Keresés

Részletes keresés

genyanya Creative Commons License 2010.07.09 0 0 5251
mit köszönsz? bolygóra írtam, hogy kedvelem a höszöit.
Előzmény: Törölt nick (5248)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.09 0 0 5248
Köszi Genyanya...valóban nem szórakozom, komoly gondokról írok, ezért érdekelt az illető praxisa, ahogy mondta.

Nem értem itt miért kell egymást kioktatni egyeseknek, inkább adjon okos tanácsot...

Én férjes asszonyt keresek szeretőnek aki esetleg tükörképem...

Előzmény: genyanya (5247)
genyanya Creative Commons License 2010.07.09 0 0 5247
azért talán ne próbáld elhalgattatni - én szeretem a beírásait. :)
Előzmény: Törölt nick (5246)


bolygohollandi Creative Commons License 2010.07.09 0 0 5245

Kért a kórság beszámolt tőled...:))

Ami meg azt illeti, tisztára azt hittem, te nem szórakozol a HUSZ-on, komolyak a beírásaid, komoly a problémád....de ha te mondod....szólhattál volna, hogy viccelsz..:))

Előzmény: Törölt nick (5244)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 5244
Nem tartozom beszamoloval. Itt szorakozunk, nem?
Előzmény: bolygohollandi (5242)
lamanai Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5243

Ó, hogy ez nem jutott eszembe.. hogy ez volt a hívószó. :-)

 

Idáig simán aszittem, hogy a kolléga az aki mozog, arra lövünk elvet követi.

Mondjuk mostanában nem sokat mozogtam, de lehet, hogy még ennyit sem kellett volna. :-)

Előzmény: bolygohollandi (5240)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5242

Hát ha annyira érdekel(ne), akkor ugyanúgy, ahogy neki ajánlottad a saját magad utáni olvasgatást, úgy vehetted volna a fáradságot, hogy utánanézzél...:))

Rögtön megértenéd, miért is nem cuppant rá az egyedülálló ajánlatodra..:))

Előzmény: Törölt nick (5241)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5241

Igen, engem is erdekel a praxisa....

 

:)

Előzmény: bolygohollandi (5240)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.07.07 -1 0 5240
Szó se róla, a "praxis" igen ígéretesen hangzott...:))
Előzmény: lamanai (5238)
lamanai Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5239

bocsánat: az ühüm nem a privire vonatkozott (tehát ha lehet a privizést prolongáljuk egy későbbi szebb időre) - csupán verbális fejcsóválás próbált lenni - ui. elcsodálkoztam a felkérésen.

Előzmény: lamanai (5238)
lamanai Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5238

ühüm..

 

aztán minek köszönhetem a megtiszteltetést?

Előzmény: Törölt nick (5237)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5237

szia, erdekel a praxisod.  Irhatok privatban?  Olvassal utanam, a dugjak a felesegem c. topic elejet nezzed meg..

 

:)

Előzmény: lamanai (5223)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.07.07 0 0 5236

Szokás (az indexen is) tájékozódni és beleolvasgatni egy-egy topicba hozzászólás előtt...:))

Ha ezt megtetted volna, láttad volna, hogy ezt a "poént" oldalanként ketten dobják be a szellemességüket bizonyítandó..:)))

Előzmény: Kanmóka (5235)
Kanmóka Creative Commons License 2010.07.02 0 0 5235
csak egy igen-t kell mondani! :)
Greenhaus44 Creative Commons License 2010.05.22 0 0 5233
Ha egy férjes asszonyt el lehet csábítani, ott már van egy kis gond. Valami otthon nem gömbölyű. Volt már ilyen kapcsolatom. Mit mondhatnék. Hálás lehetne a fickó, mert tulajdonképpen rendbe hoztam a házasságukat. Én meg punci nélkül maradtam :DDD
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.20 0 0 5231
Respekt... :))
Előzmény: bolygohollandi (5230)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.05.20 0 0 5230
Komoly érvek - meghajolok előttük.:)
Előzmény: Törölt nick (5229)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.20 0 0 5229
1 Holland
2 Vad
3 Szépség
4 Védett

:)))))

