Keresés

Részletes keresés

Simi23 Creative Commons License 2008.03.31 0 0 2493

Bocs. De kissé mérges voltam ameccs után, aztán már azt hittem, hogy kikaptunk:)

Előzmény: Muntanitz (2492)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.30 0 0 2492

Hát vereség azért nem volt, bár így adni döntetlenre a meccset, majdnem tényleg vereséggel ér fel. Azért összességében egy ponttal többet szereztünk, mint amire számítottam.

Előzmény: Simi23 (2491)
Simi23 Creative Commons License 2008.03.30 0 0 2491
A mai meccst meg kellett volna nyerni. Valamennyire magunknak köszönhetjük a vereséget. A kapott gólok előtt nem voltun k elég határozottak és sokkal jobban ki kellett vona használni a lehetőséginket. Egy kicsit kevesebb flikk-flakk kéne és akkor jólk lennénk.
Simi23 Creative Commons License 2008.03.28 0 0 2490

Sajnos valószínüleg jó az időpont, mér ha neünk nem is tetszik, mert a vasárnapi meccs és a keddi meccs között letelik a 48 óra.

Előzmény: Kék skorpió (2488)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.28 0 0 2489

A múlt évi kupasorozatból a Honvéd vert ki minket (a hazai 0-4 különösen mellbevágó volt). Most elég gyenge formában vannak, de sajnos mi is! Ráadásul jellemző ránk, hogy mindig a nagy lehetőségek kapujában blokkolunk le. Mindenesetre ki tudja mikor lesz hasonló esélyünk, úgyhogy bízom benne, hogy élni tudunk vele!

Előzmény: Kék skorpió (2488)
Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.28 0 0 2488

Szóval Kispest. Az időpont szerintem nem stimmel, mivel Vasárnap játszunk a Loki ellen.

 

HAJRÁ MTK!!!!

Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.28 0 0 2487

Mint jeleztük, a Magyar-és a Ligakupában is az elődöntők párosításait sorsolják. Az MK-ban Április 1-én kedden, április 2-án szerdán lesznek az első meccsek, a visszavágókat április 8-án és 9-én rendezik majd meg. Valamennyi meccset közvetíti a Sport TV.
Íme a párosítások: Honvéd-Kaposvár (április 1), DAC-Debrecen. (április 2)

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

Wagner Lopez Creative Commons License 2008.03.27 0 0 2486
Tényleg jurva szar meccs volt. Tíz percet, ha fociztunk
Előzmény: Kék skorpió (2485)
Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.25 0 0 2485

Szenvedés volt ez most is.

Szvsz az idény legrosszabb meccse volt, szinte nézhetetlen. Prukner majdnem agyvérzést kapott, olyan ideges volt 0-0-nál.  

A 2. félidőben már a játékosok és a nézők is alig várták, hogy vége legyen.

 

Természetesen gratulálok a Rákóczi játékosoknak, hogy ilyen sokáig eljutottak.

Irány a döntő!

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

Előzmény: Muntanitz (2484)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.25 0 0 2484
Látom, a szünet előtti és utáni percekben megráztuk magunkat, és ennyi elég is volt. Ehhez gratulálok, de sajnos az az érzésem, a Debrecen ellen megint szenvedni fogunk.
Előzmény: jazoli (2483)
jazoli Creative Commons License 2008.03.25 0 0 2483
Nem kell aggódni...nyertünk:)
Wagner Lopez Creative Commons License 2008.03.24 0 0 2482
Ez volt a Fradi ellen is, úgyhogy talán ismerik...
Előzmény: Muntanitz (2481)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.21 0 0 2481
No igen, és talán nem árt a szabályismerettel hadilábon álló vezetőségünk figyelmét felhívni arra, hogy kétgólos gyirmóti győzelem (bár erre gondolni se akarok) esetén kiesünk, mert az osztálykülönbség miatt nem számít az idegenben lőtt több gól! 
Előzmény: jazoli (2480)
jazoli Creative Commons License 2008.03.21 0 0 2480

Idáig még sosem jutott el a Rákóczi! A Siófok viszont igen!

