Keresés

Részletes keresés

Homey Creative Commons License 2008.08.03 0 0 1598
Köszi,de csak új telefonban gondolkodom. Az előző is működik még,csak a képernyőjének az egynegyede tartalmaz információt egy kis négyzetben,a nagyrésze halott.
Előzmény: Törölt nick (1597)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.03 0 0 1597
sya homey ! Nekem van egy siemensem ami eladó!!Ha érdekel írj!!

Üdv:PREDATOR
Homey Creative Commons License 2008.08.03 0 0 1596
Sziasztok!
Azért írok ide,mert segítséget szeretnék kérni abban,hogy melyik új mobiltelefon használata,menürendszere hasonlít a legjobban a Siemensekére( tudtommal már nem gyárt mobilokat). Nemrég elromlott a régi Siemens mobilom és kénytelen vagyok tesóm szintén nem új Nokiáját használni,amelyet egyszerűen gyűlölök. Semmi sem esik kézre, kész kínszenvedés a jó öreg MC60 után. Amúgy nem mobilozom sokat, de nem ártana egy új,olcsó mobil,melyen azért van kamera. Szóval tudtok ajánlani egy olcsóbb kategóriás telefont,ami nem NOkia?
Köszi
Pflegma Creative Commons License 2008.07.30 0 0 1595

oops!most látom valami alfórumba írtam.

 

akkor átkopizom ide:

810eseknek!!!!

 

hi

 

w910i-met függetlenül ,1 év garival,elcserélném erre a telóra.

segítsetek légyszives.

van egy álitolag 7 honapos készülék(850es),függetlenül,de gari nélkül.5ropival még megdobná.

 

de igazából egy  810es jobban érdekelne.

 

850 tényleg shit képet csinált,kipróbáltam,háááááááááááááááááát.......elég lol(makró :):):) )

 

 

hasonló kaliberrel rendelkező 810est elcserélnék szívesen,800asom volt,tökéletes volt,bánom is,de ha hasonló kaliber akkor tudja az illető h meg kell dobnia nem 5ezer forinttal!

 

 

köszi:Berny

 

Pflegma Creative Commons License 2008.07.30 0 0 1594
most jól látom h bannolva lettem?:O
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.30 0 0 1593
senki???
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.30 0 0 1592
üdv minden kedves fórum társnak ! Hirdetnék egy se k700i jó állapotban lévő telefon ! Kártyafüggetlen és a fotofénye kék-Nem sárga -KÉK! A billentyűzet világítása is kék!Teljesen új akkumulátor van benne !

Árat nem tudok mondani mert nem tudom mennyi pénzért mennek el az ilyen telók! csak annyit tudok h ez a legmegbízhatóbb telefon a vezetékes után:D

üdv.:BEnce
MIHI Creative Commons License 2008.07.30 0 0 1591
köszi, átnéztem az SE oldalán a felhasználói utasítását és nem találtam benne, hogy tudna-e bluetooth távvezérlést (HID profile-ok, etc.). Te látsz ilyet benne? - ezt a K-k ezer éve tudják.
Előzmény: vitorla22 (1590)
vitorla22 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 1590

 

szia,

 

a kritika nagyjából igaz....a K810 jobb képeket csinál nagyságrendekkel, nagyon szerettem a szineit az optikáját a kezelhetőségét...a G900nál azt javasolták, hogy állítsam át 3mp-re és érdekes módon tényleg javult a képminőség..

a lassúság is igaz, de remélem ez későbbi szoftverfrissítéssel javul és azért nem oly vészes, mint sokan állítják.

 

amiért én ezt vettem:

- nagyszerű üzleti telefon, majdnem mint egy pda...sokféle bejegyzési, figyelmeztetési lehetőséggel..tökéletesen összhangban van az outlookkal,

a munkámhoz mivel ügyelekkel foglalkozom ez kell.

 

- szép elegáns darab:)) nagyobb gombokkal és logikus a 4 funkcióbillentyű..a joy viszont szerintem jobb volt, gyorsabb és pontosabb

 

- jól használható az érintőképernyő és a penna is:))

 

ha hasonló szempontjaid vannak, szerintem megéri, még a kompromisszumokkal is...

 

 

 

Előzmény: MIHI (1589)
MIHI Creative Commons License 2008.07.27 0 0 1589
hajaj, én is pont ilyen lépésben gondolkozok... igazak-e a kritikák, hogy lassú, meg nem túl jók a fotók? (tudom nem Cybershot, de akkor is)
Előzmény: vitorla22 (1588)
vitorla22 Creative Commons License 2008.07.26 0 0 1588

 

sziasztok,

 

bár kissé off, de azért írok, lévén más SE forum nem nagyon létezik, ami ilyen tempós:)).

