Keresés

Részletes keresés

bree-gee Creative Commons License 2008.08.21 0 0 140

Küldök egy helyet emailben, ha gondolod.

Előzmény: missparker (139)
missparker Creative Commons License 2008.08.21 0 0 139
Hm :), és hogy lehet hozzájutni ehhez a Profiler részhez?
Előzmény: bree-gee (138)
bree-gee Creative Commons License 2008.08.21 0 0 138

SPOILER******

 

Igen, én is néztem nagyot, hogy a Kaméleonos rész olyan szépen lezárult, hogy fogják ezt folytatni.A Profileres úgy kezdődik, hogy a két Joshua ciánkapszulával öngyilkos lesz a börtönben, amin elkezdenek gondolkodni, hogy miért.A kis gyerekkel sincs minden rendben, ill. Sam szerint túlságosan rendben van vele minden, ahhoz képes, hogy min ment keresztül -->aztán felrobban a srác szobája, és azt hiszik egy pillanatra, hogy meghalt, de nem, hanem...:).

Aztán feltűnik Jarod is, mert Sam felhívja.STB. minden poént nem lövök le:)

Előzmény: missparker (137)
missparker Creative Commons License 2008.08.21 0 0 137
"Ez egy dupla rész, aminek a második fele a Profiler sorozatban folytatódik"

Hoppá! Mivel folytatódik? A gyereket Jarod és a csaj megtalálják, elvileg vége az epizód történéseinek. Vállalom a spoilert is, csak mondd :)
Előzmény: bree-gee (136)
bree-gee Creative Commons License 2008.08.21 0 0 136

Az a lényeg, hogy a Kaméleon 3x19 részében megjelenik a Profileres csaj, és együtt nyomoznak egy gyerekrablási ügyben.Ez egy dupla rész, aminek a második fele a Profiler sorozatban folytatódik, ott is a 3x19-es részben.

 

Közben megnéztem a két részt, nekem tetszett.

 

A másik két Profileres  rész, amiben Jrod szerepel a 4x10 és a 4x18. Itt már a vörös hajú profileres nőcivel láttam.

 

 

*************SPOILER***************

Profiler Season 4, Episode 10: Clean Sweep

Original Air Date: 5 February 2000
In another cross-over from the series 'Pretender' of episode 'Spin Doctor', Rachel and the VCTF work with Jarod when two dirty Secret Service agents, who are their most direct link to the killers of a fellow agent, are found slain. However, while romantic sparks fly between the pair, Jarod suddenly disappears and is tortured by the murderer Todd Baxter, who is on a crazed mission to eliminate everyone he thinks is involved in the agency's corruption. Meanwhile, Grace learns of George's addition to painkillers and pep pills and threatens him to quit or she'll inform on him.

Profiler Season 4, Episode 18: Pianissimo

Original Air Date: 29 April 2000
When a talented concert pianist is found slain, Rachel suspects the victim's prodding parents until she discovers the young woman was pregnant and that her baby was forcibly delivered and kidnapped. But her biggest surprise comes when 'Pretender' Jarod returns. While the two indulge their mutual romantic passion, Jarod's mission is to help her deal with the threat posed by Marks, the fugitive FBI agent who delights in stalking and tormenting her. Jarod finds out that Kim Doyle is the one leaking classified information to Marks, but she is killed by the renegade Marks before the VCTF can arrest her.

Előzmény: rosszfem (135)
rosszfem Creative Commons License 2008.08.20 0 0 135
Hű én itt most nagyon lemaradtam... Milyen profiler-es részekről van szó? Mert azt én is észrevettem, hogy a pretender 3 évad 19. részéhez van magyar felirat, de marhára nem értettem miért... :D
bree-gee Creative Commons License 2008.08.19 0 0 134

Jéé, tényleg!Mindkét 3x19-hez van magyar felirat, most néztem meg.Én meg sírok itt, hogy nincs:))

 

A két negyedik évados Profileres részhez rapidos linkeket lehet találni. Angol feliratot eddig én sem találtam hozzájuk.:(

De még nem adom fel!

sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 133
Lejött mind.

A 3x19-hez passzol a magyar felirat, nem kell vele semmit csinálni. Egyébként nem is rossz minőség. Én már csak holnap nézem meg egyben a két részt. Lényeg, hogyha nézitek majd a kaméleonos van előbb, és utána a profileres.