Sajnos nem leszek a városban. Biztos jó kis meccs lesz, a Gyirmót minden mindegy alapon fog játszani. Vigyázni kell! Nem szabad elhinni, hogy eldőlt.

HAJRÁ!!!

Előzmény: Kék skorpió (2479)
Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.20 0 0 2479

Szerintem kemény lesz a visszavágó, a Gyirmót nem fogja feladni. Remélem, sokan kijönnek majd, elvégre ha a Rákóczi továbbjut, akkor elődöntős. Tényleg, régen eljutott már eddig a kaposvári alakulat?

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

Előzmény: Muntanitz (2478)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.19 0 0 2478

Négy gólt lőttek a fiúk Gyirmóton, ez mindenképpen dicsérendő! A Diósgyőr ellen nagyon vacak mérlegünk van a 2004-es feljutás óta (0 győzelem, 2 döntetlen, 5 vereség), de hátha most, hogy megindult a gólgyártás, végre lehet valami keresnivalónk a borsodiak ellen!

HAJRÁKÓCZI!!!

Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.15 0 0 2477

Elnézést, igazad van az első gólt illetően. Már annyira hozzászoktam a Tisza szabadrúgásgólokhoz, hogy ezt is annak írtam. :-)

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

 

Előzmény: Muntanitz (2476)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.15 0 0 2476

Tisza első gólja nem szabdrúgásból esett, hanem befelé húzott, el merte vállalni, és mivel jól eltalálta, tényleg nagyon szép találat volt. Viszont utána simán le kellett volna zavarni a Leandro elleni szabálytalansága miatt, szerintem ettől a belépőtől izzott fel a hangulat, ami később Pest és Bozic kakaskodásához is vezetett.

A többiben igazad van, a felségem még magassarkú cipőben is jobban adott volna be mint ahogy ez tegnap a srácoknak (főleg Pintérnek) "sikerült". A fő bajom nem a vereség, hanem az, hogy már a Paks ellen is ugyanez a kilátástalan labdaölés folyt részünkről, és fennáll a veszélye, hogy fazonszabász hiányában (a kis Szakály rengeteg labdát szórel) tartósul ez a minden elgondolást nélkülöző produktum.

Előzmény: Kék skorpió (2475)
Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.15 0 0 2475

Az 1. gól szép volt.

A 2. gól egy béna potyagól volt.

A 3. gól törvényszerű volt.

 

Ha Tisza nem lövi be azt a szabadrúgást a lilák az életben nem szereznek gólt. Azonban bevarrta, és ettől a kaposváriak teljesen megzavarodtak.

Ami nagyon idegesítő volt: 20 beadásból 1 sem ment Rákóczi játékoshoz! Kapu fölé, mellé, Balajczának, védőnek, de kaposvárinak egyszersem! Itt kezdődtek a bajok.

 

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

Előzmény: Muntanitz (2474)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.14 0 0 2474

Nem akarok vészmadárkodni, de mivel már a Paks ellen is ugyanilyen fogalmatlanul játszottunk, én komolyan aggódom, hogy nem jutunk túl a Gyirmóton a Kupában. Se védelem, se középpálya, és bár Oláh Lóri küzd rendületlenül, de megint be van oltva góllövés ellen. Az mindig is világos volt, hogy nem valami pengés a játékunk, de eddig legalább valami elképzelés felfedezhető volt benne, de a legutóbbi két meccsünkön teljesen kiábrándítóak voltunk. 

Muntanitz Creative Commons License 2008.03.14 0 0 2473
Kegyetlenül szar meccs eddig.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.14 0 0 2472
Ma 4-1-es kaposvári győzelmet tippelek.
Előzmény: Kék skorpió (2470)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.14 0 0 2471

A feljutásunk óta mindig kikaptunk a 19. fordulóban.

2004/2005: Rákóczi - Pápa 1-2;

2005/2006: Sopron - Rákóczi 2-0;

2006/2007: Debrecen - Rákóczi 1-0.

Ez a sorozat remélhetőleg megtörik ma! Persze ahhoz sokkal jobban kell játszani, mint a Paks ellen!