SE G900-at vettem, K810 lett lecserélve...ha vannak kérdések, szivesen válaszolok:))

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 1587
Sziasztok!
SE K800-nál lehet e növelni az sms betűméretet?
Kösz:beerka
-miu- Creative Commons License 2008.07.07 0 0 1586

köszi, azóta megoldódott. :))

 

(hangerőszabályzás volt a bibi)

Előzmény: bout (1585)
bout Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1585
A hangerő szabályozót gondolom, már megtaláltad. :) Próbálkozhatsz a kihangosítóval, az biztos hangosabban szól, de sajna általában nem full duplex, azaz ha elkezdesz beszélni, akkor nem hallod, ha a másik is beszél közben, mert elnémítja a hangszórót, hogy ne gerjedjen.
És ott van még a jó öreg zsinóros stereo headset. Én zajos helyen szinte mindig azt használom, így mindkét fülemben a másik fél hangját hallom.

Mellesleg biztos, hogy a te készülékeddel van a baj? Bárkivel beszélsz, ugyanolyan rossz a hangja?

bout
Előzmény: -miu- (1584)
-miu- Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1584

Sziasztok

 

tegnap vettem SE T250i márkájú telefont (tudom, hogy ez nem az a topic, de mást nem találtam, ami így pörögne, mint ez; és tudom, hogy egyesek szerint gagyi telefon, de amire nekem kell - telefon és sms + ébresztő, arra bőven jó), és az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet felhangosítani ezt a kütyüt úgy, hogy halljam is a másikat ha beszél velem?

nagyjából olyan érzés, mintha egy kút aljáról beszélne, ha kicsit is nagyobb a zaj, már semmit nem hallok.

ez gyári hiba és beszoptam (remélem nem..) vagy lehet rajta segíteni?

 

van még remény? :)

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1583
A legrosszabb az, hogy ugye a SE telefonok firmware-je otthonról is frissíthető, kb. 2-3 havonta van frissítés. Egy ilyen szolgáltatói telefont viszont elég ritkán fejlesztenek tovább, legalábbis ilyen kisebb szolgáltató tekintetében. Ergo, ha vannak is bugok a készülékben, azok ritkán vagy soha nem lesznek kijavítva.

Gondold át, neked mi a megfelelő és lépjél nyugodtan, elvileg ha nagy baj lenne, a megfelelő összegért a szolgáltatói menű vissza is rakható. Másrészről, ha megvan benned a szándék, hogy a jövőben alternativ forrásból vásárolj, azaz magán boltból, ott jobbára úgyis csak bolti garanciát kapsz (inkább szavatosság), kb. fél évest.

Itt egy példa, árral:

http://www.partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=1136640848
Előzmény: renegade (1582)
renegade Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1582
Nincs ott semmi megerőszakolva, ezt bizony a SE szállítja ebben a formában, aminek az elfogadásáért több ezer forint marad a zsebedben.

Azt hittem, a pannonnál írják át, de jobban belegondolva az iszonyatos munka lenne. Ettől még a pannonra vagyok kiakadva, az SE-nek magától biztosan nem jutna eszébe ez a pofátlanság.

Feltételezem a vásárlás előtt is tisztában voltál azzal, hogy a készüléken ilyen menű lesz.

Hogy pont ilyen lesz, azt nem tudtam, mert a korábbi telefonjaim még régebbi technológiai színvonalat képviseltek. 1997 óta van mobilom, de ez még csak a negyedik: egy klasszikus Nokia 2110-essel kezdtem, aztán egy Ericsson T10-es után jött egy Siemens C55. Ezeknek nem lehetett szolgáltatós menüje, gyári volt, oszt' annyi.

Viszont a lányom és az apám az utóbbi időben már eleget szentségeltek a sunyi WAP menü miatt, csak én nem vettem túl komolyan. De most már tudom, hogy utoljára vettem szolgáltatótól mobilt. (Mint kiderült, a rencergizdánk a T-Mobile menüt cserélte le hasonló okokból.)
Előzmény: Törölt nick (1581)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1581
Nincs ott semmi megerőszakolva, ezt bizony a SE szállítja ebben a formában, aminek az elfogadásáért több ezer forint marad a zsebedben. Feltételezem a vásárlás előtt is tisztában voltál azzal, hogy a készüléken ilyen menű lesz. Emlékeim szerint egyébként a Pannon túr bele legkevésbé a telefonok menűrendszerébe.

Ennek ellenére én még nem vettem, és nem is szándékozok venni szolgáltató menűvel bíró telefont. Gondolom ezekután te sem.
Előzmény: renegade (1580)
renegade Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1580
Természetesen a 2 éves SE garanciától búcsúzz el.

Jut eszembe! Ha a Pannon által megerőszakolt szoftot gyárira cseréltetem valahol, miért ugrik a gyári garancia?
Előzmény: Törölt nick (1578)
renegade Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1579
Ennél még az is egyszerűbb, ha fiktiv adatokra átírod a kapcsolat adatait, nincs baki.

