Keresés

Részletes keresés

FCB_Atika Creative Commons License 2012.05.07 0 0 8451

UNIQUA Megyei I.osztály,Felsőház

4.forduló

Tamási 2009 FC - Majosi SE (1-1) 1-2.

Játékvezető: Rácz Zoltán.

Tamási 2009 FC: Makláry - Juhász G. (Kovács R.) Rein A., Aschermann Gy., Tóth R., - Kovács P.,Pintér A., - Baranyai D., Horváth K.,(Hegedűs D.) Szabó Z.,(Szép G.) - Johnston B.

Kiállítva: Johnston B. 57 percben.

 

Következő mérkőzés:

2012.05.13.Vasárnap 17.00

Kölesd SE - Tamási 2009 FC.

 

Hajrá Tamási!

Előzmény: FCB_Atika (8448)
B.Sz.13 Creative Commons License 2012.05.06 0 0 8450

A hazugságot és a csalást nagyon utálom,pedig a tolna megyei bajnokságok évek óta így zajlanak,most jeleztük ezt egy levélben a szövetség felé, nem hiszem hogy lesz foganatja,de azért íme a levél:

 

Tisztelt Tolna megyei Labdarúgó szövetség!    Szeretném jelezni a szombati Tamási-Majos mérkőzéssel kapcsolatos észrevételeinket és az ezzel kapcsolatos sportszerűtlen viselkedést a játékvezetők részéről! A Tamási sporttelepen mások által elkövetett sportszerűtlenségeket gondolom a játékvezetők jelezték,sajnos ezt nem tudtuk a helyszínen megtekinteni mert a játékvezetők nem voltak hajlandóak a szertárban megírni a jegyzőkönyvet úgy hogy az egyesület elnöke jelen legyen.Közölték,hogy akkor majd otthon írják meg a jegyzőkönyvet.Gondolom erre lehetőségük van ennek én nem jártam utána "megmondom" őszintén,de ezúton is jelezném,hogy a Tamási 2009 Fc mérkőzésein SOHA TÖBBÉ NEM LESZ ELEKTRONIKUS JEGYZŐKÖNYV !!! A mérkőzés felvezetése is megérne már egy misét,mikor a spori feldobja az érmét és nem találja el  a vendégcsapat mégis ők választhatnak térfelet (jelentős szél fújt a pálya hosszvonalában). Ezt jelzi a csapatkapitányunk és tulajdonképpen nem jön érdemi válasz csak HAZUGSÁG,erre azért nem lehet ráhúzni,hogy a spori csak ennyit tud ez CSALÁS! Tudom én hogy ezek "CSAK APRÓ DOLGOK" de elég belőlük,nem egy ,nem két és nem három mérkőzésen fordulnak elő ilyenek,ELÉG,ELÉG,ELÉG és sokadszor is ELÉG belőlük,évek óta ezt "játsszuk",felnőttünk,nem érdekel ha régen is ez volt,változik a világ változzon a játékvezetés felfogása is legyen EGYENLŐ MÉRCE,ha a Tamási játékosokat meg lehet büntetni egy ingerült kérdés miatt, elvárható ,hogy ha a spori felmenőit szidják másik csapatok akkor is legyen szigorú,ne pedig azt történjen ami évek óta történik,hogy az egyik csapattal nagyvonalú vagyok a másik meg kapja az 5 meccses eltiltásokat. Soha egyetlen eltiltás ellen nem fellebbeztünk mert tudtuk és tudjuk,hogy mi sem vagyunk szentek,de minket ezért meg is büntettek!!!!Viszont a másik oldalt HOGY,MIKOR és KI  FOGJA ELMARASZTALNI,mikor évek óta,"mondhatom" évtizedek óta zajlik ez  az aránytalan bíráskodás és érthetetlen döntések a szövetség részéről. Sok-sok évvel ezelőtt egy tamási ifi csapat eltudja úgy bukni a bajnokságot ,hogy MAGYARORSZÁGON egyetlen bajnokság dől el az egymás elleni eredménnyel a TOLNA MEGYE ELSŐ OSZTÁLYÚ IFI,abban az évben minden más kiírt bajnokságot a gólarány döntött el,lehet az véletlen hogy a több tucat bajnokság közül,az utolsó fordul előtt kiderül,hogy MAGYARORSZÁGON EZ AZ EGYETLEN amiben így dől el a sorrend??????? 