Keresés

Részletes keresés

maaagit Creative Commons License 2015.05.09 0 0 66

Lakásfelújítás céljából a legjobb vállalkozást megtalálni a legnehezebb. Valóban nem mindegy,hogy

mennyire megbízhatóak a melósok. Nehéz a legjobbakat kiválasztani. Ebben szeretnék ajánlani egy

csapatot: http://lakas-felujitas.hu/ . megbízhatóak és szakmailag is tudják a dolgukat.

Dr Milton Creative Commons License 2014.10.14 0 0 65

Sziasztok!

 

24 kw-os Westen kazanomat fogom lecserelni egy szinten kemenyes kombi kazanra /turbos nem jon most szoba/. Szeretnem tanacsotokat kerni, hogy milyen tipusut es teljesitmenyut vegyek.

 

A mostani eleg gyengenek bizonyult, nem tudom, hogy a konstrukcioja miatt vagy a haz nagy meretei okan, de sokat kellett varni, mire melegviz jott a csapbol, es kuszkodott ha egyszerre ment sok csap vagy a futes.

 

Erdemes-e erosebbet venni 24kw-nal vagy az ujabb kazanok mar jobbak ezen a teren?

 

Valamint erdekelne a kulonbozo markakkal kapcsolatos tapasztalataitok is. Ariston, Viessmann, Bosch, Vaillant kozul melyik a legjobb vetel? Megeri peldaul a Vaillant valamivel magasab arat kifizetni?

joevagyok68 Creative Commons License 2014.08.01 0 0 63

 

minden fogunk látszik,

 

Ölég furcsan nezhettek ki mindannyian !

 

Meg ugye kishazank melyik szegleteben 'latszanak, a fogaitok ?

Mert lehet Zalabol nem jonnel el ingyen felmerni a melot Miskolcra....

Előzmény: Z.Attila86 (62)
tufi76 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 61

Unfer Zoltán vagyok, 17 éve foglalkozom hidegburkolással, egyéb felújítási munkákkal. Fő célom, hogy az általam kivitelezett munkával minden ügyfél maximálisan elégedett legyen, ezért a minőséget helyezem előtérbe a mennyiséggel szemben, és teljes körű garanciát vállalok burkoló munkáimra. Számomra fontos a szakszerű, igényes munkavégzés és a határidők betartása, illetve a megbízhatóság. Vállalok Budapest és környékén konyha fürdőszoba csempézés, nappali terasz padlóburkolás, előszoba garázs hidegburkolás, lépcső burkolás és a hozzá tartozó kőműves illetve kisebb festési és vízvezeték szerelési munkálatok. Terméskő rakása, laminált parketta burkolás és szegőzés. Ingyenes kiszállás, és árajánlat készítés. Burkolás árak és elérhetőség a honlapomon megtalálható. Profi burkolás kedvező áron.

www.profiburkolas.hu/Profi_burkolas/Profiburkolas.html

Xezs Creative Commons License 2013.09.27 0 0 60

Találtam pl ilyet, hogy PROFÉP. Ezzel valakinek van tapasztalata?

Előzmény: Xezs (59)
Xezs Creative Commons License 2013.09.27 0 0 59

Szia

 

Amikor azt írtam hogy jól összeszokott banda akkor pont arra gondoltam, amit te mondasz. A lényeg az, hogy nem én akarom összevadászni az embereket, hanem legyen egy fővállalkozó aki nekem mindenkit leszervez. Természetesen olyan ember nem kell aki önmaga csinál mindent, mert ahogy mondod, akkor valamelyik része kókler lesz.

Előzmény: KömKel (58)
KömKel Creative Commons License 2013.09.27 0 0 58

Ha találsz is ilyet, valamelyik része kókler lesz.

Ugyanis aki jól és szépen burkol, nem ért a villanyszereléshez, és forditva.

 

Olyat találhatsz, aki több vállalkozóval dolgozik együtt, és igy alkotnak csapatot.

Előzmény: Xezs (56)
Xezs Creative Commons License 2013.09.27 0 0 57

És mondjuk segíthetnének a falbontást engedélyeztetni is.

Előzmény: Xezs (56)
Xezs Creative Commons License 2013.09.27 0 0 56

Sziasztok

 

Tudtok nekem ajánlani egy céget, ahol van egy jól összeszokott bagázs (villany- vízszerelő, burkoló meg minden) és jól is dolgoznak? Konyha és fürdőszoba felújításra lenne szükség falbontással egybekötve. Némi tanácsadás is jól jönne tőlük, mert még mi sem tudunk mindent.

 

Fontos hogy számlaképesek legyenek (és akarjanak is számlát adni, ne kelljen könyörögnöm érte).

