Keresés

Részletes keresés

Lórien Creative Commons License 2007.11.14 0 0 844
Ha a kedvenced az, amelyikre gondolok, és szerintem az, lehet egy kérdésem? Mennyi ott az elavulási idő, vagyis mennyi inaktivitás után dob ki az oldal? Pár hete benéztem, de tegnap már azt írta, nincs ilyen nevű felhaszáló.
Ami a makit illeti, most tényleg kavarás van az új fejlesztések miatt. Elméletileg kellett jelszóemlékeztetőt kérni az új főoldalon, kaptál egy linket, ami ideiglenes belépést biztosított, beléptél és tudtál új jelszót megadni, vagy meghagyhattad a régit. Én ezt csináltam, és csont nélkül ment. Nem tudom, milyen e-mailed van, de az is fontos, hogy néhány szolgáltató nem fogad makis mélt. Ezen a jelszócserélős mókán végigmentél már?
Előzmény: Törölt nick (842)
locsemege Creative Commons License 2007.11.14 0 0 843
Akkor talán nézd meg a hozzászólásokat. DJG teljesen normálisan szólt, mire cooldoc elképesztően alpári stílusban reagált. Aztán folytatta az ámokfutását, holott ilyen helyen illik azért körülnézni, ki mit tett a közösségért. DJG nem a véletlenül erre kóborló, és a témába belekotyogó fazonok egyike. Sokaknak sokat segít itt szakszerű hozzászólásaival. Erre idejön egy vérparaszt bunkón beugatni. Remélem, Te is látod, mi volt a probléma.
Előzmény: Lórien (841)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.14 0 0 842
Nekem pl az a kedvencem, amelyik nevében 2 o van egy m után és magyar oldal. A majmoson megszivattak, volt vmi változás, mailcímekkel kavar. Nemtok azóta belépni.
Pedig jó aránnyal voltam ott jelen. Tud vki megoldást?
Lórien Creative Commons License 2007.11.14 0 0 841
Muszáj volt ez a veszekedés? Látom, hogy már nem aktuális annyira a dolog, de a topik címe BitTorrent - ki mit tud róla, nem pedig Hogyan és miért kössünk bele a másikba. Már bocsi, hogy így beleszóltam a "vitába", de ilyenen összekapni, valahogy furcsa számomra. El volt ütve 2 magánhangzó abban a versben? Na és? Ez ok arra, hogy ilyen bejegyzések szülessenek? Nem jó érzés ezt olvasni.
Signal, ha megengeded, egy közbevetés. Én is ezen a fórumon kaptam 2 jó helyre is meghívót cooldoctól, de nem pitiztem és nem nyaltam be tövig/csontig. Idejöttem, kérdeztem valamit, és önzetlenül kaptam egy felajánlást. Megköszöntem és éltem a lehetőséggel. Szerintem aki ilyen helyeken kér meghívót, azért teszi, mert esetleg nincsenek ismerősei a nagyobb, meghívós oldalakon, de szeretné azokat is kipróbálni. Ez baj? Megvetendő a "stílusom"?
Nem vagyok fogadatlan prókátor, nem akarok cooldocnak nyalni, stb...sőt, szerintem se volt túl "finom" egy-két megjegyzése, de másképp is lehet véleményt nyilvánítani. Remélem nem haragudsz meg azért, amit írtam. Inkább beszéljünk arról, hogy milyen a magyar torrent-társadalom helyzete, mi fog változni, kinek hogy tetszenek az új fejlesztések, melyik oldalon mit lehet találni, felmerülő kliens-problémák...stb
Nekem pl. tetszett ez a versike...
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.13 0 0 840

És ne ugasson nekem, ha csontot akar, pitizzen érte.

 

Stílus maga az ember? Valóban, szemtanúja voltam, hogyan nyaltak itt be neked csontig ebben a topikban, ilyen-olyan meghívókért.

 

Én persze magasról teszek a meghívóidra, de még ha érdekelne, akkor sem alázkodnék, nem az én stílusom.

 

Nem várom, hogy az arcátlanságodért bocsánatot kérj, de a kicsim/kiscica stb. burnyák típusú szövegeidtől azért legalább engem megkímélhetnél...

