Keresés

Részletes keresés

providence Creative Commons License 2005.07.08 0 0 221
Megmenekültek a magyar sikersportágak

Egyik magyar sikersportág sem került le a 2012-es olimpia programjáról. A baseball és a softball viszont nem menekült meg. A szervezet szingapúri kongresszusán a tagok külön-külön szavaztak a 28 érintett sportágról, a programban maradáshoz egyszerű többség kellett. A versenyszámokat tekintve kisebb korrekciók még lehetnek, erről azonban már a szervezet végrehajtó bizottsága dönt - írja a Nemzeti Sport. Kérdéses továbbá, hogy a kegyvesztett két sportág helyére melyek léphetnek. Az olimpiai programba kerülésre a fallabda, a karate, a golf, a görkorcsolya, valamint a hetes rögbi esélyes. Az új sportágakról szombaton a kongresszus fog dönteni. Mindenesetre az bizonyos, hogy a sportágak helyzete ezzel csak a 2012-es olimpiáig tisztázódott, hiszen ezentúl minden olimpia előtt a mostanihoz hasonló szavazás fog dönteni arról, hogy mely 28 sportág alkotja majd a nyári ötkarikás játékok programját. Így a jövőben a baseball és a softball is reménykedhet.  A szakértők a leginkább veszélyeztetett sportágak közé sorolták a két kiesett sportág mellett az öttusát, a kajak-kenut, valamint a vízilabdát is. Utóbbit mellesleg a NOB-kongreszus csak úgy tudta volna kiejteni, ha az úszást is mellőzik a programból, hiszen az olimpiai progra! mban a vízi szakágak (úszás, műugrás, műúszás és vízilabda) aquatics néven egy sportágat alkotnak.

 

 

ÚSZÁS ÉS VIZILABDA IS VESZÉLYBEN VOLT???????????????? MEG A KAJAK KENUVAL HOGY MI A BAJUK, IDE JUTUNK?????????????????????????? Egyszerűen fel nem foghatom.......:o/

tamas75 Creative Commons License 2005.07.06 0 0 220

Londonba majd megint olcsón ki tudunk repülni a Wizzair-rel. Na feltéve, ha ők addig még a piacon lesznek... :)

 

Én örülök az angolok sikerének, bár Párizs is ugyanolyan jó olimpiát rendezett volna. Sajnos (szerencsére) Londonban már voltam, így az egzotikum (ami Pekingben meglesz) itt nem lesz domináns... :(

 

frankenland Creative Commons License 2005.07.06 0 0 219
Jol van, Birgit Fischer a kivetel, aki erösiti a szabalyt.
De szerintem tudod, mire gondolok...
Előzmény: smartdrive (215)
frankenland Creative Commons License 2005.07.06 0 0 218
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
nekik drukkoltam.
Akkor most a vivasnak meg a kajaknak drukkolok!
Előzmény: providence (216)
providence Creative Commons License 2005.07.06 0 0 217
Előzmény: providence (216)
providence Creative Commons License 2005.07.06 0 0 216
LONDON 2012 :o)))))))))))))))))
smartdrive Creative Commons License 2005.07.06 0 0 215
"megint 40-es nemet anyukak lesznek olimpiai bajnokok, mint a curlingnel"

Meg kajak-kenuban. :-)
Előzmény: frankenland (213)
smartdrive Creative Commons License 2005.07.06 0 0 214
Ez valami hihetetlen, mennyire túlbonyolítják a szavazást. Gittegylet.
frankenland Creative Commons License 2005.07.06 0 0 213
Ma kiderül, hova megyünk 2012-ben.
es az is, latunk-e meg vivast, kajakot, öttusat. Elkepesztö, hogy pont a mi sportagainkat veszik le:( Azert ez a golf-ötlet hihetetlen, megint 40-es nemet anyukak lesznek olimpiai bajnokok, mint a curlingnel. Persze, kell ehhez is sok edzes, meg minden (penz, penz, penz) de valahogy nem erzem, hogy a programba valo lenne. Fallabda, görkorcsolya, rögbi...haaaat, fura :/
Zsofi79 Creative Commons License 2005.07.05 0 0 212

 

Helló Mindenki!

