Keresés

Részletes keresés

Pacemaker Creative Commons License 2018.11.12 0 3 5806

Mosdatjak rendesen a hulyeket.

Előzmény: deluigi (5804)
rushi Creative Commons License 2018.11.12 -1 3 5805

Ha visszanézik a műsort, az év szégyene lesz.

Dávid és Gábor megfosztott mindenkit a családi levelektől, pedig küzdeni lehet egy alappal is.

 

A Gagamba két sunyija meggyőzte a két másik törzsbeli srácot.

Tamás meleg:) Sokat sírt, és a nőket is utálta kint.

 

Vera egy nagy nőgyűlölő, mivel annyit ártott neki a két srác, és mégis...

 

Végül is nem nyert egyik törzs sem.x-átmenetekkel.

Az döntött, ami eleve rossz.

Egy sportoló megvert egy lányt az utolsó versenyen.

 

Illiász legalább normálisabb volt, de ott is az döntött, hiába vették észre(kitették), hogy túl ügyes, a sok verseny nyeréssel tartotta magát, és magától nem is hangoskodott, szervezkedett.

 

Dávid is a hát mögött mozgott, nem emelte túl  a hangját, feküdt, és az ügyességére koncentrált.

Kitették, ott meg még jobban készült, ette a gyümölcsöt.

 

Szóval sokkal több esélyes lenne a Survivor, ha nem lenne visszatérés, hanem egyenes kiesés.Több taktika, és feszültséget ad, valódi hierarchia harc lenne.

 

Most nagyon közel volt hogy egy lány megérdemelten nyerjen, a Fanni.

Versenyt is nyert, nem omlott.

Egy meleg és egy nő gyűlölő viszont..

deluigi Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5804
Provinces Creative Commons License 2018.11.12 0 4 5803

Kíváncsi lennék a szereplők -ez is érdekes, hogy nem versenyzőknek hívják őket, és milyen nagy különbség van a két szó között- életét milyen módon befolyásolja az ismertté válásuk.

Csak remélni lehet, hogy nem válik belőlük BB Évi vagy Alekosz.

Szerencsétlen Gábor eseményszervező munkáját, magánéletét nem hiszem, hogy pozitív irányba befolyásolja a műsorkészítők által magasztalt taktikus jelleme.

Vera tanárnőtől visítva menekíteném ki a gyerekemet, mert ha kamerák előtt felnőtt embereket ilyen stílusban akar megtörni, akkor vajon mire vetemedhet egy kiszolgáltatott gyermekkel a tornateremben? Nekem legalábbis nagyon rutinosnak tűnt az azonnali "pocskondiázása".
És Dávid a győztes az életben is nyertes. Kidolgozott testével, agyafúrtságával, személyiségével a való világban sokra viszi majd, sőt még a magánélete is boldog lehet az ő mértéke szerint.

Mindig fog maga mellé találni Gáborokat.

 

Előzmény: mue (5802)
mue Creative Commons License 2018.11.12 0 1 5802

na nem sikerült beágyaznom, küldöm így:

 

Elmondhatom? Nem.

https://www.youtube.com/watch?v=q0YObZHlQjw

mue Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5801
Dávidking Creative Commons License 2018.11.12 0 0 5800

Rákerestem már én is a Facebookon néhányukra. A Robi-Fanni szerelem vonalhoz, Fanninál "kapcsolatban" van kirakva, de az nincs ott, hogy kivel. Ha Robival, akkor végül sikerült egymásra találniuk. Ha meg mással, akkor meg Robi már hiába is próbálkozna.

Dávidking Creative Commons License 2018.11.11 0 0 5799

Emesét kifelejtettem, megkedveltem őt is. Meg Eszter is elég szimpi volt, csak neki volt egy szürkesége amivel nem nagyon tudott érvényesülni. A vége felé már kezdett megjönni. Nóri befolyása az elején az Agilánál nem tett jót sem neki, sem Fanninak. 

Előzmény: BitterSweetSymphony (5795)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.11 -2 2 5798

Én még emlékszem arra, hogy VV5Attila (Knapp Attila) egyszer arra panaszkodott, hogy egy "főszerkesztő asszonynak meg kellett volna tennie ezt-azt, akkor kapott volna szereplési lehetőséget"!

 

Egyébként most a VV9 megy már! (Belenéztem, rettenetes!) :-)

Előzmény: szévike (5797)
szévike Creative Commons License 2018.11.11 0 0 5797

Hacsak nem változik a műsor menedzsment izlése :)))

Előzmény: BitterSweetSymphony (5796)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.11 -1 1 5796

Van még az ismeretségi körben kigyúrt, csendes, szakállas, jó kiállású pasi.

 

:-))

 

Szerintem ezt most már belevehetnék a pályázati kiírásba is.