Előzmény: cooldoc (836)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.13 0 0 839
Szerintem ezt azonnal hagyjátok abba.
Ebben a topikban eddig csak a segítés volt a cél... és pont az egyik olyan embernek ugrotok neki, aki a legtöbbet segített itt.
locsemege Creative Commons License 2007.11.13 0 0 838
Ennek azért nézzél utána, mielőtt ostobaságokat írsz.
Előzmény: cooldoc (835)
DJG Creative Commons License 2007.11.13 0 0 837
Dehogy van. Azért is tettem a végére hahotákat, elvileg nem szeretem, de kénytelen rászokni az ember, nehogy félreértsék, aztán mégis félreértik olykor... :-)))

Üdv,
Gábor
Előzmény: cooldoc (836)
cooldoc Creative Commons License 2007.11.13 0 0 836
Ne szívd mellre, csak kioktatónak tűnt a tónusod. Az utánad nyilatkozó oligofrénnek meg üzenem: Neked nincs szükséged prókátorra. És ne ugasson nekem, ha csontot akar, pitizzen érte. Megvéded magad, ha kell. Utólag már láttam, hogy bántóra sikeredett , DRG. Mea culpa, remélem nincs harag.
Előzmény: DJG (833)
cooldoc Creative Commons License 2007.11.13 0 0 835
Ugatni te szoktál, kicsim. S azt figyelmeztesd, ami hozzádnőtt.
Előzmény: locsemege (834)
locsemege Creative Commons License 2007.11.12 0 0 834
Az a gyanúm, kicsit el vagy tévedve. Miután te vagy igénytelen, és erre figyelmeztetnek, jó lenne, ha nem csaholnál vissza!
Előzmény: cooldoc (832)
DJG Creative Commons License 2007.11.12 0 0 833
Nem vagyok biztos benne, hogy tényleg belém kellett kötnöd. Egyszer már összefutottunk egy kérdésben, tudhatod, hogy melyik oldalon állok. Tudom, hogy nem a tiéd, találkoztam már vele korábban is, mielőtt bemásoltad. Akkor is jobban örültem volna neki, ha aki írja, odafigyel arra, hogy rendesen tegye. A stílus maga az ember -- ha már közmondást akarsz... :-)))

Üdv,
Gábor
Előzmény: cooldoc (832)
cooldoc Creative Commons License 2007.11.11 0 0 832
Nem az enyém Kiscica...bemásoltam- nem néztem át minden szintagmát, de az ilyen Okostojásokra , mint te...nem sok szükség van.
Ez egy kiáltvány, mely ebben a formában - jól, rosszul - terjed. Kutya sem kért stilisztikai elemzésre.
"A malis vituperari laus est."
Előzmény: DJG (831)
DJG Creative Commons License 2007.11.10 0 0 831
Helyesírást, az isten szerelmére... A cél nemes, legyen az eszköz is az... :-)))

Üdv,
Gábor
Előzmény: cooldoc (829)
cooldoc Creative Commons License 2007.11.10 0 0 830
maniakus : Az ASVA-hoz (Csokonai Vitéz Mihály: A reményhez)

Trackerekkel játszó
Gecikezdemény
Istennek gondolt
Proartos legény
Kit lefoglal magának
Az boldogtalan
S a rendõrségnek
Vall untalan.
Asva-s száddal mit ugatsz
Mért nevetsz felém?
Kétes szervert mért foglalsz le
Ha csak seedelek én?
Csak maradj anyádnak
Te mahaszos valál
Én hittem szép szavadnak
Mégis kalózkodál.

Szerverem Cod4-ekkel
Teliültetéd
Adatfolyamokkal
Vinyóm éltetéd
Rám ezer terrával
szórtad az adat :)
és égi uploadokkal
fûszerezted azt
Gondolatim minden reggel
Mint a fürge méh
Repkedtek a boot-oláskor
Az én BH-m felé.
Egy dolog hibázott
Örömben még
nCore invitot kértem
És megadá az ég.

Jaj, de friss szerverim
Kikapcsolanak
Ftpim, trackereim
Lefoglaltanak
Invite-om, tagságom
404-re vált
Warezos világom
Az asva-sokra szállt.
Óh! csak BH-t hagytad volna,
Csak azt nekem
Most panaszom nem mondaná
Hogy nincsen trackerem.
Köztük én a búkat elfelejteném
és a torrentleech-eseket
Nem irígyleném.