 

Mivel holnap indulok a messzi Kanadába, gondoltam elbúcsúzom töletek. Persze elképzelhetö, hogy ott is lesz alkalmam netezni, de lehet, hogy csak egy-két e-mail olvasására meg írására lesz idöm. Majd meglátjuk. A zsofiademe@hotmail.com címem fog odakint müködni, ez tuti.

 

Mindenesetre szép nyarat mindenkinek, érezzétek  jól magatokat bárhol is vagytok, az évfordulót ünnepeljétek meg rendesen nélkülem is. :-)

 

Puszi:

 

Zsófi

meszterr Creative Commons License 2005.06.25 0 0 211
Én jelentkeztem Bírkózó VB-re de nem kaptam infót. Te azt mikor kaptad meg?
Előzmény: mafikám (209)
frankenland Creative Commons License 2005.06.25 0 0 210
A menös az otthonülös ellentete :D
En egy picit nyugatabbra vagyok, mint Bp, ugyhogy csak 8 ora a busz, az annyira nem gaz. Fapadost se Milanoba, se Torinoba nem talaltam sajnos:(
Meg nem vagtam neki a guide-nak, de majd igyekszem.
Előzmény: mafikám (209)
mafikám Creative Commons License 2005.06.25 0 0 209

En menös vagyok, ugyhogy ilyen szempontbol lehet ram szamitani :D

Ezt a mondatot nem ertem teljesen (a menös okoz fennakadast:)!=)

 

talaltam 67 €-ert oda-vissza buszjegyet, ennel jobb ajanlat nincs. Milyen fapados repülhet Torinoba?
Gondolom az Eurolinest talaltad, januarban en is azzal mentem, de nem volt kellemes 18-19 orat buszozni, ugyhogy most en Milanoig megyek Skyeurope-pal vagy Wizzairrel, onnan meg vonatozom Torinoig (visszafele, 27.-en skyeurope-pal jövök, mar meg is vettem a jegyet:), arban kb. ugyanott vagyok, de igy par oraval kevesebb az ut!=) Ugy tudom közvetlen fapados nincs Budapeströl Torinoba, de ha jol tudom Milanobol orankent mennek vonatok Torinoba.

 

Az akkreditacio tenyleg komoly, neztek mindenhol rendesen, ezzel nem lehetett szorakozni.

En azt a komolyat idezöjelesen ertettem, azert, mert irtatok, hogy lehetett ragasztgatni az akkreditacios kartyara (igaz, sportolokrol volt szo:).

 

Fogalmam sincs erröl a kepröl, lehet, nekem ez meg sincs.

Akkor Tamas, segitesz az eligazodasban, hogy ki-kicsoda a kepen?=)

 

most nem akkreditáció lesz

Athenban milyen volt az akkreditacios központban dolgozni? Mettöl meddig voltal ott?

 

egyáltalán nem sajnáltam rá a pénzt és utólag nem dühöngtem azon, hogy nem mehettem be mindenhová ingyen.

Igaz, az Olimpian dolgozni hatalmas elmeny lehet, de ha mar en fizetem a szallasomat, utiköltseget, ott dolgozom x orat x napon keresztül, akkor azert jogosan varom el, hogy legalabb a meccseket / versenyeket megnezhessem.

Ti most ha ne adj` Isten nem engednenek be a kartyaval valtanatok jegyet valamelyik esemenyre?

 

Az is tök jó, hogy meg lehet ismerkedni emberekkel a világ minden tájáról

Valakivel tartod / tartjatok meg a kapcsolatot Athenbol?

 

Én pl. most athéni kapcsolat révén megyek ki Kanadába. :-)

Az nagyon jo, remelem jol fogod magad erezni, irigyellek is "egy kicsit"!=))

 

A műkori EB egy kicsit más kategória, mert ott egy esemény zajlik, zajlott egy időpontban.

Igen, ez is igaz, viszont nagyjabol ugyanaz a bagazs szervezi, ugyanott.

 

A saját sportágadon belül szinte biztos, hogy majd tudsz mozogni mindenfelé, de más sportágakra nem biztos, hogy beeengednek majd.