2009ben megalakultunk,tervezgettük a kis életünket,talán tudunk nevezni a megye 2-be mikor is jön egy ötlet a szövetség részéről.Mi a tamási utánpótlás csapatokkal szövetséget kötve megfelelünk a megye 1-s kiírásnak,mi lenne ha oda neveznénk és nem telik el 3 mp-láss csodát- a felkérésből fenyegetés lesz,ha nem indulunk megye 1-ben,megye 2-ben sem kell!!!! CSODÁS FELKÉRÉS,NEM IGAZ???? Visszatérve a szombati bajnokira,aminek ugye a pénzfeldobása is hihetetlenül sportszerűre sikeredett,folytatódott a trend az ellenfél játékosait szóban fegyelmezik az első faultoknál, a tamási játékosokat lapokkal,természetesen kiállítás is lett a vége,Majd néhány perc múlva ISMÉT JÖTT A SZOKÁSOS TÉVEDÉS-lehetnek az ilyenek tévedések?????-,a majosi játékos becsúszik ütemtelenül,a spori és asszisztense összesen állhatott vagy 15 méterre,az akció tovább megy előnnyel,majd megáll a játék.Jön a sárga lap!Vajon az a játékos kapja aki becsúszott és már rendelkezett egy sárgával????Természetesen nem!!!Na az ilyen hibákban én nem hiszek,ez CSALÁS!!!!Ilyen nincs amit mind a két csapat,a szurkolók és minden jelenlévő lát,csak a 3 spori nem??????????????Ez elfogadhatatlan,főleg úgy hogy ezek sorozatosan hétről-hétre,évről-évre előfordulnak!!!!!!Ha  sporik,a szövetség elvárja a FAIR PLAY-t,akkor mutasson belőle példát de kőkeményen,ne egyenlőtlen feltételek legyenek mert az minden csak nem FAIR PLAY!!!!!!! Ne azt kelljen hallgatnunk egy hazai bajnoki után a szertárban,hogy:"Miért,te adnál lapot a haverodnak?",EZT mondja egy spori aki azért jön oda,hogy minden tisztán történjen?????Hűűűűű,de FAIR PLAY,ismét!!!!! Egy becsúszó szerelésért kapunk 5 meccses eltiltást,aki kiüti a bírót kap 2 meccset!!! FAIR PLAY,nem igaz???? Megint visszatérve a hétvégi bajnokira az edzőnk megkérdezte,hogy tudja-e a spori miket fúj,ő azt válaszolta a sípot,az edzőnk válasza:akkor rendesen fújd!!!Ha valaki tudja,hogy edzőnk ezzel hol sértette meg a sporit akkor jelezze mert a viszont válasz az volt hogy kapja be!!!!! Remélem a jegyzőkönyvnek az is részét képezi!!!! (A jegyzőkönyv megtekintése után, az edzőnk mérkőzés utáni reakciói, amit a játékvezető is elismer hisz bele merte írni a jegyzőkönyvbe, azt támasztják alá, hogy az általunk leírt párbeszéd hangzott el először. Edzőnk káromkodását és meccs utáni reakcióit az előbb említett játékvezetői megnyilvánulás váltotta ki.) Viszont szeretném kérni a szövetséget,hogy tegye rendbe az egyenlőtlenségeket!!! Ne "sógor-koma-jóbarát" bajnokság legyen a megye1,azért szerintem ennél többet érdemelnek azok a csapatok akik több százezer Ft-ot befizetnek azért hogy amatőr bajnokságban szerepeljenek. Miért kell annak évek óta mennie,hogy ezek megtörténjenek???
Nem hiszem el hogy egy kis jó szándékkal nem lehetne szemléletet váltani és azokra 90 percekre egyenlő feltételeket biztosítani,legyen végre FAIR PLAY,ugyanolyan feltételekkel versenyezzen az összes csapat a megyében!!!!                             Tisztelettel Béres Szabolcs!
                                           Tamási 2009 Fc elnöke

B.Sz.13 Creative Commons License 2012.05.06 0 0 8449

Így látta a játékvezető:

 

A mérkőzés 56. percében a hazai 9-es számú játékos: Johnston Briant (405918), felelőtlen buktatásért sárga kártyával figyelmeztettem, majd az 57 percben szintén felelőtlenül buktatta ellenfelét, ezért ismét sárga kártyával figyelmeztettem, mivel ez volt neki a második, így piros kártyával kiállítottam.

