Keresés

Részletes keresés

pk1 Creative Commons License 2021.03.04 0 1 4055

Felajánlottam, hogy ellenőrzöm a dolgot, erre gyors visszatáncolás és mélységes csodálkozás volt a válasz. Végül is csak van valami oka, hogy a rendőrség nem alkalmaz "halottlátókat".

 

Te hogy különböztetnéd meg egymástól a valódi szibillát a csalótól?

Előzmény: Woodoo Woodpecker (4053)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2021.03.04 0 0 4054

A múltból, történelemből lehet idézni akárkit Petőfit Cézárt Napóleont Jézuskrisztust aki idézi azt idéz amit és akit akar és ahogy ő éppen akarja/vagy elképzeli, a képzelete képzelőereje függvényében.

Erkölcs bátorság vakmerősége lelkierő is bejátszik, mit mennyit mer idézni, mennyire viszi az intelligenciája, legkönyebb átmenni. A TÚLVILÁG messze van nehéz megközelíteni, intelligens ember oda csak ha nagyon nagy bajba kerül akkor jút el, ezért a JÓSOK  az egy kicsit hüljébbek hözül kerülnek ki...:D

 

Ja, józanság szükséges, én amikor OTT voltam- OTT = TÚLVILÁG -tök piásan az igaz de tényleg TÖK JÓZAN VOLTAM..

 

Tudott dolog a PIÁS  ember soxor LEGJÓZANABB!

Woodoo Woodpecker Creative Commons License 2021.03.04 0 0 4053

ezek a látnokoskodások akkor is bohóckodások

 

 

Mondod te, és halgatom én..

 

 

Tetszik, hozzám közeli a topik téma..:D

Előzmény: pk1 (4052)
pk1 Creative Commons License 2021.03.02 0 0 4052

Jaaa, szóval ez egy rádióműsor volt, "szkeptikus"-ból "megtérő" riporterrel. :p

 

Nos, hát én a hívőket nem tartom hülyének, de ez a besértődős elviharzásod nekem is kényelmes, időt takarít meg. Ha van is halálon túli tudat, ezek a látnokoskodások akkor is bohóckodások.

Előzmény: equilibrator (4051)
equilibrator Creative Commons License 2021.03.02 -2 0 4051

Érdekes ez a topic. Elmeséltem, hogy mit hallottam a Rádió1-en és kaptam 3 mínuszt. Szerintem ti rettegtek attól, hogy kiderül, hogy tényleg túléli a tudat a halált és egymást pátyolgatjátok ebben az illúzióban. Na csá, hülyékre nem érek rá, rövid az élet.

pk1 Creative Commons License 2021.03.02 0 0 4050

Az biztos nem árt. De a médium, az ügyfele vagy a megidézett legyen józan?

Előzmény: polária (4049)
polária Creative Commons License 2021.03.02 0 0 4049

nagyfoku JÓZANSÁG szükséges !

Előzmény: pk1 (4048)
pk1 Creative Commons License 2021.03.02 0 1 4048

"rendkívül furcsa számomra"

 

Mert nem ismersz. Nálam ez természetes. De eszerint te is elismered, hogy csalók azok, akik pl. Petőfit idézik meg, és Zámbó Jimmy mai megidézői is gyanúsak.

Előzmény: equilibrator (4047)
equilibrator Creative Commons License 2021.03.01 -2 1 4047

Gyakran azt meséli el, amit nem tudsz, pl. hol van a keresett dokumentum, miért volt olyan, amilyen, mit tanácsol, stb. Még az elején, a beazonosítás és meggyőzés fázisában van az, hogy olyat mond, amit te tudsz, de talán senki más nem. Ha ez neked nem meggyőző, akkor nem tudom, mi lehetne az.

A történelmi múltban (>20év) elhunytak megidézését nem szokták vállalni, ennek reinkarnációs korlátai lehetnek és a jelennel való kapcsolat is már értelemszerűen gyenge. Amúgy rendkívül furcsa számomra, hogy régi és vitatott sztoriról vársz ellenőrizhető információkat, amelyek igazságát kb. senki sem tudná megerősíteni. Ez nem logikus.

Előzmény: kétlambos (4045)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.01 0 0 4046

Látod a Fényt az alagút végén? Most nagyon nehéz!

kétlambos Creative Commons License 2021.02.28 0 0 4045

Ilyesmiben nem látok fantáziát. A jós elmeséli azt, amit úgyis tudsz. Jó, meglepődsz, de egy bűvésznél is ugyanúgy meglepődsz.

 

De OK, teszek egy próbát. A megidézettek legyenek mondjuk Seuso és Sümegh József. Eddig nem ismert, de ellenőrizhető információkra volnék kíváncsi. Végső soron a kincs körüli vita végleges tisztázását.