Az jo, mar csak azt kellene elerni, hogy mindenki oda kerüljön, ahova a legjobban szeretne!=) Meg egy kerdes (bocsi az ertetlenkedesert:): rajta volt az akkreditacios kartyan, hogy ki melyik sportaghoz van / volt beosztva?

 

Tamas, nagyon köszi a leveleket, egyelöre sajnos nem tudok rajuk valaszolni, mert itt baromi draga a net, es egyebkent is eleg ritkan kerülök csak net-közelbe!=(

 

Megjött a Guida del volontario :) egy 61 oldalas infokönyvecske az önkenteseknek. Asszem majd csak öszre lesz meg angolul :)) ugyhogy nekiülök, kinyomtatom es elolvasom, legalabbis atnezem :D

Ez nem semmi, sikerült mar atolvasni?=) Ha igen, akkor a fontosabb infokat be tudnad ide irni? Köszi!

 

A múlt héten engem is hívtak telefonon !!! Hurrá !!

Szuper, akkor ez a megsürgetes eleg hatasos volt!!=))) volt valami "meglepetes" az interjunal?=)

 

Segítsetek, nem tudunk jelentkezni az úszó EBre, 3 különböző gépen megpróbáltam és nem megy :o(((( nem lehet már vagy még????? vagy vmi gáz van????

A baratnom postan küldte el a jelentkezesi lapjat, de neki meg nem jeleztek vissza!

 

Jelentkeztem a Birkozo VB-re, onnan kaptam mar Kmety Ildikotol levelet (csak annyit, hogy hamarosan jelentkeznek a tovabbi reszletekkel:). Esetleg jön meg valaki innen a Birkozo VB-re?=)

 

Torinobol viszont meg mindig semmi erdemleges hirt nem kaptam, csak egy olasz körlevelet kaptam meg 2 hete linkekkel (olympicstore.it, stb)!=(

 

Előzmény: frankenland (202)
providence Creative Commons License 2005.06.23 0 0 208

Mindenkinek Gratula a Torinóhoz;o))))

 

Segítsetek, nem tudunk jelentkezni az úszó EBre, 3 különböző gépen megpróbáltam és nem megy :o(((( nem lehet már vagy még????? vagy vmi gáz van????

 

közeledik az 1 éves évforduló ;oDDDDDDDDDDDDDD Pass the flame :oDDDDD unite the world :oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD imádom Athént :o)))

tamas75 Creative Commons License 2005.06.20 0 0 207

A múlt héten engem is hívtak telefonon !!! Hurrá !!

 

Tamás

frankenland Creative Commons License 2005.06.15 0 0 206
A mail szerint kerdeseinkkel forduljunk ide: formazione_noi2006@torino2006.it
frankenland Creative Commons License 2005.06.15 0 0 205
Megjött a Guida del volontario :) egy 61 oldalas infokönyvecske az önkenteseknek. Asszem majd csak öszre lesz meg angolul :)) ugyhogy nekiülök, kinyomtatom es elolvasom, legalabbis atnezem :D
tamas75 Creative Commons License 2005.06.14 0 0 204

>Van egy Csiki Krisztina nevű hölgy, aki elvileg majd a magyar csapatért felelős önkéntes >lesz, neki írtam e-mailt, de sajnos nem reagált nekem.

>Jó, hogy ilyen is van / lesz!=) Mikor írtál Neki levelet?

Már 2 hónapja írtam neki. A levél nem pattant vissza, nem is válaszolt sajnos... :(

Ha valaki esetléeg beszél Csiki Krisztinával, kérjen már tőle elérhetőséget, e-mailt, telefonszámot, stb.

 

>Amikor nem dolgoztunk Athénban , bárhová mehettünk, természetesen saját pénzen... >:)

>Hát, ez azért elég durva!!!

>Mondjuk a Műkori EB-nél is azt mondták, hogy hivatalosan nem mehetünk be a >versenyekre (ezt sajnos már nem volt alkalmam letesztelni, mert pont előtte haza >kellett jönnöm), de aztán a magyar lányokról azt hallottam, hogy simán be lehetett >menni nézni a versenyeket (mondjuk Ők eleve cloak-room assistens-ek voltak:).