A mérkőzés 76. percében a hazai edzőt: Molnár Lászlót (148589) elküldtem a kispadtól, mert a következőket mondta: "Kurva anyádat, csak beleült az ölébe, fújjál már normálisan!"

A mérkőzés lefújását követően a hazai edző: Molnár László (148589), a játéktérre rohant, és többször megpróbált megütni, miközben a következőket kiabálta: "Nekem van pénzem neked nincs, mennyit kérsz azért, hogy leszophassál! Leszoptatlak te cigány geci!" Az ütések nem találtak el, mivel elhajoltam előlük, valamint az első számú asszisztens, és a rendezők lefogták. Ezt követően bevonultunk az öltöző folyosóra, ahol hátulról szintén meg akart ütni, és meg akarta ragadni a nyakamat, de nem sikerült neki, mert elrángadták onnan.

A mérkőzés jegyzőkönyvét nem tudtam a helyszínen befelyezni, mivel a rendelkezésre álló helységben  nem biztosították a zavartalan munkavégzést. Többször megkértük őket, hogy hadják el a helységet, erre ők azt mondták: "Ti nem vagytok itt senkik, nem a műtőben vagyunk a műtőasztal mellett, valamint nem a családotokkal vagytok, hogy nekünk dirigáljatok". A helységben egy embert tudtunk beazonosítani a hazai csapat 13-as számú játékosát: Béres Szabolcsot (180687), aki a következőket mondta: "Én nem hagyom el a helységet, mert én vagyok a Sport Klub elnöke, és nekem ti itt nem dirigáltok"! Ezt követően a laptopot a játékvezetői öltözőbe szerettük volna vinni a jegyzőkönyv elkészítése végett, de ezt megtiltották, így a jegyzőkönyvet otthon fejeztem be.

A sporttelepet rendőri kiséret mellett tudtuk csak elhagyni, mivel nem éreztük magunkat biztonságban, több szurkoló miatt, akik a kapunál vártak minket.

 

 

 

Csak néhány hazugság ismét a szombati ténykedés mellé,a Molnár Laci nem anyázott,én pedig MEGKÉRTEM őket hogy jelen lehessek a jegyzőkönyv kitöltésénél és még véletlenül sem mondtam olyat hogy ti itt nekem nem dirigáltok!!!A 3 spori és én ültem a szertárban,ebben a helyzetben miért is nem volt biztosított a zavartalan munkavégzésük??????

FCB_Atika Creative Commons License 2012.05.02 0 0 8448

UNIQUA Megyei I.osztály,Felsőház

4.forduló

2012.05.05.Szombat, 15:00.

 

Tamási 2009 FC - Majosi SE

Játékvezető: Rácz Zoltán.

Asszisztensek: Illés Tamás, Varga Gábor.

 

Jó szurkolást,Hajrá Tamási!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.21 0 0 8447

Nagyon szép játékkal vertük a Tolna csapatát!

Brian a tolnai csapat mumusa,a két tolnai meccsén 5 gólt rúgott!

vposzka Creative Commons License 2012.04.21 0 0 8446

Brian 2,Baranyai Dávid!

Előzmény: vposzka (8445)
vposzka Creative Commons License 2012.04.21 0 0 8445

Tolna-Tamási 0-3. Pisti!Nem voltam ott,csak most olvastam a neten!

B.Sz.13 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 8444

  Sziasztok!

Jövő héten lesz egy kis rendezvénye a Tamási 2009 Fc-nek,mindenkit szeretettel várunk!

Biztos érdekes lesz hallgatni az élménybeszámolókat!

 

Nem tudom mennyire lesz olvasható a plakát,pénteken lesz a rendezvény,19 órakor a műv.házban.....                                                                                                                                                                                       

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.19 0 0 8443

A modern foci hozománya:(Egy kispesti írás a mai lelkiállapotomról)

 

Elméletileg ezen a helyen már egy Siófok elleni pénteki meccs beharangozójának kellene jönnie. Tulajdonképpen az is lesz ez az írás, hiszen este hatkor fogadjuk a Balaton partiakat, addig pedig nem tervezek ez ügyben billentyűzetet ragadni. Illúzióim nincsenek, nem is voltak, ha vasárnap netalán kitömjük a lilákat, akkor sem jött volna ki 600 embernél több a sárga-kékek ellen. Így talán fele annyian lesznek, élükön azokkal az „alacsonyak legalacsonyabbjaival ”, akik állítólag szégyent hoztak a klubra vasárnap este. Mert valahogy mindig ezek a legalacsonyabbak vannak ott a csapat meccsein, időt, pénzt, családot nem kímélve.