Ha elkezdesz egy témát sok-sok éve, majd az úgy alakul, ahogyan és amerre a hozzászólok azt elviszik. Ha ezt te magad is kimondtad, tudod, hogy így van, akkor mégis, miért baj az, ha valaki más megközelítésből közelít a témához?
Nem kötekedésről, nem meggyőzni akarásról van szó, hanem egy szimpla véleménynyilvánításról. És pont azért, mivel Te is régóta fórumozol, illene feltűnnie néked, hogy nem akarok tőled semmit sem… :))))))))))) A hozzászólásaimból le kellett volna jönnie, a téma érdekel.
Kívánom, éld boldogan az életed! :)
Előzmény: bolygohollandi (5228)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.05.19 -1 0 5228

1. tulipán

2. bodza

3. kankalin

4. hóvirág

 

...asszem elég hatékony érvrendszert sorakoztattam fel...:))

 

A véleményemmel nincs mit egyetérteni; egyszerűen az életnek ez a szegmense - nevezetesen a párcserés vagytöbbes szex - személyesen egyszerűen hidegen hagy mint követendő cselekvé(sorozat), csak mint jelenség érdekel ha épp szóba hozza valaki.

Ez nem érv, nem vitatkozni akarok - számomra ezen nincs mit, még kevésbé meggyőzni bárkit arról, hogy hasonlóképpen vélekedjen és még kevésbé akarom, hogy más győzködjön arról, hogy én erről másképp vélekedjek, ne adj'Isten kipróbáljam

 

Egyszerűen nem értem, mit akarsz tőlem ezügyben; hogy értessem meg veled: nem érdekel a téma!

Vagy csupán bele a világba óhajtasz erről beszélni, esetleg körömszakadtáig vitatkozni azon, amin számomra nincs mit?

Elhiszem inkább készséggel, hogy egyre nagyobb a keletje a többes-szexnek...:))

 

Ja.....jut eszembe: sem topic témája miatt, sem holmi - mással szemben alkalmazott - enyhe gúny miatt nem aggódom, ugyanis a topicot magam nyitottam ezer éve nagypatkany nicken..:))..és akkor még arról szólt, amiről szerettem volna, hogy szóljon; mellesleg: semmi kifogásom, ha egy topic a benne írók/olvasók érdeklődésének megfelelően más irányba fordul.

 

A szaktopicra azért hívtam fel a figyelmedet, mert ott komolyan,komolyabban foglalkoznak a témával)

 

.....és újra köszönöm a tájékoztatást, de sajnálom, engem spec, nemigen érdekel; e pillanatnóban leginkább az érdekel, hogy soha többé ne basszam el sem a saját, sem a körülöttem élők életét és monogám módon tudjak boldog lenni..:))))

Szép napot neked/nektek...:))

Előzmény: Törölt nick (5227)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.19 0 0 5227
Ha már pontokba szedsz valamit, akár válaszként is teszed azt, az érvelés… :)))
Láttam a gúnyt is, csak nem érzem helyénvalónak többek közt már csak a topik témája miatt sem….
Ha nem volna igény ilyesmire, ha mindenki csak értetlenkedne ezen, akkor lehetne a témára rácsodálkozni, „jé ilyen is létezik?”.

Ám, értem, mi a véleményed, még ha nem is mindenben értek egyet azzal, sőt… Sajnos Te nem értetted, hogy én mit akartam kihozni, elmondani. Valszeg nem voltam egyértelmű. :)

A megcsalást mint cselekvést, elítélem. Amikor az egyik fél a másik szemébe nézve szerelmet suttog, ám közben már várja, mikor mehet szeretőjéhez, vagy fizetett partneréhez… pfúúúj!
Azt elfogadom, hogy mindenkiben benne van a kíváncsiság, az új utáni vágy. Ezeket kár elnyomni, mert ha minden vágy, igény csak elfojtásra kerül, semmi nem kerül a felszínre, akkor a feszültségek folyamatos felhalmozódása robbanáshoz vezethet. Sőt. Ha már robbant, akkor nagyot szól, és botlik, bukik a házasság.
Úgy gondolom, hogy a vágyakról, igényekről, szükségletekről, fantáziákról jobb őszintén beszélni, és ha fogékony rá a partner, akkor az azok vállalható részét jobb együtt, közösen átélniük a házaspároknak.
Sok lehetőségem lett volna unatkozó háziasszonyok lába közzé bekerülni (hogy ON legyen a topik téma, tényleg könnyű férjes asszonyt szerezni, és ebben nagyjából 50 százalékban a férj is hibás!!), de ha új élmény, új kaland, azt csak a feleségemmel közösen akarom átélni.
És hidd el, azért van egyre nagyobb keletje a swingerklubboknak, a többes szeretkezéseknek, mert valós igény van reájuk, és sokan rájöttek arra, hogy a „párunkkal” közösen sokkal jobb kalandozni, mint gerinctelenül a háta mögött lebukástól rettegve (vagy ezt a feszkót élvezve) ügyködni. De mint bárminek az életben, ennek is vannak veszélyei!
El lehet dönteni, ki mit gondol, ki mit vállal be…