A műkori EB egy kicsit más kategória, mert ott egy esemény zajlik, zajlott egy időpontban. Az athéni olimpián viszont gyakorlatilag 28 sportág világbajnoksága zajlottak egyszerre, ott azért az egyes sportágak önkéntesei nagyon jól el voltak különítve egymástól. A triatlonon belül mi is szinte mindenhová bejuthattunk...

A saját sportágadon belül szinte biztos, hogy majd tudsz mozogni mindenfelé, de más sportágakra nem biztos, hogy beeengednek majd. Legalábbis szerintem.

 

>volt egy össznépi megbeszélés, ahol elmondták mindenkinek, hogy hova van beosztva.

>Akkor ott volt egy helyen az a több ezer önkéntes?!?=)

Nem, ez a megbeszélés csak a triatlon verseny közel 100 önkéntesére vonatkozott.

 

Vásárhelyi Tamás

Előzmény: mafikám (192)
Zsofi79 Creative Commons License 2005.06.11 0 0 203

Sziasztok!

 

Úgy látom gyakrabban kell erre járnom. Jó sok iromány összegyült, mióta utoljára bejelentkeztem.

Nagy örömmel látom, hogy ilyen sokan megyünk Torinoba. Engem a héten hívtak fel és én is nagyon örültem neki. Ugyanazokat kérdezték, mint az elöttem szólóktól. A torinoi olimpiai faluban leszek és a sportolókat fogom fogadni. Athénban is valami hasonlót csináltam, bár most nem akkreditáció lesz, úgyhogy nem ugyanaz. Meg persze olyan szempontból is más lesz a dolog, hogy itt nem lesz annyi ismerös sportoló mint a nyárin. De biztos jó buli lesz.

Szállás ügyben még én se tudok semmit, de nézelödöm. Ha hozzájutok valami használható infohoz, mindenképp szólok Nektek.

 

Sajna a kártyahamisítást az önkéntes akkred kártyával tényleg nem lehetetett megoldani. Én sokat tartózkodtam a magyar csapat házában, föleg az irodán és segítettem is a fénymásolásban, ragasztgatásban, stb. De az önkéntes kártyán túl

sok olyan info volt, amiböl kiderül elsö ránézésre, hogy nem vagy sportoló.

 

Az az igazság, hogy elég sok pénzem elment belépökre, amiket már elöre itthon megrendeltem a neten, de akkora élmény volt minden esemény, hogy egyáltalán nem sajnáltam rá a pénzt és utólag nem dühöngtem azon, hogy nem mehettem be mindenhová ingyen.

 

Az is tök jó, hogy meg lehet ismerkedni emberekkel a világ minden tájáról. Én pl. most athéni kapcsolat révén megyek ki Kanadába. :-)

 

No, most egyelöre ennyi. Biztos lenne még egy rakás dolog, amire reagálhatnék, de annyit olvastam, hogy nem emlékszem már mindenre.

 

Pusszantás mindenkinek!

 

Zsófi

frankenland Creative Commons License 2005.06.11 0 0 202
En menös vagyok, ugyhogy ilyen szempontbol lehet ram szamitani :D

Mar megneztem, hogy jutok majd el Torinoba, talaltam 67 €-ert oda-vissza buszjegyet, ennel jobb ajanlat nincs. Milyen fapados repülhet Torinoba?
Innentöl mar csak egy terkep kell.

Az akkreditacio tenyleg komoly, neztek mindenhol rendesen, ezzel nem lehetett szorakozni. A sajat munkahelyünkre is csak biztonasagi kapukon keresztül, taskaatvilagitasok utan jutottunk be, nemhogy a stadionokba. Minden rajta van a kartyan, amit csak akarsz, nem csak egy csik. Ki van ez azert talalva nagyon.

Fogalmam sincs erröl a kepröl, lehet, nekem ez meg sincs. Hehe, biztos nem a magas vagyok :D
Előzmény: mafikám (201)
mafikám Creative Commons License 2005.06.11 0 0 201
Sztem, ha minimum 10 napot kell dolgoznunk, akkor nem nagyon lesz idönk mashova menni...

