Keresés

Részletes keresés

Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1248

Stimmt

Előzmény: Siroki Brjeg (1247)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1247
Ott ahol veszi.
Előzmény: Eduss#18 (1246)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1246

És ennek hol jártál utánna??...Csak kérdezem,de mindegy...

 

Borinak teljesen igaza van...szerintem meg:kit érdekel egy focimeccs vagy valami,ha floorballrol van szó??Érdekes más is egyenpoloban melegit...ők is hülyék??Ők is csak majomkodásból veszik fel??...na mindegy...

 

 

Üdv mindenkinek!!

Előzmény: Siroki Brjeg (1244)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1245

A társaságot, mint csapat az egységes mez ugyanúgy tünteti fel!

Nézd meg a BL döntőt fociban.

melyik csapat melegít külön más pólóban?

Előzmény: kípör39 (1242)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1244

Na!

 

Utána jártam.

A póló amit Varsa vesz 500 forint, a nyomás 200!

 

Lehet leellenőrizni!

Előzmény: kípör39 (1242)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1243

Többek szerint bohóckodás!

Ha a VB döntőn berohan az egész csapat az OK, de egy OB meccsen?

Előzmény: comboy (1240)
kípör39 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1242

Szerintem egy olyan ember/csapat szokása akinek az élete a floorball és megtesz mindent azért-pályán, és azon kívül is- hogy minél sikereket érjen él, mindezt kemény munkával és jókedvvel...de persze ezen is lehet vitatkozni, van hely bőségesen...

nos a bemelegítő póló kérdésében: igen, lehet h lehetett volna találni olcsóbb lehetőséget, de mivel segítséget csak egy részről kaptunk, amit sikeresen/együttesen meg lehetett valósítani kb 4napon belül...1ébként hálás köszönet érte.:)...ja és nem mellesleg a társaságot mint CSAPAT tünteti fel és így egységesnek nézünk majd ki, amit egyébként a találkák alkalmával sajnos nem sikerült teljes mértékben megvalósítani...sztem sokan értik mire utalok.

és ezek után már tényleg csak a játékra kell öszpontosítani, de arra aztán...

üdv, bori

Előzmény: Siroki Brjeg (1238)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1241

"Ha idegbeteg vagy kezeltesd magad és ne VB-n gondolkodj! Oda nyugodt megfontolt emberek kellenek!"

 

Ez azért már durva...na jó..én nem kötözködöm tovább...

Eddig sem tettem,csak véleményt nyílvánítottam...:))

 

Köszönjük szépen mindenkinek,aki segít minket...:)

Akkor ma visszük Juditnak a pénzt...edzésre...:))

 

 

 

 

Köszönjük szépen!!

Előzmény: Siroki Brjeg (1238)
comboy Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1240
pedig egyszerű......pedagógia és pszichológia az egész.
Előzmény: Siroki Brjeg (1238)
vandalizmus Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1239

Szia Juci!

 

Oké, tök jó lenne, ha csütörtökön felhoznád a komáromi lányokét - akkor nem kellene utána vacakolni vele. Majd felhívlak, ha végeztem melóba csüt. (16:30) és akkor elmegyek oda, ahol éppen leszel Pesten :)

 

Lányok!

 

Ne vitatkozzunk - még a póló miatt se. A lényeg, hogy mentek, lesz mezetek - hála Pavelnek, lesz pólótok - hála Zsunak, lesz két kisbusz - hála Tamásnak és Reni apukájának. :) Már csak nagyon jól kell játszani! Ez az egy, amivel még foglalkoznotok kell. Meg persze a biztosítás :) Hívom is Csoppit, hogy megkapja ő is az infot :)

 

Pavel!

 

Kösz, hogy elhoztad a mezeket. Mára ígért Boszi egy garnítúrát, meg Ambrus Kata egyet, meg Huszti Peti is Zsuzsiét - szóval elvileg az már 16 mez.

És az egri lányokat még megkérdezzük.

 

5re megyek akkor a Sportok Házához, hogy megnézzem, mi a baj a szálláspénz utalásával. Kérlek, addig adj le oda számlakivonatot! Köszönöm!

 

Kellemes délutánt!

V

Előzmény: KisSzasza (1237)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1238

Ha idegbeteg vagy kezeltesd magad és ne VB-n gondolkodj! Oda nyugodt megfontolt emberek kellenek!

 

Attól meg ne légy idegbeteg, hogy a Varsa lehúz kb 1500 forinttal!

Természetes.

Amíg vannak ilyen balekok addig csinálhatja!

 

Egyébként érdekes ez a floorball a számomra és még sokak számára hülye szokásaival.

 

Mi már többször feltettük a kérdést magunkban az ARES fiúk között, hogy mi a fenének rohan be eszeveszetten 20 ember egy gólnál a pályára, meg miért csúszik hason egy egész csapat mert megnyer egy meccset?

