Keresés

Részletes keresés

WildFrontier Creative Commons License 2007.08.05 0 0 2310
IMEI szamot meg lehet nezni valami modon ennel a telefonnal ?
Arra gondolok hogy beutok valamit a billentyuzetrol es a kijelzon kiirja az IMEI szamot.
bartha gábor 2 Creative Commons License 2007.08.04 0 0 2309
06-20-234-91-92
Előzmény: TamZoli1 (2308)
TamZoli1 Creative Commons License 2007.07.30 0 0 2308

Sziasztok!

 

Lenne pár eladó, nagyon jó állapotú cuccom Nokia 6230-as telefonhoz. Elég olcsón megszámítom ezeket! :)

Az egyik egy DKU-2-es eredeti Nokia kábel, a másik pedig egy Takems márkájú 512 MB-os MMC kártya.

 

Ha érdekel valakit írjon ide (egy e-mail címet mellékelve), és felveszem vele a kapcsolatot.

 

 

gondok Creative Commons License 2007.07.25 0 0 2307
talán az OPM2
Előzmény: Sad (2306)
Sad Creative Commons License 2007.07.17 0 0 2306
Hali!

Valakinek van ötlete/tapasztalata? A legújabb Nokia PC Suite program sem menti le a SIM kártyán tárolt névjegyzéket, kizárólag a telefon memóriájában tároltakat lehet vele áttölteni PC-re. A készülékembe (6233) 500 névjegy bejegyzés fér, és sajnos ezt kinőttem, SIM kártyára kényszerülök már menteni. A Nokia hivatalos helpdeskje egy mondattal elintézett, hogy:

"A Nokia PC Suite nem kezeli a SIM kártyán tárolt adatokat és ezirányú fejlesztések sincsenek egyelőre, így sajnos ebben a kérdésben nem tudunk megoldással szolgálni Önnek"

Csodás, ez aztán igen! Dögöljek meg, mert 500-nál több partnerem van, minek kell nekem ennyi ismerős és főleg ennyi üzleti partner?! Nokiát a probléma nem érdekli!

Szóval, a kérdés az, hogy létezik valami program, amivel a SIM kártyán tárolt neveket is le tudom tölteni, nem csak a telefon memóriában tároltakat?

Pls help valaki! :(

Z.
meszesgergo Creative Commons License 2007.07.17 0 0 2305
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy 6230i-nél hol és hogy lehet kikapcsolni azt, hogy kiírja a szolgáltató nevét. Baromira zavaró, hogy a hátteremen ott virít a Pannon felirat.
Eddig Samsungom volt és abban ki lehetett kapcsolni ezt.
Válaszotokat előre is köszönöm!
stevie wonder Creative Commons License 2007.06.17 0 0 2304

Az a poén, hogy egy ideig nem felejtett, aztán elkezdte. Közben nem volt firmware csere.

 

Mondok egy jobbat. Az enyem felejtett, most meg nem felejt. En sem nyultam hozza kozben semmihez. Megjavult :-)

 

Szoval van remeny :-)

Előzmény: -Z-ő-d- 3.1 (2300)
gondok Creative Commons License 2007.06.13 0 0 2303
ahhoz meg valami java progi kell. Szerintem van ilyen, de én még sosem láttam-használtam. csak olvastam róluk.
Előzmény: idro (2302)
idro Creative Commons License 2007.06.12 0 0 2302
Szia,
konkrétan vmi szószedet félét szerettem volna rápakolni, szótanuláshoz használnám, ha lehetne. Végülis jegyzeteket lehet vele írni, szöveget tud kezelni vmilyen szinten, gondoltam, hogy átmásolnék pár fájlt, de nem jártam sikerrel. Úgy emlékeztem, mintha már vki írta volna itt, hogy puskázáshoz használta, hát ez is valami hasonló lenne, illetve lehetett volna...
Előzmény: gondok (2297)
gondok Creative Commons License 2007.06.11 0 0 2301
Menü, beállítások, dátum és idő, automatikus frissítés.
Ha elfelejti, beállítja magának. Nemrégen kezdett el működni. Lehet, hogy csak a t-mobil tudja.
Nem gombelem, az biztos, szerintem attó is függhet, hogy mennyire volt tele az akksi, amikor kivetted.
Előzmény: -Z-ő-d- 3.1 (2300)
-Z-ő-d- 3.1 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 2300
Az a poén, hogy egy ideig nem felejtett, aztán elkezdte. Közben nem volt firmware csere. Ezért gyanús.
Előzmény: Ordas (2299)
Ordas Creative Commons License 2007.06.11 0 0 2299
Ilyen elemről csak a PC-kben hallottam. Itt inkább szoftverhiba. Nekem is felejt
Előzmény: -Z-ő-d- 3.1 (2298)
-Z-ő-d- 3.1 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 2298
Hali!
A telefonban ha minden igaz van egy kis gombelem, ami tartja a dátumot és az időt, az akksi kivétele alatt, mondjuk mikor sim-et vagy mmc-t cserélszsz. Úgy néz ki az én kis elemem lemerült, mert már nem képes pár másodpercig sem megőrizni. Tudja valaki hogy kell ehhez hozzáférni, és kicserélni?
gondok Creative Commons License 2007.06.08 0 0 2297
nem gondolom, hogy bármiféle szöveges file-okat tudsz kezelni ezen a telefonon, bár ha megmondanád mit értesz ezalatt, talán könnyebb lenne segíteni. Mindenesetre szerintem a memóriakártyára bármit föltehetsz, legfeljebb nem tud vele mit kezdeni a kütyü.
Előzmény: idro (2296)
idro Creative Commons License 2007.06.07 0 0 2296
Szaisztok!