 

A többiek úgyis feleslegesen erőlködnek.

Előzmény: szévike (5794)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.11 -1 2 5795

Egyetértek, mint veled szinte mindig:-)

 

Annyi különbség van nálam, hogy én a végére megszerettem ezt a szériát olyan szempontból is, hogy találtam szerethető karaktereket, így végiggondolva talán többet is, mint tavaly. Beni, Fanni, Robi, Emese, Eszter mind kedvelhető volt, vagy azzá vált a játék során, bármelyikük győzelmének szívből örültem volna. És az is igaz, hogy ez a széria végül sokkal izgalmasabb, fordulatosabb, kiszámíthatatlanabb lett. Senki nem gondolta volna pl., hogy Szandi legyőzi Dávidot a késes párbajon, vagy hogy Tomi Robit menti meg az amulettjével, hogy Fanni megy végig egyedül a hármas döntő szupernehéz pályáján stb.

 

Szóval lehetett volna ez egy jó széria, még Dávid és Gábor kíméletlen játékával együtt is, ha a retek nem nyúl bele végig ennyire nyíltan (ez a tavalyit is tönkretette), és főleg ez a megbuherált eszköz a végén eléggé beárnyékolja az egészet.

Előzmény: Dávidking (5767)
szévike Creative Commons License 2018.11.11 0 1 5794

Igen, illene.

De erre hiába várunk.

A műsor lement, a nézettségi adatokat lezárták, a prémiumokat felvették.

Tesznek rá, hogy itt - ott - amott egyesek ezt-azt pedzegetnek.

Majd abbahagyják. Van egy évük rá, hogy elfelejtsék. 

Addig is nézzék a VV8-at.

 

Közben lassan indulnak a castingok 19-re. Van még az ismeretségi körben kigyúrt, csendes,

szakállas, jó kiállású pasi.

 

Neverending story indul.

 

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (5793)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2018.11.11 -1 2 5793

Korábban remekül kifejtetted, hogy a retek milyen sokszor, és hogyan segítette Dávidot, akkor nem volt időm írni. 

Majdnem mindenki így látja -én is-, de a miértet nem értem. 

 

 

A miértet senki nem tudhatja pontosan, csak az érintettek.

Csak tippjeim lehetnek, ahogy nektek is.

 

Az egyik tippem nekem is az, amit már többen pedzegettetek. Leszögezem, hogy szerintem nem helyes pletykákat generálni Dávid nemi orientációjáról, mivel erről nem tudunk semmit, nincs is semmi közünk hozzá, nem is lenne elegáns. Nekem amúgy nem tűnt ő femininnek, csak totálisan közönyösnek minden és mindenki felé. Mindenesetre az övével ellentétben a retek vezetőség bizonyos tagjainak nemi orientációja közismert, így nyilván elképzelhető, hogy Dávid egyszerűen megtetszett valakinek. Ehhez Dávidnak nem is kellett tevőlegesen hozzájárulnia, munkahelyen is van, amikor a főnök csak "reménykedik"...

 

A másik tippem az, hogy a retek a későbbiekben kezdeni akart vele valamit a műsoraiban. Dávid fiatal, jó külsejű, intelligens, sportoló...lehet, hogy valami sportmagazin vezetését akarták rábízni, vagy akár a Survivor stábba akarták bevonni. (Istenes Bence utódja?:D) Persze mivel nem beszélt túl sokat, az nem derült ki, hogy mennyire tud beszélni.

(Esetleg szponzorálni akarják a következő VB-n, mittudomén:-)

 

A harmadik tippem, hogy nem is a győzelem volt a lényeg, csak a döntőig akarták Dávidot eltolni, hogy izgalmasabb legyen a műsor. Úgy gondolhatták talán, hogy uncsi lesz, ha a Fanni-Tomi-Robi-Szandi békés kis társaság szépeleg csak a szigeten a végéig. Kontrasztot akartak, amit nyilván a Dávid-Gábor tandem és az ő játékstílusuk képezett mindenki mással szemben.

 

Tudnunk kéne mindenesetre, hogy ki felelős a holtakos csalásért, ki rakta össze az eszközöket, volt-e sorrend stb. Akárhogy is, ebben a kérdésben a retekklubnak erősen illene kiadnia egy nyilatkozatot, már csak azért is, mert a hallgatással csak a gyanakvást erősítik.

 

 

 

Előzmény: lilive (5768)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.11 0 0 5792

Igen. Érthetetlen hogy egy ilyen sztorit kihagyott az RTL.