De egy nap csak 8 órát kell dolgozni, nem?!? Akkor marad még 16 óra egy napból, és ha csak 10 napot mész dolgozni, akkor is marad még 6+ szabadnapod!:)))

 

Azert a zaron en megint beprobalkozom majd, hatha:))

Én nem csak a zárón!:) Eskü, engem meg fog ütni a guta, ha nem jutok be... Te csak a záróceremóniára hajtasz?!?:)))

 

tekeregtünk a hazban

Szerintem Torinoban sem lesz egyszerű eljutni egyik helyről a másikra!:) Legalábbis nekem párszor okozott már 1-2 elég kellemetlen percet az ottani eligazodás...

 

plussz önkentes akkreddel amugy sem tudtuk volna felhasznalni :(

Nem volt egy olyan önkéntes se, aki "all access"-t kapott volna (vagy legalábbis nem tudtatok róla:)? Már csak annyit nem értek, hogy ahogy láttam a képen Nektek is csak egy csík volt a kártya alján, tehát nem voltak számok, és gondolom szektorosok is voltak önkéntesek, tehát nekik ott kellett lenni a nézőtéren, és ha vonalkód-leolvasó sem volt, akkor hogy tudták kiszűrni, hogy Te nem "oda való voltál"?!?

 

Ci vediamo=See you :)

Oké, köszi!:)

 

Nem tudom Tamas milyen kepet küldött

Azt a képet küldte el, amin 8 magyar athéni önkéntes látható a vízparton, szerintem az nem a champses-vizilabdás, és nem is olyan, ami a topikban lett volna eddig!:))) Tamást már sikerült beazonosítani (nagyon nehéz volt:), gondolom mellette a szőke hajú lány a barátnője, és talán Te a magasabb vagy az alacsonyabb sötét barna hajú lány vagy (jó barna fejből kiindulva:)?:)

Előzmény: frankenland (196)
frankenland Creative Commons License 2005.06.10 0 0 200
200!!!! :)))
Jo, jatszuk :D
Előzmény: providence (199)
providence Creative Commons License 2005.06.10 0 0 199
:oDDD

játszuk azt hogy nem hallottam :oDDDDDDDDDDD

és nagyon meglepődöm :oDDDDDDDDD ígérem :oDDDD
Előzmény: frankenland (198)
frankenland Creative Commons License 2005.06.10 0 0 198
WOW! Az meg az en stadionos kepemnel is nagyobb!!! Kar, hogy nem csinaltattam meg a szülinapodra, csak feltem, hogy nagyon szemcses lesz a videokivagas. Most meg mar lelöttem a poent :)
Előzmény: providence (197)
providence Creative Commons License 2005.06.10 0 0 197
Tyűűűűűűűű, de hisz ez én vagyok :oDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Thorpe ;o)))))) most kérdeztem meg 30*90 es képet lehet csináltatni;o))) bekereteztetem és kirakom :oDDDDDDDDDD fú az majdnem 1 méter ;o))))
Előzmény: frankenland (196)
frankenland Creative Commons License 2005.06.10 0 0 196
Sztem, ha minimum 10 napot kell dolgoznunk, akkor nem nagyon lesz idönk mashova menni...Azert a zaron en megint beprobalkozom majd, hatha:)) Igen, csak oda jutottunk be, meg oda, ahova jegyünk volt. Ja, meg baratnöm az aquatic center belterületere jegy nelkül, plussz a vizilabda eredmenyhirdetesere.

Azert az akkreditacio komoly volt: "follow the green line":) tekeregtünk a hazban :D Ezt a ragasztgatast ugy tudom Darnyi Tamas talalta ki meg 88-ban es azota sikerrel alkalmazza a magyar küldöttseg :D Persze nekünk nem volt honnan 8-ast venni, plussz önkentes akkreddel amugy sem tudtuk volna felhasznalni :(

Nem faradtunk el, de modjuk nem volt könnyü orakig allni a napon es a "fönökünkkel" sem volt egyszerü zöld agra vergödni

Mi majdnem harom hetet voltunk a baratnömmel, alt. 15-25 nap volt sztem.