Lehet, sőt kell is örülni a negyedik helynek, bár ki tudja, meddig leszünk ott. Azonban ha belegondolunk, hogy egy kicsit összeszedettebb produkcióval simán dobogón lehetnénk… Vagy nem ez a cél? Ugyanakkor az is igaz, hogy Újpesten ki lehet kapni. Miért ne lehetne? Egy Újpest-Kispest mindig más, mindig komolyan kell venni, álljon bárhol is a két csapat a tabellán, így bármi meg is történhet. Hibázni is lehet, persze, emberek vagyunk, előfordul. Egy valamit nem lehet, illetve lehet, de sokan nem szeretik, ez pedig a mellébeszélés. Kéthetente ilyen talajon játszunk, hiszen tény, hogy nem sok olyan pálya van ma idehaza, mint a Bozsik szent gyepe. Ráadásul nem külföldön nevelkedett sztárok játszanak nálunk mostanában, a legtöbb játékosunknak szerintem éppen az a szokatlan, ha a lapos lövés nem a jobb felsőben köt ki… Mindannyian, akik dolgozunk, végezzük a feladatunkat, az adott feltételeknek, körülményeknek leginkább megfelelő döntést hozzuk meg. Ha valaki erre képtelen, akkor egyszerűen nem alkalmas arra, amit csinál! Márpedig Gege nagyon is alkalmas, hiszen kár tagadni, egy ügyes, jó bal lábbal megáldott játékosról van szó, aki pont abba a kapuba akkora gólt lőtt a Lokinak néhány éve a Kupadöntőben, hogy még talán Öcsi bácsi is csettintett rá odafent! Ezért, na meg az idei négy (szerintem a Pápa ellen sem lőtte rosszul) magabiztos büntetője miatt volt elképesztő látni azt, amit vasárnap mutatott ugyanebben a műfajban…

Hogy paranoiásak lennénk? Még az is lehet. De kérdezem én, ez kinek a hibája? Tehetünk mi róla, hogy imádott játékunk még jobban imádott és tisztelt képviselőiről széles -e világon derül ki, hogy bizony nem csak a zöld gyepen játszanak nagyot? A mi hibánk-e, hogy a számunkra a világ legnagyobb csapatának nem egy meccsét vizsgálja külföldi és hazai rendőri szerv? Köztük azt is, melyet néhány éve ugyanitt játszottunk kísértetiesen hasonló forgatókönyv mellett. Mi tehetünk róla, hogy olyan meccsekről röppenek fel a bűnügyi hírek, ahol örömünkben együtt nevettünk, vagy bánatunkban egymást vigasztaltuk? Mi tehetünk-e arról, hogy miközben nincs egy épkézláb csatár a keretben, addig a tehetséges fiatal támadóinkat külföldre küldözgetjük? A mi hibánk-e, hogy miután a barátnőtől, családtól elvett időben, a nehezen megkeresett pénz egy részét vonat vagy buszjegyre és meccs belépőre (na meg persze engedtessék már meg, de sörre) szánva összejövünk és beleadunk mindent, majd azt látjuk, hogy három tavaszi nagy rangadónkon kapura sem tudunk lőni? Persze tudjuk, hajtottak, harcoltak… Mint ha egy gyári munkást, aki három műszakban gályázik, azért dicsérnénk meg, mert bement a munkahelyére! Ebben a mezben ez lenne a minimum! Sőt, egy olyan játékot, ami a futáson is alapszik, hogy lehet hajtás nélkül játszani?