Előzmény: Salvor2 (5786)
kelso82 Creative Commons License 2018.11.11 -2 0 5791

*vegso holtak szigetes parbaj*

Előzmény: kelso82 (5790)
kelso82 Creative Commons License 2018.11.11 -4 2 5790

a david-szandra parbaj utan irtam

 

"Bence raszolt davidra elso alkalommal, ahol kozolte, hogy a kovetkezo figyelmeztetesnel azonnal vegetvet a parbajnak. Raszolt ujra kesobb davidra es elismetelte amit eloszor mondott: a kovetkezonel vegetvet a jateknak…."

 

+a legdurvabb csalas, a vegso szigetes parbaj

 

+a level tamasnak

 

+a vegso parbaj fanni ellen (ez is nagyon unfair volt)

 

es akk meg lehetne sorolni.

 

Előzmény: kelso82 (5789)
kelso82 Creative Commons License 2018.11.11 -4 3 5789

Neked milyen, ennel egyertemubb bizonyítékra lenne szukseged ahhoz, h elismerd:david gyozelmet csalas(sorozatok) segitettek.

 

Előzmény: Salvor2 (5786)
szévike Creative Commons License 2018.11.11 -3 2 5788

Nem olvastad figyelmesen a fórumot, itt /s máshol i egyöntetűen az a vélemény alakult ki, hogy az első perctől kezdve irányitott volt a játék. Dávid volt a kiszemelt.

 

Előzmény: Salvor2 (5786)
Salvor2 Creative Commons License 2018.11.11 0 1 5787

Aki meg emlekszik a sok evvel ezelotti elso vagy masodik Survivor-ban Peterre, aki kesobb a valo volagban is volt, az tudja, hogy az o kavarasaihoz kepest a maiak artatlan baranykak. Zsenialis erzeke volt hozza, meg ha ezzel ki is nyitotta a bicskat a nezok zsebeben.

Előzmény: Isti08 (5757)
Salvor2 Creative Commons License 2018.11.11 -4 0 5786

Ha tenyleg beavatkozott volna az rtl abba, hogy ki lesz a vegso gyoztes, akkor annak lett volna ertelme, ha Fanni javara avatkoznak be. Abbol lehetett volna sztorit gyartani, hogy a rossz korulmenyek kozott elo jatekos (ha igaz, mert messzirol jott ember, azt mond, amit akar) nyert, milyen nagy orom, bemutathattak volna a nagymamat stb. Raadasul nem is kellett volna nagyon durvan beavatkozni. Csak annyit kellett volna mondani, hogy holnapig se tudnak felallitani a nyolc teglat, ezert itt most leallitjak, es aki eddig a pontig a tobbet rakta fel, az gyozott.

 

Az egyes versenyekbe indirekt modon beavatkozhattak, pl. olyan versenyt valasztva, ami nem kedvez valakinek.

Előzmény: szévike (5769)
lilive Creative Commons License 2018.11.11 0 1 5785

"Én Iliászról is azt hittem,hogy meleg,de sajnos van barátnője" 

 

Nos belenéztem éjjel a tavalyiba, sok különbség van. 

Főleg a két "főhős" között.

Íliász bitang vonzó, és férfias. A anyám, tesóm nézte, és többször hallottam tőlük és a 15 éves lányától az elismerést. Vagyis minden korosztály találhat benne valamit.

Dávidnak gyönyörű, kisportolt teste van, helyes feje - biztos sok tinilány bugyija nedvesedett tőle-, de nincs meg benne az az erő, ami Íliászból sütött.

Persze az ízlés nem vita tárgya. vagyunk itt elegen nők, lehet mások nem így látják.

Előzmény: Hantufan222 (5772)
Ilhilla Creative Commons License 2018.11.11 -3 0 5784

Fanni még a döntőben is azt mondta magáról "szerencsém volt", hogy eddig eljutottam. Igen, az is kellett hozzá, de még egy "ici-pici szerencsécske" jól jött volna neki, kár, hogy ledőlt az a fránya 6 tégla, mert utána nem tudta azt a nyugodtságot hozni, amit előtte (és apró lábai alatt azok a széles rések...sokszor azt hittem: fel fog bukni bennük).

Előzmény: Pacemaker (5782)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.11 0 1 5783

David ( nem Gábor)

Előzmény: Pacemaker (5782)
Pacemaker Creative Commons License 2018.11.11 0 7 5782

Fanni nem készült a játékra, közben " tanulta" meg mit is kellene csinálni. A producereknek eleve tetszett hogy Dávid több oldalas taktikával a magyar és amerikai survivorbol is felkészült. Tényleg jól játszott mert a piszkos munkát Gáborral végeztette, fizikuma az idei felhozatalból neki volt a legjobb. Ergo simán minden féle segítség nélkül is nagy esélyes volt. 

