Keresés

Részletes keresés

RájeN Creative Commons License 2003.09.13 0 0 18
Tényleg lehet, hogy az öreg kontinensen nem adták ki.
Ami pedig a Vanbájvant illeti, osztom a véleményed, amikor először meghallottam az All My Life-ot, azt gondoltam: na, egy tök jó zúzós nóta egy sirály album elején. Aztán, még mielőtt megvettem volna, hallottam, hogy Dave úgy nyilatkozott, hogy ez a legeslegjobb albumuk eddig. Amikor pedig meglett, kissé csalódtam. Szal a lényeg, hogy szerintem még mindig a TINLTL az ász, bár azért nem egy ütős szám van ezen: All My Life, Halo, Overdrive, (a zárásnak kegyetlen jó) Come Back.
Előzmény: xhris (17)
xhris Creative Commons License 2003.09.12 0 0 17
Én azt hittem, ez csak azért van mert nem nézek TV-t. :) Európában is kijött a kislemez?
És egyébként hogy tetszik a One by one?
Én még nem tudtam megbarátkozni vele, valahogy nem az igazi.
Előzmény: RájeN (16)
RájeN Creative Commons License 2003.09.12 0 0 16
Apropó: már valamikor júniusban megjelent a Low c. kislemez. Hogy hogy nem játszák 1ETLEN zenetv-n sem a klipet? + hogy semmit sem hallani róla? (vagy csak én vagyok ilyen vak ill. süket?) :-)
RájeN Creative Commons License 2003.09.12 0 0 15
Azé elfogadnám.
Előzmény: krég (14)
krég Creative Commons License 2003.09.12 0 0 14
ez itt dave grohl gitármotyója, idők óta vezeti a guitargeek.com-on a legjobb cucc listáját, pedig nem nagy szám, egyáltalán

RájeN Creative Commons License 2003.09.11 0 0 13
2 hónap után megpróbálom feltámasztani.
RájeN Creative Commons License 2003.07.01 0 0 12
A mostani turnén nem jönnek Hángeribe?
Szőrös Creative Commons License 2003.06.26 0 0 11
Wind Up
Wattershed
Hey, JP!!
Monkey Wrench
Alone + Easy Target
Doll
See You
My Poor Brain
For All The Cows
Enough Space
Up In Arms
Weenie Beenie
Feb Stars
Everlong
New Way Home
This Is A Call

ez az utolsó három nagy volt, de mintha visszajöttek volna a This is a call után (?)

Előzmény: xhris (10)
xhris Creative Commons License 2003.06.26 0 0 10
De jó, írd már be légyszi!!!
A Big Me-t én is hiányoltam, meg az Exhaustedet...
Ha jól emléxem a Colour And The Shape-ről csak a Walking After You-t nem játszották.
Előzmény: Szőrös (9)
Szőrös Creative Commons License 2003.06.26 0 0 9
új Low klipben JAck Black-kel ökörködnek, állítólag Liam Lynch rendezésében
a pesti setlist pedig nálam van, emlékszem nagyon hiányoltam a Big Me-t
RájeN Creative Commons License 2003.06.26 0 0 8
Szerintem annyira örültek annak, hogy lehetőségük adódott az első klipjük leforgatására, hogy simán beérték egy "a zenekar körül tébláboló lila trutyó" koncepcióval ;)
Előzmény: xhris (7)
xhris Creative Commons License 2003.06.26 0 0 7
Az a Monkey Wrench. Jó kis klip, akár a többi. Csak az I'll Stick Aroundnak nem jött le a lényege, valaki nem akarja elemezni? :)
Előzmény: KALYBER (6)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.26 0 0 6
nem tom... ja rémlik a repülős klip, meg hogy az arc a sztyuárdesz, ugye? szerintem annál volt régebbi is, asszem volt egy ilyen telefonálós meg valami kukucskálólyukon-keresztül-nézős is...

(be kell szarni nem enged beirni a saját fórumomba a "rencer" mer' hogy "nem telt le a várakozási idő"... 'sz közben már vagy 2 perce nem írtam be... sehova...)

RájeN Creative Commons License 2003.06.25 0 0 5
Lehet, hogy a Learn To Fly-ra (is) gondolsz...Tudod, a repcsis videóklip, vagy nem? ;)
Előzmény: KALYBER (2)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 4
Semmi.

WoW nekem már az is állat hogy valaki egyátalán ismeri őket!!

Nekem megvan 4 album. Kihagyhatatlan.

Egyébként még számok: 47, 48, 100 million, 8, 5-4, One...

Poén, ezek a "számos-számaik".
de ez 4 albumról van........

Bocs Rályen, vissza a Foo-hoz...!

Előzmény: xhris (3)
xhris Creative Commons License 2003.06.25 0 0 3
Én ezzel fordítva vagyok a Sunny Day Real Estatetől két dalt ismerek, a sevent, meg az eight-et. :)
A régi dobosuk is onnan való, aki az első lemez felvételénél ugye még nem volt, és nem is maradt sokáig, mert a Colour and the Shape felvételei közepén kilépett. Ott a lassú részeket dobolta.
Pat Smear-ről nem tudtok valamit?
A 97-es Sziget-koncertjük(amin ott voltam!!!) után pár héttel kiszállt, és azóta nem nagyon hallottam róla.
Előzmény: KALYBER (2)
KALYBER Creative Commons License 2003.06.25 0 0 2
hey! nem vagyok én hálátlan!
Nos, azt kell hogy mondjam, nem vagyok igazán foo fighters rajongó... dee nem is utálom őket... igazából olyan-nagyon-számról-számra nem is ismerem a bandát... volt egy-két szám ami bejött inkább régebben, dee már nem emléXem a címekre. (Magyarul nem tudtam érdemben hozzászólni, bocs, megpróbáltam...)

DE!...

Asszem a basszusgitáros (?.?) pengetget néha egy Sunny Day Real Estate nevű bandában ami az egyik kedvencem... (nyitnék is nekik topikot, de nátod, nem nagy a tolongás az ilyen témákban...)

neked ISMERNED-KELL őket!!!!

?

RájeN Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1
kösz, megelőztél az átnevezéssel :)
Előzmény: Zog (0)
RájeN Creative Commons License 2003.06.04 0 0 topiknyitó
Úgy tűnik, eddig nem volt ilyen topic, amit elég furcsának találok, hisz már nem egy nirvanás témával találkoztam...Ja, esetleg ha valaki nem tudná, a Fúfájtersz frontembere az a Dave Grohl, aki ... no, de hát ezért is nyitottam meg ezt ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!