hallottam. Valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!