Az volt az első, hogy kitöröltem a kapcsolatot. Mit tesz isten, amint véletlenül megnyomtam a gombot, automatikusan bekonfigurálta magát újra. Pannon sux. Legközelebb inkább fizetek 20k-val többet, de független mobilt veszek, gyári szofttal.
Előzmény: Törölt nick (1578)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1578
Természetesen a 2 éves SE garanciától búcsúzz el.

Ennél még az is egyszerűbb, ha fiktiv adatokra átírod a kapcsolat adatait, nincs baki.
Előzmény: renegade (1576)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.04 0 0 1577
Mellékutcai GSM szervíz, keress egyet...
Előzmény: renegade (1576)
renegade Creative Commons License 2008.07.03 0 0 1576
Nemrég vettem a Pannon bónusz programjában egy K530i-t. Nem találok rá külön topikot, ezért itt szeretnék kérdezni valamit. Megőrülök tőle, hogy az átkozott pannonosok a jobb felső gombra rakták a WAP-ot. Azért oda, mert az ember véletlenül is megnyomhatja, például akkor, ha a partner éppen leteszi a telefont, te meg épp akkor szintén ki akarsz lépni a vonalból. Ha a másik volt a gyorsabb, megszívtad, és a pannonosok pont erre számítanak. Ugyanakkor látom a gyári fotón, hogy az eredeti szoftver a jobb felső gombra a menüt rakta. Száz szónak is egy a vége: le lehet-e cserélni valahogy ezt az átkozott pannonos szoftvert a gyári eredetire?
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.30 0 0 1575
Egyértelműen nem csinál olyan jó képeket, mert W - walkman telefon és az SE szerint aki walkmanezik, az nem akar jó képeket. Egyedül nappal csinál viszonylag normális képeket. A régi K sorozatban pedig nincs megabass, mert aki fényképez, az nem akar normálisan zenét hallgatni. Ajánlom figyelmedbe a K850-est, az mindkettőt tudja. Jól walkman-ezik és fényképez.

Szerintem a mechanikai hibán nem fog segíteni a szoftverfrissítés, amúgy is brand-es telefonra, különösen ilyen régire nem is biztos, hogy kapsz.
Előzmény: imray (1572)
imray Creative Commons License 2008.06.29 0 0 1574
Nem. Ez egy Vodafone Live-os szarsággal ellátot telefon. Csak egy USB kábelem van.
Mi kellene egy frissítéshez?
Előzmény: BringasLevy (1573)
BringasLevy Creative Commons License 2008.06.29 0 0 1573
Probálkoztál már a szofwerfrissítéssel?
Előzmény: imray (1572)
imray Creative Commons License 2008.06.29 0 0 1572
A K750-es telefonom billentyűzete önállósította magát és kb. 2-3 másodpercenként beüt egy 1-est, miközben az 1-es gombot én nem tudom használni. Lahet tenni valamit ez ellen?
2,5 év után lassan cserélni is kellene.
A SE telefonok közül a W-s széria is olyan jó képeket csinál mint a K750?
BringasLevy Creative Commons License 2008.06.29 0 0 1571
K-850i


Jó telefon, szeretem. De még jobb volna, ha a billentyü zár, zárná a kamera aktiváló gombját is. Kb fél év alatt, 3 kép készült a zsebem belsejéről.

Szerencsém van, mert senkinek nem küldte el. :-)
j.adri Creative Commons License 2008.06.19 0 0 1570

sziasztok

 

van egy k750i-m.

Sajnos pár hónapja beleesett a kádba, a vízbe:-S,persze elmerült,de rögtön kikaptam.

Láttam,mint egy süllyedő hajót,ahogyan ellepi a képernyőt a víz.

 

Szétszedtük,kiszáradt. Teljesen tökéletesen működik,de a képernyőn "nem kapcsolódik fel a fény" nem tudom jobban leírni.

 

Látszik a kijelző,minden info,csak sötét. Csak nappal tudom használni.Gúvad is a szemem rendesen:-))Éjszaka nem.

 A gomboknál van fény.

 

 2-3 hónapot pihent teljesen lemerülve az eset után,de újra elővettem,mert hiányzott:-) Viszont semmi változás...:-(

 

Nem volt még szerelőnél,mert messze van.Már nem is garis.

 

Szerintetek van remény? Mit tegyek?

 

Gondoltam veszek egy alkatrésznek valót. Azzal megoldható az ilyen probléma?

Csak sajnos sehol sem találok ilyet...csak 15-20e-ért működő telókat...

 

Írjatok vmi bíztatót:-),mert drága fürdés volt ez nekem:-(

 

MIHI Creative Commons License 2008.06.07 0 0 1569
nem tudok róla, hogy lenne
optimalizálni kell a fogyasztást, kisebb fényerő, 3G, bluetooth csak amikor szükséges
Előzmény: V B A (1568)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!