 

Mi nem értjük ezeket a floorballos szokásokat.

 

Nálunk akik pályán vannak pacsiznak, a többiek meg gratulálnak , ha lejöttek cserére.

Mások meg berohannak kötelezően. Nem egyszer látom, hogy az edző hajtja be az egész csapatot kötelezően.

 

Na ilyen hülye szokás ez a bemelegítőpóló is.

Előzmény: KisSzasza (1237)
KisSzasza Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1237

Sziasztok!

 

Vanda!Én megyek fel Pestre csütörtökön.(de:dokinál a Balesetibe,este a Tf-en edzésen leszek)Ha az jó,akkor összeszedem a komáromi lányoktól a pénzt és odaadom.Csak azt beszéljük meg,hogy hol?,mikor?,kinek?adjam.

 

Érdekes,hogy két éve is "egyesek" mindent megtettek,hogy totál idegbetegek legyünk a VB-re utazás elött.Lehet,hogy az ilyen embereknek az a hobbija,hogy a másikat baszogassa.Ahelyett,hogy inkább támogatná az értelmes ötleteket.Kezdek hozzászokni...de még mindig nagyon idegesítő!

 

Üdv:

Mészáros Judit

Előzmény: vandalizmus (1220)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1236

Vanda!

 

Felvettem a joggingokat.

 

hiány 25 ezer/darabbal kell kifizetni.

 

Fehér mez 13 db, nadrág 14 darab.

Tehát még kell 3 db, ha ki akarunk állni!

 

Ssportszár nincs! venni kell, nézzetek olcsót!

pavel

Előzmény: vandalizmus (1220)
strew Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1235

utazási forma:

 

2. 1 ingyen kisbusz + 1 kisbusz 10000-12000ft/nap + 1 autó

 

 

 

 

Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1234

Ugy érzem te mindenben találsz valamit,amibe bele lehet kötni...

Nem baj...nem vagyok megőrülve a VB-ért...

És már megint ott tarunk,hogy itt mindig mindenki csak lehuz minket...ohh igen..ez igy van...egyet értek:))...valószinű...szerintem hanyagoljuk

 

Teoval egyetértesz,hogy nem válaszolsz és nem kötözködsz??

Előzmény: Siroki Brjeg (1233)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1233
Mert nincs milyen reklámot rárakni. Gondolom a szolnoki meg az aresos lányok is a reklám miatt hordják meccs előtt.
Előzmény: Eduss#18 (1229)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1232

Akkor miért fizetsz?

 

A szalagavató sem Rólad szól, hanem akik jó nagyot húznak rajta.

Előzmény: Eduss#18 (1228)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1231

Ezért lehet ilyen könnyen becsapni, mert el vagy ájulva a VB-től és nem gondolod végig a többit.

 

Előzmény: Eduss#18 (1229)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1230
Ez nem válasz a kérdéseimre...Csak jól ki lett kerülve!
Előzmény: Siroki Brjeg (1227)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1229
De ne is emeljünk ki embereket...szerintem másnak is az...de nem mindennap jut ki egy 17-18 éves lány VB-re
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1228

Nem csak nekik elhiheted...Engem például egyedül nevel anyukám és neki is nagy megterhelés a VB...mégis azt mondta hogy inkább kifizeti,mert...

Olyan is van aki nagycsaládos(nálunk) nekik is megterhelő...érdekes??Nem...

 

Nálunk is van tagdíj...és még az iskolában is kell fizetni,nem is keveset...mivel szalagavatóm lesz(ruha,cipő,virág...)soroljam még??

 

Előzmény: Siroki Brjeg (1227)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1227
Csak mert tudom, hogy az ARES lányoknak mekkora megterhelés a VB. Nem igen hiányzik még nekik 3400 forint. Ha meg kifizetik akkor ne sírjanak a költségek miatt többet, meg ne sírjanak a tagdíj miatt.
Előzmény: teo#89 (1225)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1226

Értelmesek vagyunk,igen...ez tényleg így van!!

Szerintem nem kéne Zsut furnod,mert 2 éve is mindent megtett értünk és akkor sem voltak megdöbbentő összegek..érdekes.És most,hogy neki biztosan lenne más dolga is segít nekünk és szervezkedik...:))

 

A másik,én nem is hallottam eddig arról hogy te irtál volna lehetőséget hogy lenne 1000ért póló...???????Vagy csak nem olvasok forumot???