És a kérdések sorát hosszasan lehetne folytatni, választ úgysem kapnánk rá. Legfeljebb olyan mellébeszélőset. Történhet akármi a pályán, lehet akármilyen káosz egy klub és egy csapat környékén (mindegy, melyik az a klub), a bűnbakok valahogy mindig a leghűségesebbek lesznek. Akkor is, ha a szurkolók mondjuk, nem oszthatnak fizetést vagy prémiumot a játékosnak. Mert bizony ilyenről is számtalanszor lehetett hallani az elmúlt évtizedben, és talán sok minden ide is vezethető vissza! De a drukkereken a legkönnyebb elverni a port, és ezt általában a focit egyébként nem szerető tömeg is kajálja. A szurkolók verik szét a metrót, miattuk zárják le a fél várost, amúgy is bunkók, és csak buzizni meg anyázni tudnak a nyolc általánosukkal. És ezzel el is van a „való világon”, (hulló)csillagszületiken tartott, gondolkodásra teljesen képtelen plebsz. Ki figyel már itt letartóztatásokra, halálba kergetett klubvezetőre, sitten ülő válogatottra, hirtelen megpattanó szerb sikeredzőre? Érdekel mindez valakit akkor, amikor fiatalemberek olyan galád módon fejezik ki az elégedetlenségüket, hogy leveszik a saját költségen, saját kézzel megfestett, megvarrt zászlóikat, és elvonulnak a szektorból? Elvonultak, hogy aztán pénteken ismét megvegyék a buszjegyet, a meccs belépőt, no meg a sört, és kimenjenek a stadionba… Mert ők ott lesznek, ők, akik sokadjára érzik úgy, becsapták őket. És ha megverjük a Siófokot (mert szerintem megverjük), kicsit talán visszafogottabban, de örülni fognak neki, mint mindig, amikor nyer a Kispest! Mert az „alacsonyak legalacsonyabbjai” már csak ilyenek… Kifejezik az örömüket, kifejezik a bánatukat, néha még a dühüket is, amióta világ a világ, ez legalább olyan alap, minthogy egy sportoló hajt, és aki ezt nem érti, az pont a lényeget nem képes megérteni…

„Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.”

 

Bonbon úr hétvégi reakciója:

 

http://pepsifoci.hu/node/110033

 

Erre reakció egy nagyon jó barátunktól:

 

Nyílt Levél George F. Hemingway Úrnak

Ön eddig megosztó személyiség volt a Kispest szurkolók körében, de legutóbbi irománya, amivel védelmébe vette Puskás Ferenc klubját, és minket, hűséges szurkolókat is eláruló játékosait minden kérdésünkre megadta a választ.

Tudtuk, hogy Ön üzleti vállalkozásként tekint csak a Kispestre, de abban bíztunk, hogy tisztességes eszközökkel igyekszik profitot termelni. Elismeréssel, és örömmel nyugtáztuk az erőfeszítéseit az utánpótlás akadémia terén, de sokszor érthetetlen volt számunkra az NB1-es csapattal kapcsolatos politikája. Nem értettük, hogy ha egy játékos arra a szintre jut, hogy valóban a csapat eredményességét segítheti, miért igyekszik azonnal szabadulni tőle, nem értettük, hogy miért vesz olyan labdarúgókat, akik a laikus számára is nyilvánvalóan nem érik el a másodosztály szintjét sem ( Gebro, Esad, Alfi…és a végtelenségig sorolhatnánk…).

A legutóbbi írása azonban arra enged következtetni minket, hogy más szempontokat vesz figyelembe az első csapat játékoskeretének kialakításában. Jó katonák kellenek, akik ha kell, tudnak veszíteni, akár egy kiesés szélén álló csapat ellen is.

Mivel Mi itt voltunk húsz évvel ezelőtt is, és itt leszünk az elkövetkezendő évtizedekben is, míg Ön csak egy szégyenteljes epizodista lesz a Kispest történelmében, megkérjük, hogy soha többet ne vegye magának a bátorságot, hogy a reagálás lehetőségének megadása nélkül minősít bennünket. Mi kitartottunk a csapat mellett akkor is, amikor Önhöz hasonló önjelölt megváltók a másodosztályba taszították Magyarország egyik legdicsőbb múltú egyesületét, viszont sem a múltban, sem jelenleg, sem a jövőben nem adjuk a nevünket a bűnpártoláshoz. A csalásra csalást fogunk kiáltani, mivel elkötelezett, és hűséges szurkolóként ez a kötelességünk.

Megértjük, ha Önnek ez nem tetszik, mivel esetleg sérti az érdekeit, de nem számíthat a jövőben sem a szolidaritásunkra az ilyen aljas cselekedetekhez.

Sportbaráti Üdvözlettel: A „Napfénylovagok”

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.19 0 0 8442

Már nem csak az NB1-ben,hanem itt sem lehet tervezni programot a sorsolás alapján!