KömKel Creative Commons License 2013.07.19 0 0 55

Olyan 2500-3000 Ft körül burkolnak manapság, kis munkánál lehet kicsit több is.

Előzmény: **Rebeka** (54)
**Rebeka** Creative Commons License 2013.07.19 0 0 54

Sziasztok!

 

Budapesten a 11.kerületben egy 35nm-es lakásban szeretnék konyhát,előszobát,és ajtó elött pár lépcsőt leburkolni.Elméletileg az előző régi kövön megfér.Kb. 20nm lehet.Körülbelül mennyibe kerülhet ez a munka?Vállal valaki egy ilyen pár napos munkát?Természetesen normális hozzáértő munkát szeretnék,reális áron.

 

Köszönettel:

Rebeka

Annabelll Creative Commons License 2013.07.17 0 0 53

Kedves Mindenki!

 

Óvakodjanak Erdei Zsolt burkolótól, aki teljes lakásfelújítást is vállal! A kőműves munkákat annyira kontár módon végezték, egyébként több hét késéssel,  hogy ezzel jelentős kárt okoztak. Konkrétan vissza kell bontatnunk.  Persze az úr azóta elérhetetlen, pedig a szerződésben a "munkájára" több év garanciát vállalt.  elérhetőségük: profilakas.hupont.hu

Palási Creative Commons License 2013.04.21 0 0 52

 4db. fürdőszobát újítottam fel. Most az 5 . -re lenne 500 eft om. Érdemes neki látni ?

burkolasweb Creative Commons License 2013.04.21 0 0 51

Lakásfelújítás előtt érdemes információkat ötleteket is gyűjteni. Ezen az oldalon fürdőszoba felújítás ötleteket is találtok!

Lakásfelújítás Creative Commons License 2012.03.02 0 0 50

Üdvözlök mindenkit, Stiasztok!

 

Szeretném magunkat is bemutatni mundenkinek. Látom több lakásfelújítással foglalkozó oldalt is ajánlottatok.

Mi is váállalunk Budapest és Dél-Pest megyében teljes lakásfelújítást,vagy családi ház felújítást. Ennek keretében lakáson belül mindent,családi háznál pedig melléképületek bontását és a ház körül adódó építőipari munkákat.

Amit nem vállalunk:

ház építés,

tető készítés,vagy javítás,

napkollektor szerelést,

 

Lakásfelújításon kívűl külön is vállaljuk:

gipszkartonozás,

szobafestés,

nyílászárók cseréjét,

különböző asztalos munkákat,

burkolást,

 

Remélem én is segítségére lehetek egyikőtöknek.

 

Virág István

Casio70 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 49

Sziasztok!

 

Szobafestéssel és kollégáim segítségével komplett  lakásfelújítással foglalkozunk Budapest és Pest megye területén.

Nézzétek meg referencia munkáinkat a honlapunkon és írjatok, ha felkeltettük az érdeklődésetek!

 

http://szobafesto.ewk.hu

Burkolás Ewk Creative Commons License 2012.01.04 0 0 48

Üdvözletem!

Szeretném ajánlani magunkat burkolással kapcsolatban.

Fő profilunk bel és kültéri csempe illeteve járólap szakszerű hidegburkolása. Budapesten és közvetlen környékén állunk megrendelőink szolgálatára. Hidegburkoló szolgáltatásainkra teljeskörű garanciát vállalunk. Burkoló munkáinkhoz elvégezzük a szükséges kőműves és vízszerelési munkálatokat is. A munkafelméréshez ingyenes kiszállást biztosítunk, majd ingyenesen elkészítjük az árajánlatot, illetve ingyenes szaktanácsadással is segítjük megrendelőinket. Tevékenységi körünk: fürdőszoba csempézés,terasz hidegburkolás, nappali burkolás, lépcső járólapozás, konyha csempézés, garázs padlóburkolás, lábazat - homlokzat hidegburkolás, előszoba járólapozás, wc csempézés, mosdópult építés burkolás, kád beépítés falazás csempézés, zuhany beépítés falazás burkolás, zuhanykabin építés falazás burkolás, üvegtéglázás, csempe - járólap bontás, vízszigetelés, fal és aljzatkiegyenlítés, laminált parketta rakás. Szükség esetén segítünk kedves megrendelőinknek a burkolás tervezésében, a csempe - járólap és a burkoló segédanyagok kiválasztásában, illetve kiszállításában. A Burkolás Ewk célja, hogy az Ön elképzelése megvalósuljon!

http://burkolas-burkolo.ewk.hu

Burkolás csempézés árak:

http://burkolas-burkolo.ewk.hu/burkolas-arak

Üdvözlettel:  

 

martika61 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 47

Mi márciusban festettük ki a nappalit. Dulux festéket vettünk egy dobozzal és bőven elég volt. A nappalinkba kb. 70m2 falfelületet kellett lefesteni. Egy doboz kb. 6000 Ft-ba került és még maradt is benne egy kicsi.