Add vissza, óh Asva
Add vissza nekem.
Mert ez az ínség
Úgyis eltemet.
Érzem: tracker nélkül
Sávszélem elhágy
Fáradt seedem kamu
Down-om pár kilobyte.
Nékem már a net hímetlen
A testem kihûlt
A zengõ fórum lezárva
Az éj napra dûlt.
Bájoló, lágy BH-k
Tarka BitGate-k
Tracker, Seed, Warez.
Isten véletek.
cooldoc Creative Commons License 2007.11.10 0 0 829
Hiredessétek az oldalt aho lcsak tudjátok. Jusson el mindenkihez!

Elegünk van!


Elegünk van belőle, hogy magukat jogvédőnek nevező szervezetek élősködnek rajtunk, miközben csak a saját zsebüket tömik!
Elegünk van belőle, hogy saját maguk hozzanak törvényeket (illetve megpróbálnak nyomást gyakorolni a törvényt alkotókra ebből a célból)!
Elegünk van belőle, hogy a hatályos törvényeket, jogszabályokat kiforgatják, átértelmezik, sok esetben félrevezető módon hivatkoznak rájuk!
Elegünk van belőle, hogy saját ajánlásokat, értelmezéseket, javaslatokat, nyilatkozatokat próbálnak jogszabályként beállítani!
Elegünk van belőle, hogy sokszor megtévesztő módon, hatóságként tetszelegve lépnek fel!
Elegünk van belőle, hogy a hatóságot is megtévesztve, félrevezetve keltenek félelmet és okoznak kárt!
Elegünk van a hazudozásból, hogy törvénytelennek állítanak be olyan dolgokat melyek nem azok!
Elegünk van az élősködésükből, a fenyegetőző propagandából!


Mit is csinálnak ezek a szervezetek?
Azt mondják, "jogot védenek". Mégis, kinek a jogait? Milyen jogot?
A saját jogaikat, mely sokszor csak az ő hagymázas álmaikban született gondolat. Egyre több szerző, művész is belátja, hogy egyszerűen élősködnek csak rajtuk, és minden emberen.
Miközben "jogot védenek" sárba tapossák a többi ember jogait!

Elegünk van ebből!

Mégis miféle jogról beszélnek?
Mi nem akarjuk megfosztani a szerzőket, művészeket azoktól a jogoktól melyek az általuk létrehozott alkotáshoz, ötlethez fűzi őket!
De miről is szólna ez eredetileg? Arról, hogy a szerző, művész stb. által létrehozott dolgot más ne tüntethesse fel sajátjaként, ne húzhasson hasznot belőle.
Arról szól, hogy a társadalom közös szellemi tulajdona gyarapodjon. Hiszen így biztosított, hogy ne legyen érdeke valakinek inkább megtartani magának az alkotását.
Mára viszont ez az egész valami eltorzult, beteges dologgá változott, amely egyenesen az eredeti cél ellen fordult!

Elegünk van belőle, hogy minket, akik azt tesszük, ami a társadalom egyik alapját jelenti, vagyis hogy a közös szellemi tulajdona valójában közös legyen, pont azok támadnak, akiknek feladata lenne ennek elősegítése! Mi nem nyerészkedni akarunk, csak közkinccsé tesszük!
Elegünk van belőle, hogy rövidlátásuk miatt nem veszik észre (mert nem akarják észrevenni), hogy éppen azokat zaklatják, azokat fordítják maguk ellen, akikből élnek!

Elegünk van!

Ha neked is eleged van, tedd közzé ezt a kiáltványt minden általad elérhető helyen! Tedd ki minden oldalra, üzenőfalra, fórumba, blogba amit elérsz! Hívd fel rá ismerőseid, barátaid figyelmét!



Valamint azért, hogy észrevegyék, saját eltartóikat zaklatják, bojkottot hírdetünk:

2007 november 16-18 közt ne vásárolj, ne kölcsönözz CD-t, DVD-t, VHS-t! Egyáltán, ne vegyél semmilyen adathordozót! Ne vegyél szoftvert! Ne menj moziba!
2007 november 16-18 közt ne támogasd a "jogvédőket" semmilyen formában!