Jah, és tényleg nem ez a "szaktopik" (vannak azért átfedések), de az általam leírtak is egy lehetőséget jelentenek, így azért nem túlságosan off a dolog... :))
Előzmény: bolygohollandi (5226)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.05.18 -1 0 5226

Értem amit írsz, meg azt is , hogy kell (valakinek/valakiknek) az újdonság - és akkor tőlem aztán rajta, csinálják, ha ez segít rajtuk..:))

Sokszor szokták az éhséghez, szomjúsághoz (evéshez) hasonlítani a szexet

Én úgy vagyok ezzel, mint a rántott hússal: nincsen szükségem arra, hogy a bundájába mindenféle kísérletezés eredményeképpen hol ilyen, hol amolyan magokra leljek vagy belesütött zöldségeket érezzek meg a fogaim alatt; nagyon jól ki volt az találva valamikor...:)); nincs miért másfélét keressek.

 

Azaz ha úgy tetszik, tagadom , hogy mindenképpen "szükség lenne újdonságra"; már akinek ugye...:))

 

Aztán (nyilván) az élet egyéb területein meg nekem is kell az újdonság...:))

 

Aki szexben akar megújulni állandóan és eljut addig, hogy már csak egy másik partner tud újdonságot jelenteni, lelke rajta csinálja.

Azt visoznt nem hinném, hogy "gatáresetben" definiálható, ki alkalmas rá; akiben egyáltalán komolyan felmerül, még szerintem az sem tudja előre eldönteni, mennyire fog neki bejönni és gyanítom, már az elsőn tönkre lehet tenni hosszú időre sokmindent...:(((

 

de hát ez a topic nem az a topic - van erre a témára szaktopic....:))

Előzmény: Törölt nick (5224)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5225

aha....:)))

 

Nem érveltem - válaszoltam..:))

 

Ami pedig azt illeti, két dolgot érdemes lett volna észrevenni:

 

1. a gúnyt a válaszokban - különös tekintettel az 5208-es hozzászólásra..:))

(ugyanis a problémafelvetőt így és itt egyszerűen nem lehetett komolyan venni, ugyanis a problémája róla szólt és halovány nyoma nem volt annak, hogy előbb közösen óhajtana túllépni azon az érzetén, hogy jó lenne mással (is) kefélni

 

2. azt, hogy akár nő vagyok, akár pasi - ha már felmerült..:)), kézzel lábbal tiltakoznék a többes-szex, a cserés szex és bármi hasonló formáció ellen

 

...magyarán semmi közöm az általad leírtakhoz:))..és tudni sem óhajtok túl sokat (már) a témáról; tekintve, hogy évezredek óta olvasom az index topicjait, nem hinném, hogy újat fogok erről a számomra érdektelen témáról olvasni...:))

 

De azért kösz a vázlatos ismeretést..:))

Előzmény: Törölt nick (5222)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 -1 0 5224

Az utolsó mondatomban arra utaltam, hogy bár már megszokottakká válnak egymás számára a párok, tehát egy idő után a test külsőre már nem, maximum a szellem képes valami újat mutatni (pl akár egy szerepjáték).


Nem véletlenül mondják azt, méghozzá igen sokan, hogy a párcsere, a többes szeretkezés, a nyitott házasság kétféle házaspárnak való. (na meg persze az alkalmi pároknak, de ők nem házaspárok)
Egyik, akiknél már megette a fene a házasságukat, elválni mégsem akarnak, de együtt sincs kedvük szeretkezni, mert már nem igazán vonzódnak egymáshoz, és inkább bevonnak másokat a változatosság eléréséért. Igazándiból így is elvannak, meg természetesen boldogok, jól érzik magukat e fajta érdek-közösségben. Hiszen tudják, hogy ezek a kalandok tartják össze a házasságukat. Abszolút nem féltékenyek egymásra semmilyen szinten, nem igazán érdeklő őket, mit csinál a másik, a lényeg, hogy jól érezzék magukat mindketten.