Előzmény: equilibrator (4044)
equilibrator Creative Commons License 2021.02.28 -2 0 4044

Volt is, van is pár profi léleklátó Magyarországon is, aki bárkinek bebizonyíthatja, hogy az elhunyt ismerősének a tudata nem semmisült meg, hanem továbbra is elérhető és magyarázattal, tanácsokkal tud szolgálni.

Nem reklámozni akarom, de nemrég az egyikükhöz elment a Rádió1 szkeptikus munkatársa azzal az alig titkolt szándékkal, hogy majd jól megcáfolja ezt az egészet. Hát nem így lett. (Mellesleg ez a hölgy "sikerdíjas", akit nem győz meg negyedórán belül, annak ingyenes volt a próbálkozás.)

http://nadin22.hu/vendegkonyv

Előzmény: Kozmikus Lény (4043)
Kozmikus Lény Creative Commons License 2021.01.22 0 0 4043
Előzmény: N.21 (4042)
N.21 Creative Commons License 2021.01.22 0 0 4042
Kreezpeebékön Creative Commons License 2020.09.09 0 0 4041
vadon élő Creative Commons License 2020.08.12 0 0 4040

Jobb esetben beindul az ébredési folyamat...Valamint én úgy tudom csak azokat ébresztik balesetekkel és egyéb halálos élményekkel akik a külömböző katalizátorok ellenére önmaguktól képtelenek rá,tehát fejlődésképtelen..

vadon élő Creative Commons License 2020.08.12 0 1 4039

A tapasztalat miatt,de ezt nem kötik az orrára... egyrészt visszatérve megosztásra a hitetlenkedőknek,másrészt a rokonokhoz,barátokhoz fűződő veszteségérzet és egyéb karmacsíra kioldása,harmadrészt a halál- és egyben a változástól való félelem végleges felszámolása céljából...

Előzmény: rhénai (4037)
Kreezpeebékön Creative Commons License 2020.08.02 0 0 4038

Ki kell járni az iskolát és utána teljesíteni a vállalt szerződést. Akik valamilyen baleset, betegség miatt hamarabb hazatérnek azokat visszatessékelik - ha tetszik ha nem. :-)

Előzmény: rhénai (4037)
rhénai Creative Commons License 2020.06.01 0 1 4037

A tulvilágra érkezett emberekkel olykor közlik a szerettei vagy a Fénylény hogy NEM KELLENE ITT LENNED,ez nem a te időd vissza kell menned és vissza is terelik.Node ha az égi terv szerint nem kéne ott lennie AKKOR MIÉRT VAN OTT ? selejt a müködésben ?

<KRYPTO> Creative Commons License 2020.05.31 0 0 4036
6Boci Creative Commons License 2020.05.24 0 0 4035
polária Creative Commons License 2020.05.02 0 0 4034

Az anyagi és a szellemi fikozofiai irányok szivesen "lesemmizik" a konkurenciát  : anyag az egyetlen a  lélek és szellem a matéria körein belül értelmezhető általa meghatározott illetve a másik  azt állitja  hogy  az anyagi világ álom fátyol látszat  ÉBREDJ FEL isten vagy.

Én meg azt hiszékenykedem hogy anyag és szellem EGYETLEN valóság oldalai szintjei és korszakai.

Előzmény: Törölt nick (4029)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.07 0 0 4033

Amit előbb felvázoltam, azt túlvilág paradoxonnak nevezik.

 

Itt látható a túlvilág paradoxon elképzelése:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UN2igUQjIs8

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.06 0 0 4032

Egyébként szinte be tudom bizonyítani, hogy a halál után után van élet:

 

Tegyük fel, hogy nem létezik semmiféle lélek. A HKÉ is csak agyi haluzás...

Induljunk ki innen...

 

A tudat pedig csak az önmagába visszacsatolt fő neuronkörök visszacsatoló hurkában áramló információ önhatása...

 

Y=a*X+b*Y

 

Ahol X a logikai hálózat bemenetei, Y pedig a kimeneteit jelenti.

 

A visszacsatoló hurok pedig az egyenletből az Y=b*Y rész, ami az önmagába visszacsatolt információáramot fejezi ki. Tehát egy ok-okozati önhatás...Ez a tudatosság... Egy matematikai függvény...

 

Az agyban ugyan ez kémiai-elektromos folyamatokban megy végbe, de a lényeg, hogy a matematikai függvény, az információ áramban fellépő önhatás az, ami látja magát. Az, ami érzi magát...Ez a tudat... A tudat kvantált egysége, pedig az információ bitje... Mint transzcendentális spirituális élményem során megtudtam...;)

 

Lényeg a lényeg, meghal az agy, leáll a folyamat és megszakad a hurok...

 

Nincs tapasztalás... De ebben az állapotban tök mindegy, hogy 1 millió év, vagy 10^120-on év telik el. Egy pillanat csak.

 

És valahol újra összeáll egy struktúra, amiben nagyon hasonló visszacsatolt információáram lép fel. A tudat újra beindul ismét.