Rapjudit Creative Commons License 2007.11.06 0 0 828
Koszi szepen a filmet,rendes vagy hogy elkuldted.Most kezdtem el tolteni,a fele mar lent van.Koszi meg egyszer.
Előzmény: sjohn (826)
Hogan Creative Commons License 2007.11.05 0 0 827
Sziasztok!

Némi segítséget szeretnék kérni.
4M/256-os internetem van, T-kábeles. Eddig minden frankón működött vele torrentezésnél, de úgy kb. 2 hónapja hiába töltök a bevált helyekről, nem kapom azt letöltési sebességet, amit addig.
Ezek meghívós helyek, ahol számít az arány, seed-ből tehát nincs hiány. Utorrentet használok kliensként, próbáltam mással is, de az eredmény ugyanaz.
Elkezd tölteni (pl. egy népszerű sorozat egyik részét), fel is megy 450 kb/s-ra, és fél percen belül visszaesik ~20 kb/s-ra és azon is marad.
Tud valaki segíteni, hogy ez mitől lehet?
Előre is köszönöm.

sjohn Creative Commons License 2007.11.05 0 0 826
Elküldtem a filmet!!
Előzmény: Rapjudit (823)
sjohn Creative Commons License 2007.11.04 0 0 825
Írtam mailt!
Előzmény: Rapjudit (823)
sjohn Creative Commons License 2007.11.04 0 0 824
Ez egy magyar torrent tracker ahová csak meghívóval tudsz bejutni.:((
Ezért ajánlottam a dc-s megoldást.
Előzmény: Rapjudit (823)
Rapjudit Creative Commons License 2007.11.04 0 0 823

Szia!

Koszi a gyors valaszt,de nem talalom az oldalt.Krestem a googlen,meg a torrentportalon is neztem,de semmi.Megtudnad adni a pontos cimet az oldalnk?

Elore is koszi

Előzmény: sjohn (821)
sjohn Creative Commons License 2007.11.04 0 0 822
Leszedtem , ha kell , és van dc++-od szólj és megosztom!
Előzmény: sjohn (821)
sjohn Creative Commons License 2007.11.03 0 0 821
Végtelenen fenn van.
Előzmény: Rapjudit (820)
Rapjudit Creative Commons License 2007.11.03 0 0 820

Sziasztok! Nem tudjatok hol tudnam letolteni a Karacsony vakaciot Chevy Chase-tol?

Ez a kedvenc filmem,jon a karacsony es ilyenkor minded megnezem.

A segitsegeteket elore is koszonom.

Royal08 Creative Commons License 2007.10.23 0 0 819
Hali. Hallottam valamilyen ftp-ről amire a legfrisebb cuccok kerülnek fel. Meg egy másik oldalrol (fthe.hálo)[külföldi] hogy nagyon jo. Erről a 2 oldalrol valaki tudd egy picit bövebb infot adni?
cooldoc Creative Commons License 2007.10.23 0 0 818
OINK-ot bezárták, serverek lefoglalva, tulajdonos letartóztatva. BBC megerősítette a hírt.
Több mint 180,000 tag...Óriási nagy gáz!
El se hiszem, basszus. A kedvenc oldalam volt, nagyon jó zenékkel.
http://www.ifpi.org/content/section_news/20071023.html
Rapjudit Creative Commons License 2007.09.30 0 0 817
Koszi az oldalt,egesz jo
Előzmény: Thulya (815)
Rapjudit Creative Commons License 2007.09.30 0 0 816
Tudom fogy mit jelent az hogy free.En csak arra irtam,hogy minden "szar"volt azon az oldalon csak olyan nem talaltam,hogy letoltes.De koszi a segitseget mar megvan a film. Pirateday-on megtalaltam.
Előzmény: Thulya (815)
Thulya Creative Commons License 2007.09.30 0 0 815
Jajj.
A free azt jelenti, hogy szabad, nem a neve a torrentnek... (legalábbis most).
De lehet, hogy rossz címet nézel: insane.it.cx .

Ott katt a Letöltésre, ott beírod a Kereséshez, hogy ford, és a kijövő két találatból kiválasztod a szimpatikusabbat és letöltöd.
Előzmény: Rapjudit (808)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!