Előzmény: Kék skorpió (2470)
Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.14 0 0 2470

Ma este Rákóczi-Újpest!

 

Mindig szeretem, ha jönnek a lilák. A sok néző, a pörgős meccs és a jó hangulat garantált.

 

Mindenki a Gödörbe! :-)

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

Simi23 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 2469
Láttam a meccs összefoglalóját és felettébb felháborító volt a paksi kommentátor közvetítése.
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2468

A hét közben - azt hiszem az Origo-n -  láttam egy riportot Prukival, amiben elmondta, milyen rosszul esett a játékosoknak, hogy az NS azt írta, hatra emelkedett a bajnokesélyesek száma, de ebbe a Rákóczi nem tartozik bele. Hát, a mai meccs után annyira már nem eshet rosszul ez a fiúknak, mert nagyon-nagyon gyengén, nemhogy bajnokesélyesre emlékeztetően, de még egy tisztes középcsapatnál is jóval halványabban játszottak, s ha nem zavarja a le a játékvezető Égert és Tökölit, akkor még döntetlent se értünk volna el. Ma csak Oláh, Pintér és esetleg Szakály Dini volt dícsérhető, a többiek gyengén játszottak, Maróti pedig kifejezetten rossz napot fogott ki, lényegében csak rossz megmozdulásai voltak ma.

Kár érte, de legyünk pozitívak: 18 meccs után még mindig csak három vereségünk van, erre méltán lehetünk büszkék továbbra is! 

Kék skorpió Creative Commons License 2008.03.02 0 0 2467

Semmi baj, teljesen igazad van, az Újpest az esélyesebb. :-)

Sőt, a jelenlegi MTK-t a tegnap focizó Rákóczi simán legyőzte volna. Nagyon jól játszott a kaposvári 11, a Fehérvárnak momentuma sem volt a meccsen. Nikolic jó vételnek tűnik. Bevallom, én nagyon reménykedek egy MK-döntőben.

 

HAJRÁKÓCZI!!!! HAJRÁ MTK!!!!

Előzmény: Muntanitz (2466)
Muntanitz Creative Commons License 2008.03.02 0 0 2466

Remélem, a fiúk nem nézegetik a tabellát, mert esetleg megszédülnek! Mi, szurkolók, azonban ábrándozhatunk egy kicsit. Ha például a következő fordulóban az Újpest legyőzi az MTK-t (bocs, Skorpió, de ez a kék-fehérek mostani formája miatt egyáltalán nem menne csoda számba), a Debrecen a Siófokot (ez több mint reális), és döntetlen lesz a Fehérvár-Honvéd, akkor a Paks elleni esetleges győzelmünkkel (végülis Pécsen miért ne győzhetnénk?) öt 35 pontos csapat lenne a 1-5. helyen. Persze, ha az egészből csak egy jön be, akkor az a Paks elleni győzelmünk legyen!

Előzmény: Simi23 (2465)
Simi23 Creative Commons License 2008.03.01 0 0 2465

A mai meccsen jól játszott a csapat. Teljesen egyértelmű volt a fölényünk és simán 4-5 gólt rúghattunk volna a Fehérvárnak, ha pontosabbak vagyunk és a Sebők nem véd ilyen jól. Látszott rajtuk, hogy 1 pontért jöttek. Helzetük alig volt, nem érdemelték volna meg az 1 pontot. Nikolic nagyon jól mutatkozott be. Azt hiszem személyében ismét egy jó szerbre akadtunk. Szakály Dénesnek még kell fejlődni, de kezdőként nem nyújtott rossz teljesítményt. Milinte Árpi remélem nem fázott meg, mert nem sok dolga volt. Teljesen megérdemelten nyertünk. Csak így tovább!

 

HAJRÁ RÁKÓCZI!

Muntanitz Creative Commons License 2008.02.29 0 0 2464
A 2004-es feljutásunk óta mindig sikerült behúzni itthon a győzelmet a Fehérvár ellen bajnokikon! Holnap, állítólag, nagy zápor várható a meccs időpontjában, remélem, minket csak az eső ver el, a Vidi nem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!