Ha a Brian nem mondja ma,hogy szombaton van a meccs,pottyára mentem volna vasárnap Tolnára!:(((

Áhhhhhhhhhhhhh,egyre inkább kezdek én is belefáradni,belefásulni ebbe a posványba!

 

Előzmény: FCB_Atika (8441)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.19 0 0 8441

UNIQA Megye I. o. Felsőház  - 2.forduló

2012.04.21.Szombat, 16.00

 

Tolna VFC - Tamási 2009 FC

 

Játékvezető: Szommer Attila

Asszisztensek: Álló Tibor, Farkas Roland.

 

Jó szurkolást, Hajrá Tamási!!!

FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.14 0 0 8440

UNIQA Megye I. o. Felsőház

2012.04.14.Szombat, 16.00

 

Tamási 2009 FC - Szedres SE (1-0)2-0.

Játékvezető: Bíró Roland

Gólszerzők: Johnston B., Szabó Z.

Tamási: Makláry - Csomor (Horváth K.) Rein A., Tóth R., Juhász G., - Juhász A. (Kovács R.) Aschermann Gy. - Baranyai D., Kovács P., Szabó Z., (Lázár K.), - Johnston B.

Edző: Molnár László.

 

 

Előzmény: FCB_Atika (8439)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.13 0 0 8439


UNIQA Megye I. o. Felsőház

2012.04.14.Szombat, 16.00

 

Tamási 2009 FC - Szedres SE

Játékvezető: Bíró Roland

Asszisztensek:Kurcz György, Mészáros László.

 

Jó szurkolást, Hajrá Tamási!!!

FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.11 0 0 8438

Kedves Szurkolók!

Elkészült az Uniqua Tolna Megye I.osztály rájátszásának Felsőházi menetrendje.

1.Tolna VFC                   39 pont

2.Kölesd SE                   39 pont

3.Majos SE                    37 pont

4.Szedres SE                 32 pont

5. Tamási 2009 FC         31 pont

Íme:

 

2012.04.14. Szombat 16.00 

Tamási 2009 FC - Szedres SE

 

2012.04.22. Vasárnap 16.00

Tolna VFC - Tamási 2009 FC

 

2012.04.28-29. hétvégén szabadnapos a csapat!!!

 

2012.05.05. Szombat  16.30

Tamási 2009 FC - Majos SE

 

2012.05.13. Vasárnap 17.00

Kölesd SE - Tamási 2009 FC

 

2012.05.19. Szombat  17.00

Szedres SE - Tamási 2009 FC

 

2012.05.26. Szombat 17.00

Tamási 2009 FC - Tolna VFC

 

2012.06.02-03. Szabadnap

 

2012.06.10. Vasárnap 17.00

Majosi SE - Tamási 2009 FC

 

2012.06.16. Szombat 17.00

Tamási 2009 FC - Kölesd SE.

 

HAJRÁ TAMÁSI!!! GYERÜNK FIÚK!!!

 

 

FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.09 0 0 8437

Nem voltam internetközelben.

Az összeállításunk : Makláry - Csomor D. (Szép G.) Tóth R. Aschermann Gy., Juhász G., (Rein A.) - Kovács P. (Kovács R.) Pintér A. - Lázár K., Baranyai D., Szabó Z., (Horváth K.) - Johnston Brian. Edző: Molnár László.

 

Nagyon gyenge mérkőzés volt...

 

Kedden Ligaülés, eldől a rájátszás menetrendje.

Előzmény: k.zsuzsi (8435)
schmidtb Creative Commons License 2012.04.08 0 0 8436

Az összeállítást nem tudom beschmittelni, mert nincs fent a teolon.

Az eredmény 0:0.

A góllövők nevét könnyű volt megjegyezni.

Egyébként nagyon gyenge volt a meccs...

 

Üdv.

 

Előzmény: k.zsuzsi (8435)
k.zsuzsi Creative Commons License 2012.04.08 0 0 8435

Mindenki be van rúgva húsvét alkalmából azért nincs a meccsről beszámoló?!

Előzmény: FCB_Atika (8434)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.06 0 0 8434

A HÉTVÉGI MÉRKŐZÉS KEZDÉSI IPŐPONTJA VÁLTOZOTT:

 

TAMÁSI 2009 FC - DUNAFÖLDVÁR FC   2012.04.07. 14.30!!!

 

HAJRÁ TAMÁSI,MINDÖRÖKKÉ!!!