 

Viszont Fanninal nálam akkor fordult meg a helyzet mikor az íjászaton egyedül, vállalta a kikozositest, Gábornak és a birka csodának neki ment, utána került a perifériára és utána már úgymond taktikusan is játszott. Neki ott kezdődött a Survivor. De ő legalább kiállt egy ottani érték mellett. Ezt a többi játékos közül senki nem mondhatja el. A végén pedig önmagához képest hatalmas nagyot küzdött.

 

Ehhez jön hozzá a magyar népmesék szegény lánya;-)  ezt nem használta ki az RTL.  Sőt a legerősebb játékost támogatta maradjunk annyiban elég rendesen. Szóval a játékot erkölcsileg és a nézők szemében Fanni nyerte. Gábor meg szépen bebujhat a saját világába az x millio forinttal csak ennyivel gazdagodott.

Előzmény: Törölt nick (5780)
szuszetti Creative Commons License 2018.11.11 0 1 5781

Hiányérzetem van.

Elmaradt a katarzis, mitöbb, a helyébe egy rosszízű gyanú került; ha ez lesz a trend, akkor elveszik a játékomat.

Tavaly az X-Faktor lett trash-faktor, idén a Survivor, és nem tetszik, hogy beáldozták a formátumot.

A tavalyit szerettem nézni.

Elhitették, hogy küzdenek, tudtam szurkolni a csapatfeladatoknál és szurkoltam a helyzeteknél, tetszett, hogy láttatták a szigeten kialakult kapcsolatokat, és bár a döntőben nem volt igazán kedvencem, ahogy idén sem, jó volt nézni.

 

Nálam van különbség egy konfliktus és egy ocsmány veszekedés-köpködés-átbaszás között, ha más nem, annyi, hogy utóbbi rögtön elég mélyen jelöli ki a véleményalkotás színvonalát is.

Idén mintha az utóbbira gyúrt volna az RTL. Nem a Survivor rajongó Sixxek lettek virtuálisan kielégítve, hanem a bárkit felkoncoló és kibelező nethuszárok. Szép teljesítmény, ha azt vesszük, a tavalyi rasszista és buzizó kisgyerek nem lett ekkora konc..., pedig ő aztán adott alapot rendesen pro és kontra...

 

Nem tudok jóízűen azon csámcsogni, hogy ki nyert és ki nem nyert, ha a kedves szerkesztők ezt az egészet most letolták egy lájkvadász oldal szintjére, az ott természetes hitelesség mértékével társítva.

Remélem, jövőre azért sikerül a Maunika show szintje fölé visszanyomni.

Kár lenne a műsort beáldozni.

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.10 -12 1 5780

Teljesen igazad van, a sok unatkozó nagymami, meg jópár aluliskolázott munkanélküli osztja az észt, akik gyerekkorukban sok Benedek Eleket olvastak, és biztosak voltak benne, hogy ilyen VV Szabolcsok fognak nyerni. Mondjuk Dávid is egy kicsit szürkeegér volt, viszont ő tett a legtöbbet a győzelemért, sokkal többet, mint Fanni. Azt meg sokan elfelejtik, hogy Tamás nem állt sose Fanni oldalán, semmi oka nem volt rá szavazni a végén.

Előzmény: Isti08 (5757)
Ketrin9 Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5779

Így utoljára még annyit annak aki nem hiszi,de mindenki vissza tudja nézni az utolsó holtak szigete párbajt,készítsetek egy képernyőképet Dávid eszközéről,azután a többiekéről és egyértelműen látszik,hogy másképp lett összerakva az övé...

Ezt én nem hiszem el,hogy ott senki nem vette ezt észre...amúgy én arra gondoltam,hogy ezt maga Dávid rakta így össze ...gondolom amikor tesztelték kiesett a vasrúd  ő meg nem hülye gyerek és megfordította azt a kis fogót, és ugye senkinek sem tünt fel. Szerintem így történt. Azt nem tudom,hogy utólag lehet ezt perelni,vagy az rtl intézkedik vagy mi lesz. De biztos van felvétel az esetről mondjuk amikor megfordítja vagy a kolléga aki ezt adja a kezébe..

Melinmoon Creative Commons License 2018.11.10 0 1 5778

Szerintem a facebook képei alapján gondolják (gondolom én is, de nem rosszindulatból, hiszen ezt el kell tudni fogadni és nekem nem gond) Ha hozzárakom a hideg viselkedését, akkor kicsit inkább nárcisztikus. 

De ez sem érdekelne, ha nem kap annyi esélyt, hogy megnyerje.

Előzmény: lilive (5768)
Hantufan222 Creative Commons License 2018.11.10 0 0 5777

Facebookon ezt is alá írta a kép alá egy ellenszurkoló,hogy meleg:)

 

 

 

Előzmény: lilive (5775)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!