Máris van halál utáni élet lélek nélkül... Még csak az se kell hozzá...

 

Van persze ennek egy érdekes hozadéka. Mindenkiben ugyanaz az én van. Mindenki ugyanúgy ÉN-nek érzi magát. Mindennek van tudata valamilyen szinten. Csak a tapasztalás, az érzetek komplexitása más szintű. De van, egy atomban is, sőt egyetlen bit információban is...

 

Ha komolyan veszem az állítást, hogy a tudat kvantált egysége az információ bitje, ami egy elemi ön-ok függvény. 1=1, 0=0

A legegyszerűbb struktúra, egy bemenet-egy kimenet visszacsatolva, egy topológiai hurok, akkor minden tudatosságból van. "Csak a tudat létezik és semmi más." A tudat "inhomogenitása", minden, ami csak létezik... Minden ebből van, tudatosságból... És ez már az abszolút semmiben, a 0-ban is megvan. (a russel paradoxon megoldása óta ugye...) Ebből lett minden...

polária Creative Commons License 2020.03.24 0 2 4031

Kisfaludy Gyuri bácsi közismert nagyottmondó !

Előzmény: Törölt nick (4029)
polária Creative Commons License 2020.03.24 0 0 4030

Semmi sem tart örökké még a szellem sem ! Egy ponton tul minden átfordul ellentétébe.

 

Előzmény: Törölt nick (4029)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.24 0 0 4029

Egyébként meg rohadtul nem erről szóltak a régi filozófiák, ázsiai, meg távolkeleti írások. Pont fordítva. 

 

A fő szlogenjük : "Aminek kezdete van, annak vége is lesz".

 

Rohadtul nem örökké valónak írják le a "fizikai" világegyetemet, hanem végesnek. Ráadásul pl a védák szerint állandóan keltődnek és megsemmisülnek az ilyen fizikai-anyagi világegyetemek.

 

Az ilyen Kisfaludi György féle kretének magyaráznak bele mindenféle lázálmos égszaggató hülyeséget a régi ókori írásokba.

Nem kell az ilyesmi tévmagyarázatokat bekajálni. Nagyon sok ókori írásba rendesen, tök egyértelműen leírják, mi a szituáció és azt úgy kell érteni, ahogy leírták. A mája fátyla, illúzió jellegű anyagi világ, stb ezeknek a véges léte. Szerintem teljesen egyértelmű...

 

 

Előzmény: Omar Khajjám (4026)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.24 0 0 4028

Azt az örök életet anyagi formában mondjuk elég nehéz úgy megvalósítani, hogy maga az anyag sem örök életű... Volt kezdete és vége is lesz. Majd eljön az idő, amikor beindul a proton bomlás. A fekete lyukak is elpárolognak. Minden anyag megsemmisül. Csak sugárzási energia marad, aztán végül belesimul az is a kvantum zajba. Az anyag létének volt kezdete, lesz vége is...

 

A szupertudatot meg nem kell félteni. Neki ez az anyagi univerzum csak a "képzelete", egy 20. rangú számítógépes szimuláció. 

Valószínűleg felfoghatatlanul sok hasonló és merőben más univerzum is létezik ezen kívül, meg a létezésnek olyan merőben más formái is, amikről fogalmat sem tudunk alkotni...

 

Mind csak információáramlás. Egy marék szám pörög a mátrixban... Ez minden...Minden megnyilvánult létező így létezik, alapvetően szellemi módon, mert csak így lehet. Minden létezés igazából szellemi természetű. Az anyag, csak grafika. Geometriai formák megnyilvánulása a leképzett vektorterekben...

Előzmény: Omar Khajjám (4026)
Omar Khajjám Creative Commons License 2020.03.21 0 0 4026

Ennek a szupertudatnak van ám egy fő célja is: anyagi (= nem szellemi) formában elérni a tökéletességet és halhatatlanságot.

Az nem egy ezoterikus mese, hogy valamennyi nagyszerű ókori, nyugat-ázsiai legenda és történet erről szólt.

 

Hogy aztán ezt kevesen értették megés még sokkal kevesebben valósították is meg, az a civilizációnk igazi fekete foltja.

A földi természettudomány ehhez semmit sem konyít.

 

Előzmény: Törölt nick (4008)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.13 0 0 4025

Ennek ellenére egy csomó ilyen beszámoló van...

 

Egyébként meg a szellem világban a szellemi lényeknek nagyon erős szellemi képességei vannak.

 

Egy fél pillanat alatt leprogramozzák a helyedet a pokolban, meg a heréket is... Kib...ott nagy rutinjuk van ebben, ha a hír igaz és van túlvilág....

 

Állítólag minden képzeletet felülmúlóan jó a grafika... Tudják a dolgukat. (Mégse mennek a Blizard-hoz fejlesztőnek valamiért... A nagyon jó fizu ellenére se. XD)

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4024)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!