Ci vediamo=See you :)

Nem tudom Tamas milyen kepet küldött, de ha azt a champses-vizilabdasat, ami itt a topikban is fenn van, akkor en szürke pulcsiban vagyok es meg jo barna a fejem :)))
Előzmény: mafikám (194)
mafikám Creative Commons License 2005.06.10 0 0 195

Tamás, ha nem ugyanazt a levelet küldted a hotmailre, mint az indexre

Bocsi, lüke / figyelmetlen vagyok, persze, hogy nem ugyanazt küldted el az indexre!

 

Előzmény: mafikám (194)
mafikám Creative Commons License 2005.06.10 0 0 194
Szia Rita!

 

kicsit csalodtam, hogy nem igy volt, de a zaroünnepseg mindenert karpotolt a vegen:)

Hát, én akkor nem is kicsit lennék csalódott, de remélem erre nem fog sor kerülni!:)) Akkor összesen "csak" a záróünnepségre jutottatok be (ingyen, az akkreditációs kártyával:)?

 

fenymasoltak es atragasztgattak az akkred. kartyan a jeleket a vegtelen vizszintes nyolcasara, ami az all zones volt.

Ilyen "komoly" volt kint az akkreditációs rendszer???

 

Athenban is 10 önkentes/bejarat volt, szoval a belogas sem lesz (volt) könnyü.

Ja, hogy külön voltak önkéntes bejáratok, akkor az más... Remélem Torinoban nem így lesz!!! Mondjuk amikor engedik be az embereket a nézőtérre, és mindenki egyszerre akar bemenni, akkor nem könnyű mindenkit ellenőrizni...

 

gondolom akkred. kartyaval ingyenesen.

Szerintem is ingyenesen lehet használni. Legalább azt...

 

Egy megbeszeles, palyabejaras, 2 training es ket versenynap. Jol emlekszem?

Akkor nem nagyon fáradtatok el, ugye?:))) Összesen hány napot voltál / voltatok Athénban?

 

Köszi a cimet, ci vediamo:)

Nincs mit! A vége már nekem magas!=)

 

Tamás, ha nem ugyanazt a levelet küldted a hotmailre, mint az indexre, akkor át tudnád küldeni még egyszer azt a levelet, amit az indexes címemre küldtél, mert csak összefüggéstelen karakterek vannak benne! Köszi! A képet szerencsére meg tudom nézni, az nagyon jó!!!:))) Amennyiben nem titok megkérdezhetem, hogy ki kicsoda, ill. ki jön Torinoba?:)

 

Úgy néz ki, hogy Alex címe (ami valószínűleg nem az:) sajnos nem működik!:((

 

Előzmény: frankenland (193)
frankenland Creative Commons License 2005.06.09 0 0 193
Megprobalok valaszolni, amire tudok:

En is abban biztam, hogy sok helyre be tudunk majd jutni ingyen, kicsit csalodtam, hogy nem igy volt, de a zaroünnepseg mindenert karpotolt a vegen:)

A sportolok közül sokan fenymasoltak es atragasztgattak az akkred. kartyan a jeleket a vegtelen vizszintes nyolcasara, ami az all zones volt.

Nem hiszem, hogy vonalkodleolvasos rendszer lesz, de Athenban is 10 önkentes/bejarat volt, szoval a belogas sem lesz (volt) könnyü.

En biztosan a varosban lakom majd, mert nincs autom, meg egyebkent is sokan lesznek, marad a "TKV", gondolom akkred. kartyaval ingyenesen.

Nem egy helyen volt a többezer önkentes. Mi a triatlon önkenteseinek megbeszelesen voltunk es ott is csak nehany terület volt együtt, sztem max. 50-70-en lehettünk.

Tamas, sztem egy körmailben azt az excelt legyszives! Köszi!

Igen, bejött a bekeredzkedes:)

5 napot dolgoztunk összesen, ha jol emlekszem. Egy megbeszeles, palyabejaras, 2 training es ket versenynap. Jol emlekszem?

Köszi a cimet, ci vediamo:)

Rita
Előzmény: mafikám (192)
mafikám Creative Commons License 2005.06.09 0 0 192

Sziasztok!

 

Van egy Csiki Krisztina nevű hölgy, aki elvileg majd a magyar csapatért felelős önkéntes lesz, neki írtam e-mailt, de sajnos nem reagált nekem.