Tud vki arra megoldást, hogy szöveges fájlokat milyen kiterjesztéssel lehet a telefonon tárolni, lehet-e egyáltalán?! A .doc fájlokat át tudom tölteni, de nem tudja kezelni a telefon, a .txt-re mindig kiírja, hogy ide nem lehet áthelyezni. Pl.memória kártya, vagy saját memóriában képek, fotók, videók, üzenetek közé próbáltam, de nem ment. Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e vhova, és ha lehet milyen kiterjesztéssel kéne próbálkozni? köszi, üdv, idro
stevie wonder Creative Commons License 2007.06.06 0 0 2295

blackandrew,

 

sajnos rossz hirem van: ha lecserelik a szoftvert a telefonon, akkor szepen ujra fog indulni.

 

Az IMEI-kodot nem konnyu megvaltoztatni, de igazabol nem foglalkoznak vele. Nyugodtan eladhatjak igy is a telefonodat, plane kulfoldon. (Egy csomo szomszedos orszagban nem regisztraljak a feltoltos kartyak tulajdonosait.)

Előzmény: blackandrew (2293)
saabee Creative Commons License 2007.06.06 0 0 2294
:)

biztos nem te loptad azt a telefont, hogy ilyen kíváncsi vagy? :))
Előzmény: blackandrew (2293)
blackandrew Creative Commons License 2007.06.06 0 0 2293

Hello ! Ellopták nokia 6230i vodafone live-os telefonomat, a telo le volt kódolva telefonkoddal és simkártya kóddal is. A kártyát letiltattam a vodafone-nal és a telefon imei kódját is tiltólistára helyeztettem. Mivel a telo telefon kóddal is védve van ezért ha új simkártyát tesz bele akkor sem működik csak ha betudja ütni a helyes 5 jegyű telefonkódomat, ami persze nem hiszem hogy sikerül.

 

A kérdésem az lenne, hogy van rá esély, hogy valamilyen szoftverrel mégiscsak feltörjék a telefonomat ? Fellehet törni a telefonkódot ? Lehetséges átírni a telefonom IMEI kódját ? Használható bármire is a telefonom ? ugy értem pl. segélyhívást lehet róla indítani ? és ha igen akkor elküldi az imei kódját és akkor esetleg megtalálhatják a rendörök ? Aki ellopta az tudja így értékesíteni a telefont ? 

 

köszi !

dblack Creative Commons License 2007.05.28 0 0 2292
6230i-n probaltuk de a simat is tamogatja az oldal szerint.
Neked melyik van!
Előzmény: csincsi741 (2291)
csincsi741 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 2291
nekem azt írja a nokiámra h érvénytelen alkalmazás
Előzmény: dblack (2284)
gondok Creative Commons License 2007.04.23 0 0 2290
Van még egy ötletem.
Illetve több is. Úgy nézem, ez egy program, az add/remove programs segítségével lehet eltávolítani, ha lehet.
A másik ötlet, hogy installáld föl, akárhogyan is, és aztán szedd le.
http://europe.nokia.com/A4144937 (például innen)
Hátha akkor leszedi magát rendesen.
Előzmény: lotht (2289)
lotht Creative Commons License 2007.04.20 0 0 2289

A másik júzer nem rossz ötlet, de erre a Nokia is gondolt. :)

A hibaüzenetek medig rendkívül informatívak, megpróbálom berakni ide őket.