A negyedik szezonhoz még keresem az angol feliratot.
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 132
a 3x19 már le is jött, már töltöm a másik kettőt
már csak holnap nézem hozzá a magyar feliratot, ha nem jó akkor időzitek, és feldobom data.hu-ra (ha tudom, mert oda még nem töltöttem)
Előzmény: missparker (131)
missparker Creative Commons License 2008.08.18 0 0 131
Ilyenkor én sem foglalkozom a minőséggel, csak lássuk már :)
Előzmény: sytaneeta (130)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 130
http://thepiratebay.org/search/profiler/0/99/200

Én elkezdtem tölteni a 3x19-et. 175 megával valami irtó gyatra minőség lehet, de legalább látjuk. :)

A 4x10 Clean Sweep és 4x18 Pianissimo amiben még benne van.

Feliratot egyelőre még nem találtam.
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 129
Rendszeresen töltök le onnan, úgyhogy nem lesz nehéz megtalálni. Egyébként én a harmadik szezon elejéig a kaméleont is onnan töltöttem, de aki tölti fel, majd csak szeptembertől fogja tudni folytatni, így találtam meg azt a másik oldalt ahonnan most töltök.
Már a filmek is lejöttek, úgy kb. 10 perce, és a filmekhez viszont van már magyar felirat.

Egyébként időzíteni én is tudok. Az angol felirataim sem ahhoz vannak, amit letöltöttem, mindegyiket időzíteni kell, az utsó epizódokat pedig kettészedni, mert a feliratok egyben vannak a két részhez.
Előzmény: missparker (127)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 128
Most egy kicsit utánanéztem a Profilernek. A S03E19 rész (Kaméleonból is és Profilerből is) egy történet két felé bontva, és quinnell csinált mindkettőhöz magyar feliratot. Szóval már csak a negyedik szezonos kettőhöz kell felirat.
Előzmény: bree-gee (121)
missparker Creative Commons License 2008.08.18 0 0 127
Jól jegyezd meg a linket, aztán ha megjelenik, kezdünk valamit a felirattal is. Én csak lefordítani tudom, az öcsém viszont profin időzít.
Előzmény: sytaneeta (125)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 126
Én nem bírtam megállni. Az Angel's Flightnak el kezdtem egy magyar feliratot, de annyira gyatra az angolom, hogy öt órai fordítás után nagy nehezen megszenvedtem az első kilenc percet, de ott is van ami nem is fordítás, inkább csak a fantáziam szüleménye. A néhány meghagyott angol szövegről már nem is beszélve.
Egyébként most esett le, hogy Rosszfem már elkészült a kilencedik résszel. Csak ma nem néztem meg, pedig számoltam, hogy mikor telik le a két hét, mert kb. 10-14 nap van a feliratok között. :)
Előzmény: bree-gee (121)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 125
Találtam egy oldalt, de ott sajnos még csak az első két szezon van fent, a Jarodosok pedig a harmadik, negyedik szezon.
De türelem rózsát teremt.
Előzmény: missparker (122)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.18 0 0 124
Ó, nekem az Argyles részek is bejönnek, bár azoknak sem értek túl sokat a szövegükből.
Az az egy zavart benne, hogy az amnéziás részben azért kicsit más volt ez az ürge. De a szerencsétlenkedései és hogy Jarod mindig megszánja, az nagyon bejön. Lehet, hogy ha egy hetet kéne várnom a következő részre akkor kibuknék tőle, de így hogy folyamatosan tudom nézni ad egy kis újat. Főleg, hogy a két Argyles rész ugyanúgy van megcsinálva. Evvel nem spoilerezek, Jarod meséli el a történet, néha megáll a kép ahogy magyaráz.
Előzmény: missparker (123)
missparker Creative Commons License 2008.08.18 0 0 123
Belenéztem melyek azok :) az Angel Flight, hm, elég bizzar nekem. A Road Trip fura, lesz még folytatása :)

Én az Argyle részektől vagyok kibukva, nagyon-nagyon vacak részek. Az első évadban az Amnesia-ban jelent meg Argyle, aztán még feltűnik kétszer. Brrr. Utálni fogom a hogyvoltját is, előre tudom.
Előzmény: sytaneeta (120)
missparker Creative Commons License 2008.08.18 0 0 122
Hát, ha letöltöd a Profilernek azt a 3 részét (mert ott 3 Pretender rész van, a Pretenderben pedig csak 2 Profiler!), és szerzel hozzá ANGOL feliratot, megcsinálom. Németül nem tudok, és a Profilert hiába kerestem torrenten, nincs meg.
Előzmény: bree-gee (121)
bree-gee Creative Commons License 2008.08.18 0 0 121

Én megfogadtam, hogy a felirattal haladok, hogy minden 100%-ig a helyén legyen számomra.Bár néha nehéz megállni, hogy ne nézzek előbbre.A 4. évad elég nagy kísértés:))))

A 3-ból anno párat láttam azt hiszem a Pro7-en, de így is rengeteg a sötét folt.Szóval most csak a 3x09-nél tartok jelenleg.