Jó, hogy ilyen is van / lesz!=) Mikor írtál Neki levelet?

 

Amikor nem dolgoztunk Athénban , bárhová mehettünk, természetesen saját pénzen... :)

Hát, ez azért elég durva!!!

Mondjuk a Műkori EB-nél is azt mondták, hogy hivatalosan nem mehetünk be a versenyekre (ezt sajnos már nem volt alkalmam letesztelni, mert pont előtte haza kellett jönnöm), de aztán a magyar lányokról azt hallottam, hogy simán be lehetett menni nézni a versenyeket (mondjuk Ők eleve cloak-room assistens-ek voltak:).

 

bármilyen döntőre csak azért, mert önkéntesek vagytok.

Hát, pedig én erre számítok, leginkább ezért is jelentkeztem önkéntesnek... Elvileg ugyanaz az akkreditációs rendszer lesz az Olimpián, mint ami a Műkori EB-nél, ott pedig a kártya alján nekem volt egy liláskék csík, a hátulján pedig ez állt: "ZONE BLUE Competition Areas". Nekem valami hasonló kártya eléggé tetszene az Olimpiára is, bár a legeslegjobb egy "All Zones" lenne!=))

 

Lógni, bekéretőzni esetleg meg lehet próbálni, de alapból ezzel ne kalkuláljatok !

Végül is a legvégső remény erre van, valószínűleg úgyse lesz idejük az összes akkreditációs kártyát leolvasni a bejáratnál (feltéve, hogy lesz Náluk egyáltalán vonalkódleolvasó:).

 

így a szállás szempontjából kb. egy 100-120 km-es körben is lehet gondolkozni.

Ez igaz, viszont itt az a nagy hátrány, hogy a sátrazós-kempinges megoldás nem annyira játszik...

 

volt egy össznépi megbeszélés, ahol elmondták mindenkinek, hogy hova van beosztva.

Akkor ott volt egy helyen az a több ezer önkéntes?!?=)

 

hanem inkább közelebb a versenyekhez, hogy ne kelljen minden nap sokat autózni.

Ha tudtok, szerintem is érdemesebb a hegyekben szállást keresni (és így a Torinoban történő autókázás is kimarad, ami pedig megspórolja Nektek pár őszhajszál kelleténél hamarabb történő megjelenését:).

 

Mafikám, küldd át nekem légyszi a szállásos táblázatot, amiről beszéltél !!

Egy levél kíséretében már átküldtem!=) Ha még Valakinek szüksége lenne a 2 táblázatra forduljon Tamáshoz, mert én 3 hónapig lehet, hogy nem leszek netközelben!:((

 

Ne haragudj, nem teged lattalak Michael Phelpset ölelgetve a zaroünnepsegen?

Akkor ez a "bekéredzkedünk" úgy látszik bejött Nektek Athénan?!?:)))

 

pedig en beprobalkoztam az Athenban mar jol bevalt 5-nel:)) !

Mármint Athénban "hivatalosan" 5 napot voltál?!?:))

 

Ma felhívtam a torinoiakat, mert szombattól valószínűleg nem nagyon fognak tudni elérni telefonon. Nagyon kellemes meglepetésemre egy magyarul beszélő (olasz-?) lányhoz kapcsoltak!=)

Az tudom, hogy nem Ő volt Csiki Kriszta, de a nevére már sajnos nem emlékszem. Ő továbbkapcsolt Alexhez, aki az önkéntesek kiválasztásával foglalkozik. Mondtam Neki, hogy még pár dolgot szeretnék módosítani az adatlapomon, de nem engedi a gép. Mondta, hogy megnézi, és visszahív, ami nem sokkal később meg is történt. Megadta a mailcímét (celezione_noi2006@torino2006.it, ha jól értettem:), szerintem ha Valakit érdekel valami a kiválasztással kapcsolatban írhat Neki.

Nekem még sajnos nincs meg, hogy hol leszek, először még a műkoris csapat vezetőjével kell beszélnem a módosítások miatt, mert jelenleg hozzá tartozom, és akit megpróbáltam elérni, de másodjára már nem sikerült senkit sem elérni.

 

Ciao-ciao!

 

Gyöngyvér

 

Előzmény: tamas75 (187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!