 

Szakember nem tudom, hogy milyen áron vállalja el. Nálunk a férjem festett. Kellett még venni ecseteket és hengert, de kb. 10 ezer Ft-ból festékkel, mindennel együtt kijöttünk.

 

 

Remélem tudtam segíteni!

 

Sok sikert a festéshez!

 

Mártika

Előzmény: Falusi012 (46)
Falusi012 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 46

Üdv, hát én annyiban tudok segíteni hogy nekem most csinálta nemrég 2 uriember a festés egyszínű fehérre diszperzittel és 250m2 volt amit festeni kellett, 90000Ft ból ált meg úgy hogy a festéket ők hozták és a kissebb hibákat is kijavították!

Egyik ismerősöm ajánlotta őket, meg vagyok elégedve nagyon...

Előzmény: Zöldár (43)
Zöldár Creative Commons License 2011.06.01 0 0 43

 És mit kóstált m2 -enként a festés ?

 Nekem 300 m2 lenne , mármint a tényleges falfelület - a lakás egyébként 48 m2 -es !!

Előzmény: Törölt nick (42)
tamivill Creative Commons License 2011.02.27 0 0 40

A következő oldalon azon kívül, hogy kivitelezéssel foglalkozik, találsz a lakásfelújításhoz kapcsolódó információkat is.

Az oldal: Lakásfelújítás magas műszaki tartalommal

szóraszabolcs81 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 39

Sziasztok,

Minőségi lakásfelújítást vállal a Renouveaux Budapest cég is, látogassatok el honlapukra és nézzétek meg a referencia munkáikat!

Nagyon jól dolgoznak és van belsőépítészük, aki segíthet a tervezésben.

Kedvező árakkal dolgoznak és garanciát vállalnak a munkáikra.

szóraszabolcs81 Creative Commons License 2011.02.21 0 0 38

Sziasztok!

 

Cégünk lakásfelújítással foglalkozik Budapest területén.

Nézzétek meg referencia munkáinkat a honlapunkon és írjatok, ha felkeltettük az érdeklődésetek!

http://www.renouveaux.eu/lakasfelujitas

brigi 77 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 37
Szia.A mi cégünk építéssel és felújítással foglalkozik,Fejér megyében vagyunk.Épp most csinálunk egy tetőtér beépítést Bp-en.Írj egy emilt és megbeszéljük a továbbiakat.Munkáinkat a bigtotik-kft.hupont.hu címen megtudod nézni.
Előzmény: Polgarr (14)
brigi 77 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 36
Szia.Az általad írt céget nem ismerem,de mi is foglalkozunk lakásfelújításokkal.Ha írsz egy emilcímet akkor küldök az árainkból,ha gondolod.
Előzmény: Nero the real (34)
rostasjanos Creative Commons License 2010.06.25 0 0 35
Az építőipar építőmesterei.
Generálfelújítás: A Burcs kft építőipari szolgáltatása egyedi, mert a központilag is irányitott szakképzett szakemberek végzik el a munkákat. A jó szervezettségnek köszönhetően gyorsan és rendszerezetten már 10 éve.
http://www.lakasfelujitas.name
Nero the real Creative Commons License 2010.06.24 0 0 34
Sziasztok,

En is lakasfelujitas elott allok, egy kis 44nm-es lakast szeretnek felujitani Bp-en.

ELoszor is mi a velemenyeteke errol a cegrol (es emberrol):

HamarHomes BT
vfan Creative Commons License 2010.05.16 0 0 33
Szervusztok!
Egy műkő erkély belső részével mit lehet tenni, ha az már 30 éves és mállik szét? Vas is van benne, nem lenne egyszerű lebontani, meg nem is engedik, de szeretném belülről esztétikailag rendbe hozni. Ja, ha esik az eső akkor ázik, ezen nem lehet változtatni. Kültéri glettel érdemes próbálkozni?
erkély
KoPe50 Creative Commons License 2010.05.15 0 0 32
Köszi, meg fogom nézni!
Előzmény: Dockworker (30)
Dockworker Creative Commons License 2010.05.15 0 0 30

Hali. Nálam ugyanez a csempe van hasonló bordűrrel és Budapesten vettem néhány éve a Jászberényi úton pont a McDonalds-al szemben van egy lerakat és ott:)azt hiszem Ép-Tek kft a neve vagy valami hasonló:) 

 

// tudom-tudom tele van reklámmal , nem sértődök meg ha törlődik:))) //

Előzmény: KoPe50 (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!