 

 

Előzmény: Siroki Brjeg (1224)
teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1225
Még egyszer felhívnám a figyelmét, hogy a pólókérdés többször visszatért a fórumon mostanában...Akkor nem reagált rá senki   -Ön se-!!!! Utólag könnyű okosnak lenni!!! Miért nem előtte próbál meg annak lenni??? És segíteni??? Nem csak rágalmazni...
Előzmény: Siroki Brjeg (1222)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1224

"és érthető hogy inkább fizetünk egy pólóért,amit még meg is tarthatunk..."

 

1000 forintért is megtarthatnád!

teo#89 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1223

Okés!!! Várom a hívásod!!

 

Pusz

Előzmény: vandalizmus (1220)
Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1222

Vanda!

 

Most hülyéskedsz?

 

Olyan túlkinálat van szitanyomóból, hogy reggel odaviszed délután elhozod.

Egy póló nyomása kb 160-200 forint/szíín. Úgy tudom egy színt akartok.

Jó minőségú póló kb 800 forint. (Kínai piac, a szitás és a nagyker is ott veszi, hiszen pólót már csak kínában gyártanak. az adidast is!)

 

Na mi ebben az 1500?

 

Vajon miért csak  a női válogatottnak vannak ilyen gondjai, vajon a férfi válogatott miért tud normálisan gondolkodni?

 

Vajon miért Varsányi Zsuzsa van megint a dolgok mögött?

 

Gondolkodjatok!

Azért mert 17-18 éves lányok vagytok, még lehet értelmesen és normálisan gondolkodni!

Ne hagyjátok, hogy átverjenek benneteket!!!

 

Előzmény: vandalizmus (1220)
Eduss#18 Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1221

Szép jó reggelt mindenkinek!!

 

Bár nem tudom ez mennyire lehetséges a legutóbb olvasott hozzászólások után...

 

Egyetértek Teoval...Szerintem is köszönetet kéne mondanunk,és hálásnak kéne lennünk Zsunak és Vandának,hogy segítenek nekünk pólót szerezni és hogy még ki is fizetik helyettünk,hogy ne kelljen utalgatni...És az badarság,hogy "lehuznak" minket ugymond..én nagyon örülök,hogy lesz olyan póló,amiben megjelenhetünk..normálisan,mint egy "igazi" válogatott..és senki sem HÜLYE,ahogy te irtad,hanem HÁLÁS...és érthető hogy inkább fizetünk egy pólóért,amit még meg is tarthatunk...ugyhogy KÉRLEK NE BESZÉLJ VELÜNK/ROLUNK ILYEN MÓDON...

 

"Jó minőségű rendes felszerelése van a válogatottnak!"

 

Én érdeklődnék,hogy ez mit is takar,mert amiről tudunk "felszerelés" az a jogging felső...semmi másról nem tudunk.Ja,igen és a már emlitett pólók...:)

Semmi másról nem tudunk.Tamás mondta tegnap,hogy ő igényelt táskákat és melegítőket(ha jól emlékszem)...és erről sincs szó,hogy van-e vagy sem...

 

Most mást nem irnék,mert már mindent elmondtak helyettem:)

 

Üdvözlettel:

 

Edina

Előzmény: Siroki Brjeg (1219)
vandalizmus Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1220

Ácsi, ácsi - ne vesszünk már össze ilyen hülyeségeken!

 

A félreértés és találgatások elkerülése végett:

 

A pólók ára előzetes kalkuláció alapján lett kiszámolva - az eddig pólónyomások tapasztalataiból! Mivel az is kérdés volt, hogy melyik pólónyomó - akikkel Zsu kapcsolatban van - vállalja el egyáltalán ilyen rövid határidőre, így inkább a biztosra mentünk!!!!

 

Az is lehet, hogy egy szitával meg lehet oldani a két pólót - mert ugye ugyanaz a felirat, és így  második csak 1500 körül lesz. De ez amint kiderül, Zsu megírja!

 

Ezen az ügyön nem keres senki!!! Számla lesz róla, úgyhogy bárki láthatja majd, mi mennyibe került!!! És ha kevesebből megússzuk, akkor persze mindenki visszakapja a rá eső részt!

 

Sőt, Zsu saját szabadidejében szerkesztget a lányoknak, saját szabadidejében megy alkudozni, megrendelni, saját benzinből stb!!! És mindezt szivességből!

Inkább megköszönni kellene neki, mint belekötni!

 

De nem is tudom, miért mesélem el mindezt, a lányok az előző VB óta tudják, hogy Zsu mi mindent meg nem tesz értük - akármi legyek, ha egynek is megfordult a fejében, hogy ezen ő nyer is valamit! :D

 

 

Dóri!

 

Majd kitaláljuk mi legyen a komáromiakéval, és felhívlak :)

 

Puszi: Vanda

 

 

Siroki Brjeg Creative Commons License 2006.10.30 0 0 1219

Jó minőségű rendes felszerelése van a válogatottnak!

Előzmény: teo#89 (1217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!