 

Amit nagyon szeretnék, hogy valaki lefordítsa egyszer a Profilert, és és láthassam az a két részt felirattal, amiben Michael T. Weiss, mint Jarod szerepel.Azt is csak a Pro7-en láttam réges rég, és akkor sem teljesen:(

Előzmény: sytaneeta (120)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.17 0 0 120
Van két új kedvencem részem, csak kár, hogy a felét sem értem.
Az egyik a S4E03 Angel's Flight, a másik pedig a S4E05 Road Trip. Ebben az utóbbiban azért tetszik, mert annyira más mint a többiben. Megkockáztatom, hogy boldogabb, mint bármikor máskor, (ha nagyon homályos vagyok az csak azért, mert nem nagyon akarnék spoilerezni) bár itt is van "mosolygok-de-szomorú-a-szemem".
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.10 0 0 119
Egyébként én elsőre elég hosszan elgondolkoztam, hogy miért olyan furcsa ezen a képen. Le van borotválva a lelkem.
Én a zenén elég sokáig töprengtem. Először csak annyit tudtam, hogy szeretnék egy videót csinálni a Kaméleonból. El kezdtem meghallgatni a kedvenc magyar előadóm számait, de valahogy sehogy sem találtam olyat, amivel összepasszinthattam volna. Itt még valami komoly videón gondolkoztam. Aztán nem tudom, hogy hogyan pattant elő az agyamból az I'm too sexi, de éreztem, hogy az a nyerő. :)
Előzmény: bree-gee (118)
bree-gee Creative Commons License 2008.08.10 0 0 118

Hú, nagyon dögös a kép!Mikor először megláttam a Jarod feliratot a hasán nevettem egy nagyot.Tipikus.:)))

Mostanában fedeztem fel Josh Groban számait magamnak, és rögötn tudtam, hogy ezt szeretném a video alá rakni.A másik hasonló jellegű számát már "elhasználtam" egy másik videohoz.

 

Előzmény: sytaneeta (116)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.09 0 0 117
Minél többet nézem a videót annál jobban tetszik a zene is.
Lehet, hogy azért mert tudom, hogy miről szól a szöveg.
Előzmény: sytaneeta (116)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.08 0 0 116
Tetszett a videód, főleg, hogy a végén hagytad őket beszélni. A zenéje sajnos nem az én világom, de meg néztem a szövegét, és nagyon illik hozzá.

Ja, és ezt külön neked (na jó, mások is megnézhetik :D):

Jarod ahhhhhhhh
Előzmény: gittagitta (110)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.07 0 0 115
Ó! Hát ha az összes rész közül kéne választani, akkor eddig (S03E17-nél tartok) a Gigolo Jarod az abszolút nyerő nálam.
Ilyet sem láttam még. Mindent megtesz, hogy NE KELLJEN lefeküdnie a nővel. :))))))))))
Előzmény: missparker (113)
sytaneeta Creative Commons License 2008.08.07 0 0 114
Ez a rész nekem is az egyik nagy kedvencem.
Annyira drága amikor Sydney-t kérdezi a nőkről. :)

Előzmény: gittagitta (110)
missparker Creative Commons License 2008.08.07 0 0 113
Ezeket még nem volt időm megnézni, de nekem Gigolo Jarod a kedvencem, valamint az FBI-ügynök Jarod :)
Előzmény: gittagitta (110)
bree-gee Creative Commons License 2008.08.07 0 0 112

Utálom ezt az indapass belépést, ha véletlenül nem lépek ki egy emailcímemből, akkor autómatikusan azt a nicket használja.gittagitta=bree-gee:)

 

Nekem még ez a futkosós video az egyik kedvencem. Szeretem, mikor Miss Parker csalódott-dühös arcot vág, mert nem kapta el Jarodot.:))

http://www.youtube.com/watch?v=12oBctxbLQQ

Előzmény: sytaneeta (105)
bree-gee Creative Commons License 2008.08.07 0 0 111

Részemről nagy kereslet van rá!!:)

 

 

Előzmény: missparker (109)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!