Először ezt kapom:

Első

 

Utána meg ezt tolja az arcomba:

Második

Előzmény: gondok (2287)
lotht Creative Commons License 2007.04.20 0 0 2288

Abban az esetben lehet érvénytelen registry bejegyzés, ha az abban hivatkozott file már nem létezik.

Elkerülő megoldásként egy nokiaszűz gépre felraktam a programot és ott megcsináltam, amit akartam.

Előzmény: gondok (2287)
gondok Creative Commons License 2007.04.20 0 0 2287
Az nem meglepő, hogy a windows repair meg a többiek nem találják, mert ez olyan értelemben nem hiba. Hanem "csak" egy ottfelejtett file vagy registry bejegyzés. Azon gondolkozom, hogy amikor installálsz, akkor kifejti magát valahová, valami temp-be, és onnan indul. Esetleg találhatsz mellette egy log file-t, amiben írja, hogy mit csinálsz. De lehet, hogy egész máshová teszi. No és amikor megjött a hibaüzenet, akkor még a leokézás előtt esetleg olvasható, és találsz benne valami hasznos információt.
Próbálj másik user-t csinálni a windows-ban, és azzal installálni.
Előzmény: lotht (2285)
dblack Creative Commons License 2007.04.18 0 0 2286
Az Installshield-es programok hagynak egy kis szemetet telepiteskor itt:
C:\Program Files\InstallShield Installation Information\
Nezegesd vegig melyik konyvtar a PCSuite szemete, majd torold le azt az
egesz konyvtarat!
Előzmény: lotht (2285)
lotht Creative Commons License 2007.04.18 0 0 2285

Nincs ilyen a hidden device-ok között.

Volt azóta régi verzió PCSuite install/uninstall, PC Suite Cleaner, a fórumokon megtalálható könyvtárak törlése, a registryben a Nokia már csak az extension leírásokban meg az MRU-ban szerepel, volt Windows repair, registry és filesystem tisztítás a safety.live.com segítségével.

Ennek ellenére nem lehet telepíteni, ugyanaz a hibaüzenet.

Előzmény: gondok (2282)
dblack Creative Commons License 2007.04.17 0 0 2284
Azt elfelejtettem, hogy akar egyenesen WAP-on is regisztralhattok.
A WAP cim: www.pokerroom.com/wap
Előzmény: dblack (2283)
dblack Creative Commons License 2007.04.17 0 0 2283
Jatekosok figyelem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Regisztraljatok a www.pokerroom.com oldalon!
Az ingyenes regisztracio utan WAP-rol ingyenesen letoltheto es hasznalhato
az altalam ismert egyetlen ONLINE Texas HOLD-EM poker mobilra!
A jatek CROSS-PLATFORM, tehat mobillal jatszhattok olyan ellenfelek ellen is
az egesz vilagrol, akik PC-n vagy mobilon jatszanak!
A kezdo jatekpenz (PLAY MONEY) 1000$ de ha elfogy akkor sincs nagy baj,
mert naponta egyszer feltoltheto
1000$-ra a weboldalrol, akar az OPERA MINI-vel is!
Ket verzio is van mobilra de csak az ujabb (amelyik WAP-rol jon le) az tudja a NO LIMIT
jatek modot!
ALL IN! GYURI BACSI!
gondok Creative Commons License 2007.04.16 0 0 2282
Elindítod a device manager-t (pl.: my computer -> jobb egér -> tulajdonságok -> hardware -> device manager)
Aztán ott view -> show hidden devices
és akkor keresd meg a listában a nokia cable driver-t. Sajnos nem tudom a nevét.
Akkor ott mondhatsz megint uninstall-t.

Ha registry-ben turkálsz, akkor erre a névre keress.
Előzmény: lotht (2281)
lotht Creative Commons License 2007.04.15 0 0 2281

Sziasztok.

Miután hosszú ideje nem jutok dűlőre, megkérdem itt, hátha...

Gépemre (XP, minden frissítéssel), amin korábban volt már PCSuite, szeretném most azt ismét feltelepíteni. Az aktuális verzió (6.83) a telepítés során azt mondja, van a gépen egy korábbi cable driver, amit távolítsak el előtte. És itt leáll a telepítés.

Igazából nekem nincs is szükségem kábelre, de nem tudom átugrani ezt a lépést.

Eltávolítani meg nem tudok mit, a telepített programok között nincs, a Nokia PC Suite Cleanerrel minden lehetséges módon próbáltam takarítani, majd a file rendszerben, a registry-ben is megpróbáltam mindent kiirtani, mégis ugyanazt a hibaüzenetet kapom.

Tényleg XP reinstall kell egy alkalmazás telepítése érdekében?

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!