A másik, akik közt erős az érzelmi kötelék, akik teljesen egymásra vannak hangolódva érzelmileg és testileg is. Akik tudják, hogy az új élmény megerősíti házasságukat és egymás iránti szeretetüket, nem próbára teszi. Ők akik valóban szerelemmel és/vagy szeretettel szeretik egymást. Bennük hatalmas a másik iránti feltétel nélküli bizalom, az adni akarás. Ezek a párok tudják, hogy a szex is olyan, mint az evés. Ha mindig ugyanaz kerül az asztalra, legyen az akár a legfinomabb étel is, megunja az ember. Tehát szükség van az új ingerekre, az új élményekre. Ők szeretik egymást annyira, hogy még egy ilyen élmény is a javukra válik. Tudják azt is, hogy egy ilyen kaland nem elveszi tőlük párjukat, hanem még szorosabb kötelékkel hozzájuk köti. Ez így mind ömlengősen hangzik, de így van.

Ha a két fél házassága botladozik, bizonytalanok magukban és párjukban, ha féltékenység tombol bennük, ha csak az egyikük akarja önzőn a másikra ráerőltetni akaratát, azoknak nem való a többes szex. Tönkre mehet rövid időn belül a házasságuk.
Tényleg nagyon vékony jég a swingerezés, a hármas vagy a többes szeretkezés, sőt, még csak az ezekről való beszélgetés is veszélyeket rejthet bizonyos esetekben! Mert HA baj van a házassággal, akkor már a téma felvetése is katasztrofális eredményt generálhat.

És igazad van. Sérülni bármikor bárki sérülhet.
Nem kell hozzá nyitni, elég, ha belegondolunk abba, hogy pl még napjainkban is a nők közül nagyon sokan sohasem élik át az orgazmust, vagy a házastársi erőszakot (ez lehet fizika és lelki erőszak) elszenvedők sincsenek kevesen. Vagy hogy hányan élnek úgy párkapcsolatban, hogy nincs erőszak, de nincs vonzódás sem.


Hogy mi a mese, és mi a valóság, vagy hogy hol helyezkedik el ezek közt a határ, az nehéz kérdés... :)))
Előzmény: lamanai (5219)
lamanai Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5223

Én ott sem.. :-)

 

Nem, nem, ez nem igaz - csak viccelek. Én is csak ilyen tradicionálisan működő kapcsolatokat láttam nagy fájdalmak, csalódások nélkül, szeretetben, szerelemben, egymás iránti tiszteletben működni. Igaz, hogy egy kezemen meg tudnám számolni, hány ilyennel találkoztam praxisom alatt. :-) 

Előzmény: bolygohollandi (5221)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5222
Csupán azért címeztem pontokban, mert pontokba szedve érveltél, és egy érve ugyanúgy illik válaszolni, már ha ahhoz valamiféle hozzáfűznivalója van az ember fiának... :))
Előzmény: bolygohollandi (5220)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.05.18 -1 0 5221

Na, lehet, akad egy témakör, ahol teljes egyetértésre bírunk jutni?..:))

 

Én sem láttam soha problémamentesen működő nyitott házasságot; ugyanazokat a párproblémákat láttam, amit akárhol máshol - legfeljebb más szinten vagy más köntösben jelentkeztek a gondok.

Kizárólag monogám, egymást csakugyan szerető párnál láttam tényleg működő, komoly érzelmi konfliktusoktól mentes életet.

Előzmény: lamanai (5219)
bolygohollandi Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5220

Miért éppen nekem címezted ezt tulajdonképpen?

Előzmény: Törölt nick (5218)
lamanai Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5219

Az utolsó mondatodat nem értem, sajnos.

A régi az régi, nem? Függetlenül attól, hogy kiben járt/ki járt benne mostanában még rajtam kívül.

 

..............

 

Ez az egész mese nagyon szépen hangzik..

Csak tudod, én még nem láttam olyan nyitott kapcsolatot, ahol az egyik ne akarta volna ezt a "szabadságot" sokkal jobban, mint a másik.

És olyat sem láttam még, ahol legalább az egyik fél, vagy időben máskor ugyan, de mindkettő - ne sérült volna. Maradandóan és fájdalmasan.