Előzmény: FCB_Atika (8433)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.04 0 0 8433

Uniqua Tolna Megye I.osztály Felnőtt Labdarúgó Bajnokság, 18. Forduló (Alapszakasz utolsó forduló)

 

2012.04.07. Szombat,15.30

Tamási 2009 FC - Dunaföldvár FC

Játékvezető: Fülöp Arnold             

Asszisztensek: Szincsák László,Botos Miklós.

 

Jó szurkolást, Hajrá Tamási!!!

FCB_Atika Creative Commons License 2012.04.01 0 0 8432

Kölesd–Tamási 2-0 (0-0)

Gólszerző: Dudás G. 2.

Tamási: Makláry - Tóth R., Rein A., Aschermann Gy., Juhász G.(Vlocskó M.) - Kovács P., Pintér A., - Lázár K. (Juhász A.), Baranyai D., Szabó Z. (Csomor D.), - Johnston B. Edző: Molnár László. Jók: Kovács P., Pintér A., Tóth R.,

 

2012.04.07.Szombat 15.30

Tamási 2009 FC - Dunaföldvár FC.

 

Hajrá Tamási!!!Mindörökké!!!

Előzmény: FCB_Atika (8431)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.03.28 0 0 8431

Uniqua Tolna Megye I.osztály Felnőtt Labdarúgó bajnokság 17.forduló

 

2012.04.01.Vasárnap 15.30

Kölesd SE - Tamási 2009 FC

 

Játékvezető: Farkas Ferenc Asszisztensek: Farkas Roland,Álló Tibor.

 

 

Jó szurkolást,Hajrá Tamási!!!

FCB_Atika Creative Commons License 2012.03.26 0 0 8430

Örülök!:)

Előzmény: k.zsuzsi (8429)
k.zsuzsi Creative Commons License 2012.03.26 0 0 8429

Kezd alakulni! Köszi.

Előzmény: FCB_Atika (8428)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.03.26 0 0 8428

Kakasd–Tamási 2009 FC 1–4 (1–1). Kakasd, 150 néző. V: Mihálovics L.

Kakasd: Szabó M.– Tóth L., Hucker (Farkas B.), Kiss Cs., Kertész D.– Sebestyén M. (Palkó A.), Kvanduk E., Eisensehr M., Fehér V. (Sebestyén F.)– Szabján F. (Farkas F.), Taba B. (Bozsó). Edző: Szakács László.

Tamási: Makláry– Csomor (Juhász G.), Aschermann,Rein A., Tóth R. (Hegedűs D.)– Lázár, Pintér A., Kovács P. (Kovács R.), Szabó Z. (B. Johnston)– Baranyai D., Horváth K. (Juhász A.). Edző: Molnár László.

A jobb helyzetkihasználás döntött a vendégek javára.

Gól: Eisensehr M., illetve Kovács P. 2, Baranyai D., Aschermann.

Kiállítva: Kvanduk E. az 50.percben

 

E hét vasárnapján Kölesd - Tamási 2009 FC!!!

 

Hajrá Tamási!!!

Előzmény: k.zsuzsi (8423)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.25 0 0 8427

Kakasd-Tamási 1:4

 

30 méterről kapott átemeléses hazai vezetés után viszonylag sima meccsen nyertünk a hihetetlenül rossz minőségű talajon!

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.23 0 0 8426

Tüske anyukájának a temetése jövő szerdán délután 2-kor lesz!

schmidtb Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8425

Ja, és még szórakoztató hozzászólásokat is találsz, főleg egy-két kölesdi szurkoló "tollából".

Előzmény: schmidtb (8424)
schmidtb Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8424

Zsuzsi!

 

Megtalálod a népújság honlapján, általában már a meccset követő napon!

 

www.teol.hu

 

 

Üdv.

Előzmény: k.zsuzsi (8423)
k.zsuzsi Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8423

Nem a játékvezetők hanem a csapat összeállítását kéne meccs után közölni,meg pár szót a meccsről! Remélem nem túl nagy kérés!

Előzmény: FCB_Atika (8422)
FCB_Atika Creative Commons License 2012.03.22 0 0 8422

Megye I.osztály  - 16.Forduló

2012.03.25. 15.00

 

Kakasd SE - Tamási 2009 FC

 

Játékvezető: Mihálovics Lajos   Asszisztensek:Knap Zoltán Richárd,Süveges Csaba.

 

Jó szurkolást!

Hajrá Tamási!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!