 

No persze erre gyakran jön az az ellnérv, hgoy a hagyományos, monogámnak szándékozott kapcsolatokban is sérülhetnek a felek. Ez is igaz.

..............

 

Hozzá kell tennem, hogy én nagyon sokáig nagyon vonzónak éreztem az ilyen "önzetlen" hozzáállást - csak azóta már láttam néhány kapcsolatot magam körül, ami így működik, vagy működött. Ezen ismeretek birtokában már jóval szkeptikusabb vagyok.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5218)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5218
Ez a téma nagyon gyakran, elég sok erotikával, szexszel kapcsolatos topikban fel szokott merülni. Tán egy hete beszéltük ki ezt alaposan valamerre… Szerintem teljesen természetes az, hogy érdekli az embereket ez a közös szeretkezős téma.
Aki akar, az nézzen utána „Filodom” írásainak, például a „spermaháború” elnevezésű tanulmányra, melyre hivatkozik jó pár hozzászólásában. Elgondolkodtató…
Munkám révén elég gyakran találkozok otthon lévő háziasszonnyal. Nem is kicsit meglepő, hogy mily könnyű lenne elég sokat táncba vinni, csak ki kéne nyújtani a kezet, csak el kéne elhelyezni pár jól sikerült mondatot. Néha ezek nélkül is rámenősek szoktak lenni. :))

1. Alaptermészetünkben benne van a természetes kíváncsiság, az új dolgok megismerésének vágya.
A rosszindulatú híresztelésekkel ellentétben nem az erősebb majmok kergettek le minket a fáról, hanem a kíváncsiság, vajh, mi lehet ott lenn… :) Így természetes az is, hogy az újfajta szexuális „ingerekre” kíváncsi férfi és nő egyaránt. Elvégre a szex az egyik legkézenfekvőbb örömforrás… :)

2. Amikor felvetettem otthon a többes kérdését, hogy „mi lenne ha”, akkor ugyanazt a választ kaptam asszonykámtól, mint oly sokan mások. Én csak téged szeretlek, csak veled akarok… Az a pláne, hogy ez a nők többségénél tényleg így van, így is gondolák. A nők többsége nagyon nehezen tudja különbontani az érzelmeket és a szexet (bár, napjaink felnövekvő fiatal generációjában ez is változik).
/Ez valahol érthető is, hiszen évtízezredek vagy évszázadok folyamán kialakult ösztöneik másképp állították be a működésüket, felfogásukat, mint a férfiakét. Anno szükségük volt ahhoz, hogy a férfiakat magukhoz kössék, hiszen ez volt a biztosítéka annak, hogy Ő és gyermeke is életben marad, hiszen van aki gondoskodik róluk. A férfiak azonban abban érdekeltek, hogy minél többfelé szétszórják magvaikat. Szerencsére azonban a világ változik, napjainkban egy nő már szabadabban élheti világát, hiszen sok esetben kiválóan boldogul./
Aztán azért nem csak bennem volt meg egy kíváncsiság, így pár dolgot kipróbáltunk, persze csak óvatosan és ésszel... :)) Az, hogy nyíltan kibeszéltük, megbeszéltük vágyainkat, hogy kipróbáltunk ezt-azt, generálta a tűz feléledését, magasabb hőfokon való izzását, és jobban szeretjük egymást, nagyobbakat szexelünk kettesben, mint valaha!

A nyitásnak, a swingerezésnek nagyon sok veszélye lehet, nem mindenkinek való! Ha érdekel, leírom, hogy szerintem kiknél válhat be, és kiknél nem.

3. Sokféleképpen lehet újra „varázst” csempészni a laposodó kapcsolatokba. Elvégre a cél az, hogy minél tovább megmaradjon az „izzás”, a szerelem, a vágy, és a szeretet csak öregkorra érkezzék el…
De arról nem szabad elfelejtkezni, hogy az alapinger mindkét fél részére ugyanúgy és ugyanolyan formában érkezik (leegyszerűsítve ugyanaz a punci és farok). No, itt szokás egy kis csavart vinni játszadozásokba. Ha megérez valami „idegent”, onnét újra újként hat, és felértékelődik a régi… :))))
Előzmény: bolygohollandi (5204)
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.18 0 0 5217

micsoda harmónia! festeni való ;)

 

nagyon tetszik ahogy próbálod meggyőzni a kedves ámde értetlenkedő topictársat :))

 

 

Előzmény: bolygohollandi (5208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!